مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش .

مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش

برای شناخت با معالجه سیاهی به دور دیده یاروهمدم این نوشته‌ی علم


سیاهی بدور دیده اکثر وقت ها تحت عنوان رینگ یا این که سایه‌ی بدور دیده نیز شناخته میگردد. برای رفع سیاهی بدور دیده بایستی نخستین عوارض آن را بشناسید. عوارض اصلی تولید این رینگ‌ در به دور دیده‌ها را می‌اقتدار دست اندرکاران موروثی، بالا رفتن سن، بی آبی پوست، زاری‌های طولانی‌بازه زمانی، ساعتها طولانی عمل مقابل کامپیوتر، استرس‌ دیوانه و فیزیکی، نادر خوابی و رژیم غذایی نامناسب دانست که هم مردان و هم زنان را در مجموعه‌های سنی متفاوت سرگرم می‌نماید.

برای شناخت با معالجه سیاهی به دور دیده یاروهمدم این نوشته‌ی علمی از «چطور» باشید.

بهترین کرم دور چشم
مسلما بخوانید:
محافظت از پوست بدور دیده با روشی طبیعی که شما‌را از گونه های کرم‌‌ها بی‌نیاز می کند
معالجه پف ذیل دیده با ۱۲ پیشنهاد معمولی ولی مفید
معالجه چروک بدور دیده؛ ۹ روشی که پیری را به تعویق می‌اندازد
رینگ‌های تیره‌ی بدور دیده، ایراد پوستی دور از شوخی و مهمی نیستند البته منجر می شوند تا اشخاص خسته، بی‌طاقت، مریض و پیرتر به لحاظ برسند، شما میتوانید به آسانی و با استفاده برخی از معالجه‌های خانگی از شر رینگ‌های به دور دیده خلاص گردید. در‌پی ۱۰ راهکار را برای از در بین بردن سیاهی به دور دیده بیان میکنیم.

۱. روغن بادام
روغن بادام، ادغامِ طبیعیِ فوق‌العاده‌ای برای معالجه سیاهی بدور دیده میباشد. چرب کردن حریم دیده با روغن بادام به حذف این رینگ‌های چشمی امداد می‌نماید، علاوه بر روغن بادام می بایست از ویتامین E هم برای حذف این رینگ‌ها به کارگیری فرمایید.

پیشین از خواب مقدار پاره ای روغن بادام را به دور دیده بمالید و به آرامی آن را ماساژ دهید.
بگذارید در حین شب روی پوست‌تان بماند.
صبح روز آن گاه آن را با آب سرد بشویید.
این نحوه را تا حذف بدون نقص رینگ‌های بدور دیده ادامه دهید.
۲. خیار


خیار خواص پر‌نور‌کنندگی دارااست و ماده‌ی عده‌کننده و معتدلی میباشد که به رفع رینگ‌های تیره‌ی به دور دیده امداد می کند. افزون بر آن قابل انعطاف‌کننده میباشد و به پوست تازگی و طراوت می بخشد.

خیار را به طور رینگ‌های قطور ببرید و آن را به دوران نیم ساعت در فریزر بگذارید، آن گاه آن را برای دستکم ۱۰ دقیقه روی دیده‌ها بگذارید، بعد رخ‌تان را با آب سرد بشویید و این عمل را دست‌کم به دوران یک هفته و دو توشه در روز، انجام دهید.
طریق دیگر این میباشد که آب خیار را گرفته و آن را با آب لیمو ادغام نمائید، آن گاه یک تکه پنبه را به‌این مخلوط آغشته نمایید و آن را به دوران ۱۵ دقیقه روی دیده بگذارید و آنگاه رخ‌تان را بشویید و این عمل را دست کم به مقطع یک هفته انجام دهید.
صد رد صد بخوانید: ماسک خیار؛ نحوه تنظیم ۳ دسته ماسکی که پوست رخ‌تان را شاداب می‌سازد
۳. سیب‌زمینی ناپخته
سیب‌زمینی خواص سفیدکنندگی داراست و به پر‌نور کردن رینگ‌های تیره‌ی بدور دیده و از میان بردن پف دیده‌ها امداد میکند.

یک یا این که دو سیب‌زمینی نپخته را رنده فرمایید و آب آن را بگیرید. یک تکه پنبه را به آب سیب‌زمینی آغشته نمایید و آن را صحیح طوری روی رینگ‌های بدور دیده بگذارید که همگی‌ی نصیب‌های تیره را پوشش دهد، اذن دهید به بازه زمانی ۱۰ الی ۱۵ دقیقه روی دیده‌تان بماند و بعد از آن فیس‌تان را با آب سرد بشویید و این عمل را روزی یک یا این که دو توشه در حین تعدادی هفته، انجام دهید.
می توانید به جای به چنگ آوردن آب سیب‌زمینی، خویش سیب‌زمینی را ببرید و آن را مستقیما روی رینگ‌های بدور دیده بگذارید.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۵۰:۰۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)