مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش .

مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش

برای اخذ یک کرم شگفت آور برای نوسازی پوستتان اینجا کلیک نمائید


پوست تیره و رنگی می‌تواند به علت عامل ها بخش اعظمی از گزاره قرار دریافت کردن در معرض آفتاب، آلودگی، تعیین سبک معاش، حالت طبابت یا این که حتی استرس باشد. پوستی قشنگ و بی عیب رویای اکثری از دختران میباشد و کرم ها و لوسیون های پر‌نور کننده پوست در بازار نادر نیستند.

بهترین کرم دور چشم

ولی به کارگیری طولانی برهه زمانی از تولیدات آرایشی بر پایه ی مواد شیمیایی می‌تواند به پوست شما زخم برساند. در‌این مقاله در رابطه یک‌سری طریق خانگی برای سپید شدن پوست رخ سبزه ارائه می‌شود.

برای اخذ یک کرم شگفت آور برای نوسازی پوستتان اینجا کلیک نمائید

سرم هایی که مقدار ویتامین ث آن‌ها از ۱۵ درصد بیش تر میباشد شایسته ترین مورد برای پیکار با رادیکال های آزاد و معالجه تیرگی بدور دیده ها میباشد
واقع فی مابین باشید!
با این اکنون، شما می بایست بدانید که شما سپید شدن پوست چهره سبزه خویش را نمی توانید مثل اطلاع رسانی های تبلیغاتی انجام دهید، آنان تنها تبلیغات میباشد.

شما وقتی می‌توانید پوست خویش را پر‌نور فرمایید و به رنگ طبیعی آن بازگردانید که‌این تیرگی ناشی از عواملی مانند گرد و غبار، آلودگی هوا و غیره باشد. در عین حالا اشخاصی که دارنده این جور رنگ پوست می‌باشند، در‌حالتی که که کمتر در معرض نوروفروغ خورشید قرار گیرند، میتوانند تا حدودی معدود رنگ خیس شوند.

در‌پی به سفارش ها و طریق هایی خانگی برای سپید شدن پوست رخ سبزه اشاره می‌گردد. همینطور به نکاتی در خصوص نگهداری از پوست سبزه نیز اشاره می‌شود.

به حد نصاب آب بنوشید
برای این که پوست درخشنده و هیدراته ای داشته باشید بایستی به مقدار کافی آب بنوشید. شما می بایست دستکم دو لیتر آب در روز بنوشید تا تن تان هیدراته بماند. نوشیدن مقدار متعددی آب بافت و ظواهر پوست شمارا با از فی مابین بردن سموم بهبود میبخشد.

پوست خویش را با روغن زیتون و عسل ماساژ دهید
برای سپید شدن پوست فیس سبزه روزمره آن را با روغن زیتون و عسل ماساژ دهید. ۲ قاشق غذاخوری روغن زیتون و یک قاشق چایخوری از عسل را ادغام نمایید و تعدادی دقیقه روی پوست تان ماساژ دهید.

چنانچه پوست چربی دارید، تعدادی قطره آب لیمو بیش تر نمایید. این ترکیب را با آب ولرم منزه نمایید. این نحوه به پوست شما رنگ مناسب تری میدهد.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۳۳:۱۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)