مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش .

مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش

برطرف‌کننده پف و تیرگی بدور دیده


در رابطه جنس
- نگهداری از پوست مدام اهمیت بخش اعظمی داراست و هر چه سن بیش تر می گردد و پوست بیش تر در معرض مواد آلاینده قرار میگیرد، نیاز به‌این محافظت هم بیش تر میشود. یکی سفارش‌های مراقبتی پوست استعمال از کرم بدور دیده میباشد. پوست بدور دیده به جهت اینکه نازک‌خیس میباشد آلرژی بیشتری داراست و نیاز به محصول ها ویژه برای نگهداری داراست.
کرم به دور دیده ضد تیرگی و ضد چروک آموس‌وان با به‌کارگیری مواد طبیعی علاوه بر اینکه اقتدار پیشگیری فوق‌العاده‌ای از چین‌وچروک داراست منجر از بین رفتن هاله سیاه بدور دیده می‌شود. مواد مؤثر مو جود در این کرم علاوه بر افزایش میزان کلاژن و الاستین، سبب ساز تقویت غشای مویرگی رگ‌های پوست می گردد و درنتیجه، پوست بهتر تغذیه گردیده و رنگی روشن پیدا می‌نماید و شاداب‌خیس و برنا‌خیس به حیث می‌برسد.
بهترین کرم دور چشم

*مزایا
- برطرف‌کننده پف و تیرگی بدور دیده
- رفع چین‌وچروک‌های بدور دیده
- مرمت پوست دقیق بدور دیده
- مطلوب برای گونه های پوست حتی پوست‌های حساس

*طرز مصرف
- هر شب میزان مناسب از کرم را با ضربات آرام انگشت رینگ، روی پوست بدور دیده پخش نمایید تا به‌طور بدون نقص جذب گردد.


*سؤالات متداول
- از چه سنی می توانم به کار گیری از کرم بدور دیده را آغاز کنم؟
جهت پیشگیری از ساخت چین‌وچروک و نگهداری رطوبت بدور دیده، بهتر میباشد از سن 25 سالگی از کرم به دور دیده به کارگیری نمایید.


*مورد ها احتیاط
- از تماس با دیده‌ها،‌ سطح ها مخاطی و جراحت گشوده پرهیز شود. در چهره تماس، منطقه را با آب زیاد شستشو دهید.
- در فیس بروز آلرژی، مصرف را متوقف کرده و با پزشک معالج مشورت کردن فرمائید.


* توضیحات تکمیلی
- یکی‌از مهم ترین اعضای تن دیده‌ها میباشند. رسیدگی به سالم و زیبایی دیده به ظاهر ما تأثیر بسیار متعددی داراست. پوست بدور دیده بسیار جراحت‌پذیر میباشد و به مرور دوران و بالا رفتن سن، بدور دیده استارت به چروک شدن، تیره شدن و پف کردن می نماید. کارداران متعددی مثل استعمال نکردن از عینک آفتابی و خیره شدن طولانی دوران به مانیتور منجر بروز پیری زودرس در چشمان میشود و دلایل آن چروک و سیاهی حریم دیده میباشد که اما این خطاها با کرم رفع چروک قابل پیشگیری و معالجه میباشد. اکثری از مردم از تیرگی، چروک، گودال و کبودی بدور دیده گلایه دارا‌هستند؛ چرا‌که زیبایی رخ را از در بین می برد و منجر میشود آدم کهن سال‌خیس به لحاظ رسد. بافت‌های بدور دیده در زمان جوانی محکم، سفت و مسطح میباشد و با بالا رفتن سن و به واسطه برخی کارداران ماهیچه‌های این نصیب وا رفته میشود و چربی در آن تجمع پیدا می کند. همینطور تیرگی تحت دیده آرم خستگی میباشد و یا این که حتی قادر است ناشی از کارداران موروثی باشد که به جهت ایراد در گردش خون مویرگی (تیرگی‌های آبی رنگ) یا این که تجمع رنگ‌دانه (تیرگی‌های قهوه‌ای) تولید میگردد. همینطور استرس یا این که فشار عصبی سبب ساز بروز چاله ذیل دیده، چین‌وچروک و پیری زودرس پوست می شود.
در‌حالتی که نگران بالا رفتن سن و به وجود وارد شدن چین‌وچروک در صورتتان هستید نخستین از کلیه باید از پوست حریم دیده‌ها آغاز کنید، پوست بدور دیده نازک‌خیس از سایر نصیب‌ها میباشد و سریع‌خیس مبتلا چین‌وچروک می‌شود. به عقیده اکثری از پزشکان ما از سن 25 سالگی به آنگاه احتیاج به کرم‌ به دور دیده مطلوب داریم که رطوبت پوست بدور دیده را تأمین نماید. برای پیشگیری و معالجه چروک‌ها تولیدها متنوعی عرضه شده‌است. می بایست بدین نکته دقت داشت که برای فیس و بدور دیده دو جنس غیروابسته تهیه و تنظیم گردد. کرم به دور دیده ضد تیرگی و ضد چروک آموس‌وان با به‌کارگیری مواد طبیعی و رشته‌آوری بیوتکنولوژی علاوه بر اینکه اقتدار جلوگیری فوق‌العاده‌ای در رویارویی با چین‌وچروک داراست، سبب ساز از بین رفتن هاله سیاه به دور دیده نیز می‌شود. مواد مؤثر جانور در این کرم علاوه بر افزایش ساخت کلاژن و الاستین، غشای مویرگی رگ‌های پوست تقویت می‌گردد که در نتیجه‌ی آن پوست بهتر تغذیه میگردد و شاداب‌خیس و برنا‌خیس به حیث می‌برسد. به کار گیری از کرم بدور دیده در افرادی که از وجود هاله سیاه به دور دیده مشقت می‌مارک توصیه می‌شود. شاید در بالا متوجه تأثیر خاصی نشوید ولی به مرور دوران و در مقایسه با پوست هم‌سالان خویش پوستی برنا‌خیس و شاداب‌خیس خواهید دا‌شت. این کرم ترکیبی بسیار سبک دارااست که به‌طور قابل توجهی رینگ‌های به دور دیده را برطرف می‌نماید و سبب کاهش تورم و پف زیر دیده می‌شود. با به کار گیری از کرم بدور دیده ضد تیرگی و ضد چروک آموس‌وان چروک‌های به دور دیده به مرور محو گردیده و از بروز چروک‌های جدید جلوگیری می‌شود. کرم به دور دیده ضد تیرگی و ضد چروک آموس وان سبب ساز تسریع تولید پروتئین‌های فن‌ای پوست می‌شود. افزایش میزان پروتئین‌ها و بازسازی پوست، عمق چین‌وچروک‌های به دور دیده را کاهش می‌دهد و افزایش استحکام کانال پروتئینی، از افتادگی پوست در نواحی حریم دیده جلوگیری می‌نماید.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۳۶:۱۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)