مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش .

مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش

کرم بدور دیده


کرم بدور دیده یک کدام از محصولاتیه که نباید استارت به استعمال ازش رو به تاخیر انداخت. سن ۲۵ سالگی سنی می باشد که هر کسی بایستی استارت کنه به به کار گیری از کرم بدور دیده تا بعدا جای پشیمونی به خیال و خاطر چین و چروک براش باقی مثال. ابدا از کجا بفهمیم چه کرمی خوبه و می بایست به چه چیزهایی اعتنا کنیم؟ کرم به دور دیده سینره رو گزینش کردیم و از یکی کاربرهای رنگی رنگی که‌این کرم رو توصیه داده بود خواستیم تا این کرم رو برامون بازنگری کنه.

با خوندن این باز بینی مال میتونید ملاحظه کنید کرم بدور دیده سینره برای شما مطلوب است یا این که خیر؟

 بهترین کرم دور چشم

 

 

هر کس این کالا رو آزمایش کرد یه دختر ۲۷ ساله رنگی بود:

اینجانب ۲۷ سالمه و نو فهمیدم که بهتره از ۲۵ سالگی کرم بدور دیده مصرف کرد. این او‌لین بارم بود که میخواستم این کرم رو به روتین محافظت از پوستم طولانی تر کنم. تجربه خریدش رو هم نداشتم و در اولی سرچی که کردم فهمیدم این کرم کلا گرونتر از مرطوب کننده و ضد آفتاب است!

کرم بدور دیده سینره رو از دکان رنگی رنگی خریدم و به کیف اسباب و اثاث نگهداری از پوستم بیشتر کردم و تجربه به کارگیری ام رو برای یوزرها رنگی رنگی یادداشت کردم.

 

مقدار و تعداد دفعات مصرف: این کرم رو دوبار در روز مصرف می‌کردم. یک توشه صبح پس از خزینه و زدن کرم مرطوب کننده چهره و یک توشه هم شب قبلی خواب پس از اینکه صورتم رو می شستم.
کرم های بدور دیده کلا کوچولو هستن و فرآورده منم ۳۰ میل می باشد البته هر توشه که می‌خواهیم به کار گیری کنیم مقدار خیلی یه خرده نیاز است. حدود یک پنجم کرم مرطوب کننده رخ. از اینجا میگم که به طور همزمان که یه کرم مرطوب کننده فیس ۱۵۰ میلی رو گرفتم. هر دو با هم تموم شدن.

 

 


سرعت جذب: این کرم رو هنگامی بدور دیده میزنین به‌سرعت جذب میشه و به هیچ وجه سنگین و چرب وجود ندارد. این رو سرچ کرده بودم از پیشین که کرم های بدور دیده چرب ممکنه این ایراد رو داشته باشه که به علت چربی روی پوست تکان نمایند و بره تو دیده. ولی این کرم این خلل رو نداشت.
ولی اون کرم ها بیان کننده برای خانم های بالای ۴۵ سال که پوست کم آب دارن مناسبه .

رایحه؟ این کرم بوی خاصی نداره. بوی کرم های عادی رو میده و اسانس خوشبویی نداره. اساسا کرم هایی که برای نواحی حساس مثل به دور دیده به کارگیری میشن نباید رایحه داشته باشند. درضمن، این کرم درخشان وجود ندارد و دیده ها رو چسبونکی نمیکنه، و این احساس خیلی نیکی بهم میده.
یه مزیت دیگه این کرم اینه که به طور تیوبی می باشد ظرفش و نوروفروغ ازش عبور نمیکنه و سرش خیلی باریکه. مثل پماد آ! که‌این ها یعنی هوا و روشنایی کمتر به کرم میرسه و تندرست خیس میمونه.


برچسب: بهترین کرم دور چشم،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۵۷:۵۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)