مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش .

مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش

راهنمای خرید کرم مطلوب بدور دیده


راهنمای خرید کرم مطلوب بدور دیده
کرم به دور دیده میتواند برای تندرست پوست حریم دیده بسیار دارای اهمیت باشد که بخش اعظمی از متخصصان زیبایی بر این اعتقاد می‌باشند که عدم به کارگیری از کرم های بدور دیده خویش عاملی برای ارتقاء چین و چروک حریم دیده میباشد‌.

بهترین کرم دور چشم
گفتنی میباشد پوست اطرف دیده یکی حساس ترین بخش های تن میباشد و معمولا روی تمام تولیدات و کرم های گوناگون درج شده که در پایین دیده به کار گیری نشود.

یکی‌از نکات اصلی برای خرید کرم به دور دیده موردها مصرف آن میباشد به این مضمون‌ که شالوده هفتم در لحاظ داشت که گره پشتش به چه منظوری خریداری می‌شود.

از سوی دیگر بایستی خاطر نشان نمود که کرم به دور دیده برای هر منزلت سنی گوناگون می‌باشد به‌این مفهوم که اشخاص پیر به جهت داشتن چین و چروک و پف به دور دیده بایستی از کرم های بدور دیده بسیار توانا تری به کارگیری نمایند. البته این در حالی میباشد به کار گیری از کرم به دور دیده یک ضرورت به حساب می آید.

واضح میباشد که استعمال از کرم به دور دیده صرفا منحصربه‌فرد اشخاص فی مابین سال و یا این که پیر وجود ندارد بلکه بهتر میباشد اشخاص از جوانی مبادرت به مصرف کرم به دور دیده نمایند به دلیل آن که با انجام این فعالیت پروسه پیری پوست حریم دیده به تأخیر خواهد به زمین خورد.

کرم بدور دیده مطلوب برای اشخاص سی تا چهل سال

مصرف کرم بدور دیده برای اشخاص بالای سی سال ضروری بوده و معمولا کرم هایی با فرمولاسیون قدرتمند خیس پیشنهاد می شود. کرم های مطلوب برای این مدل اشخاص معمولا بایستی دربردارنده ویتامین ها و آنتی اکسیدان ها باشد.

کرم به دور دیده منحصر به فرد اشخاص چهل سال به بالا

اشخاص در‌این سن بهتر میباشد از کرم های دربردارنده رتینول و هیالورونیک استعمال نمایند. در واقع رتینول جان دار در‌این کرم ها خطوط ریز به دور دیده و رنگ پوست را بهبود قابل توجهی می‌بخشد. هیالورونیک اسید جان دار در کرم بدور دیده موجب محافظت رطوبت پوست حریم دیده می‌گردد. کرم هایی نیز در بازار جانور می‌باشند که دربردارنده فاکتورهای رویش بوده و در به دنیا آمدن مجدد پوست بسیار اثر گذار واقع میگردند. این جور از کرم های دربردارنده فاکتور رویش شالوده گیاهی داشته و به صورت تصنعی و مصنوعی ساخت میشوند.

همانگونه که میدانیم طی یکسری سال اخیر شاهد به بازار داخل شدن بعضی از کرم های بوتاکس مخصوصا حریم دیده بودیم ولی این در حالی میباشد که اکثری از متخصصان پوست بر این یقین میباشد که‌این گرما هیچگونه منفعت‌ای ندارد و شاید تاثیر آنان فقط برای یک تا دو ساعت باشد و آنگاه پوست حریم بدور دیده به شرایط اول خویش گشوده خواهد گشت همینطور در‌این زمان بایستی یادآوری کرد که کرم های بوتاکس به دور دیده هیچ سیرتکامل اساس علمی ندارند از سویی اکثری از مرکز ها علمی نیز این که رد گردیده اند.

در انتها می بایست ادامه داد که آقایان نیز می بایست از کرم بدور دیده به کارگیری نمایند ولی کرم منحصربه‌فرد آقایان مختلف میباشد به دلیل آنکه به سرعت جذب پوست می‌گردد همینطور سبب ساز ارتقا کلاژن سازی نیز خواهد شد.


برچسب: بهترین کرم دور چشم،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۴۵:۴۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)