مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش .

مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش

با انجام چه کارهایی از چروک بدور دیده پرهیز کنیم؟


پوست پایین دیده بسیار حساس میباشد به همین علت نیاز به محافظت های یگانه و ویژه ای داراست؛ البته با رعایت نکردن بعضا از نکات مثل مرطوب نگه داشتن بدور دیده ممکن میباشد چروک به دور دیده ساخت شود. دقت داشته باشید قرار دریافت کردن در معرض باد، نور و روشنایی آفتاب، سوز‌و‌سرما، برف و… سبب ساز می‌گردد پوست شما با‌گاز چروک شود.

بهترین کرم دور چشم


با انجام چه کارهایی از چروک بدور دیده پرهیز کنیم؟
چروک به دور دیده را چه‌طور از در میان ببریم؟

استعمال از ضد آفتاب: کرم ضد آفتاب پوست شمارا از اشکال بیماری های پوستی نجات میدهد و همینطور سبب ساز میشود علائم و نماد های پیری دیرتر ظواهر شود و از بروز چروک نیز دوری می‌نماید.

به کارگیری از مرطوب کننده: با بالا رفتن سن، پوست کم آب و کم آب خیس می‌گردد که در غایت این بی آبی سبب به ساخت چروک به دور دیده و چروک روی پوست فیس می‌گردد. استعمال از مرطوب کننده از جراحت های پوستی پرهیز می‌کند و با ارتقاء رطوبت پوست منجر می گردد پوست کمتر کم آب یا این که محکم شود.

ورزش: ورزش موجب تولید شور و نشاط در اشخاص میشود و از بروز چین و چروک در چهره و به دور دیده دوری می نماید و به برنا ماندن پوست امداد بخش اعظمی می‌کند.

مصرف مواد معدنی و ویتامین ها: با مصرف و استعمال از ویتامین ها و مواد معدنی و نیز مصرف میوه و سبزی جدید از بروز چین و چروک روی چهره و پوست خویش پرهیز فرمائید.

چروک بدور دیده را با چه روشی از دربین ببریم؟
چروک بدور دیده را به چه شکل از در بین ببریم؟

به کارگیری از کرم بدور دیده: استعمال از کرم به دور دیده چروک به دور دیده را به تاخیر می اندازد و ممکن میباشد به مرور دوران در از میان بردنچروک ها اثرگذار و اثرگذار باشد. به این ترتیب استعمال از کرم بدور دیده با مواد تشکیل دهنده مطلوب و طبیعی به تندرست پوست چهره و به دور دیده یاری می‌کند.

روغن ها: روغن و مواد غذایی که مصرف می‌کنیم بر روی پوست ما بسیار تاثیر گذار میباشد. روغن نارگیل دارا آنتی اکسیدانی هست که تن به آن نیاز داراست و سرشار از ویتامین A ، Eمی باشد. این ویتامین ها ساخت کلاژن را ارتقا می‌دهند و موجب ساخت پوستی جدید و شاداب و محافظت بافت همبند پوست می‌شود. براین اساس از چین و ناپاک در روی پوست و بدور دیده پرهیز مینماید.

به کارگیری از روغن ویتامین E و مخلوط آن با کرم: به کارگیری هر شب از روغن ویتامین E برای ماساژ تحت دیده معالجه بسیار قابل قبولی میباشد. همینطور ادغام روغن ویتامینE با قرص این ویتامین نیز شب هنگام قبلی از خواب و مالیدن آن ذیل دیده موجب برطرف شدن چروک در نزدیکی دیده میگردد.


برچسب: بهترین کرم دور چشم،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۳۵:۴۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)