مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش .

مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش

فرمان تولید 3 کرم ارگانیک خانگی


یک کدام از شایسته ترین روغن‌ها جهت جلا زدن به پوست تن، روغن نارگیل میباشد. در‌این نوشته‌ی علمی قصد داریم تا امر ایجاد 3 کرم گوناگون دربردارنده روغن مرغوب و کیفیت عالی نارگیل را با یکدیگر مرور کنیم. این کرم‌ها به طور کاملً ارگانیک بوده و نسبت به کرم‌های شیمیایی مو جود در بازار از برتری‌های قابل مراعات‌ای برخوردار می‌باشند

آن‌قدر تولیدات سالم و زیبایی متنوعی در مغازه‌ها موجود هست که شاید تعیین فی مابین آنان مقداری شمارا به دردسر بیندازد؛ البته معمولاً هنگامی به پشت پاکت آنان نگاه میکنید مواد تشکیل‌دهنده‌ای را مشاهده میکنید که بعضیً حتی میتوانند شیمیایی هم باشند.

بهترین کرم دور چشم
فرمان تولید 3 کرم ارگانیک خانگی

از آنجایی که پوست آدم مهمترین ارگان تن به‌اکانت میاید و لایه‌ای بر روی کلیه نصیب‌های تشکیل‌ دهنده میباشد، چه از لحاظ زیبایی و چه از لحاظ بهداشتی بدون شکً برای هر کسی از اهمیت بالایی شامل است. معمولاً اشخاص با ارتقا سن در‌پی راه و روش‌هایی جهت رفع ایرادات پوستی خویش میفتند.

محصول ها طبیعی درست شده بوسیله روغن نارگیل بها بالایی ندارند و خیلی سهل وآسان می توانید از آن ها در خانه خویش نیز به کارگیری فرمایید و خیالتان از محتویات ارگانیک آن نیز شل باشد. در واقع محصول ها ایجاد روغن نارگیل می توانند یک جایگزین سلامت برای تولید ها انبوه آکنده از مواد شیمیایی باشد که صرفا رنگ و بوی نیکی می دهند ولی نمی‌توانند تغذیه تن درستی برای پوست شما باشند.

در اینجا 3 راهبرد گوناگون به کارگیری از این روغن ارگانیک و موءثر را در مشت شما قرار خوا هیم بخشید. روغنی که در یک استکان یا این که پیاله سرامیکی باطن فریزر گذارده میگردد و در مواقع لازم آیتم استعمال قرار خواهد گرفت.


اضافه بدانید : شایسته ترین کرم مرطوب کننده چه چیزی است؟


_ کرم ضد سلولیت با روغن نارگیل
دردسر بخش اعظمی از زنان، از دربین بردن بسیار سخت سلولیت ( انباشته شدن چربی ) میباشد. در واقع سلولیت‌ها عده‌های چربی می باشند که در تحت پوست تشکیل می شوند و موجب ناهموار کردن سطح آن خواهند شد. برای ایجاد این کرم شما یکسری ماده دیگر نیز نیاز خواهید داشت. روغن گریپ فروت موردی مطلوب برای خوش‌عطر کردن این کرم و تحریک سیستم عصبی سمپاتیک و همینطور ارتقاء سوخت و ساز تن در سمت و سوی سوزاندن چربی میباشد. موم یک قابل انعطاف کننده بی نیاز میباشد. روغن رزماری قادر است به متابولیسم سرعت بخشیده و التهابات و استرس را کم کند. وجود روغن سرو چربی ذیل پوست را کاهش میدهد. عنبر سائل التهاب پوست را کاهش می دهد و در آخر روغن عرعر نیز دربردارنده آنتی‌اکسیدان توانمند جهت محدود کردن ایجاد چربی میباشد.


طریقه ایجاد معدود ضد سلولیت خانگی
3/4 یک فنجان روغن با کیفیت نارگیل
30 قطره روغن گریپ فروت
2 قاشق غذاخوری موم تراشیده گردیده
10 قطره روغن رزماری
30 قطره روغن سرو
3 قاشق غذاخوری عنبر سائل
10 قطره روغن درخت عرعر
در آغاز کلیه روغن‌ها را با عنبر سائل ادغام نمائید (سوای روغن نارگیل). بعد از آن موم را بر روی حرارت نادر ذوب کرده و آن گاه روغن نارگیل را به آن بیش تر فرمائید. وقتی که‌این ادغام به حالا مایع رسید، ما باقی روغن‌های مرحله در آغاز را به‌این ادغام بیش تر فرمائید و بعد از آن هم بزنید. ذیل گاز را خاموش نمائید و بعداز مقداری سرد شدن از این کرم در محل مجروح به کار گیری نمائید.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۸ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۲۹:۰۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)