مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش .

مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش

علل چاله و سیاهی ذیل دیده چه می باشد؟


علت سیاهی بدور دیده | 15 معالجه خانگی سریع برای رفع تیرگی بدور دیده
بیماری گودال و سیاهی بدور دیده یک بیماری ایدیوپاتیک میباشد که سبب ساز ساخت رینگ ای سیاه به دور دیده می‌شود و علت طولانی تر آن ها ناشناخته هست.

بهترین کرم دور چشم
سیاهی به دور دیده
علل چاله و سیاهی ذیل دیده چه می باشد؟
در حالیکه به لحاظ می‌رسد خستگی دلیل اصلی سیاهی بدور دیده باشد ولی بایستی بدانید که سیاهی بدور دیده علل دیگری دارااست که عبارتند از :

ژنتیک : یکی علل اصلی چاله و سیاهی بدور دیده ژنتیک است که سبب ساز کاهش گردش خون در تحت دیده گردیده و سیاهی بدور دیده را تولید میکند
سن : ادله دیگری که منجر تولید سیاهی بدور دیده میگردد سن است. با ارتقا سن پوست کلاژن خویش را از دست میدهد بدین ترتیب گودال و سیاهی به دور دیده ارتقاء می‌یابد
حساسیت : آلرژی های فصلی سبب ساز تکثیر هیستامین در تن می گردند که به نوبه خویش سبب ساز ساخت تورم و سیاهی به دور دیده میگردد
نادر خونی یا این که آنمی : کمبود مواد مفید در رژیم غذایی و کمبود آهن سبب ساز تولید چاله و سیاهی بدور چشن میشود. همینطور در زمان بارداری و قاعدگی به علت کمبود آهن سیاهی بدور دیده اضافه می‌شود
نداشتن خواب کافی : کمبود خواب هم قادر است منجر تولید سیاهی بدور دیده شود
امروزه شیوه های مختلفی مانند لیزر، میکرو رولر تقویت کننده کلاژن، قطره ویتامین B12، سرم رتینول و کرم هیالورونیک اسید برای معالجه سیاهی بدور دیده استعمال میگردد.

معالجه های خانگی و گیاهی سریع برای سیاهی به دور دیده
1. روغن بادام
روغن بادام یک کدام از شایسته ترین نحوه های طبیعی برای معالجه چاله و سیاهی بدور دیده میباشد، استعمال منظم از روغن بادام به جهت وجود مقادیر بالای ویتامین E سیاهی به دور دیده را معالجه می‌نماید.

هر شب گذشته از خواب یک قطره روغن بادام را بر ذیل دیده بمالید و به طور حرکات دایره ای به آرامی ماساژ دهید، بگذارید یک شب بماند و صبح روز آنگاه، آن را با آب سرد شستشو بشویید.

2. روغن نارگیل
ماساژ بدور دیده با روغن نارگیل یک کدام از دیگر از طریق های طبیعی اثر گذار برای از در میان بردن سیاهی بدور دیده هست، علاوه بر این روغن نارگیل پوست را قابل انعطاف و لطیف کرده و از چین و چروک پایین دیده خودداری می‌کند.

کمی روغن نارگیل دیده نشده را ذیل دیده ماساژ دهید، بگذارید یک ساعت بماند و آن‌گاه با آب بشویید.
این نحوه را دو تا سه توشه در روز برای یک‌سری ماه انجام دهید تا سود بگیرید.

3. خیار
خیار دارنده خاصیت آبرسانی قادر بوده و افزون بر آن سبب ساز تازگی پوست رخ و معالجه سیاهی به دور دیده میگردد.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۱۸:۴۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)