مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش .

مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش

آیا شم می‌کنید پوست حریم دیده شما به تقویت طولانی تر نیاز دارااست


آیا شم می‌کنید پوست حریم دیده شما به تقویت طولانی تر نیاز دارااست؟ آیا به نظرتان می‌رسد که هر روز پوستتان بیش تر و طولانی تر چروک می‌گردد؟ چطور میشود این حالت را بهبود داد؟ با این مقاله روزنامه راس لیزر و زیبایی دی‌کلینیک میرداماد هم پا باشید، با امر تنظیم یک لوسیون ضد پیری پوست بدور دیده در منزل.

بهترین کرم دور چشم

در‌صورتی‌که پول متعددی برای خرید کرم دیده های گرانقیمت (که به حیث فانتزی می‌باشند، ولی اکثر وقت ها مملو‌از مواد شیمیایی تند و زننده می‌باشند) سپرده گذاری میکنید، ما یک راه‌حل کامل کننده ارزان، موءثر و از کلیه مهم خیس طبیعی را به شما توصیه می‌کنیم! پس مهیا آشپزی باشید. اما این توشه قرار هست با هم یک لوسیون ضد پیری پوست به دور دیده صحیح کنیم.

فرمان تهیه و تنظیم لوسیون ضد پیری پوست به دور دیده در منزل
5 قاشق غذاخوری روغن آرگان
2 قاشق غذاخوری روغن نارگیل
3 قاشق غذاخوری روغن ویتامین E
کاسه شیشه ای 100 میلی لیتری
یک قاشق چوب کوچک
همانگونه که می‌دانید روغن نارگیل در دمای اتاق به طور کامل جامد می باشد. پس نخست آن را در پیاله شیشه ای ریخته و با حرارت بسیار ملایم ذوب نمائید. روغن نارگیل با دمای خیلی خیلی پاره ای ذوب میشود (حتی‌در حد گرمای کف دست) پس بهتر می‌باشد مراقب باشید که بیش زا حد به آن حرارت ندهید. بعد از آن (فارغ از وجود حرارت) روغن آرگان و روغن ویتامین E را به کاسه بیشتر فرمائید و دستکم یک دقیقه به نیکی ترکیب نمائید تا تماما با هم ترکیب گردیده و یکپارچه شوند.

به انتها رسید. لوسیون شما مهیا هست. بگزارید به طور کامل سرد شود و آن‌گاه درب کاسه شیشه ای را ببندید.

برای مراقبت طولانی بازه لوسیون بهتر میباشد آن را در فریزر نگه داری فرمائید.

همینطور شایسته ترین صورت به کارگیری از این لوسیون ضد پیری پوست به دور دیده به کار گیری از آن هنگام صبح و بعدازظهر و بعد از آن زا شستشوی پوست می باشد. همینطور در صورتی‌که از تونر استعمال میکنید، به کارگیری از این لوسیون بعداز تونر را نیز توصیه میکنیم.

مزایای استعمال از لوسیون ضد پیری پوست به دور دیده
ویتامین E (توکوفرول) مو جود در‌این لوسیون یک آنتی اکسیدان توانا هست؛ که سلول های زنده را در مقابل رادیکال های آزاد نگهداری می‌کند. صد رد صد می‌دانید که علت اصلی پیری زودرس و ظهور لکه های پیری همین رادیکال های آزاد می باشند.

ویتامین E با بهبود پرورش سلول های تازه، بهبود آسیب را تسریع می‌کند. به خصوص زمانی که آسیب ها از روش آکنه یا این که سوختگی تولید می‌شود. این ماده همینطور برای پوست های کم آب و حساس بسیار فوق العاده می باشد. چون آن را هیدراته کرده و در مقابل عارضه ها محیطی حفظ می‌کند و در به عبارتی روزگار انعطاف پذیری و استحکام ,sj را بهبود میبخشد.

روغن نارگیل دوست داشتنی ترین روغن در لوسیون های پوست هست. کل گروه ما هم این روغن را دوست دارا هستند.

روغن نارگیل پوست شما‌را فوق العاده صاف و قابل انعطاف می‌نماید! با دقت به بافت مخملی مانند و به راحتی پخش شدنش روی پوست، به کار گیری از آن شادی بخش می‌باشد. مطرح ترین مزیت روغن نارگیل ساخت لایه حفظ کننده روی پوست هست که منجر بسته شدن آب در پوست می گردد. به همین برهان می‌باشد که آن را یک کدام از شایسته ترین مرطوب کننده های طبیعی نیز می‌دانند.

روغن آرگان (در برخی تمدن ها به اسم طلای مایع شناخته میگردد) اکسیری آخری، برای تنظیم لوسیون ضد پیری پوست هست. این روغن منجر تجدید رویش سلول های پوستی و نگهداری از آن‌ها می‌شود. این روغن مراحل مراحل پیری را به شدت نماید می نماید، چین و چروک های را کاهش میدهد، حالت کلی پوست را بهبود می‌بخشد و جلوه ای سلامت و خوشگل به پوست میدهد. روغن آرگان بی نیاز از اسکوالن میباشد. اسکولن آنتی اکسیدانی توانا میباشد که به راحتی به پوست رخنه می نماید، آن را از باطن تقویت میکند و سلول های آن را نسبت به زخم های فرنگی، مقاوم می‌کند.

تفکر می‌کنم اکنون متوجه گردیده باشید که مخلوط این سه روغن، چه معجون شفابخشی را برای شما مهیا خواهد کرد. امیدورام از این مقاله به کارگیری کافی را ببرید.

همچنین در شرایطی‌که شما هم طریق تهیه و تنظیم لوسیونی را برای دوری از پیری پوست میدانید، آن را با ما میان بگذارید.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۲۵:۰۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)