مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش .

مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش

کرم بدور دیده طبیعی


کرم بدور دیده طبیعی:
موادی که در زیر به آن ها اشاره می شود، در رفع یا جلوگیری از بروز چین و چروک به دور دیده، تاثیر شگرف داراست.

مقاله پیشنهادی

هتل حفظ کننده مشهد
هتل حفظ کننده مشهد

 

معالجه های خانگی بسیاری موجود هست که موجب رهایی از چروک پوست یا کاهش آن می شود. در این نوشته‌علمی قصد داریم به نکاتی جهت کاهش چروک بدور دیده اشاره کنیم. از آنجا که پوست به دور دیده، بسیار حساس می‌باشد، پس بدون شکً پیش از به کارگیری از هر ماده ای، اندکی از آن را روی بخشی کوچک از پوست آزمون کنید و بعد از آن در فیس عدم بروز حساسیت، از آن به کارگیری کنید. موادی که در زیر به آن ها اشاره می شود،تحت عنوان کرم بدور دیده در رفع یا جلوگیری از بروز چین و چروک به دور دیده، تاثیر شگرف دارااست.

۱. روغن هسته انگور:

این روغن مرطوب کننده،برای استعمال تحت عنوان کرم بدور دیده برای ترمیم لایه های زیرین پوست و بهبود اثر جراحت، موءثر و در عین اکنون بسیار مغذی میباشد. روغن دانه انگور با چین و چروک جنگ و پوست را احیا می کند. روغن انگور سرشار از آنتی اکسیدان (پروآنتوسیانیداز) هست که در بازگردانی پوست به موقعیت اولیه، نقشی اثر گذار ایفا می کند. به همین خیال بسیاری از خانم ها از آن به کارگیری می کنند. در حالتی‌که آب انگور یا روغن آن را روی پوست خشک بمالید، اثر مرطوب کنندگی بالایی دارااست و در نتیجه از ایجاد چروک جلوگیری می کند. همانگونه که می دانید، پوست های خشک نسبت به چین و چروک آسیب پذیرتر میباشند؛ ولی ماساژ روزمره چروک های پوست با روغن انگور بسیار موءثر می باشد و با به کار گیری دائمی از آن، پوست چروک نمی شود.

کرم بدور دیده طبیعی

بهترین کرم دور چشم

۲. ویتامین E:

ویتامین E نیز می تواند تحت عنوان کرم بدور دیده از بروز چروک جلوگیری کند یا آن را کاهش دهد. مکمل ویتامین E حاوی آنتی اکسیدان بوده و چربی آن بسیار غلیظ می باشد. ویتامین E پوست خشک را مرطوب نگه می داراست، زیرا چروک های ریز را محو و از پوست در قبال بروز چین های جدید نگهداری می کند. هر شب پیش از رفتن به رختخواب، یک کپسول ویتامین E را شکاف کنید و روغن باطن کپسول را روی چروک ها بمالید. ولی در شرایطی که در زمان روز، آب انگور، روغن هسته انگور یا آناناس و در شب ویتامین E مصرف کنید، زودتر به نتیجه می رسید.

کرم به دور دیده

۳. روغن نارگیل:

روغن نارگیل را روی چروک های پوست چهره بمالید، زیرا تاثیری شگفت آور دارااست.

کرم به دور دیده طبیعی

۴. آووکادو:

آووکادو در محو کردن چروک ها بسیار مفید میباشد. پس بهتر هست آن را له کنید و بدور دیده روی چروک ها بگذارید تا منجر جوانی پوست گردد.

کرم به دور دیده طبیعی

۵. خیار:

خیار یکی از میوه های بسیار خوببه تیتر کرم بدور دیده و جهت از بین بردن چروک بدور دیده و پوست می باشد، زیرا اثر مرطوب کنندگی بالایی دارااست. از این رو خیار را رینگ رینگ یا رنده کرده و روی بخش های متبوع پوست قرار دهید.

کرم بدور دیده طبیعی

۶. آب پرتقال:

آب پرتقال جدید برای از بین بردن چروک مفید می‌باشد؛ کافی هست پنبه را به آب پرتقال آغشته کنید و آن را به دوران ۱۰ دقیقه روی پوست بگذارید. این کار را هر صبح و شب انجام دهید. بعد از سپری شد چندین هفته، تغییراتی شگفت آور در پوست شما نمایان می شود.

کرم به دور دیده طبیعی

۷. روغن کرچک:

روغن کرچک یکی از قدیمی ترین روغن های ضد چروک میباشد که چروک های به دور دیده را از بین می موفقیت. شب ها بعد از پاک کردن پوست، می توانید روغن کرچک را به دور دیده بمالید. این کار را یک تا دو توشه در هفته انجام دهید تا چروک ها محو شوند.

شایسته ترین کرم بدور دیده طبیعی با معمولی ترین مواد


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۳۲:۱۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)