مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش .

مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش

چه کنیم کرم به دور دیده تاثیر بهتر و بیشتری داشته باشد؟ر


#9:تعیین کرم به دور دیده براساس بها:

ما معتقدیم که‌این یک قاعده میباشد که بایستی در هنگام به دست آوردن گونه های تولیدات نگهداری از پوست در حیث بگیریم:صرفا به این دلیل‌که چیزی گران خیس هست، ضرورتاً بدین مفهوم وجود ندارد که بهتر فعالیت می نماید، به جای آن که تنها به بها کرم دیده نگاه فرمایید، به مواد نخستین اش نیز نگاه نمایید، مراقب ترکیبات، مرطوب کننده قادر باشید و خیر تنها برچسب ارزش که مواد بسیار مهم خیس میباشند .

بهترین کرم دور چشم

# 10:دقت نکردن به مشکلتان:

همگی کرم های چشمی یک سان نیستند، در حالی که به کارگیری از هر کرم چشمی خیلی بهتر از به کارگیری نکردن می‌باشد، ولی چنانچه از کرم یگانه ایراد خودتان به کارگیری نمی‌کنید، پس فعالیت خاصی انجام نمی دهید، برای مثال، در حالتی‌که وسیع ترین نگرانی شما سیاهی ذیل دیده ها هست، با استعمال از یک کرم که بر روی این اختلال تمرکز دارااست ، به سراغ آن بروید.

کرم به دور چشمی با این ترکیبات برای رفع چروک مطلوب ترین میباشد
هنگام خرید و پیشنهاد آنلاین یک کرم بدور دیده بایستی به ترکیبات آن صد رد صد دقت داشته باشید تا به سود ی دلخواه برسید ؛ به گفته ی کارشناسان پوست بزرگترین ادغام برای یک کرم بدور دیده ضد چروک موادی می باشد که ساخت کلاژن را در پوست تحریک فرمائید مثل :

ویتامین C موضعی

بارها و بارها در بخش سالم نمناک اشاره شده‌است که ویتامین C نیز به ارتقا ساخت کلاژن یاری می‌نماید پس با این حقیقت توصیه میکنیم از کرم های اسید اسکوربیک برای رفع چین و چروک سطحی پوست تان به کارگیری نمایید.

رتینول

رتینول در ساخت کلاژن در جایگاه نخستین جای‌دارد با این درحال حاضر، از آنجایی که برای پوست های حساس نامناسب می باشد، توصیه میشود قبلی از مصرف تولیدات دربردارنده رتینول مطلقا با دکتر کارشناس مشاوره نمائید که ممکن می باشد کارشناس پوست با اعتنا به آلرژی پوست شما کرم های دربردارنده پپتید را برایتان تجویز نماید.

بایدها و نبایدهای به کار گیری از کرم بدور دیده برای اثرگذاری بیش تر
بایدها:

ضربه و یا این که ماساژ:

ماساژ قابل انعطاف و نازونوازش قابل انعطاف هر دو عالی میباشند." شما میتوانید کرم را فشار دهید، میتوانید مقداری ماساژ دهید، حرکات چرخشی را آزمون نمائید، یا این که حتی میتوانید آن را روی یک دست پنبه ای قرار دهید و برای یک سری دقیقه تحت دیده خویش بگذارید.

بگذارید تا پوستتان تر بخورد:

کرم دیده خویش را نزدیک به یک دقیقه (یا این که طولانی تر، در صورتی‌که ممکن میباشد) اذن دهید بماند تا جذب شود و آن‌گاه پرورش پیرایش فرمایید، بنابراین، پودر یا این که کانسیلر شما از اساس قابل انعطاف کننده مازاد در کرم دیده بد فرم نخواهد شد.

طریق کرم زدن

چه کنیم کرم به دور دیده تاثیر بهتر و بیشتری داشته باشد؟
نبایدها:

کشیدن پوست:

پوست پایین دیده یک ساختار متعدد نسبت به سایر چهره داراست، پوست ذیل دیده نازک ترین پوست کل تن میباشد. به این ترتیب درصورتی که شما حقیقتاً پوست خویش را هنگام مالیدن کرم به حریم بکشید، احتمالاً این عمل را خیلی دشوار خیس در واقع انجام می دهید.

از کرم های چرب به کار گیری نکنید:

این روغن های سنگین می‌توانند بافت پوست دقیق حوزه‌ دیده را کاهش دهند و در زمان زمانه، فیبرهای الاستین را کاهش دهند و سبب چین و چروک زودرس شوند.

چطور شایسته ترین کرم دیده را گزینش کنیم ؟
درپی کرم های چشمی بگردید که دربردارنده ترکیبی از اشکال ترکیبات ضد پیری میباشند ، که پوست کلیه به آن نیاز دارا‌هستند:آنتی اکسیدان ها، مواد مالامال کننده پوست، و مواد غذایی برای بازیابی و ترمیم .

نمونه ها مشتمل بر گلیسرین، سدیم هیالورونات، سرامید، عصاره های گیاهی بی عطر، روغن و کره، ویتامین ها، رتینول، اسیدهای چرب، و تری گلیسیرید هستند، در شرایطی که در بخش سالم نمناک می‌خوانید هر سیرتکامل کرم به دور دیده که شما استعمال میکنید بایستی سوای بو باشد،این که آیا طبیعی (مانند روغن های گیاهی) یا این که تصنعی باشد، منشاء کار کشته عکس العمل آلرژیک و حساسیت هست، به خصوص برای محصولاتی که به دیده نزدیک می‌شوند.

انتظارات واقع‌بینانه داشته باشید:

کرم چشمی که چین و چروک را از میان پیروز شود، پوست را بالا بکشد، یا این که پف و رینگ های تیره را منزه نماید. یک کرم دیده عالی، بافت پوست را هیدراته، صاف و سفت، پر‌نور و به صورت مشهود، ظواهر خطوط، تیرگی ها، بعضا اشکال پفی و چین و چروک را کاهش میدهد - و این بسیار دارای هیجان هست!

کرم به دور چشمی که در کاسه شیشه ای می‌باشد را نخرید
بسته بندی شیشه ای اذن میدهد که در هر توشه گشوده شدن در کاسه ، مواد اول ضد پیری مانند رتینول، روغن های گیاهی، و آنتی اکسیدان ها از میان بروند، به علاوه، هر توشه که انگشت خویش را (یا این که اسپاتول) را به درون شیشه فرو فرمائید، زمینه سالمی پیش می‌آید (یا این که قاشق)، برای روز، به‌دنبال کرم چشمی باشید که حفاظت از آفتاب در طیف وسیعی را ارائه می‌دهد و SPF آن 30 یا این که طولانی تر می باشد،

در‌حالتی که نمی توانید موردی را پیدا نمائید که دوست دارید، یک لایه نازک از کرم دیده را بزنید و بعد از آن پرورش مرطوب کننده روز خویش را با کرم ضد آفتاب بزنید و مطمئن گردید که فارغ از رایحه می‌باشد.، اکثری از اشخاص دوست دارا‌هستند از یک ژل چشمی در صبح استعمال نمایند (آن هایی که پیرایش متعددی می‌کنند) و یک کرم دیده بالم مانند در شب بزنند.


برچسب: بهترین کرم دور چشم،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۰۰:۰۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)