مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش .

مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش

کرم به دور دیده در روز یا این که شب؟


درباره ی دوران به کار گیری از کرم بدور دیده بایستی این نکته را خاطرنشان کرد که زمانه مشخصی نیست و بهتر میباشد در هر سنی به کار گیری از کرم بدور دیده در نگهداری‌های پوستی گنجانده شود. در واقع مراد این می‌باشد که هر چه زودتر و جتی از زمانه نوجوانی در‌پی به کار گیری از کرم به دور دیده باشید، مشکلی تولید نمیشود. اما در سنین زیر در‌پی کرم‌هایی باشید که فقط خواص مرطوب‌کنندگی دارا‌هستند و به کارگیری از گونه های کرم بدور دیده ضد چروک و رفع تیرگی دیده سفارش نمی شود. در هر سنی که می باشید، در شرایطی‌که تا به اکنون از کرم به دور دیده به کارگیری نمی‌کردید، به دیر بودنش تاءمل نکنید و به سراغ خرید یک کرم به دور دیده عالی باشید. هر روز که می‌گذرد، سن فراتر می‌رود و برای استعمال از کرم ضد چروک به دور دیده و اشکال کرم‌های ضد پیری هیچ وقت دیر وجود ندارد زیرا دست‌کم از پیری پوست در روزهای آینده پیشگیری میکنید. در بی آلایش‌ترین موقعیت ممکن پوست خویش را از رادیکال‌های آزاد و مواد مضر مو جود در فضا نگهداری می کنید.

بهترین کرم دور چشم

 

کرم به دور دیده صرفا یگانه خانم‌ها وجود ندارد و بهتر هست آقایان هم برای حفظ از پوست خویش به تامل به کارگیری از این کرم باشند. اما بایستی این را هم اذعان کرد که در سنین بالا قرار وجود ندارد کرم به دور دیده اعجاز نماید و در حین کوتاهی چین و چروک شما‌را از دربین برنده شود، اما دست کم بدانید که با تغذیه و مراقبت، از چروک شدن بیش تر و زخم به پوست خودداری مینماید.

بخش اعظمی اشخاص در تحت پوست حریم دیده چربی‌هایی دارا‌هستند که به طریق دانه و لکه‌های پر رنگ چشم می گردد این واقعیت را بدانید که هیچ کرم بدور چشمی در عالم این چربی‌ها را از دربین نمی‌موفقیت.

کرم به دور دیده در روز یا این که شب؟
شایسته ترین کرم بدور دیده

شاید برای شما هم این سؤال در ذهن تولید شود برای اینکه از چروک به دور دیده خودداری فرمائید و شایسته ترین سود را داشته باشید، استعمال از کرم به دور دیده را بایستی در صبح انجام بخشید و یا این که در شب؟ تغذیه پوست حریم دیده در حین شب کافی می‌باشد؟

به جهت اینکه پوست حریم دیده نازک میباشد و در حین روز با چشمک زدن، پلک زدن و به حریم نگاه کردن همیشه در اکنون به عمل دریافت کردن عضله‌ها این منطقه می‌باشید، بهتر می باشد که کرم بدور دیده را هم در زمان روز و هم در زمان شب استعمال نمائید. برای اینکه بتوانید شایسته ترین کرم بدور دیده را برای خودتان تعیین نمائید، در آغاز نیازتان را بشناسید و بعد از آن از متخصص فروش اثاثیه آرایشی و بهداشتی در داروخانه یا این که هر مغازه دیگری بپرسید که کدام گونه کرم میتواند نیاز شمارا برآورده نماید. داده ها درج شده روی تولید ها و اشکال کرم بدور دیده را بخوانید، کرم‌های ضد چروک، برطرف کننده پف حریم دیده، از در میان پیروز تیرگی بدور دیده، مرطوب‌کننده و غیره از اشکال مختلفی می‌باشند که هر یک روی انگیزه خاصی پباده سازی و متناسب با آن نیاز ساخت گردیده‌اند.

شما میتوانید گونه های محصول ها بدور دیده را به حالت لایه‌های متعدد هم برای بدور دیده به کارگیری فرمائید. برای این فعالیت بهتر می باشد که از سبک‌ترین فرآورده آغاز فرمائید. یعنی نخست جنس مایع، آنگاه ژلی، سرم، کرم و آنگاه روغن یا این که پمادها را برای بدور دیده خویش به فعالیت ببرید. این نکته را فراموش نکنید که مدام کرم به دور دیده را گذشته از کرم رخ و همینطور ضد آفتاب‌ها به روی پوست بمالید.

صبح که از خواب بیدار می شوید، بعد از آنکه فیس خویش را شستید و با تونر یا این که منزه‌کننده‌ها پاک کردید، سرم اختصاصی یا این که کرم بدور دیده را که برای رفع نیاز آیتم نظرتان تنظیم کردید، به پوست به دور دیده بمالید. این سرم میتواند برای رفع تیرگی و مبهوت بودن بدور دیده باشد و موجب سپید شدن به دور دیده شود. در صورتی این فرآورده دربردارنده ویتامین سی باشد، می‌تواند پوست را در قبال رادیکال‌های آزاد نگهداری نماید و همینطور ویتامین ای از پوست در قبال آنتی‌اکسیدان‌ها محافظت می نماید. سدیم اسکوربات یا این که ویتامین سی همینطور موجب کلفت شدن پوست به دور دیده میگردد و تیرگی حریم آن را کمرنگ‌خیس می‌نماید، برای اینکه سود آیتم انتظار را مشاهده کنید می بایست حدود شش ماه طاقت فرمایید. موادی مانند نیاسین آمید یا این که ویتامین ب۳ و کوژیک اسید هم لکه‌های تیره را پر‌نور می نمایند.

شب هنگام، یک ساعت پیشین از آنکه به رخت خواب بروید، پوست چهره خویش را منزه فرمائید و بعد کرم بدور دیده دربردارنده رتینول را به پوست نواحی دیده بزنید تا سبب رطوبت بخشیدن به دورم دیده شود. علت اینکه گفته میشود یک ساعت پیشین از خواب به سراغ کرم بروید، این هست که پیشین از دراز کشیدن و خوابیدن، روزگار کافی برای جذب شدن کرم به پوست وجود داشته باشد.


برچسب: بهترین کرم دور چشم،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۵۶:۴۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)