مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش .

مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش

مزایای کرم دور چشم

بهترین کرم دور چشم

یکی از اهداف حیاتی کرم به دور دیده به جز روشن کردن این نواحی و همینطور از میان بردن چروک به دور چشم، این میباشد که برخی از مواد مغذی را به به دور دیده برساند که در کرم‌های رخ به اندازه متفاوتی وجود داراست و بایستی برای اطراف دیده از دزهای ضعیف‌تر استفاده شود . پوست نازک دور و بر چشم نسبت به پوست ضخیم‌تر در دیگر قسمت‌های صورت، جذب بهتری دارد و درصورتی که به کارگیری از کرم‌های معمولی فیس که برای دور و بر دیده حاذق می باشند بیش از حد مورد استعمال قرار گیرند، سبب ساز آسیب رساندن به پوست دور دیده میگردند . کرم‌های دور دیده به رخ منحصر به فرد برای رطوبت دهی به ناحیه اطراف آن فرموله شده‌اند و به همین ادله است که در حجم کمتر، ارزش بالاتری نسبت به دیگر کرم‌های صورت دارند .

هنگامی که به دنبال کرم دور چشم عالی و مطلوب خود می‌گردید، بهترین مورد کرم‌های فارغ از بو و ضد آلرژی می باشند . کرم‌هایی که عطر زیادی دارند، برای اطراف دیده سفارش نمی‌شوند . کرم بدور چشم لانکوم، کرم به دور چشم لورال و کرم بدور چشم کلینیک از برندهای پیشنهادی میباشند . البته کرم به دور چشم عالی اهل ایران هم در برندهای معتبر داخلی ساخت میشود .

دور
دیده جوان کننده
برخی از کرم‌های به دور دیده دارنده کافئین می باشند و به فیس موقت موجب محکم شدن پوست دور و اطراف دیده میگردند و تأثیر سریع‌تری در صورت ساخت میکنند . گفته گردیده کافئین سبب ساز بهبود گردش خون می گردد و می‌تواند پف محیط چشم را کاهش دهد . همچنین درصورتی که کرم بدور دیده را قبل از به کار گیری باطن سردخانه قرار دهید و به فیس سرد آن را اطراف چشم استعمال کنید، می‌توانید پف گوشه و کنار دیده را کم نمائید .

به طور کلی کرم دور چشم در اغلب مواقع دربردارنده مواد تشکیل دهنده‌ای است که در کرم‌های صورت به کارگیری می‌شود، تنها میزان و درصد آنان گوناگون می باشد .

در شرای کرم صورتی که برای پوست خود به کار گیری میکنید ضعیف هست و در داده ها آن متن گردیده که می‌توانید برای به دور دیده نیز استعمال کنید، مصرف آن برای نواحی دیده مشکلی ساخت نمی‌کند . ولی کرم‌های از دربین پیروز جوش یا کرم‌های ضد چروک فیس از آنجایی که دارای مواد تشکیل دهنده کارکشته هستند، در صورت تماس با دور و اطراف دیده موجب التهاب، قرمزی یا این که عارضه‌های اکثر میگردند .


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۳۳:۱۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)