مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش .

مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش

کرم های دورچشم کاهش دهنده پف:

بهترین کرم دور چشم

پف چشم به عامل تجمع مایعات تن در محیط دیده به وجود می ­آید که استدلال آن ممکن می باشد کم خوابی، آلرژی، یا نداشتن رژیم غذایی مطلوب باشد . کرم هایی به بازار عرضه شده که حاوی کافئین بوده و پف چشم را از بین می­ موفقیت .

کرم
دورچشم منحصر به فرد تیرگی: بهترین
کرم بدور چشم کرم های دربردارنده ویتامین C و K و همینطور کافئین تیرگی را کاهش می ­دهد همینطور با به کار گیری از کرم ­هایی حاوی LIGHT-REFLECTING می توانید تیرگی بدور چشم خود را کاهش دهید .

راهنمای
خرید کرم ضد آفتاب و پر فروش ترین کرم های ضد آفتاب در جمهوری اسلامی ایران – سال ۹۷
شایسته ترین
کرم دور دیده منحصر افراد جوان: اکثری از اشخاص تصور می­ کنند به کارگیری از این کرم ها تنها مناسب اشخاص پیر است؛ در صورتی که مراحل پیری پوست از سن بیست سالگی به آنگاه آغاز گردیده و به مرور زمان این پروسه ارتقا می­ یابد . بیشتر پزشکان عقیده دارا‌هستند در فیس استفاده از این کرم ها در سنین جوانی از ساخت چین و چروک پیشگیری گردیده و پیری پوست به تاخیر می افتد . نکته ای که مصرف کنندگان بایستی در حیث بگیرند این میباشد که در رخ استفاده از این کرم ها در سنین جوانی (بیست تا سی سالگی) خوبتر است کرم های سبک دربردارنده مرطوب کننده­ کارکشته را تعیین و استفاده کنند . در واقع شایسته ترین کرم دور چشم برای این جور از اشخاص کرم های دربردارنده ویتامین E و C میباشند که اندازه متعددی آنتی اکسیدان داشته و فرآیند پیری را نماید می­ کنند .

کرم
به دور چشم مناسب افراد سی تا چهل سال: به کارگیری از بهترین کرم بدور دیده برای افراد سی سال به بالا الزامی بوده و به این افراد معمولا استعمال از کرم هایی با فرمولاسیون قدرتمند خیس توصیه می­ شود . کرم های مطلوب برای این گونه از اشخاص معمولا باید حاوی ویتامین ها و آنتی اکسیدان ها باشد .

کرم
دورچشم منحصر اشخاص چهل سال به بالا: خوب تر می باشد اشخاص در این زمان از کرم هایی که دربردارنده رتینول و هیالورونیک اسید هست به کار گیری نمایند . در واقع رتینول جان دار در این کرم ­ها خطوط ریز دور چشم، بافت و رنگ پوست را بهبود می­ بخشد . همینطور هیالورونیک اسید آن منجر محافظت رطوبت پوست دور و بر دیده می­ شود . همچنین کرم هایی هم در بازار وجود دارااست که دربردارنده فاکتورهای پرورش بوده که به تولد دوباره پوست امداد می­ نمایند و نمای ظاهری گوشه و کنار دیده را بهبود بخشیده و از ایجاد چین و چروک جلوگیری می­ کنند . این نوع از کرم های دربردارنده فاکتور پرورش پایه گیاهی داشته و یا این که به طور مصنوعی تولید می­ شوند .

کرم
های دور دیده مخصوص آقایان: کرم ­های بدور چشم منحصربه‌فرد آقایان مناسب با پوست آن‌ها تهیه شده و معمولا سبک بوده و سریع جذب می ­شوند . مواد مو جود در این کرم ها سبب ساز ساخت دوباره­ الاستین و کلاژن گردیده و مراحل پیری را در پوست آقایان کاهش می ­دهند .

پرفروش
ترین­ کرم های به دور چشم در کشور ایران – سال ۹۷ ۱ .
کرم به دور چشم روز نیوآ جور Q10


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۵۵:۴۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)