مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش .

مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش

چه کرم‌هایی نخرید؟

بهترین کرم دور چشم

نصیحت میکرد خود اندیشه فرمایید که قرار می باشد چه زمان‌‌هایی از کرم خود به کار گیری نمایید مثلا می‌خواهید در ارتفاع روز کرم بزنید یا تنها شب‌ها از کرم بدور چشم‌ استعمال ‌کنید یا اینکه به دنبال کرم‌های مختلفی برای هردو این حالت‌ها می‌باشید . به تیتر نمونه برخی افراد کرم ضدچروک روشن کننده‌ای می‌خواهند که ذیل آرایش و پیرایش از آن به کار گیری نمایند در صورتی‌که شما هم چنین کرمی میخواهید به طبع باید در آن فیلترهای محافظت‌کننده در اشعه ماورای‌بنفشSPF وجود داشته باشد . البته اگرهم‌ باطن کرم شما موادی چون دی‌اکساید تیتانیوم یا این که زینک اکساید وجود داشته باشد می تواند از پوست در پیش‌روی آفتاب حفظ کند .


چه کرم‌هایی نخرید؟
پوست زیر چشم زیاد حساس است به همین برهان به راحتی تحریک می‌گردد و قادر است دچار التهاب شود پس توجه نمائید مطلقا کرمی بخرید که هیچ‌گونه مواد عطری در آن وجود نداشته‌ باشد و PH باطن آن هم نزدیک پوست و اشک دیده باشد . علاوه بر اینها وجود هرگونه الکل و منتول نیز می تواند سبب التهاب پوست شما شود . علاوه بر این بهتر هست از خرید کرم‌هایی که بسته‌بندی شیشه‌ای دارا‌هستند صرفنظر نمائید و به دنبال کرم‌هایی باشید که در تیوب می‌باشند . به این استدلال که بیشتر شیشه‌ها در گشادی دارا هستند و این سبب ساز می‌گردد که کرم بخش اعظم در معرض هوا و نوروروشنایی قرار گیرد و همین موجب ناچیز شدن کیفیت کرم و پرورش بیشتر باکتری‌ها میگردد .


کرم گران نخرید
سفارش میکنیم خیلی به دنبال کرم‌های دور چشم لاکچری نباشید، به همین دلیل اول از همه انتخاب‌های‌تان را محدود نمائید و سپس میان آن‌ها ارزان‌ترین را بخرید و اگر دیدید بعد از آن از چندین هفته استفاده چندانی نداشت، یک عدد دیگر بخرید . با این خط مش شما پول زیادی را صرف خرید کالا اولیه نکرده‌اید و می‌توانید به راحتی کرمی دیگر تعیین کنید . دقت داشته باشید که هیچ گاه ارزش بالا علامت کیفیت عالی یک متاع نمی باشد . گهگاه مارک‌های تجاری تنها به دلیل نامی که دارا‌هستند از شما پول متعددی می گیرند . انجمن متخصصین پوست ایالات‌متحده در گزارشی گفته‌است که چه بسا محصولات ارزان‌‌قیمت نیز میتوانند کیفیت خیر و خوبی داشته باشند .

 


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۲۹:۵۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)