مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش .

مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش

کیسه چای سرد برای رفع سیاهی دور چشم

بهترین کرم دور چشم

یک خط مش معمولی دیگر برای خلاص شدن از تیرگی بدور چشم، به کارگیری از چای سرد است . یک کیسه چای را ترجیحا چای بابونه یا چای سبز در آب تر کنید . آن را مدتی در فریزر و آن‌گاه بر روی چشمان خود قرار دهید . از این شیوه به طور آراسته استعمال نمائید تا بهبود قابل توجهی را مشاهده فرمائید .

4 .
روغن بادام به رفع سیاهی دور دیده کمک می کند روغن بادام حاوی ویتامین E می‌باشد و این ویتامین برای رفع تیرگی و سایه به دور چشم اثرگذار میباشد . رویه کار فراوان سهل می باشد . صرفا روغن بادام را در نواحی تیره خویش بمالید و به آرامی ماساژ دهید . اجازه دهید یک شبکه های مردمی بر روی چشم ها باقی بماند و صبح روز بعد آن را بشویید .

5 .
گوجه فرنگی گوجه فرنگی یک روش خوب برای از دربین بردن سیاهی زیر چشم است، زیرا به طور طبیعی منجر کاهش دایره های تیره اطراف دیده می شود و پوست را نرم و لطیف می کند . کاری که بایستی انجام دهید این می باشد که یک قاشق چای خوری آب گوجه فرنگی را با یک قاشق چای خوری آب لیمو ادغام نمائید و آن را زیر چشمانتان قرار دهید .

اذن دهید تا حدود ۱۰ دقیقه باقی بماند و آن‌گاه آن را با آب بشویید . دست‌کم دو بار در روز این معالجه را تکرار نمائید . همینطور می توانید به طور روزمره آب گوجه فرنگی را به یاور آب لیمو و برگ نعناع به خواسته رهایی از سیاهی بدور چشم بنوشید .

6 .
خیار آبرسان پوست و درمان کننده معضلات پوستی خیار مقادیر متعددی آب داراست و به پوست آبرسانی می کند و نوعی مرطوب کننده و نرم کننده طبیعی هم محسوب می شود . آبرسانی به پوست سبب ساز می شود رگ های خونی خوبتر فعالیت کرده و پوست روشن به لحاظ برسد .


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۳۵:۲۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)