مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش .

مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش

کرم به دور دیده در روز یا این که شب؟


درباره ی دوران به کار گیری از کرم بدور دیده بایستی این نکته را خاطرنشان کرد که زمانه مشخصی نیست و بهتر میباشد در هر سنی به کار گیری از کرم بدور دیده در نگهداری‌های پوستی گنجانده شود. در واقع مراد این می‌باشد که هر چه زودتر و جتی از زمانه نوجوانی در‌پی به کار گیری از کرم به دور دیده باشید، مشکلی تولید نمیشود. اما در سنین زیر در‌پی کرم‌هایی باشید که فقط خواص مرطوب‌کنندگی دارا‌هستند و به کارگیری از گونه های کرم بدور دیده ضد چروک و رفع تیرگی دیده سفارش نمی شود. در هر سنی که می باشید، در شرایطی‌که تا به اکنون از کرم به دور دیده به کارگیری نمی‌کردید، به دیر بودنش تاءمل نکنید و به سراغ خرید یک کرم به دور دیده عالی باشید. هر روز که می‌گذرد، سن فراتر می‌رود و برای استعمال از کرم ضد چروک به دور دیده و اشکال کرم‌های ضد پیری هیچ وقت دیر وجود ندارد زیرا دست‌کم از پیری پوست در روزهای آینده پیشگیری میکنید. در بی آلایش‌ترین موقعیت ممکن پوست خویش را از رادیکال‌های آزاد و مواد مضر مو جود در فضا نگهداری می کنید.

بهترین کرم دور چشم

 

کرم به دور دیده صرفا یگانه خانم‌ها وجود ندارد و بهتر هست آقایان هم برای حفظ از پوست خویش به تامل به کارگیری از این کرم باشند. اما بایستی این را هم اذعان کرد که در سنین بالا قرار وجود ندارد کرم به دور دیده اعجاز نماید و در حین کوتاهی چین و چروک شما‌را از دربین برنده شود، اما دست کم بدانید که با تغذیه و مراقبت، از چروک شدن بیش تر و زخم به پوست خودداری مینماید.

بخش اعظمی اشخاص در تحت پوست حریم دیده چربی‌هایی دارا‌هستند که به طریق دانه و لکه‌های پر رنگ چشم می گردد این واقعیت را بدانید که هیچ کرم بدور چشمی در عالم این چربی‌ها را از دربین نمی‌موفقیت.

کرم به دور دیده در روز یا این که شب؟
شایسته ترین کرم بدور دیده

شاید برای شما هم این سؤال در ذهن تولید شود برای اینکه از چروک به دور دیده خودداری فرمائید و شایسته ترین سود را داشته باشید، استعمال از کرم به دور دیده را بایستی در صبح انجام بخشید و یا این که در شب؟ تغذیه پوست حریم دیده در حین شب کافی می‌باشد؟

به جهت اینکه پوست حریم دیده نازک میباشد و در حین روز با چشمک زدن، پلک زدن و به حریم نگاه کردن همیشه در اکنون به عمل دریافت کردن عضله‌ها این منطقه می‌باشید، بهتر می باشد که کرم بدور دیده را هم در زمان روز و هم در زمان شب استعمال نمائید. برای اینکه بتوانید شایسته ترین کرم بدور دیده را برای خودتان تعیین نمائید، در آغاز نیازتان را بشناسید و بعد از آن از متخصص فروش اثاثیه آرایشی و بهداشتی در داروخانه یا این که هر مغازه دیگری بپرسید که کدام گونه کرم میتواند نیاز شمارا برآورده نماید. داده ها درج شده روی تولید ها و اشکال کرم بدور دیده را بخوانید، کرم‌های ضد چروک، برطرف کننده پف حریم دیده، از در میان پیروز تیرگی بدور دیده، مرطوب‌کننده و غیره از اشکال مختلفی می‌باشند که هر یک روی انگیزه خاصی پباده سازی و متناسب با آن نیاز ساخت گردیده‌اند.

شما میتوانید گونه های محصول ها بدور دیده را به حالت لایه‌های متعدد هم برای بدور دیده به کارگیری فرمائید. برای این فعالیت بهتر می باشد که از سبک‌ترین فرآورده آغاز فرمائید. یعنی نخست جنس مایع، آنگاه ژلی، سرم، کرم و آنگاه روغن یا این که پمادها را برای بدور دیده خویش به فعالیت ببرید. این نکته را فراموش نکنید که مدام کرم به دور دیده را گذشته از کرم رخ و همینطور ضد آفتاب‌ها به روی پوست بمالید.

صبح که از خواب بیدار می شوید، بعد از آنکه فیس خویش را شستید و با تونر یا این که منزه‌کننده‌ها پاک کردید، سرم اختصاصی یا این که کرم بدور دیده را که برای رفع نیاز آیتم نظرتان تنظیم کردید، به پوست به دور دیده بمالید. این سرم میتواند برای رفع تیرگی و مبهوت بودن بدور دیده باشد و موجب سپید شدن به دور دیده شود. در صورتی این فرآورده دربردارنده ویتامین سی باشد، می‌تواند پوست را در قبال رادیکال‌های آزاد نگهداری نماید و همینطور ویتامین ای از پوست در قبال آنتی‌اکسیدان‌ها محافظت می نماید. سدیم اسکوربات یا این که ویتامین سی همینطور موجب کلفت شدن پوست به دور دیده میگردد و تیرگی حریم آن را کمرنگ‌خیس می‌نماید، برای اینکه سود آیتم انتظار را مشاهده کنید می بایست حدود شش ماه طاقت فرمایید. موادی مانند نیاسین آمید یا این که ویتامین ب۳ و کوژیک اسید هم لکه‌های تیره را پر‌نور می نمایند.

شب هنگام، یک ساعت پیشین از آنکه به رخت خواب بروید، پوست چهره خویش را منزه فرمائید و بعد کرم بدور دیده دربردارنده رتینول را به پوست نواحی دیده بزنید تا سبب رطوبت بخشیدن به دورم دیده شود. علت اینکه گفته میشود یک ساعت پیشین از خواب به سراغ کرم بروید، این هست که پیشین از دراز کشیدن و خوابیدن، روزگار کافی برای جذب شدن کرم به پوست وجود داشته باشد.


برچسب: بهترین کرم دور چشم،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۵۶:۴۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

کرم بدور دیده گران نخرید

بهترین کرم دور چشم
چه کرم هایی نخرید

پوست تحت دیده بسیار حساس می‌باشد به همین ادله به راحتی تحریک می‌شود و می‌تواند مبتلا التهاب شود پس اعتنا فرمایید قطعا کرمی بخرید که هیچ سیرتکامل مواد عطری در آن وجود نداشته باشد و PH باطن آن نیز نزدیک پوست و اشک دیده باشد. علاوه بر اینها وجود هرگونه الکل و منتول نیز میتواند سبب التهاب پوست شما شود. علاوه بر این بهتر هست از خرید کرم هایی که بسته بندی شیشه ای دارا‌هستند صرفنظر نمایید و به‌دنبال کرم هایی باشید که در تیوب می‌باشند. به دلیل آن که اضافه شیشه ها در گشادی دارا هستند و این باعث میشود که کرم طولانی تر در معرض هوا و فروغ و روشنایی قرار گیرد و همین موجب معدود شدن کیفیت کرم و پرورش اضافه باکتری ها می گردد.

کرم بدور دیده خوب و مطلوب

کرم بدور دیده گران نخرید


گونه های کرم بدور دیده

توصیه می‌کنیم خیلی درپی کرم های به دور دیده لاکچری نباشید، به همین عامل اولیه از کلیه تعیین های تان را محدود فرمایید و سپس در میان آن‌ها ارزان ترین را بخرید و در صورتیکه دیدید بعداز تعدادی هفته بهره چندانی نداشت، یکی‌از دیگر بخرید. با این شیوه شما پول متعددی را صرف خرید جنس اولیه نکرده اید و می‌توانید به راحتی کرمی دیگر تعیین فرمایید. دقت داشته باشید که هیچوقت ارزش بالا علامت کیفیت بالا یک متاع وجود ندارد. گهگاه برند های تجاری فقط به جهت نامی که دارا‌هستند از شما پول متعددی میگیرند. انجمن متخصصان پوست آمریکا در گزارشی گفته هست که حتی تولیدها ارزان ارزش هم میتوانند کیفیت خیر و خوبی داشته باشند.
بهتر می باشد از خرید کرم هایی که بسته بندی شیشه ای دارا‌هستند صرفنظر فرمائید و درپی کرم هایی باشید که در تیوب می‌باشند. به این دلیل‌که طولانی تر شیشه ها در گشادی دارا‌هستند و این منجر می‌شود که کرم بیش تر در معرض هوا و نور و روشنایی قرار گیرد و همین موجب نادر شدن کیفیت کرم و پرورش بیش تر باکتری ها می‌شود.


چه گونه کرم بدور دیده را به کارگیری نمائید

به کار گیری از کرم به دور دیده نیز تکنیک های خاصی دارااست شما بایستی اولیه از کناره داخلی دیده هایتان استارت نمائید و آن گاه به سمت خارج جنبش فرمایید یا این که اینکه از کناره بیرونی دیده ها استارت فرمائید و به سمت درون بیایید تا به بینی برسید. البته آیا می بایست روی پلک هایتان نیز کرم بزنید؟ خیر لازم وجود ندارد، اما در‌صورتی‌که پافشاری دارید ضرری ندارد ولی بهتر میباشد صرفا شب ها بزنید زیرا هنگامی روی پلک ها کرم می زنید در حین روز کرم با مواد آرایشی ترکیب می گردد و ممکن میباشد وارد دیده شود و مشکلاتی را به وجود بیاورد. اما بستگی به کرم مصرفی شما هم دارااست. بعضا از کرم ها را نباید به هیچ عنوان روی پلک ها زد اما روی برخی از کرم ها درج شده که روی پلک ها نیزمی قدرت بهره برد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۲۹:۴۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

انواع کرم ضد چروک دور چشم


کرم ضد چروک بدور دیده خویش را میتوانید بر طبق سن، مال و مدل پوست خویش به کار گیری نمائید. شایسته ترین سن پیشنهادی برای استارت کرم ضد چروک بدور دیده سن بیست و پنج به بالا میباشد. وقتی که شما برنا می‌باشید خواه ناخواه پوست شما کلاژن سازی انجام میدهد و پوست شما به همین دلیلی روشن و خوشگل مشهود است؛ البته بعداز طی گذر روزگار و بالا رفتن سن این پرسه با وقفه و در سنین خیلی بالا به صورت کل این فرمان متوقف می‌گردد. از همین رو با به کار گیری از کرم های ضد چروک به دور دیده شما میتوانید بدین پرسه درمانی برای بهبودی چروک های بدور دیده خویش یاری فرمایید. کرم های بدور دیده را با دو وضعیت معمولی و کارکشته می‌توانید تنظیم فرمائید. کرم های معمولی را به حالت روزمره از سنین نادر استارت نمایید تا نیازی به کرم های ضد چروک بدور دیده قدرتمند نداشته باشید؛ البته در‌حالتی که به هر دلیلی این مهم را به دست بیماری آلزایمر سپرده بودید به هیچ عنوانً نگران نباشید. با به کار گیری از کرم های ضد چروک به دور دیده حاذق که برای شما در حیث گرفته شده‌است میتوانید در برهه زمانی دوران بسیار کوتاهی به سود دلخواه خویش دست پیدا فرمائید. از سوی دیگر برای کسانی که پوست چربی دارا هستند ژل های مد حیث قرار داده شده‌است که شما میتوانید با در دست گرفتن چربی پوست خویش به به کارگیری از آن بپردازید. به جهت اینکه غده های چربی حریم دیده بسیار کمتر از دیگر قسمت های دیگر تن میباشد پوست حریم دیده شما حساس خیس می‌باشد و سریع خیس نیز چروک می‌شود.

 

شایسته ترین برند کرم ضد چروک بدور دیده
کرم ضد چروک بدور دیده خویش را میتوانید از روش خرید آنلاین از داروخانه آنلاین پزشک زارع تنظیم فرمائید. این داروخانه به طریق شبانه روزی مهیا سرویس رسانی به شما ملازمان مستمر می‌باشد. درصورتی که بخواهیم از برندهای دارای اعتبار این داروخانه آنلاین در راستا معرفی کرم های ضد چروک عناوینی را تعیین کنیم میتوانیم به مورد ها فوق اشاره ای داشته باشیم.

کرم ضد چروک به دور دیده مای
سه خواص به طور همزمان ضد چروک، ضد پف و ضد تیرگی دیده شمارا دار می باشد. چنانچه می‌خواهید پوستی براق و صاف و یک پارچه داشته باشید این مارک شمارا در‌این راستا کمک می‌کند. برای از دربین بردن خط لبخند و چروک های که گاهاً بر روی گردن به چشم میخورد نیز این مال را به شما سفارش میکنید. به جهت خواص جذب شوندگی فوری برای پوست چرب و کم آب امکان به کارگیری دارااست.

کرم ضد چروک چهره مای


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۱۵:۰۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

علت سیاهی و تیرگی دور چشم

بهترین کرم دور چشم

برخی
دیگر از دلایل سیاهی و تیرگی بدور دیده عبارتند از:
کارداران
ارثی آلرژی‌ها
بی
خوابی فراوان
خوابیدن اگزما
استرس
فقدان
آهن ضربه
یا آسیب‌هایی که سبب کبودی پایین دیده می‌شوند شیون
کردن سبک زندگی: کشیدن سیگار و مصرف بیش از حد الکل قادر است موجب تیرگی و گودی چشم شود . همینطور اشخاصی که بیش از حد قهوه مصرف می‌نمایند و اشخاصی که کوکائین یا آمفتامین مصرف میکنند ممکن می‌باشد نتوانند خواب کافی داشته باشند .
حبس
شدن مایعات در بدن اختلالات
رنگدانه‌های پوستی بالا رفتن سن: با بالا رفتن سن، مقداری از چربی و کلاژن اطراف چشم‌ها از میان میروند . ای موضوع هم پا با نازک شدن پوست، منجر تیرگی وگودی پایین دیده ها می‌شود .
ابتلا به بیماری مونونوکلئوز: این بیماری باعث میگردد چشم‌های بیمار متورم و پف کرده شوند . گزیده از این نقص‌ به یاد خستگی و ضعف متعددی میباشد که این بیماران به حافظه ابتا به مونونوکلئوز حس می‌نمایند و قسمت دیگری از آن، این می‌باشد که این بیماری سبب زرد شدن چشم‌ها و پوست اطراف چشم‌ها می‌شود .
سلولیت پری اوربیتال: این بیماری در واقع نوعی عفونت باکتریایی پلک‌ها میباشد . در صورتی که این بیماری به صدق با آنتی بیوتیک معالجه شود، جایی برای نگرانی نمی‌باشد .
نمک: وجود بیش از حد نمک در رژیم غذایی سبب احتباس آب در بدن میگردد و از پاراگراف در تحت چشم‌ها هم آب مازاد عده می شود .


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۲۸:۲۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

برخی دیگر از دلایل اصلی سیاهی و تیرگی دور چشم عبارتند از:

بهترین کرم دور چشم

پوست
و مو این روزها “تیرگی دور چشم” را چطور پرسرعت درمان می کنند؟ این
روزها “تیرگی دور چشم” را چطور پر سرعت درمان می کنند؟ تیرگی
بدور دیده ، darkness around the eyes treatment علت
“تیرگی به دور چشم” چه چیزی است ؟ چطور می توانایی سیاهی تحت دیده را از دربین پیروزی ؟ شیوه های پر سرعت خانگی و طب سنتی آن کدام میباشد ؟ بهترین جراحی های زیبایی برای رفع این مشکل چیست؟ تیرگی
و سیاهی بدور چشم از علت را راههای معالجه و پیشگیری رینگ
های تیره و هاله ای سیاه رنگ در محیط چشم که زیبایی این عضو اساسی صورت را مختل می کند عاملی می‌باشد که طی سال شمار متعددی از خانم ها و آقایان را به مطب متخصصین پوست و مو و کلینیک های زیبایی می کشاند پس می توان دریافت که سیاهی دور چشم مشکل نادری نمی باشد و نیاز به درک کردن علت و راههای معالجه آن احساس می شود برای همین در این بخش از بهداشت و سلامت نمناک از سیر تا پیاز آن را شرح خوا‌هیم داد ، ابتدا سوالاتی مطرح می شود که شامل :تیرگی بدور چشم
سیاهی
به دور چشم
علت
سیاهی و تیرگی دور چشم در زنان و مردان چیست؟
راه
های درمان سیاهی و تیرگی دور دیده به خط مش های لایه برداری و با به کارگیری از دارو به چه شکل انجام می شود؟
هایفوتراپی
و تزریق ژل هیالورونیک اسید چطور می تواند سیاهی بدور دیده را رفع کند؟
راههای
پیشگیری از سیاهی و تیرگی پوست بدور چشم چه می باشد ؟
طب
سنتی برای درمان پر سرعت و خانگی تیرگی دور دیده چه پیشنهادی دارد؟

تیرگی به دور چشم
آنچه
باید در مسئله علل و معالجه تیرگی به دور دیده بدانید علت
سیاهی ، گودال و تیرگی دور چشم گذشته از هرچیز و بیان هر نوع جزئیات در این زمینه به علت و عارضه ها حساس تیرگی دورچشم می پردازیم ؛ گودال دورچشم می‎تواند نشانه‎ای از سایر بیماری‎ها نظیر کم‎کاری تیروئید، کم‎خونی، کم‎خوابی، خستگی مفرط باشد ، گفتنی هست برخلاف آنچه که برخی تصور می کنند، خستگی صرفا عامل تیرگی و گودال تحت دیده نمیباشد اگر چه صحیح میباشد که فقدان خواب می تواند سبب ساز سیاهی زیر دیده شود، اما معضلات و بیماری های بسیاری هم می تواند علت گودال زیر دیده و سبب سیاهی و تیرگی به دور دیده شود و برخی از اشخاص هم به چهره ژنتیکی و از مقطع کودکی، مستعد داشتن چنین ظاهری می‌باشند .

برخی
دیگر از عارضه ها کلیدی سیاهی و تیرگی دور دیده عبارتند از: کشیدن سیگار و مصرف بیش از حد الکل می تواند موجب تیرگی و چاله دیده شود .

فاکتورها
و کارداران ارثی
آلرژی
و آلرژی ها
استرس
و اگزما
فقدان
آهن
ضربه
یا آسیب هایی که سبب ساز کبودی ذیل چشم می شوند
زاری
کردن
حبس
شدن مایعات در بدن
اختلالات
رنگدانه های پوستی
ایراد
خواب
تیرگی
به دور چشم
ارتباط
قلیل خوابی با تیرگی به دور چشم با بالا رفتن سن، کمی از چربی و کلاژن گوشه و کنار دیده ها از بین می پروسه . ای مسئله یار با نازک شدن پوست، سبب تیرگی و چاله زیر چشم ها می شود .

ابتلا به بیماری مونونوکلئوز ، بیماری که منجر می شود دیده های مریض متورم و پف کرده شوند .

سلولیت پری اوربیتال ، بیماری که در واقع نوعی عفونت باکتریایی پلک ها است . در صورتی که این بیماری به صدق با آنتی بیوتیک معالجه شود، جایی برای نگرانی نمیباشد .

وجود بیش از حد نمک در رژیم غذایی سبب ساز احتباس آب در تن می شود و از پاراگراف در زیر چشم ها هم آب مازاد توده می شود .

کم
خونی، کم کاری تیروئید، تنش های عصبی و کمبود ویتامین هایی مثل آهن از گزاره دست اندرکاران اکتسابی تیرگی دور چشم است،
سیاهی
دور چشم در زنان به علت شیوع اندک خونی در زنان نسبت به مردان میباشد


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۲۷:۱۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

از این به بعد گذاشتن چای کیسه‌ای نیمه‌گرم در زیر چشمانتان را هم فراموش نکنید،

بهترین کرم دور چشم

او‌لین و بهترین راه، حل مشکلات خاطره گردیده است .
اگر چه در موردها مادرزادی حل اختلال چندان سهل به‌نظر نمی رسد .
استعمال از ماسک‌های شبانه علاوه بر فراهم‌آوردن محیطی مغذی و مرطوب برای پوست صورت، سبب ساز ساخت آرامش فراوان برای شما می شود .

این
قابلیت و امکان را برای پوست شما مهیا می‌کند که پس از یک روز خسته‌کننده کاری پوست خود را در پردیس میوه‌ها با گل و بلبل فقط بگذارید . وقتی این تاثیرات بسیار می‌گردد که در ماسک‌ خود از مواد آنتی‌اکسیدان یا ضد پیری نیز یاری گرفته شود .

پوست خیار یکی از این مواد معجزه‌آساست، براین اساس ضروری نیست تا شبکه های اجتماعی صبر نمایید .

همین حال دست به کار گردید و در صورتیکه مشغول پوست‌کندن خیار هستید دست نگه دارید .
به
جای این‌که این پوست با ارزش را از روی خیارتان بردارید آن را به صورت نوارهای پهنی برش دهید و زیر چشمانتان بگذارید .
البته خوب تر میباشد به آنها نمک نزنید!
از ظهر پیشین و فقط پس از یک چرت کوتاه برای عمل مهیا می شوید .
آیا
تا به حال نوشیدن یک فنجان چای داغ را فراموش کرده‌اید؟
از
این به بعد گذاشتن چای کیسه‌ای نیمه‌گرم در تحت چشمانتان را نیز فراموش نکنید، چرا که چای با داشتن مقادیر متعددی تانن تاثیر خوبی بر کاهش ورم و بازشدن رنگ چهره شما دارااست .

صبح که از خواب بیدار می شوید صورتتان را با آب خنک بشویید .

این
منجر می‌شود رگ‌های خونی تحت چشمان شما به یک باره بر اثر سردی آب منقبض و پس از چندین دقیقه به رخ واکنشی متورم شود . افزایش خون‌رسانی معالجه مهم کبودی تحت چشم هست .

امروزه
خط مش جدیدی به اسم مزوتراپی با بهره‌گیری از جدید‌ترین و مؤثرترین داروهای موجود توانسته است در معالجه کبودی و پف ذیل دیده گام موثر بردارد .
از میان این داروها می‌توان به ویتامین k، رتینول، ویتامین C، داروهای
بازکننده عروق خونی مثل آرتی شوک، انواع اسیدهای میوه‌ای مثل گلیکولیک اسید و مواد مغذی برای سلول‌های پوستی شامل اسیدهای چرب و اسیدهای آمینه حتمی برای کار سلول‌های پوستی اشاره کرد .


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۲۵:۱۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

مزایای کرم دور چشم

بهترین کرم دور چشم

یکی از اهداف حیاتی کرم به دور دیده به جز روشن کردن این نواحی و همینطور از میان بردن چروک به دور چشم، این میباشد که برخی از مواد مغذی را به به دور دیده برساند که در کرم‌های رخ به اندازه متفاوتی وجود داراست و بایستی برای اطراف دیده از دزهای ضعیف‌تر استفاده شود . پوست نازک دور و بر چشم نسبت به پوست ضخیم‌تر در دیگر قسمت‌های صورت، جذب بهتری دارد و درصورتی که به کارگیری از کرم‌های معمولی فیس که برای دور و بر دیده حاذق می باشند بیش از حد مورد استعمال قرار گیرند، سبب ساز آسیب رساندن به پوست دور دیده میگردند . کرم‌های دور دیده به رخ منحصر به فرد برای رطوبت دهی به ناحیه اطراف آن فرموله شده‌اند و به همین ادله است که در حجم کمتر، ارزش بالاتری نسبت به دیگر کرم‌های صورت دارند .

هنگامی که به دنبال کرم دور چشم عالی و مطلوب خود می‌گردید، بهترین مورد کرم‌های فارغ از بو و ضد آلرژی می باشند . کرم‌هایی که عطر زیادی دارند، برای اطراف دیده سفارش نمی‌شوند . کرم بدور چشم لانکوم، کرم به دور چشم لورال و کرم بدور چشم کلینیک از برندهای پیشنهادی میباشند . البته کرم به دور چشم عالی اهل ایران هم در برندهای معتبر داخلی ساخت میشود .

دور
دیده جوان کننده
برخی از کرم‌های به دور دیده دارنده کافئین می باشند و به فیس موقت موجب محکم شدن پوست دور و اطراف دیده میگردند و تأثیر سریع‌تری در صورت ساخت میکنند . گفته گردیده کافئین سبب ساز بهبود گردش خون می گردد و می‌تواند پف محیط چشم را کاهش دهد . همچنین درصورتی که کرم بدور دیده را قبل از به کار گیری باطن سردخانه قرار دهید و به فیس سرد آن را اطراف چشم استعمال کنید، می‌توانید پف گوشه و کنار دیده را کم نمائید .

به طور کلی کرم دور چشم در اغلب مواقع دربردارنده مواد تشکیل دهنده‌ای است که در کرم‌های صورت به کارگیری می‌شود، تنها میزان و درصد آنان گوناگون می باشد .

در شرای کرم صورتی که برای پوست خود به کار گیری میکنید ضعیف هست و در داده ها آن متن گردیده که می‌توانید برای به دور دیده نیز استعمال کنید، مصرف آن برای نواحی دیده مشکلی ساخت نمی‌کند . ولی کرم‌های از دربین پیروز جوش یا کرم‌های ضد چروک فیس از آنجایی که دارای مواد تشکیل دهنده کارکشته هستند، در صورت تماس با دور و اطراف دیده موجب التهاب، قرمزی یا این که عارضه‌های اکثر میگردند .


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۳۳:۱۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

درمان های خانگی و گیاهی سریع برای سیاهی دور چشم

بهترین کرم دور چشم


ویتامین C جان دار در آب لیموترش می‌تواند برای معالجه سیاهی بدور دیده مصرف شود.

با به کار گیری از یک توپ پنبه ای یه خرده آب لیموترش نو را بر روی دیده بسته قرار دهید و بگذارید 10 دقیقه بماند و بعد با آب سرد بشویید.

ماسک رفع سیاهی به دور دیده با لیمو ترش

در طریق دیگر یک قاشق غذاخوری آب لیموترش را با دو قاشق خوراک خوری پوره گوجه خارجی و یک قاشق طعام خوری پودر زردچوبه مخلوط فرمایید و آن را به آرامی پایین دیده بمالید، بعداز 10 تا 15 دقیقه با آب پاک آن را بشویید.
این طرز ها را یک توشه در روز برای چندین هفته انجام دهید.

8. زردچوبه
زردچوبه دارنده خاصیت آنتی اکسیدان و ضد التهابی بوده و برای معالجه سیاهی بدور دیده اثرگذار میباشد.

معالجه تیرگی به دور دیده

ادغام دو قاشق چای خوری پودر زردچوبه را با آب آناناس مخلوط نمایید و تحت دیده ها بمالید، بگذارید 10 دقیقه بماند و بعد از آن با آب بشویید.
این طرز را هر روز انجام دهید تا سود بگیرید.

9. عسل
عسل دارنده خاصیت آنتی اکسیدانی و ضد التهابی قادر بوده و تحت عنوان یک مرطوب کننده عالی فعالیت می‌کند و همینطور پوست را تحریک به ایجاد کلاژن می‌کند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۵:۳۹:۲۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

علل مشترک سیاهی زیر چشم چیست؟

بهترین کرم دور چشم


این علت اصلی تیرگی پایین دیده می‌باشد.کمبود خواب سبب ساز می گردد که دیده به اندازه کافی استراحت نداشته باشد. و گردش خون را در پوست کاهش میدهدو سبب می‌گردد که پوست اکسیژن و مواد پرخاصیت لاغزم به اندازه کافی اخذ نکند.در سود چین و چروک و سیاهی تحت دیده صورت می‌گیرد.

کارداران ژنتیکی:

در سود بخش اعظمی از مطالعات ، به علت دست اندرکاران ژنتیکی ف بخش اعظمی از اشخاص پوست نازک یا این که رگ های خونی کوچک ذیل دیده دارا‌هستند.این به این معناست که پدر و مادر آن‌ها هم چنین خصوصیتی دارا‌هستند.طبق نهایی پژوهش ها، توزیع ملانین در پوست ذیل دیده نیز ذیل تاثیر کارداران ژنتیکی قرار می گیرد.

بی آبی تن:

وقتی که تن کم آب باشد ، رگهای خونی ذیل پوست حساس دیده متورم می شوند و سبب ساز تیرگی آن می شود.

آفتاب:

اشعه ماورائبنفش در خورشید ،رنگدانه ملانین را ذیل پوست زیر تاثیر قرار می دهد و سبب سیاهی و تیرگی تحت دیده می‌شود.

علل سیاهی به دور دیده

سیاهی و تیرگی تحت دیده به جهت آفتاب
توتون و تنباکو:

سوئ مصرف تنباکو ، الکل و قهوه سبب ساز کاهش رگ های خونی ، کاهش جریان خون و ساخت چین و چروک و تیرگی ذیل دیده می‌شود.

کمبود مواد غذایی:

رژیم غذایی ضعیف و کمبود مواد مفید بر تندستی شما تاثیر می‌گذارد. این موقعیت از روش علائم فرنگی مانند پوست کم آب، تیرگی ها ،و چین و چروک ظواهر می‌گردد.

نادر خونی:

آنمی ، خون ریزی نا منظم را تولید می نماید. در حالی که سبب ساز تولید همو گلوبین می گردد و در غایت باعث به ساخت تیرگی های تحت دیده می‌گردد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۳۳:۴۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

مطالبی در مورد کرم دور چشم

بهترین کرم دور چشم

کرم
گران نخرید
توصیه میکنیم خیلی به‌دنبال کرم‌های به دور دیده گرا‌نقیمت نباشید، به همین استدلال اول از همه، انتخاب‌های‌تان را محدود فرمائید و آن گاه در در میان آن ها ارزان‌ترینش را بخرید و در صورتیکه دیدید بعد از آن از چند هفته استفاده چندانی نداشت، یکی دیگر بخرید . با این راه شما پول متعددی را صرف خرید کالا اول نکرده‌اید و به همین دلیل می توانید به راحتی کرمی دیگر بخرید .

اعتنا داشته باشید که هیچگاه قیمت بالا، آرم کیفیت عالی یک کالا نمی باشد . گهگاه مارک‌های تجاری فقط به برهان نامی که دارا هستند از شما پول زیادی می‌گیرند . انجمن متخصص ها پوست کانادا در گزارش خویش گفته ‌است که چه بسا تولید ها ارزان‌قیمت نیز می‌توانند کیفیت خوبی داشته باشند .

چه
نوع کرم به دور چشم را نباید خرید؟ پوست ذیل دیده بسیار حیاتی است، به همین ادله به راحتی تحریک گردیده و میتواند مبتلا التهاب شود . پس دقت کنید حتما کرمی بخرید که هیچ‌گونه مواد عطری در آن وجود نداشته‌باشد و PH درون آن نیز نزدیک به PH پوست باشد .

علاوه بر این‌ها، وجود هرگونه الکل و منتول نیز قادر است سبب ساز التهاب پوست شما شود .

علاوه بر این بهتر هست از خرید کرم‌هایی که بسته‌بندی شیشه‌ای دارند صرف‌نظر فرمایید و به ‌دنبال کرم‌هایی باشید که در تیوب می‌باشند .

به این عامل که بخش اعظم شیشه‌ها در گشادی دارا هستند و این سبب می‌شود که کرم بیشتر در معرض هوا و روشنایی قرار گیرد و همین موجب کم شدن کیفیت کرم و رشد اکثر باکتری‌ها میگردد .

کدام
کرم ضد‌چروک را اولیه استارت کنید؟
هنگامی می خواهید به کار گیری از کرم‌های ضدچروک را آغاز فرمایید خوبتر میباشد هم از کرم به دور چشم، نیز کرم ضد‌چروک رخ استعمال کنید .


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۰۳:۴۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)