مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش .

مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش

چین و چروک بدور چشم

آیا برای شما نیز دیدن چروک به دور دیده نشانی از پیری می باشد؟ ممکن است نیز تصور میکنید که نداشتن نگهداری کافی از پوست علت چین و چروک بدور دیده شما گردیده هست . به‌طورکلی تجربه نشان میدهد که برخی عامل ها ظهور چین و چروک در صورت را افزایش می‌دهند؛ فاکتورهایی نظیر باد، استعمال نکردن از کرم ضد آفتاب، نور خورشید، سوز‌و‌سرما و برف از پاراگراف عوامل چروک زا می باشند . ولی برای درمان چروک دور چشم چه عمل باید کرد؟ در این مقاله قصد داریم شما را با ۸ درمان خانگی برای رفع چین و چروک دور دیده آشنا کنیم .

بهترین کرم دور چشم

ارتقا سن و پیری یکی از بخش‌های شیرین زندگی میباشد که نمی توان از آن خودداری کرد که هزاران تجربه را نیز پشت راز خود دارااست . پیر شدن پوست و ساخت چین و چروک چهره یک عدد از نشانه‌های پا گذاشتن به این تراز از معاش است .
حتماً سؤالی که در ذهنتان ساخت گردیده این است که چطور از چروک به دور دیده رها شوید؟
به عامل اینکه پوست تحت چشم و بدور آن نازک‌تر از باقی قسمت‌های چهره است، علامتها جراحت پوستی مانند لکه‌های پیری، خطوط پوستی و چین و چروک در آن همگانی هستند و متأسفانه این آیات باعث می شوند ظواهر شما پیرتر به نظر رسد . برخی از محصول ها ضد چروک و روش‌های مراقبتی پوست و حتی ترفندهای خانگی باعث کاهش چین و چروک بدور دیده می گردد . در‌صورتی‌که مراقبت صحیحی داشته باشید، با رفع چین و چروک صورت منجر جوان‌سازی پوست خویش می شوید و ظاهری جوان‌تر به خویش هدیه می کنید .

از
اخم کردن و عادت‌های نادرست جلوگیری کنید رفع
چین و چروک بدور چشم
عادت‌های بد زندگی‌تان را کنار گذاشتن کنید . اخم کردن یک عدد از میمیک‌های همگانی چهره هست که علت چروک ذیل دیده در جوانی شناخته می‌شود . تلاش فرمائید بیشتر لبخند بزنید و سعی کنید هرگز اخم نکنید . یکی دیگر از عادات بد زندگی سیگار کشیدن می باشد . سیگار، رادیکال آزاد ایجاد می کند و سبب ساز زخم به سلول‌های پوستی می‌شود . خوابیدن روی یک طرف صورت بر روی بالشت نیز قادر است تولید چروک فیس و بدور چشم را تشدید نماید .

به کارگیری
از کرم ضد آفتاب را فراموش نکنید احتمال دارد هنوز نیز دیر نشده باشد و بتوانید تولید چین و چروک رخ را به تعویق بیندازید . با وجود این‌که آفتاب شم شور و سلامت را به شما هدیه می‌کند، اما به به عبارتی مقدار میتواند سبب آسیب‌های بدون شوخی به پوست شما نیز بشود . از سوختگی پوست گرفته تا سرطان پوست و پیری زودرس عواقب جبران‌ناپذیر اشعه ماورای بنفش خورشید می‌باشند . پس با به کار گیری کردن از کرم ضد آفتاب، خصوصاً زمانی که آفتاب به طور بدون واسطه به پوست شما می‌تابد، تا حدی عواقب آسیب‌زای خورشید را از خویش بدور نمائید . بر اساس مطالعات انجام شده، افرادی که برای مدت ۴-۵ سال از کرم ضد آفتاب استفاده کرده‌اند، ۲۴ %جوان‌تر از کسانی میباشند که هر وقت دلشان بخواهد از کم ضد آفتاب استعمال می‌کنند! به نظر میرسد که همین یک عامل برای تشویق شما در استعمال از کرم ضد آفتاب کافی میباشد . به کارگیری از عینک آفتابی را نیز فراموش نکنید .


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۵۹:۱۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

ضرورت به کارگیری از کرم به دور دیده


بدون شکً شما هم شنیده‌اید که کرم‌ بدور دیده، پُف، تیرگی و چین و چروک بدور دیده را که در اثر بالا رفتن سن و یا این که عامل ها موروثی تولید میگردند، از میان می برد. از طرفی این نکته را نیز بایستی در حیث داشت که معمولاً یک کرم بدور دیده با کیفیت، بها بیشتری نسبت به بقیه محصول ها نگهداری از پوست داراست. با این اکانت این پرسش پیش میاید که خرید کرم بدور دیده و به کار گیری از آن تا چه اندازه اهمیت دارااست؟

بهترین کرم دور چشم

برای اینکه یک توشه برای مدام تکلیف خودمان را با کرم‌های به دور دیده، پر‌نور کنیم و ببینیم استعمال از این کرم‌ها تا چه اندازه ضرورت داراست، به‌دنبال با هم به تمام چیزهایی که از این تولیدها بایستی بدانید اشاره خوا هیم کرد.

ضرورت به کارگیری از کرم به دور دیده
ضرورت به کارگیری از کرم به دور چشمپوست بدور دیده آلرژی بیشتری نسبت به پوست بقیه نصیب‌های تن دارااست. از این رو کرم‌های به دور دیده با ترکیبات غلیظ و متراکم، مطلوب پوست حساس این حوزه‌ ساخته می گردند تا عارضه‌های به دور دیده را با اثربخشی بیشتری تسکین بخشند.

به عبارتی‌سیرتکامل که قطعاً می دانید کلاژن، شرایط کشسان پوست را تقویت می کند و وجود آن، دلیل شادابی و جوانی پوست به شمار میاید. از طرفی استعمال از محصول ها حفظ از به دور دیده دربردارنده ویتامین‌ C، پپتیدها، سرامید، اسید هیالورونیک و رتینول، ارتقا ساخت کلاژن را در ادامه دارا‌هستند. این مواد خواص آبرسانی توانمند دارا‌هستند و جلوی ازبین‌رفتن آب پوست را میگیرند تا پوست موقعیت کشسان خویش را نگهداری نماید و قوام داشته باشد.

اکثری از متخصصان پوست بر این یقین میباشند که رتینول نقش بسیار مهمی در تقویت پوست به دور دیده دارااست، البته استعمال از این ماده برای بخش اعظمی از اشخاص مطلوب وجود ندارد چراکه احتمال داراست به پوست آنان زخم برساند.

نکته دارای اهمیت آن هست که در شرایطی‌که حواستان بدین عارضه‌ها نباشد، بعد از سپری شد تعدادی سال از قدمت آنان، احتمال معالجه بی نقص، کاهش می یابد.

در کل می بایست خاطرنشان کرد به کارگیری از تولیدها محافظت از به دور دیده برای کلیه اشخاص مخصوصاً سنین بالای ۳۰ لازم و ضروری می‌باشد؛ به شرط آنکه خرید کرم به دور دیده متناسب با عارضه‌ای صورت پذیرد که قصد برطرف‌کردن آن را دارید.

اشکال عارضه‌های پوست به دور دیده
ضرورت به کارگیری از کرم به دور چشمدر خصوص چگونگی تعیین و خرید کرم‌ به دور دیده نمی‌اقتدار ورژن واحدی برای تمامی پیچید. برخی‌ها از سیاهی به دور دیده سختی می برند و برخی دیگر نیز با پف بدور دیده خلل دارا‌هستند. همینطور طولانی تر اشخاص نیز از چین و چروک به دور دیده گله‌مند میباشند. دیدنی می‌باشد بدانید عامل ها متعددی از پاراگراف نوروروشنایی مانیتور و موبایل‌های هوشمند در بروز عارضه‌های پوست به دور دیده دخالت دارا‌هستند.

در‌ واقع نوروروشنایی آبی رنگ که از تلفن همراه‌ها و مانیتورها به دیده تابیده میشوند، حتی از نوروروشنایی خورشید نیز خسارت بیشتری برای دیده دارا‌هستند. چراکه به نصیب‌های عمیق‌تری از پوست شکافت می کنند. فروغ و روشنایی آبی رنگ موبایل‌های هوشمند دقیقاً به به عبارتی قسمتی از پوست رخنه می کند که در آن اسید هیالورونیک، کلاژن و الاستین جای دارد. در فیض بسته به میزانی که در معرض موبایل‌های هوشمند میباشید می بایست به صورت بدون شوخی‌خیس از کرم به دور دیده به کار گیری نمایید.

خوشبختانه در ورژن‌های نو سیستم‌دلیل‌های اندروید و آی‌‌وی‌اس که در تلفن همراه‌های هوشمند حضور دارا هستند، شاهد قابلیتی برای کاهش پرتو نوروروشنایی آبی‌رنگ هستیم. با فعال‌کردن این امکان، ممکن میباشد فروغ ورقه اکران تلفن همراه شما به قرمزی بگراید، ولی پوست فیس و دورچشم شما از روشنایی آبی رنگ تلفن همراه در امان خواهد بود.


برچسب: بهترین کرم دور چشم،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۵۸:۳۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

فرمولهای کلینیکی در مقایسه با فرمولهای داروخانه ای و مورد های فروشگاهی:


دو متاع برای دیده
سرمها در مقابل کرم ها؛ سرم ها زیرا فرمول معمولی تری دارا‌هستند، برای به کارگیری روزمره و برای کسانی که پوست چرب دارندمناسبترند. سرمها به صورت منقطع برای به دور دیده به کار گیری میشوند البته استثناهایی هم موجود هست. برای مثال در حالتی که میخواهید از سرمهای ضد پیری در شب به کار گیری فرمایید، بهتر میباشد یک لایه کرم روی آن قرار گیرد مخصوصا در‌حالتی که پوستتان خیلی کم آب باشد.

بهترین کرم دور چشم
فرمولهای کلینیکی در مقایسه با فرمولهای داروخانه ای و مورد های فروشگاهی:
به گفته پزشک جالیمن هر سه گزینه نقل شده میتوانند بسته به موادی که پوستتان نیاز دارااست ، مفید باشند. در صورتی صرفا پیرو یک کرم مرطوب کننده می‌باشید، فرق چندانی میان محصول ها برند دار و عادی نیست. در‌حالتی که درپی یک کرم رتینول می باشید ، میتوانید از محصولاتی استعمال نمائید که علی رغم ارزان بودن مفید هم می باشند. البته درصورتی که به‌دنبال تولیدات گران قیمتی مثل فاکتورهای رویش میباشید ، مجبورید پاره ای دست و دلباز باشید. کرمهایی که در مطب های پزشکان وجود دارا‌هستند ، معمولا غلظت بالاتری دارا هستند.
آیا بخاطر دیده‌هایتان حس پیری و خستگی میکنید؟ آیا حس سرزندگی و هوشیاری زمانی دیده‌هایتان بخاطر پف‌های ذیل پلکتان، خسته و پژمرده به حیث می رسد، برایتان دشوار می‌باشد؟ اینها آرم‌های استرس و خستگی می باشند.

 

به همین خواسته نکاتی برایتان آورده‌ایم که به شما برای برطرف کردن پُف پایین دیده‌هایتان امداد مینماید تا جوانی و شادابی به صورتتان برگردد.

 

۱. سیب‌زمینی: یک سیب‌زمینی نپخته را (پس از اینکه تعدادی دقیقه‌ای آن را در فریزر خنک کردید) دو تکه نمائید و بعد از آن دیده‌هایتان را بسته و هر تکه را روی یکی دیده‌هایتان قرار دهید. طوری سیب‌زمینی‌ها را روی دیده‌هایتان بگذارید که نواحی پف‌کرده پایین چشمتان را هم در بر بگیرد و بگذارید که ۲۰-۱۵ دقیقه آنجا بمانند. بعداز این زمان خواهید رویت کرد که پف ذیل دیده‌هایتان کمتر می شوند.

 

۲. شیر: در‌صورتی‌که پف‌کردگی ذیل دیده‌هایتان بسیار زیاد می‌باشد، این راهکار را می بایست مدام دنبال فرمائید. دو تکه پنبه را در شیر تر کرده و روی پلک‌هایتان بگذارید و بگذارید ۳۰-۲۰ دقیقه آنجا بماند. این به دیده‌هایتان برای نگهداری آب امداد می کند و همینطور خنکشان می‌نماید.

 

۳. روغن: در یک پیاله مقداری آب خنک ریخته و چندین قطره روغن ویتامین E به آن طولانی تر کرده و خوب مخلوطشان فرمایید. دو تکه پنبه را درین ادغام تر کرده و برای ۲۰ دقیقه روی دیده‌هایتان بگذارید. این عمل به برطرف کردن تورم بدور دیده‌هایتان یاری میکند.

 

۴. خیار: خیار داروی طبیعی بسیار عالی برای خلاص شدن از پف پایین دیده می باشد. دو تکه خیار خنک و نو برداشته و برای ۲۵ دقیقه روی دیده‌هایتان بگذارید. با خنکی فوق‌العاده خیار روی دیده‌هایتان حسابی راحت فرمائید و چُرتی بزنید. این فعالیت به آهسته کردن ذهنتان هم یاری می‌نماید و خاصیت ضدالتهاب خیار پف‌کردگی بافت‌های تحت دیده را هم کاهش میدهد.

 

۵. چای‌انبان‌ای خنک: در صورتی‌که شتاب دارید، می توانید از چای انبان‌ای استعمال نمائید. دوتا چای گونی‌ای را برداشته و در آب خنک تر فرمائید و بگذارید پاره ای در یخچال فریزر بمانند. بعد از آن به مقطع ۳۰-۲۵ دقیقه آن‌ها را روی چشمانتان بگذارید. دراز بکشید و پاره ای استراحت فرمایید. آن‌گاه دیده‌ها و صورتتان را با آب خنک بشویید و پوستتان را کم آب فرمائید.

 

۶. آب یخ و قاشق: پف پایین دیده‌ها را می توانید با یاری یک استکان آب یخ و چهار قاشق استیل کاهش دهید. قاشق‌ها را در آب یخ خنک نمائید و آن گاه روی هر چشمتان یک کدام از آنها‌را قرار دهید. همیشه قاشق‌ها را ردوبدل کرده و مجدد برای خنک شدن در آب یخ بیندازید. آنقدر این فعالیت را ادامه دهید تا شم فرمایید پاره ای از پف‌کردگی از فی مابین رفته هست.

 

۷. سفیده تخم‌مرغ: تعدادی عدد سپید تخم‌مرغ را هم زده و با استعمال از برس منحصر به دور دیده‌هایتان بزنید. این فعالیت منجر می شود حوزه‌ بدور دیده‌هایتان کشیده‌خیس گردیده و کمتر پف‌کرده به لحاظ رسد. بگذارید سفیده تخم‌مرغ ۲۰ دقیقه روی پوستتان بماند و آن‌گاه صورتتان را با آب خنک بشویید.

 

۸. چای سبز انبان‌ای: بگذارید چای‌ سبز‌های گونی‌ای که در آب خنک تر گردیده‌اند ۱۵-۱۰ دقیقه روی دیده‌هایتان بمانند. خاصیت طبیعی این چای‌های گیاهی موجب برگرداندن پف تحت دیده‌ها به شکل طبیعی خویش میشود.

 

۹. آبرسانی تن: تا جاییکه میتوانید آب بنوشید. آری، نوشیدن آب پف پایین دیده‌ها را کاهش می دهد. پس هر دوران که شم کردید پایین دیده‌هایتان پف نموده است، یک استکان آب بنوشید.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۴۲:۰۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

کرم ضد چروک طبیعی


شایسته ترین کرم بدور دیده گیاهی و طبیعی برای پیشگیری و رفع چین و چروک
کرم دورچشم و ضد چروک های طبیعی و گیاهی را به راحتی می‌توانید در منزل تهیه و تنظیم نمایید. شاید یه خرده زحمت داشته باشد البته با فرضی راحت فارغ از هیچ دلهره ای از عارضه ها مواد شیمیایی مو جود در کرم های صنعتی میتوانید از ماسک ها و کرم به دور دیده خانگی خویش به کارگیری نمایید و جوانی پوست خویش را نگهداری نمائید. در پی این بخش از دنیای مد نمناک شایسته ترین کرم به دور دیده گیاهیی برای رفع چین و چروک آشنا می‌شوید.

کرم به دور دیده گیاهی عسل و آلوئه ورا
مواد لازم:

نصف قاشق غذاخوری عسل
نصف قاشق غذاخوری موم
قریه قطره عصاره آلوئه ورا
آبادی قطره عصاره لیمو
نصف فنجان برگ بابونه
برای ایجاد کرم دورچشم گیاهی موم را با حرارت غیرمستقیم بخار آب جوش ذوب فرمایید. برگها را کم آب کرده و آسیاب نمایید.و عسل را به کاسه محتوای موم طولانی تر نمائید و هم بزنید. بعد بقیه مواد را به آن طولانی تر نمایید و روی حرارت ملایم اجاق‌گاز به بازه زمانی پنج دقیقه قرار دهید. این ادغام را می شود به مقطع یک ماه در دمای سردخانه حفظ کرد.

بهترین کرم دور چشم

عسل برای پوست

نحوه تولید ضد چروک و کرم دورچشم گیاهی و طبیعی با عسل و آلوئه ورا
کرم دورچشم گیاهی روغن شترمرغ و روغن بادام
مواد لازم

لانولین 15 گرم
روغن بادام سی سی 60
روغن جوجوبا سی سی 60
روغن شترمرغ سی سی 60
موم ورقی(موم زنبور عسل) 50 گرم
رایحه محمدی و یا این که اسانس رز پاره ای
نخست لانولین و موم ورقی را باطن پیاله پیرکس ریخته و روی حرارت غیر بدون واسطه قرار دهید بعداز ذوب شدن لانولین ، موم، روغن های معرفی گردیده و رایحه محمدی یا این که اسانس رز را بیش تر کرده و با هم ترکیب نمایید بعداز اینکه سرد شد کرم فراهم می‌باشد. از این کرم در دفتر ، خانه و در حین استراحت به کار گیری نمائید حتی پیشنهاد میشود هنگام خواب شبها چهره و بدور دیده را با کرم ماساژ داده و استراحت کنید.

کرم ضد چروک طبیعی

شایسته ترین کرم ضد چروک طبیعی و گیاهی و خانگی
کرم به دور دیده گیاهی و ضد چروک روغن نارگیل و روغن جوانه گندم
برای تنظیم این کرم بدور دیده، به اندازه متساوی از دو روغن جوانه گندم و روغن نارگیل را با هم در یک پیاله بلوری ادغام کرده و آن را روی حرارت غیر بدون واسطه قرار دهید تا جایی که‌این دو به طور کامل با هم مخلوط شوند.

نیازی به حرارت دادن طولانی دوران وجود ندارد. درحال حاضر طاقت نمایید تا این ادغام به طور کامل خنک شود.آنگاه آن را در ظرفی منزه بریزید و در سردخانه آن را محافظت فرمائید.

شبها و حتی روز می‌توانید با نوک انگشت با این روغن به صورت ضربه ای و آهسته، بدور دیده بزنید.با اینکار از پوست حریم دیده به نیکی نگهداری کرده و جذابیت رخ شما سال های سال مراقبت خواهد شد.


برچسب: بهترین کرم دور چشم،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۱۹:۲۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

کرم‌های ضدچروک به دور دیده از چه موادی درست شده‌اند؟


جواب پزشک غفارپور، کارشناس پوست و گیسو به سوالاتی درباره‌ی کرم بدور دیده

کرم‌های ضدچروک به دور دیده از چه موادی درست شده‌اند؟
کرم‌های به دور دیده دربردارنده مواد مرطوب‌کننده، ویتامین A، C، E و در مواقعی لایه‌بردارهای بسیار ضعیفی می‌باشند که نقش بافت‌سازی دارا‌هستند. از این دسته کرم‌ها می‌قدرت هم در زمان روز و هم شب قبلی از خواب بهره مند شد. بعضی از کرم‌های به دور دیده خاصیت ضدآفتاب هم دارا هستند که اما منحصربه‌فرد روز میباشند.

بهترین کرم دور چشم

آیا استعمال از این کرم‌ها الزامی میباشد یا این که پوشش مطلوب در آفتاب مثل داشتن عینک آفتابی قادر است از تولید چروک بدور دیده پیشگیری نماید؟
با اعتنا به اینکه آفتاب یک کدام از دست اندرکاران مهم ایجادکننده چروک‌های زودرس در خانم‌ها و آقایان و به‌خصوص اشخاصی می باشد که در فضاهای گشوده و ذیل آفتاب فعالیت مینمایند، استعمال از کرم‌های ضدآفتاب و ضدچروک به دور دیده لازم میباشد و قادر است تا حد متعددی از بروز چروک‌های زودرس پیشگیری نماید. اما استعمال از عینک حفظ کننده پوست مقابل اشعه ماورای‌‌بنفش نیاز به استعمال از کرم بدور دیده و ضدآفتاب در نزدیکی دیده را برطرف مینماید ولی بایستی مطمئن باشید که عینک استاندارد هست و از پوست حریم دیده در قبال اشعه A و B نگهداری می کند. لازم هست یک عینک‌ساز این مساله را تایید نماید.

آیا غیر از اشعه ماورای‌بنفش خورشید، کرم‌ها و مواد آرایشی هم می توانند منجر چروک زودرس پوست شوند؟
در‌حالتی که کرم‌ها با پوست سازش نداشته باشند و منجر عکس‌العمل‌های پوستی شوند، مورد‌ساز چروک و آلرژی‌های پوستی به‌خصوص در حوالی دیده می شوند. کرم‌ آرایشی نباید هیچ‌سیرتکامل عکس‌العملی روی پوست تولید نماید ولی در حالتی که با به کار گیری آن پوست مبتلا قرمزی و التهاب پوست یا این که جوش شد، بایستی بلافاصله مصرف آن را جدا کرد.

درصورتی که شخصی تصمیم به به کارگیری از کرم‌های ضدچروک بدور دیده داشته باشد، از چه سنی بایستی مصرف آن‌ها را ابتدا نماید؟
از به عبارتی هنگامی که خط مش رفتن را مقدمه و آغاز به بازی در آفتاب می نماید، بهتر هست از کرم‌های ضدآفتاب و ضدچروک به دور دیده به کارگیری نماید. هنگام به کارگیری از این کرم‌ها پوست بایستی به طور کامل پاک باشد و کرم را می بایست با دست به آرامی تحت پوست دیده مالید.

در بازار این مدل کرم‌ها برحسب سن طبقه‌بندی گردیده‌اند. آیا صراحت دارد که به عنوان مثال یک خانم 20 ساله از کرم بدور دیده اختصاصی خانم‌های 40 سال به بالا استعمال نماید یا این که برعکس؟
به‌طورکلی می‌اقتدار اذعان کرد که مواد تشکیل‌دهنده کرم‌های به دور دیده نسبتاً یکسان می‌باشد و استعمال از گونه های آنان تفاوت چندانی ندارد. در واقع بایستی اظهار‌کرد که‌این کرم‌ها آنگونه که تبلیغ می گردد، قدرتمند و ضعیف ندارند.

آیا می‌قدرت از کرم‌های آرایشی فیس، کرم‌های مرطوب‌کننده یا این که ضدچروک شب و روز به حریم دیده هم زد یا این که بی تردید بایستی کرم بدور دیده به کارگیری کنیم؟
به کار گیری از کرم آرایشی نباید سبب ساز تولید عکس العمل در پوست شود. درصورتی که کرمی حقیقتا آرایشی باشد، به کار گیری از آن روی پوست و حریم دیده ایرادی ندارد البته در صورتیکه این کرم روی پوست عکس‌العمل نشان میدهد، نباید آن را حریم دیده زد. این زمینه درباره ی کرم‌های ضدآفتاب هم صحت می کند. کرم‌های آرایشی پوست رخ و کرم‌های آرایشی بدور دیده از دید ادغام تفاوت چندانی با هم ندارند. کرم به دور دیده را می‌اقتدار برای تمام چهره بهره برد البته درصورتی که کرم‌های آرایشی چهره تحریک‌کننده پوست حریم دیده باشد، نباید آنان را بدور پلک بمالید. در آغاز بایستی کرم را روی بخشی از پوست آزمون کرد.

کرم ضدچروک به دور دیده را بایستی به کدام نواحی از پوست حریم دیده و چه گونه زد؟
این مدل کرم‌ها را بایستی به پوست پایین دیده زد. برای پلک بالا نیازی به به کار گیری از کرم وجود ندارد چون آفتاب به هیچ‌وجه به پوست آن نمی‌تابد.

در صورتی‌که شخصی به جهت رعایت نکردن اصول مراقبتی، مبتلا چروک بدور دیده شد، آیا به کار گیری از کرم بدور دیده می تواند منجر بهبود و برطرف شدن چروک‌ها شود یا این که می بایست به اندیشه شیوه دیگری بود؟
برای تصحیح نسبی چروک‌ها و تیرگی پایین دیده می‌قدرت از نوعی لیزر بهره برد.توکسین بوتولینیوم A نیز می تواند تا حدی چروک‌های نصیب فرنگی پلک را برطرف نماید. در حالتی که که چروک‌ها بیشتراز حد و سبب ساز افتادگی پلک گردیده باشند، با امداد جراحی قابل معالجه میباشند. کرم‌های ضدچروک تنها پیشگیری‌کننده‌اند و خواص درمانی ندارند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۵۵:۵۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

شایسته ترین کرم دورچشم


چه جور کرمی بخریم؟

پوست تحت دیده همان گونه که بیان شد، بسیار حساس و دقیق می‌باشد، پس ممکن می باشد در اثر بی کیفیتی مواد و آلرژیک بودن آن پوست تحریک گردیده و ملتهب شود. بدین ترتیب توجه فرمایید مطلقا کرمی را تهیه و تنظیم نمائید که هیچ‌ مواد عطری در آن نباشد و PH داخل آن هم به PH پوست نزدیک باشد. داده ها جزیی را از کارشناس پوست و فروش بگیرید.
وجود هرگونه الکل و منتول نیز التهاب بوجود می‌آورد. از خرید کرم های شیشه ای، به علت احتمال تماس زیاد با هوا دوری کنید و بجای آن از نوع تیوبی به کار گیری فرمایید.

بهترین کرم دور چشم

روش تنظیم یک سری دسته قابل انعطاف کننده طبیعی عالی برای مومشاهده
نظرمخالفین

به لحاظ بعضی از متخصصان پوست و دیده،اشخاصی که در گیر آلرژی چشمی می‌باشند لازم می باشد هنگام خارج رفتن از خانه و قرار به دست آوردن در فضای گشوده بی تردید از عینک افتابی و کرم های ضدآفتاب به کارگیری نمایند و از قرارگرفتن در هوای گرم جلوگیری نمایند. ولی آلرژی چشمی خاص به محدوده سنی خاصی وجود ندارد و در هر سنی ممکن می‌باشد واقعه بیفتد،به این ترتیب توصیه میشود از کرم ها درین مواقع با احتیاط بیشتری استعمال نمایید.

درمورد کرم های دورچشم این گزینه نیز گفته می‌شود که،این کرم ها در رخ ورود به دیده عارضه ها متعددی برای شخص داشته و مشکلاتی مانند حساسیت یا این که زخم به رگهای عصبی دیده و شبکیه ی آن را به هم پا دارااست.
بدین ترتیب بعضی،موافق به کارگیری از کرم‌های به دور دیده نیستند چراکه علاوه بر تولید دلایل بر روی دیده، وقتی که به کار گیری از آنان متوقف شود باعث بروز چروک‌های اضافه حریم دیده میگردد.

معرفی شایسته ترین کرم دورچشم
مارک کیهلز keihls

شایسته ترین کرم دورچشم

کرمی سبک برای به کار گیری ی روزمره بسیار مطلوب می‌باشد و برندی دارای اعتبار و کیفیت خوب می‌باشد که از ترکیبات تشکیل دهنده ی آن می شود به ویتامین ها از قبیل c،k، و کافئین مطلوب به همپا به کارگیری از روغن هسته انگور اشاره نمود.برای رفع تیرگی بدور دیده و پر‌نور کردن پوست بسیار مطلوب می باشد.در بازار های جهانی با بها ۳۹ دلار به فروش میرسد.

مارک ستردی اسکین saturday skin

شایسته ترین کرم دورچشم

ستردی اسکین مارک دیگری هست که با جذابیت و کیفیت بالای خویش توانسته می باشد محبوبیت متعددی را ازآن خویش نماید. ستردی اسکین را میتوانید اضافه برای آبرسانی و پر‌نور سازی پوست دورچشم خویش به کار گیری فرمائید.در فرمولاسیون این کرم از موادی نظیر، روغن آووکادو و پپتید و هیالورونیک اسید هست بها این کالا نیز در بازارهای جهانی حدودا ۴۶ دلار به تثبیت رسیده میباشد شایسته ترین کرم دورچشم برای استعمال روزمره هست.

مارک نتروژنا neutrogena

شایسته ترین کرم دورچشم

چیزی که منجر شده‌است، نتروژنا را لیست شایسته ترین کرم دورچشم خویش در اختیار بگذاریم خاصیت تقویت کنندگی و آبرسانی بسیار بالای آن میباشد که در فیض این کار ایجاد کلاژن در پوست تقویت گردیده و پوست بدور دیده شما به نحوه محسوسی پر‌نور و صاف خواهد شد.
علت تمامی ی اینها آب می‌باشد عواملی مانند سیگار، عدم رطوبت و نورآفتاب به مرور دوران سبب ساز معدود شدن آب پوست میگردد اسیدهیالورونیک این کرم مانند اسفنجی برای نگهداری سالم پوست آب را به خویش جذب مینماید تا پف و التهاب و خطوط به دور دیده شما‌را ازبین برنده شود.

شیوه معالجه آفتاب سوختگی در فصل سرمامشاهده
مارک روک رتینول roc retinol

شایسته ترین کرم دورچشم

طبق نظرهای متخصصان پوست رنیتول منجر تقویت و آبرسانی جهت رفع خطوط و تیرگی زیرچشم می گردد.رتینول نخست برای معالجه چین و چروک های حریم دیده گزینه تایید سازمان طعام وداروی ایالات متحده (fda) قرار گرفت.
با بالا رفتن سن مراحل پیری و افتادگی دیده ها نیز رخداد می‌ افتد البته با این کالا میتوانید پوست بدور دیده را تقویت و استحکام ببخشید.

مارک سینره cinere

شایسته ترین کرم دورچشم

تحت عنوان شایسته ترین کرم دورچشم اهل ایران،سینره یک کدام از شایسته ترین هایی میباشد که با استعمال ازمواد طبیعی و بیوتکنولوژی، علاوه بر اینکه اقتدار خودداری فوق العاده ای در رویارویی با چین و چروک دارااست، سبب از در میان رفتن هاله سیاه بدور دیده میشود. مواد مؤثر جان دار درین کرم علاوه بر ارتقا معیار کلاژن و الاستین، سبب ساز تقویت غشاء مویرگی رگهای پوست گردیده که در سود آن تغذیه پوست بهتر انجام یافته و پوست، رنگی روشن پیدا می‌نماید و شاداب خیس و برنا خیس به حیث میرسد. استعمال از کرم به دور دیده از سن ۲۵ سالگی به خصوص در کسانی که از وجود هاله سیاه به دور دیده سختی میبرند سفارش میشود.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۱۹:۲۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

شایسته ترین برند کرم ضد چروک به دور دیده


شایسته ترین برند کرم ضد چروک به دور دیده
کرم ضد چروک به دور دیده این مهم را برای شما آماده مینماید که قشنگ خیس از مدام در آینه خویش را مشاهده کنید. در صورتی‌که می‌خواهید هرگز گرد پیری را بر روی فیس خویش ببینید و جوانی و شادابی را مدام با خویش به هم پا داشته باشید بایستی از پوست خویش محافظت نمایید. شاید با خویش بگوید چه راهکارهای برای این مهم توصیه داریم. بایستی به شما بیان کنم هزینه کردن و خرید کرم های ضد چروک به دور دیده برای زیبایی و سالم پوست شما یکی ارزان ترین راهکارهای پیشنهادی ما می باشد. در صورتی‌که شما از سن نادر با به کارگیری از کرم های ضد چروک زیبایی چشمان خویش را مراقبت نمائید سوای شک و تردید در سنین بالا نیازی به کار های لبریز هزینه و راز سام آور نخواهید داشت. بی آلایش ترین کاری که شما می‌توانید برای زیبایی و سالم پوست خویش مد لحاظ داشته باشید فایده گیری از کرم های میباشد که برای مراقبت از پوست شما در حیث گرفته شده‌است. در نوشته‌علمی پیش رو سعی در آن داریم تا شایسته ترین برند کرم ضد چروک به دور دیده قادر را به شما ملازمان مستمر معرفی کنیم. تا با یک تعیین صحیح و ایده ال به تندستی و زیبایی خویش دست پیدا فرمائید. در حالتی که می‌خواهید متعدد خیس از هر دوران دیگری در توده محاوره ای از صمیم قلب خویش بدرخشید به شما پیشنهاد می‌کنیم با ما همدم باشید.

بهترین کرم دور چشم

اشکال کرم ضد چروک بدور دیده
کرم ضد چروک بدور دیده خویش را میتوانید مبنی بر سن، محصول و دسته پوست خویش به کارگیری نمایید. شایسته ترین سن پیشنهادی برای آغاز کرم ضد چروک به دور دیده سن بیست و پنج به بالا می‌باشد. وقتی که شما برنا میباشید خواه ناخواه پوست شما کلاژن سازی انجام می‌دهد و پوست شما به همین دلیلی روشن و خوشگل مشاهده می شود؛ البته بعد از طی گذر روزگار و بالا رفتن سن این پرسه با وقفه و در سنین خیلی بالا به صورت کل این فرمان متوقف می‌شود. از همین رو با به کار گیری از کرم های ضد چروک بدور دیده شما میتوانید بدین پرسه درمانی برای بهبودی چروک های به دور دیده خویش یاری نمایید. کرم های به دور دیده را با دو وضعیت معمولی و توانا میتوانید تهیه و تنظیم فرمایید. کرم های معمولی را به حالت روزمره از سنین معدود آغاز نمایید تا نیازی به کرم های ضد چروک بدور دیده توانا نداشته باشید؛ البته در صورتی به هر دلیلی این مهم را به دست آلزامیر سپرده بودید به هیچ عنوانً نگران نباشید. با به کار گیری از کرم های ضد چروک بدور دیده کارکشته که برای شما در لحاظ گرفته شده‌است میتوانید در مقطع دوران بسیار کوتاهی به فیض دلخواه خویش دست پیدا نمائید. از سوی دیگر برای کسانی که پوست چربی دارا هستند ژل های مد لحاظ قرار داده شده‌است که شما می‌توانید با در دست گرفتن چربی پوست خویش به به کار گیری از آن بپردازید. به جهت اینکه غده های چربی حریم دیده بسیار کمتر از دیگر قسمت های دیگر تن می‌باشد پوست حریم دیده شما حساس خیس میباشد و سریع خیس نیز چروک می‌شود.


برچسب: بهترین کرم دور چشم،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۳۱:۰۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

چه کنیم کرم به دور دیده تاثیر بهتر و بیشتری داشته باشد؟ر


#9:تعیین کرم به دور دیده براساس بها:

ما معتقدیم که‌این یک قاعده میباشد که بایستی در هنگام به دست آوردن گونه های تولیدات نگهداری از پوست در حیث بگیریم:صرفا به این دلیل‌که چیزی گران خیس هست، ضرورتاً بدین مفهوم وجود ندارد که بهتر فعالیت می نماید، به جای آن که تنها به بها کرم دیده نگاه فرمایید، به مواد نخستین اش نیز نگاه نمایید، مراقب ترکیبات، مرطوب کننده قادر باشید و خیر تنها برچسب ارزش که مواد بسیار مهم خیس میباشند .

بهترین کرم دور چشم

# 10:دقت نکردن به مشکلتان:

همگی کرم های چشمی یک سان نیستند، در حالی که به کارگیری از هر کرم چشمی خیلی بهتر از به کارگیری نکردن می‌باشد، ولی چنانچه از کرم یگانه ایراد خودتان به کارگیری نمی‌کنید، پس فعالیت خاصی انجام نمی دهید، برای مثال، در حالتی‌که وسیع ترین نگرانی شما سیاهی ذیل دیده ها هست، با استعمال از یک کرم که بر روی این اختلال تمرکز دارااست ، به سراغ آن بروید.

کرم به دور چشمی با این ترکیبات برای رفع چروک مطلوب ترین میباشد
هنگام خرید و پیشنهاد آنلاین یک کرم بدور دیده بایستی به ترکیبات آن صد رد صد دقت داشته باشید تا به سود ی دلخواه برسید ؛ به گفته ی کارشناسان پوست بزرگترین ادغام برای یک کرم بدور دیده ضد چروک موادی می باشد که ساخت کلاژن را در پوست تحریک فرمائید مثل :

ویتامین C موضعی

بارها و بارها در بخش سالم نمناک اشاره شده‌است که ویتامین C نیز به ارتقا ساخت کلاژن یاری می‌نماید پس با این حقیقت توصیه میکنیم از کرم های اسید اسکوربیک برای رفع چین و چروک سطحی پوست تان به کارگیری نمایید.

رتینول

رتینول در ساخت کلاژن در جایگاه نخستین جای‌دارد با این درحال حاضر، از آنجایی که برای پوست های حساس نامناسب می باشد، توصیه میشود قبلی از مصرف تولیدات دربردارنده رتینول مطلقا با دکتر کارشناس مشاوره نمائید که ممکن می باشد کارشناس پوست با اعتنا به آلرژی پوست شما کرم های دربردارنده پپتید را برایتان تجویز نماید.

بایدها و نبایدهای به کار گیری از کرم بدور دیده برای اثرگذاری بیش تر
بایدها:

ضربه و یا این که ماساژ:

ماساژ قابل انعطاف و نازونوازش قابل انعطاف هر دو عالی میباشند." شما میتوانید کرم را فشار دهید، میتوانید مقداری ماساژ دهید، حرکات چرخشی را آزمون نمائید، یا این که حتی میتوانید آن را روی یک دست پنبه ای قرار دهید و برای یک سری دقیقه تحت دیده خویش بگذارید.

بگذارید تا پوستتان تر بخورد:

کرم دیده خویش را نزدیک به یک دقیقه (یا این که طولانی تر، در صورتی‌که ممکن میباشد) اذن دهید بماند تا جذب شود و آن‌گاه پرورش پیرایش فرمایید، بنابراین، پودر یا این که کانسیلر شما از اساس قابل انعطاف کننده مازاد در کرم دیده بد فرم نخواهد شد.

طریق کرم زدن

چه کنیم کرم به دور دیده تاثیر بهتر و بیشتری داشته باشد؟
نبایدها:

کشیدن پوست:

پوست پایین دیده یک ساختار متعدد نسبت به سایر چهره داراست، پوست ذیل دیده نازک ترین پوست کل تن میباشد. به این ترتیب درصورتی که شما حقیقتاً پوست خویش را هنگام مالیدن کرم به حریم بکشید، احتمالاً این عمل را خیلی دشوار خیس در واقع انجام می دهید.

از کرم های چرب به کار گیری نکنید:

این روغن های سنگین می‌توانند بافت پوست دقیق حوزه‌ دیده را کاهش دهند و در زمان زمانه، فیبرهای الاستین را کاهش دهند و سبب چین و چروک زودرس شوند.

چطور شایسته ترین کرم دیده را گزینش کنیم ؟
درپی کرم های چشمی بگردید که دربردارنده ترکیبی از اشکال ترکیبات ضد پیری میباشند ، که پوست کلیه به آن نیاز دارا‌هستند:آنتی اکسیدان ها، مواد مالامال کننده پوست، و مواد غذایی برای بازیابی و ترمیم .

نمونه ها مشتمل بر گلیسرین، سدیم هیالورونات، سرامید، عصاره های گیاهی بی عطر، روغن و کره، ویتامین ها، رتینول، اسیدهای چرب، و تری گلیسیرید هستند، در شرایطی که در بخش سالم نمناک می‌خوانید هر سیرتکامل کرم به دور دیده که شما استعمال میکنید بایستی سوای بو باشد،این که آیا طبیعی (مانند روغن های گیاهی) یا این که تصنعی باشد، منشاء کار کشته عکس العمل آلرژیک و حساسیت هست، به خصوص برای محصولاتی که به دیده نزدیک می‌شوند.

انتظارات واقع‌بینانه داشته باشید:

کرم چشمی که چین و چروک را از میان پیروز شود، پوست را بالا بکشد، یا این که پف و رینگ های تیره را منزه نماید. یک کرم دیده عالی، بافت پوست را هیدراته، صاف و سفت، پر‌نور و به صورت مشهود، ظواهر خطوط، تیرگی ها، بعضا اشکال پفی و چین و چروک را کاهش میدهد - و این بسیار دارای هیجان هست!

کرم به دور چشمی که در کاسه شیشه ای می‌باشد را نخرید
بسته بندی شیشه ای اذن میدهد که در هر توشه گشوده شدن در کاسه ، مواد اول ضد پیری مانند رتینول، روغن های گیاهی، و آنتی اکسیدان ها از میان بروند، به علاوه، هر توشه که انگشت خویش را (یا این که اسپاتول) را به درون شیشه فرو فرمائید، زمینه سالمی پیش می‌آید (یا این که قاشق)، برای روز، به‌دنبال کرم چشمی باشید که حفاظت از آفتاب در طیف وسیعی را ارائه می‌دهد و SPF آن 30 یا این که طولانی تر می باشد،

در‌حالتی که نمی توانید موردی را پیدا نمائید که دوست دارید، یک لایه نازک از کرم دیده را بزنید و بعد از آن پرورش مرطوب کننده روز خویش را با کرم ضد آفتاب بزنید و مطمئن گردید که فارغ از رایحه می‌باشد.، اکثری از اشخاص دوست دارا‌هستند از یک ژل چشمی در صبح استعمال نمایند (آن هایی که پیرایش متعددی می‌کنند) و یک کرم دیده بالم مانند در شب بزنند.


برچسب: بهترین کرم دور چشم،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۰۰:۰۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

چه موادی بایستی در کرم شما باشد؟


کرم دورچشم لوکس نخرید
پوست حساس به دور دیده‌ها نیاز به نگهداری‌های ویژه‌ای داراست؛ شاید به کار گیری از یک کرم خوب یک گام اساسی در محافظت زیبایی دیده‌ها باشد.
روزنامه سیب سبز: پوست حساس بدور دیده‌ها نیاز به نگهداری‌های ویژه‌ای دارااست؛ شاید به کارگیری از یک کرم خوب یک گام اساسی در محافظت زیبایی دیده‌ها باشد.

بهترین کرم دور چشم

پوست اطرف دیده یکی‌از حساس‌ترین نصیب‌های تن هست و معمولا روی تمام محصول ها و کرم‌های متفاوت مندرج که در پایین دیده استعمال نشود. البته برای خرید کرم بدور دیده چه می بایست کرد؟ در این باره می بایست توجه ویژه‌ای داشت تا مبادا به پوست این نصیب آسیبی رسد. در داروخانه‌ها گونه های مختلفی از این مدل کرم‌‌ها موجود هست که به راحتی شما‌را سرگردان می کنند تا در غایت نتوانید کرم مطلوب را شناسایی نمائید البته در شرایطی که نکات خاصی را بدانید و طرز‌های تشخیص یک کرم خوب را حافظه بگیرید به راحتی می توانید شایسته ترین کرم را تعیین فرمایید.

کرم دورچشم گران‌قیمت نخرید
برای چه کرم می خرید؟

اولیه از تمامی انگیزه خویش را از خرید کرم به دور دیده معلوم نمائید برای مثال کرمی برای معالجه چروک‌ها میخواهید یا این که می خواهید سیاهی‌های ذیل دیده را برطرف نمائید یا این که می خواهید پف دیده‌ها را برطرف نمایید و. . . کرم‌های مختلفی برای معالجه اشتباهات متفاوتی پباده سازی گردیده‌اند و هر مورد یک ایراد را برطرف میکنند.

چه موادی بایستی در کرم شما باشد؟

زمانی قرار می باشد برای یک کرم هزینه نمائید بهتر میباشد از مواد نخستین آن با خبر گردید تا مطمئن گردید کرم را صحیح می خرید ،به همین برهان صد رد صد به برچسب کرم خریداری گردیده اعتنا نمائید و آن را بخوانید؛ به عنوان مثال یک کرم ضدچروک و ضدپیری دیده بایستی دربردارنده موادی زیرا رتینوئید، کافئین، آلفاهیدروکسی اسید، آنزیم Q10 و ویتامین C باشد. کرمی هم که برای از دربین بردن رینگ‌های بدور دیده به فعالیت میاید بایستی دربردارنده موادی زیرا ویتامین K یا این که هیدروکینون یا این که کافئین یا این که عصاره چای سبز یا این که رتینول باشد. دقت نمایید قطعا کرم شما یکی این مواد را داشته ‌باشد.

کرم شب یا این که روز؟

با خویش تصور کنید که قرار میباشد چه روزگار‌‌هایی از کرم خویش به کارگیری فرمایید به عنوان مثال میخواهید در زمان روز کرم بزنید یا این که فقط شب‌ها از کرم به دور دیده‌ به کار گیری ‌نمایید یا این که اینکه درپی کرم‌های مختلفی برای هردو این شرایط‌ها میباشید. برای مثال برخی اشخاص کرم ضدچروک پر‌نور کننده‌ای می خواهند که پایین آرایش و پیرایش از آن استعمال نمایند در صورتی شما هم چنین کرمی میخواهید بی تردید بایستی در آن فیلترهای نگهداری‌کننده در اشعه ماورای‌بنفشSPF وجود داشته باشد. اما اگرهم‌ داخل کرم شما موادی زیرا دی‌اکساید تیتانیوم یا این که زینک اکساید وجود داشته باشد میتواند از پوست در مقابل آفتاب مراقبت نماید.


برچسب: بهترین کرم دور چشم،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۱۹:۴۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

گونه های کرم بدور دیده


کرم شب یا این که روز؟

با خویش تصور کنید که قرار میباشد چه دوران هایی از کرم خویش به کار گیری نمائید به عنوان مثال میخواهید در زمان روز کرم بزنید یا این که فقط شب ها از کرم به دور دیده به کار گیری نمائید یا این که اینکه در‌پی کرم های مختلفی برای هر دو این وضعیت ها می باشید. تحت عنوان مثالبعضی اشخاص کرم ضد چروک پر‌نور کننده ای می‌خواهند که ذیل پیرایش از آن استعمال نمایند در حالتی که شما هم چنین کرمی میخواهید مسلما می بایست در آن فیلترهای مراقبت کننده در اشعه ماورای بنفشSPF وجود داشته باشد. ولی در‌حالتی که هم داخل کرم شما موادی زیرا دی اکساید تیتانیوم یا این که زینک اکساید وجود داشته باشد می‌تواند از پوست در مقابل آفتاب نگهداری نماید.

بهترین کرم دور چشم

چه کرم هایی نخرید

پوست پایین دیده بسیار حساس میباشد به همین عامل به راحتی تحریک می‌گردد و می‌تواند در گیر التهاب شود پس دقت فرمایید قطعا کرمی بخرید که هیچ سیرتکامل مواد عطری در آن وجود نداشته باشد و PH باطن آن نیز نزدیک پوست و اشک دیده باشد. علاوه بر اینها وجود هرگونه الکل و منتول نیز قادر است سبب التهاب پوست شما شود. علاوه بر این بهتر می باشد از خرید کرم هایی که بسته بندی شیشه ای دارا‌هستند صرفنظر نمائید و پیرو کرم هایی باشید که در تیوب می باشند. چرا که بیش تر شیشه ها در گشادی دارا هستند و این سبب ساز میشود که کرم بیش تر در معرض هوا و روشنایی قرار گیرد و همین موجب معدود شدن کیفیت کرم و پرورش بیش تر باکتری ها می‌شود.

کرم بدور دیده خوب و مطلوب

کرم به دور دیده گران نخرید


گونه های کرم بدور دیده

سفارش می‌کنیم خیلی در‌پی کرم های به دور دیده لوکس نباشید، به همین ادله اولیه از تمامی گزینش های تان را محدود نمایید و سپس میان آن‌ها ارزان ترین را بخرید و در صورتی‌که دیدید پس از یک‌سری هفته منفعت چندانی نداشت، یکی‌از دیگر بخرید. با این طریق شما پول متعددی را صرف خرید جنس اولیه نکرده اید و میتوانید به راحتی کرمی دیگر تعیین فرمایید. اعتنا داشته باشید که هیچوقت ارزش بالا علامت با کیفیت یک فرآورده وجود ندارد. گهگاه برند های تجاری فقط به جهت نامی که دارا‌هستند از شما پول متعددی می‌گیرند. انجمن متخصصان پوست آمریکا در گزارشی گفته می باشد که حتی تولیدها ارزان ارزش هم میتوانند کیفیت خیر داشته باشند.
بهتر میباشد از خرید کرم هایی که بسته بندی شیشه ای دارا‌هستند صرفنظر فرمائید و در پی کرم هایی باشید که در تیوب می باشند. چرا‌که اضافه شیشه ها در گشادی دارا‌هستند و این سبب ساز می‌شود که کرم بیش تر در معرض هوا و نور و روشنایی قرار گیرد و همین موجب نادر شدن کیفیت کرم و پرورش طولانی تر باکتری ها می گردد.

کرم بدور دیده خوب و مطلوب می بایست چه ویژگیهایی داشته باشد


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۵۲:۵۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)