مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش .

مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش

تببلیغات گوگل ادز برای دامنه IR

 

خوشبختانه جدیدا گوگل ادز امکان تبلیغ مستقیم وب سایت با دامنه آی آر (ir) را فراهم نموده است تا دیگر نیاز به دامنه های بین المللی جهت صرفا تبلیغات در گوگل نباشد فقط تنها محدودیتی که وجود دارد این است که تبلیغات گوگل دامنه IR شما آمریکا نمایش داده نمیشود .

 

تبلیغات گوگل ادز یکی از هوشمندانه ترین نوع بازایابی و تبلیغات هدفمند در عصر نوین می باشد که مورد توجه 90 درصد کسب و کارهای موفق قرار گرفته است.

 

سفارش در گوگل با سیستم شیک رنک

در این سیستم شیک رنک محاسبه هزینه ها به صورت کلیک میباشد و بر اساس هر کلیک مبلغی از شارژ کلی کمپین گوگل ادوردز خریداری شده کاربر کسر میگردد و تا زمان اتمام شارژ بصورت نامحدود سفارش شما در گوگل به نمایش در می آید .

پس بنابراین کاملا هوشمندانه بودجه شما جهت تبلیغات مصرف می شود.

 

 

1- سرعت

این مورد تقریبا از جذاب ترین بخش های تبلیغات گوگلی است و چیزی است که به بهترین نحو می تواند شرکت ها را شگفت زده کند از اینکه می توانند جذب مشتریان آنلاین دریافت کنند.

تبلیغات کلیکی به شدت می تواند سریع تر از سئو برای شما نتایج مطلوب را به ارمغان بیاورد. به معنای واقعی کلمه شما می توانید بلافاصله جایگاه خود را به سمت اولین رتبه و در بالاترین جایگاه از موتورهای جستجوگر ارتقا دهید. این نکته مهم است که به یاد داشته باشید که اگر شما با دقت بودجه بندی نکرده باشید، ممکن است بودن شما در صدر تمامی جستجوها تنها برای مدت کوتاهی باقی بماند.

هر آن چه گفته شد به این معنا نیست که شما نیازی به انجام سئو ندارید، چون این روش تبلیغات کاملا به بودجه شما بستگی دارد. اگرچه که این روش یکی از قدرتمندترین روش ها برای جذب ترافیک به وب سایتتان است، به تر است بطور همزمان نیز روی سئوی وب سایتتان کار کنید تا شما را به صفحه اول گوکل و در جستجوهای اول نشان دهد.

 

2- گوگل بشدت روی تبلیغاتش پافشاری و اصرار دارد

زمان زیادی نگذشته از وقتی که گوگل تنها ۱ تا ۲ تبلیغ را در صفحه اول خود به نمایش می گذاشت و بقیه را به ستون سمت راست منتقل می کرد. اما اکنون تمام تبلیغات را بالای سایر جستجوها قرار می دهد.(و بعضی را پایین). که حتی می تواند نتیجه به مراتب بهتری از سئو را در ذهن مخاطبان بوجود آورد.

حتی اگر شما کلمات کلیدی منحر به موقعیت مکانی خاصی را انتخاب کرده باشید نتایج جستجوی گوگل به مراتب پایین تر از تبلیغات گوگل و حتی نقشه گوگل ظاهر خواهد شد. و این فقط با تبلیغات در نتایج جستجو پایان نمی یابد.

گوگل آگهی های بیشتری را در مکان های بیشتری نمایش می دهد. گوگل نتایج خرید را در ستون سمت راست نتایج جستجو و گاهی اوقات در بالای یک جستجوی تصویر نمایش می دهد. معنای آن کاملا مشخص است.

گوگل می خواهد به کسانی که به گوگل کمک می کنند کمک کند. باز هم تاکید می کنیم که این قضیه به این معنا نیست که نباید دیگر نگران جستجوی ارگانیک گوگل باشید، این فقط به این معناست که گوگل به شما این اجازه را می دهد تا در هنگامی که دارید به کمک سئو روی رتبه بندی خود کار می کنید بتوانید جایگاه بالایی در جستجوی گوگل داشته باشید. سئوی شما باید ادامه داشته باشد تا آن دسته از مخاطبانی که به دنبال نتایج جستجوی گوگل به تنهایی هستند و تبلیغات را دوست ندارند نیز بتوانید جذب کنید.

 

3- تست کردن

کمپین تبلیغات در گوگل ادوردز به شما اجازه می دهد تا تمامی جنبه های تلاش هایتان را بررسی کنید، از متن و عکس تبلیغتان گرفته تا صفحه ی ورود و زمان هایی از روز که تبلیغتان برای جستجوگران نمایش داده می شود. شما می توانید از تمامی ابزارهای موجود برای تست کردن استفاده کنید و بعد حتی تصمیم به اعمال تغییرات فوری بزنید.

 

نکته ی بسیار مهم در این جا اتخاذ تصمیمات آگاهانه است.

همه چیز قابل اندازه گیری است. شما می توانید ببینید که چه اقداماتی جواب می دهد و کدام کارها را نباید انجام دهید. شما به سرعت می توانید هر تبلیغی را متوقف و یا حذف کنید و یا آن را تغییر دهید. اگر متوجه شوید که برخی از صفحات فرود (لندینگ پیج) شما مناسب نیستند شما می توانید به راحتی محتوای آن را تغییر دهید تا برای شما موثرتر باشند.

شما همین ترفند هایی که اینجا انجام می دهید را می توانید با سایر روش های تبلیغاتیتان انجام دهید به طور مثال با شبکه های اجتماعی انجام دهید و مطمئن شوید فرایند تبلیغاتی شما دارد به درستی عمل می کند.

 

4- گسترش امکانات

صرفا به خاطر اینکه با یک دسته کلمات کلیدی تبلیغاتتان را شروع کرده اید به این معنا نیست که در آینده نمی توانید آن را توسعه دهید. در حقیقت شما همیشه باید آماده گسترش و یا تغییر کلمات کلیدی منتخب خود باشید. این مورد می تواند به شما کمک کند تا از چیزهایی که مشتریانتان روزانه جستجو می کنند عقب نمانید.

این نوع تحقیق به بخش های دیگر کمپین شما نیز کمک خواهد کرد. همانطور که کلمات خوب و مناسب بیشتری را پیدا کنید و نرخ تبدیل بالا را کشف می کنید، می توانید از تلاش های SEO خود برای پیاده سازی این کلمات کلیدی و موضوعات استفاده کنید.

 

5- انعطاف پذیری

گوگل ادوردز به شما این اجازه را می دهد تا از متغیرهای بسیاری استفاده کنید. از امکانات انتخاب متغیرها روی کلمات کلیدی گرفته تا زمان و مکان دقیقی که می خواهید تبلیغتان منتشر شود.

 

6- هزینه های خود را کنترل کنید و هزینه های تبلیغات خود را به دقت مدیریت کنید

بخشی از انعطاف پذیری این روش این قابلیت است که شما می توانید حداکثر هزینه روزانه خود را تنظیم کنید.در این صورت شما هیچ گاه حتی به طور تصادفی نیز بیشتر از بودجه روزانه خود را خرج نخواهید کرد.

شما همینطور می توانید میزان بودجه خود را در هر زمان که دوست دارید تغییر دهید، مثلا اگر بودجه ی زیادی را به تبلیغاتی اختصاص داده اید که به خوبی کار می کند و به سرعت در طول روز به پایان می رسد ، می توانید به راحتی آن را افزایش دهید.

این نوع تبلیغات می توانید تا حدی وابسته به موفقیت شما در سایر حوزه های تبلیغاتی باشد. برای مثال اگر تبلیغات شما در سایر فضاهای بازاریابی به خوبی پیش می رود، می توانید هزینه های خود را بیشتر به آن سمت هدایت کنید یا اگر تلاش های شما بر روی سئو دارد جواب می دهد، می توانید سرمایه گذاری خود را کم تر کنید و از مزایای جست و جوی گوگل استفاده کنید.

 

مهم ترین موضوع مرتبط بودن است گوگل می خواهد

تبلیغاتی را به کاربرانش تحویل دهد که مربوط به عبارت هایی است که آن ها جست و جو می کنند. در واقع دلیلش آن است که گوگل می خواهد تا آن ها روی تبلیغات شما کلیک کنند. و مردم دقیقا می خواهند روی چیزی کلیک کنند که بیشترین ارتباط و نزدیکی را با نیازهای آن را داشته باشد. گوگل این مورد را با کمک امتیاز کیفیت قضاوت می کند.

اگر کلمات کلیدی شما دارای امتیاز کافی باشد، شما جایگاه تبلیغاتی بهتری را در گوگل، بازدید بیشتر و کلیک بیش تری را دریافت خواهید کرد. امتیاز کیفیت بالاتر همچنین می تواند به کاهش هزینه شما به ازای هر کلیک کمک کند.

در نتیجه شما می توانید ترافیک بیشتری را در ازای هزینه ی کم تری دریافت کنید.

یک کمپین تبلیغاتی گوگل ادوردز به خوبی با سایر تلاش های تبلیغاتی شما یکپارچه می شود. این امر به شما این اطمینان را می دهد که امتیاز کیفیتی شما بالا خواهد ماند و میزان کلیک دریافتی شما افزایش خواهد یافت.

آیا آماده اید تا کمپین گوگل ادوردز خود را سفارش دهید و فرصت های جدیدی را به کسب و کار خود اضافه کنید؟

اینجا کلیک نمایید .

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۴۳:۰۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

طرز تهیه کرم های دور چشم طبیعی


برای مراقبت از پوست حریم دیده، می بایست هر روز حفظ های لازم را انجام بخشید و مواد پرخاصیت را که بازدارنده از جراحت وصال به بافت های آن و از دربین رفتن موقعیت کشسانی آن میشوند به پوست رساند. صنعت های آرایشی توانسته طیف وسیعی از کرم های به دور دیده را به بازار عرضه نماید چون این منطقه از تن خیلی زود علائم پیری زودرس را نشان میدهد. از آن جایی که‌این کرم ها اکثر وقت ها بها بسیار بالایی دارا‌هستند، بخش اعظمی از زنان مدام بضاعت مالی برای خرید این کرم ها را ندارند. محافظت از این نصیب رخ برای نگهداری زیبایی فیس بسیار مهم می‌باشد؛ خوشبختانه جایگزین های ۱۰۰ درصد طبیعی برای این کرم ها موجود هست که فیض آنها عالی می باشد. اگرچه تنظیم این کرم های طبیعی مقداری زمانه نیاز دارااست البته مواد اول آن بسیار ارزان میباشد و معمولاً هیچگونه عارضه ها جانبی ندارد. در‌این مقاله تارنما خانومانه به امر ایجاد ۵ کرم به دور دیده خانگی اشاره خوا‌هیم کرد. سفارش می‌کنیم که قطعاً از خاصیت ضد پیری آنان استعمال نمایید. گذشته از اینکه به معرفی این کرم ها بپردازیم، قابل ذکر می باشد که‌این کرم ها می بایست به صورت درست به پوست حریم دیده زده شوند، قبلا طرز درست استعمال از کرم به دور دیده را فراگیری دادیم.

 

 بهترین کرم دور چشم

 

 

۱- کرم آلوئه ورا و روغن هسته انگور

تنظیم این کرم بسیار راحت میباشد. این کرم خانگی خاصیت آنتی اکسیدانی داراست و به احیای سلول های پوست و خودداری از پیری زودرس امداد می‌کند. استعمال از این کرم می قدرت کلاژن سازی طبیعی پوست را ارتقاء بخشید و بدین ترتیب چین و چروک های ریز به دور دیده را از در بین می‌برد.

 

 

 

مواد لازم

– ۳ قاشق سوپخوری ژل آلوئه ورا

– ۱ قاشق چایخوری روغن هسته انگور

روش تهیه و تنظیم

– ژل آلوئه ورا را در یک کاسه بریزید و آنگاه با روغن هسته انگور ترکیب نمائید.

طرز استعمال

– شب ها، بعداز تزکیه پوست این کرم را بدور دیده بمالید.

– یک سری دقیقه به آرامی بدور دیده را ماساژ دهید تا بدون نقص جذب شود.

– این کرم را می بایست هر روز استعمال فرمایید.

 

۲- کرم کره کاکائو و روغن زیتون

پوست به دور دیده بسیار نازک هست و غدد چربی متعددی ندارد. به همین عامل برای پرهیز از چروک بدور دیده، بایستی مواد پرخاصیت بدین نصیب رساند و آن را مرطوب نگه داشت. این کرم مقدار متعددی اسیدهای چرب داراست. افزون بر آن، ویتامین E و اسیدآمینه های مو جود در آن بافت پوست را به طور عمقی تغذیه میکنند. در صورتی میخواهید سفتی و موقعیت کشسانی پوست بدور دیده محافظت شود بی تردیدً از این کرم استعمال فرمائید.

مواد لازم

– ۲ قاشق سوپخوری کره کاکائو

– ۲ قاشق سوپخوری روغن زیتون

شیوه تهیه و تنظیم

– کرم کاکائو را در یک ظرف مقاوم به گرما بریزید و آن را روی شعله با دمای ملایم بگذارید.

– هنگامی که کرم کاکائو آب شد، شعله گاز را خیلی معدود فرمایید آن‌گاه روغن زیتون را به آن طولانی تر فرمایید.

– مواد را به خیر با هم ادغام نمائید و بگذارید کرم در دمای فضا خنک شود.

طرز استعمال

– آنگاه که کرم محکم شد، مقدار یه خرده از آن را با نوک انگشت بردارید و ذیل دیده را با آن به آرامی ماساژ دهید.

– هر شب پیشین از خواب این کرم را به کار گیری نمایید.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۲۳:۳۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

پف‌کردگی پایین دیده


جای تعجب ندارد که‌این قدر به نواحی حریم دیده‌هایمان دقت میکنیم؛ زیرا هنگامی در آینه نگاه می کنیم، دیده‌ها او‌لین چیزهایی می‌باشند که چشم می شوند. البته دقت داشته باشید، هر وقت که عیبی در دیده‌های خویش دیدید، خصوصا در صورتیکه در سنین میانسالی می‌باشید، می بایست در وهله نخستین از قرار تصاحب کردن در جلوی آینه دوری کنید؛ هم اکنون چه خلل رینگ‌های تیره تحت دیده باشد و چه چین و چروک و پف‌کردگی. این معایب معمولا از نزدیک ظواهر مشخص و معلوم‌تری دارا‌هستند. البته میتوانید با یک‌سری ترفند بی آلایش به حاصل غافلگیر کننده‌ای دست پیدا نمائید.

بهترین کرم دور چشم
حتی در‌حالتی که از قرار به چنگ آوردن در جلوی آینه دوری کنید، احتمالا دوست دارید یک کرم بدور دیده بخرید. در شرایطی که تا شرایط فعلی یک کدام از نخریده‌اید، به دلیل آن که خیر؟ پوست ذیل دیده بسیار نازک و آسیب پذیر می‌باشد. از این رو، جای تعجب ندارد که اینقدر به آن دقت کنیم. البته می بایست ملاحظه کنید آیا کرم به دور دیده حقیقتا اثر گذار می باشد؟ در شرایطی‌که آری، کدام کرم به شما امداد خواهد کرد؟
داده ها متعددی راجع‌به کرم‌های بدور دیده موجود است. تعداد کرم‌های جانور آنقدر زیاد می باشد که هر کسی در رابطه آن‌ها حرفی برای اعلام کردن دارااست. با این هم اکنون، تعیین یک کرم ایده‌آل که برای پوست‌تان اثرگذار باشد، مثل کشف کردن سوزن در انبار کاه می‌باشد.
برای آنکه در کشف کردن کرم مطلوب به دور دیده خویش به نقص‌ برنخورید، با ما همدم باشید تا با رایج‌ترین اشتباهات بدور دیده طولانی تر آشنا گردید. ترکیبات اکثری به کاهش علائم به دور دیده امداد مینمایند. بعد از محصولاتی به کارگیری نمایید که دربردارنده ترکیبات موءثر میباشند.
پف‌کردگی پایین دیده
با ارتقا سن، پوست آسیب پذیر ذیل دیده‌ها ضعیف‌خیس می شود، زیرا ساخت کلاژن درین منطقه کاهش می یابد. در سود، چربی پایین پوست برآمده گردیده و سبب ساز ساخت ظاهری پف‌کرده می‌گردد.
پپتیدها به ایجاد کلاژن امداد کرده و ساختار پوست شما‌را تقویت خواهند کرد. رتینول نیز موجب تحریک فرآیند ایجاد کلاژن می شود. براین اساس، در‌حالتی که از پف ذیل دیده مشقت میبیرید، بهتر هست از کرم‌های بدور دیده دربردارنده پپتید استعمال نمایید.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۵۵:۳۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

فواید کرم بدور دیده چه است؟


اهمیت به کار گیری از کرم بدور دیده بر هیچکس پوشیده وجود ندارد ولی در چگونگی به کار گیری از این متاع اکثر وقت ها سوالاتی به وجود می آید که ما قصد داریم در‌این نوشته‌ی‌علمی بدین سوال های رایج جواب داده و نحوه تشخیص یک کرم به دور دیده مرغوب و اثر گذار را تشریح نمائیم. کلیه خانم‌ها دوست دارا هستند که پوستی صاف، برنا و فاقد چین و چروک در نواحی حریم دیده‌های خویش داشته باشند. چهت نیل به چنین هدفی نیاز به یک اراده بدون شوخی و راسخ بوده و نکاتی کلیدی که لازم هست گیسو به موی اجرا شوند.

 بهترین کرم دور چشم

فواید کرم بدور دیده چه است؟
پوست دیده آدم از نازک ترین لایه ها تشکیل‌شده، دارنده غدد چربی کمتری نسبت به پوست نواحی دیگر بوده و به جهت تحرکی که در‌این حیطه موجود است، مستعد چین و چروک و پیری زودرس هست. اشتباهات رایج درخصوص پوست حریم دیده، وجود این چین و چروک ها، تیرگی یا این که کبودی به دور دیده، حالتی پف آلود و یا این که در مواقعی مختص افتادگی پلک میباشد. ولی اکثر زمان ها، بیشترین شکایات به جهت کم آبی این حوزه‌ و تیرگی و چروک های کناره دیده می‌باشد که می بایست به طریقی در دست گرفتن گردیده و گزینه مداوا قرار گیرد. عارضه ها به وجود داخل شدن چین های گذشته از موعد می‌تواند بی آبی بیشتراز حد پوست و یا این که عادات رفتاری چهره افراد باشد. ولی در باب تیرگی پایین دیده ها که به هاله کبودی به دور دیده نیز آوازه داراست می اقتدار اعلام‌کرد که در اکثر وقت ها موردها مرتبط با دست اندرکاران وراثتی بوده و در شرایطی‌که پدر و مادر دارنده چنین تیرگی در ذیل دیده خویش باشند، نصف فرزندان این خانواده نیز مبتلا چنین مشکلاتی خواهند بود. این موضوع حتی‌د‌ر مواقعی که پدر و مادر در گیر این عارضه نباشند هم قادر است در فرزندان مشاهده شود. وجود مویرگ های بسیار ریز و فشرده در‌این حیطه سبب تیره چشم شدن پوست ذیل دیده می‌گردد. براین اساس مداوای این نقص‌ اکثر زمان ها موقتا بوده و هنوز درمانی قطعی برای این قضیه نیست.

ولی در زمینه‌ی چروک هایی که در اثر بی آبی پوست حریم دیده و پیش از وصال به سنین پیری رخداد می افتد می شود به وسیله گونه های کرم به دور دیده این مسئله را در دست گرفتن کرده و از در میان ببریم. حتی میتوانیم از به وجود داخل شدن این چروک ها پرهیز نموده و به نوعی پروسه پیری پوست را به تعویق بیندازیم. درپی به اختصار فواید کرم به دور دیده را تشریح کرده و اعتنا شمارا به چگونگی استعمال از این کالا جلب می نمائیم. سهل و آسان طب از شما دعوت می‌نماید با ما یاور باشید.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۵۸:۲۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

رهایی از چروک پوست


معالجه های خانگی بخش اعظمی موجود هست که موجب رهایی از چروک پوست یا این که کاهش آن میشود. در‌این نوشته‌ی‌علمی قصد داریم به نکاتی جهت کاهش چروک به دور دیده اشاره کنیم. از‌آن‌جا‌که پوست به دور دیده، بسیار حساس میباشد، پس صد رد صدً پیش از به کار گیری از هر ماده ای، اندکی از آن را روی بخشی کوچک از پوست آزمون فرمایید و سپس در رخ عدم بروز آلرژی، از آن به کار گیری فرمائید. موادی که در ذیل به آن‌ها اشاره می گردد،تحت عنوان کرم به دور دیده در رفع یا این که دوری از بروز چین و چروک بدور دیده، تاثیر شگرف داراست.

 بهترین کرم دور چشم

 

۱. روغن هسته انگور:

این روغن مرطوب کننده،برای به کار گیری تحت عنوان کرم بدور دیده برای ترمیم لایه های زیرین پوست و بهبود اثر آسیب، موءثر و در عین درحال حاضر بسیار مغذی میباشد. روغن دانه انگور با چین و چروک جنگ و پوست را احیا می‌نماید. روغن انگور سرشار از آنتی اکسیدان (پروآنتوسیانیداز) می‌باشد که در بازگردانی پوست به وضعیت اول، نقشی اثرگذار ایفا می‌نماید. به همین خیال و خاطر اکثری از خانم ها از آن به کارگیری میکنند. در صورتی آب انگور یا این که روغن آن را روی پوست کم آب بمالید، اثر مرطوب کنندگی بالایی داراست و در فیض از تولید چروک خودداری می‌کند. همان گونه که میدانید، پوست های کم آب نسبت به چین و چروک زخم پذیرتر می‌باشند؛ البته ماساژ روزمره چروک های پوست با روغن انگور بسیار اثرگذار می باشد و با استعمال مستمر از آن، پوست چروک نمی‌شود.

همینطور بخوانید :
با مواد طبیعی سیاهی بدور دیده را از فی مابین ببرید

 

۲. ویتامین E:

ویتامین E نیز میتواند تحت عنوان کرم به دور دیده از بروز چروک پرهیز نماید یا این که آن را کم کند. کامل کننده ویتامین E دربردارنده آنتی اکسیدان بوده و چربی آن بسیار غلیظ میباشد. ویتامین E پوست کم آب را مرطوب نگه می‌دارد، چون چروک های ریز را محو و از پوست در قبال بروز چین های تازه نگهداری می نماید. هر شب پیش از رفتن به رختخواب، یک کپسول ویتامین E را ترک فرمائید و روغن درون کپسول را روی چروک ها بمالید. ولی در صورتی‌که در حین روز، آب انگور، روغن هسته انگور یا این که آناناس و در شب ویتامین E مصرف نمایید، زودتر به فیض می رسید.

 

همینطور بخوانید :
گزینش شایسته ترین کرم بدور دیده

 

۳. روغن نارگیل:

روغن نارگیل را روی چروک های پوست رخ بمالید، چون تاثیری شگفت آور دارااست.

 

 

۴. آووکادو:

آووکادو در محو کردن چروک ها بسیار موءثر می باشد. پس بهتر هست آن را له فرمایید و به دور دیده روی چروک ها بگذارید تا منجر جوانی پوست گردد.

 

 

۵. خیار:

خیار یک کدام از میوه های بسیار خوببه تیتر کرم به دور دیده و جهت از دربین بردن چروک بدور دیده و پوست می باشد، چون اثر مرطوب کنندگی بالایی داراست. از این رو خیار را رینگ رینگ یا این که رنده کرده و روی قسمت های متبوع پوست قرار دهید.

 

 

۶. آب پرتقال:

آب پرتقال نو برای از میان بردن چروک مفید می‌باشد؛ کافی هست پنبه را به آب پرتقال آغشته نمائید و آن را به بازه ۱۰ دقیقه روی پوست بگذارید. این عمل را هر صبح و شب انجام دهید. بعداز سپری شد تعدادی هفته، تغییراتی شگفت آور در پوست شما نمایان می گردد.

 

 

 

۷. روغن کرچک:

روغن کرچک یک کدام از سابق ترین روغن های ضد چروک هست که چروک های بدور دیده را از فی مابین می‌برد. شب ها بعداز تزکیه پوست، می‌توانید روغن کرچک را به دور دیده بمالید. این فعالیت را یک تا دو توشه در هفته انجام دهید تا چروک ها محو شوند.


برچسب: بهترین کرم دور چشم،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۴۹:۲۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

کرم به دور دیده چی بخریم؟


کرم به دور دیده چی بخریم؟
با بالا رفتن سن اشخاص، ارتقا وقوع اکسیداسیون موجب تولید چروک پوست می‌شود و به همین برهان متخصصان همت مینمایند توسط آنتی اکسیدان ها فرایند اکسیداسیون و پیری پوست را به تاخیر بیندازند.

پوست حساس بدور دیده ها نیاز به نگهداری های ویژه ای دارااست؛ شاید به کارگیری از یک کرم خوب یک گام اساسی در نگهداری زیبایی دیده ها باشد.

بهترین کرم دور چشم

سن به کار گیری از کرم بدور دیده
سن مطلوب استعمال از کرم های ضد چروک برای به تاخیر پرت کردن تولید چروک، بالای 25 سال میباشد. در صورتیکه استعمال از کرمهای ضد چروک از سن مطلوب آغاز شود اکسیداسیون ها کمتر باعث چروک پوست می گردند.
پوست اطرف دیده یکی حساس ترین بخش های تن می باشد و معمولا روی تمام محصول ها و کرم های گوناگون درج شده که در پایین دیده استعمال نشود. البته برای خرید کرم بدور دیده چه بایستی کرد؟ در این باره می بایست توجه ویژه ای داشت تا مبادا به پوست این نصیب آسیبی رسد. در داروخانه ها گونه های مختلفی از این مدل کرم ها موجود هست که به راحتی شما‌را حیران مینمایند تا در غایت نتوانید کرم مطلوب را شناسایی نمایید ولی در شرایطی‌که نکات خاصی را بدانید و شیوه های تشخیص یک کرم خوب را حافظه بگیرید به راحتی می‌توانید شایسته ترین کرم را گزینش فرمایید.

برای چه کرم می‌خرید
اولیه از تمامی انگیزه خویش را از خرید کرم بدور دیده معین فرمائید برای مثال کرمی برای معالجه چروک ها میخواهید یا این که میخواهید سیاهی های ذیل دیده را برطرف نمایید یا این که میخواهید پف دیده ها را برطرف نمائید و. . . کرم های مختلفی برای معالجه خطاها متفاوتی پباده سازی گردیده اند و هریک یک ایراد را برطرف می‌کنند.

چه موادی بایستی در کرم شما باشد
هنگامی قرار هست برای یک کرم هزینه نمائید بهتر میباشد از مواد نخستین آن با خبر گردید تا مطمئن گردید کرم را صحیح میخرید ،به همین عامل مسلما به برچسب کرم خریداری گردیده اعتنا فرمایید و آن را بخوانید؛ برای مثال یک کرم ضدچروک و ضدپیری دیده بایستی دربردارنده موادی زیرا رتینوئید، کافئین، آلفاهیدروکسی اسید، آنزیم Q10 و ویتامین C باشد. کرمی هم که برای از دربین بردن رینگ های به دور دیده به فعالیت می‌آید می بایست دربردارنده موادی زیرا ویتامین K یا این که هیدروکینون یا این که کافئین یا این که عصاره چای سبز یا این که رتینول باشد. اعتنا نمایید مطلقا کرم شما یکی این مواد را داشته باشد.
کرم به دور دیده

خصوصیت های کرم به دور دیده خوب
کرم شب یا این که روز؟
با خویش تصور کنید که قرار می باشد چه زمانه هایی از کرم خویش به کارگیری فرمائید به عنوان مثال می‌خواهید در حین روز کرم بزنید یا این که فقط شب ها از کرم به دور دیده به کارگیری فرمایید یا این که اینکه در‌پی کرم های مختلفی برای هردو این موقعیت ها می باشید. مثلا بعضا اشخاص کرم ضدچروک پر‌نور کننده ای میخواهند که تحت آرایش و پیرایش از آن استعمال نمایند چنانچه شما هم چنین کرمی می‌خواهید صد رد صد می بایست در آن فیلترهای نگهداری کننده در اشعه ماورای بنفشSPF وجود داشته باشد. ولی اگرهم داخل کرم شما موادی زیرا دی اکساید تیتانیوم یا این که زینک اکساید وجود داشته باشد می‌تواند از پوست در مقابل آفتاب نگهداری نماید.

چه کرم هایی نخرید
پوست تحت دیده بسیار حساس میباشد به همین برهان به راحتی تحریک میشود و قادر است مبتلا التهاب شود پس دقت نمائید قطعا کرمی بخرید که هیچ سیرتکامل مواد عطری در آن وجود نداشته باشد و PH باطن آن نیز نزدیک پوست و اشک دیده باشد. علاوه بر اینها وجود هرگونه الکل و منتول نیز می‌تواند سبب التهاب پوست شما شود. علاوه بر این بهتر میباشد از خرید کرم هایی که بسته بندی شیشه ای دارا هستند صرفنظر فرمائید و به‌دنبال کرم هایی باشید که در تیوب میباشند. به دلیل آنکه طولانی تر شیشه ها در گشادی دارا هستند و این باعث میشود که کرم اضافه در معرض هوا و نوروفروغ قرار گیرد و همین موجب نادر شدن کیفیت کرم و رویش طولانی تر باکتری ها می گردد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۱۷:۴۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

کرم بدور دیده طبیعی


کرم بدور دیده طبیعی:
موادی که در زیر به آن ها اشاره می شود، در رفع یا جلوگیری از بروز چین و چروک به دور دیده، تاثیر شگرف داراست.

مقاله پیشنهادی

هتل حفظ کننده مشهد
هتل حفظ کننده مشهد

 

معالجه های خانگی بسیاری موجود هست که موجب رهایی از چروک پوست یا کاهش آن می شود. در این نوشته‌علمی قصد داریم به نکاتی جهت کاهش چروک بدور دیده اشاره کنیم. از آنجا که پوست به دور دیده، بسیار حساس می‌باشد، پس بدون شکً پیش از به کارگیری از هر ماده ای، اندکی از آن را روی بخشی کوچک از پوست آزمون کنید و بعد از آن در فیس عدم بروز حساسیت، از آن به کارگیری کنید. موادی که در زیر به آن ها اشاره می شود،تحت عنوان کرم بدور دیده در رفع یا جلوگیری از بروز چین و چروک به دور دیده، تاثیر شگرف دارااست.

۱. روغن هسته انگور:

این روغن مرطوب کننده،برای استعمال تحت عنوان کرم بدور دیده برای ترمیم لایه های زیرین پوست و بهبود اثر جراحت، موءثر و در عین اکنون بسیار مغذی میباشد. روغن دانه انگور با چین و چروک جنگ و پوست را احیا می کند. روغن انگور سرشار از آنتی اکسیدان (پروآنتوسیانیداز) هست که در بازگردانی پوست به موقعیت اولیه، نقشی اثر گذار ایفا می کند. به همین خیال بسیاری از خانم ها از آن به کارگیری می کنند. در حالتی‌که آب انگور یا روغن آن را روی پوست خشک بمالید، اثر مرطوب کنندگی بالایی دارااست و در نتیجه از ایجاد چروک جلوگیری می کند. همانگونه که می دانید، پوست های خشک نسبت به چین و چروک آسیب پذیرتر میباشند؛ ولی ماساژ روزمره چروک های پوست با روغن انگور بسیار موءثر می باشد و با به کار گیری دائمی از آن، پوست چروک نمی شود.

کرم بدور دیده طبیعی

بهترین کرم دور چشم

۲. ویتامین E:

ویتامین E نیز می تواند تحت عنوان کرم بدور دیده از بروز چروک جلوگیری کند یا آن را کاهش دهد. مکمل ویتامین E حاوی آنتی اکسیدان بوده و چربی آن بسیار غلیظ می باشد. ویتامین E پوست خشک را مرطوب نگه می داراست، زیرا چروک های ریز را محو و از پوست در قبال بروز چین های جدید نگهداری می کند. هر شب پیش از رفتن به رختخواب، یک کپسول ویتامین E را شکاف کنید و روغن باطن کپسول را روی چروک ها بمالید. ولی در شرایطی که در زمان روز، آب انگور، روغن هسته انگور یا آناناس و در شب ویتامین E مصرف کنید، زودتر به نتیجه می رسید.

کرم به دور دیده

۳. روغن نارگیل:

روغن نارگیل را روی چروک های پوست چهره بمالید، زیرا تاثیری شگفت آور دارااست.

کرم به دور دیده طبیعی

۴. آووکادو:

آووکادو در محو کردن چروک ها بسیار مفید میباشد. پس بهتر هست آن را له کنید و بدور دیده روی چروک ها بگذارید تا منجر جوانی پوست گردد.

کرم به دور دیده طبیعی

۵. خیار:

خیار یکی از میوه های بسیار خوببه تیتر کرم بدور دیده و جهت از بین بردن چروک بدور دیده و پوست می باشد، زیرا اثر مرطوب کنندگی بالایی دارااست. از این رو خیار را رینگ رینگ یا رنده کرده و روی بخش های متبوع پوست قرار دهید.

کرم بدور دیده طبیعی

۶. آب پرتقال:

آب پرتقال جدید برای از بین بردن چروک مفید می‌باشد؛ کافی هست پنبه را به آب پرتقال آغشته کنید و آن را به دوران ۱۰ دقیقه روی پوست بگذارید. این کار را هر صبح و شب انجام دهید. بعد از سپری شد چندین هفته، تغییراتی شگفت آور در پوست شما نمایان می شود.

کرم به دور دیده طبیعی

۷. روغن کرچک:

روغن کرچک یکی از قدیمی ترین روغن های ضد چروک میباشد که چروک های به دور دیده را از بین می موفقیت. شب ها بعد از پاک کردن پوست، می توانید روغن کرچک را به دور دیده بمالید. این کار را یک تا دو توشه در هفته انجام دهید تا چروک ها محو شوند.

شایسته ترین کرم بدور دیده طبیعی با معمولی ترین مواد


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۳۲:۱۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

کرم بدور چشمکرم بدور دیده


برخی از اولی علامت‌های بالا رفتن سن، در حوالی دیده‌ها ظواهر می گردند...
برخی از اولی نماد‌های بالا رفتن سن، در نزدیکی دیده‌ها ظواهر می گردند. درحال حاضر شما می توانید هم تولیدات ساخت گردیده و تجاری را به راحتی از دکان و مغازه‌های آرایشی و بهداشتی، و گاه با هزینه‌های هنگفت خریداری فرمایید، و هم می توانید خودتان تولیدات تماما تاثیر گذار طبیعی را در منزل و با هزینه نادر و حتی فارغ از هیچ هزینه‌ای صحیح فرمایید.

بهترین کرم دور چشم

کرم بدور چشمکرم بدور دیده
1- ژل تازگی بخش خیار
می‌اقتدار اعلام کرد خیار یکی‌از مفیدترین محصول ها طبیعی شناخته گردیده برای پوست حریم دیده هست. قرار دادن برش‌های خنک خیار در حوالی دیده یک کدام از شیوه های نادر خرج و تاثیرگذار برای سرحال خیس و جوانتر کردن پوست خسته‌ی حریم دیده میباشد. برای آبرسانی تماما طبیعی به پوست حریم دیده میتوانید از این راهبرد، صبح و یا این که شب به کارگیری فرمایید:

۱ قاشق چای خوری عصاره نو خیار، یک قاشق غذاخوری ژل آلوئورا و ۱/۴ قاشق چای خوری نشاسته ذرت را ترکیب نمایید و حرارت دهید تا جوش بیاید. آنگاه آنرا از روی حرارت برداشته و یک قاشق غذاخوری گیاه هاماملیس به آن بیش تر نمایید. بعداز اینکه ادغام خنک شد، کمی از آنرا به آرامی‌به پوست حریم دیده بزنید. مابقی آنرا در یک کاسه شیشه‌ای ریخته و برای به کار گیری‌های بعدی در جایی خنک حفظ نمایید.

2- شیر
شیر میتواند یک نعمت برای پف پایین دیده‌هایتان باشد! از شیر فارغ از چربی به کار گیری نکنید، چون چربی جان دار در شیر، آرامبخش و همینطور آبرسان می باشد. شیر سرد را در ظرف‌ای بریزید و پنبه‌های توپی‌تان را باطن آن قرار دهید. بعد از آن پنبه را فشار داده تا شیر مازاد جانور در آن بیرون شود. آن گاه پنبه‌ها را روی نصیب‌های پف کرده‌ی ذیل دیده بگذارید.

زمانی پنبه‌ها گرم شدند، آن ها را ردوبدل فرمائید. این فعالیت بی آلایش در طی یک ساعت، به جهت اینکه شیر سرد به عده شدن و انقباض عروق خونی پایین دیده امداد مینماید، می تواند به ترازو قابل توجهی پف و تورم پایین دیده را کم کند.

3- چای
برای فایده بردن از فواید چای لازم وجود ندارد بدون شک آنرا بنوشید. برگ‌های چای دربردارنده کافئین و ماده ای بنام تانین می‌باشند که هنگامی بطور بی واسطه با پوست تماس پیدا می نمایند، به التیام التهابات پوستی یاری کرده و پف ذیل دیده را کاهش میدهند.

۲ عدد چای انبان‌ای را در آب گرم قرار دهید. بعد چای‌های گونی‌ای را فشار داده تا مایع مازاد آن ها بیرون شود. آن گاه برای بیست دقیقه آن ها را روی دیده‌هایتان قرار دهید. در‌صورتی‌که گذشته از استعمال، چای‌ها را در یخچال فریزر قرار دهید، اثر بخشی آن‌ها طولانی تر میگردد. میتوانید از هرنوع چایی به کار گیری فرمایید. چای بابونه خواص آهسته بخشی دارااست. گونه های افزودنی‌های گیاهی، خواص عطردرمانی وآروماتیک دارا هستند.


برچسب: بهترین کرم دور چشم،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۵۰:۲۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

4 ماسک به دور دیده طبیعی با تاثیر معجره آسا


گوجه خارجی ها دارنده خصوصیت های مرطوب کننده است و می‌توانند برای رفع گودال تحت دیده آیتم به کار گیری قرار گیرند.یک کدام از نگرانی های اشخاص امروزه رفع چروک و گودال پایین دیده می‌باشد چون وجود این دست اندرکاران در حوالی دیده شما منجر می گردد کهن سال خیس از سن حقیقی وواقعی خویش و خسته به حیث برسید. در‌این مقاله به معرفی و یادگرفتن روش تهیه و تنظیم 4 ماسک به دور دیده خوا‌هیم پرداخت.

بهترین کرم دور چشم

4 ماسک به دور دیده طبیعی با تاثیر معجره آسا
یکی‌از بخش های حساس رخ دیده ها و پوست بدور دیده است که نگهداری و مراقبت سالم آن از اهمیت متعددی برخوردار‌است. درین مقاله به معرفی ۴ ماسک بدور دیده طبیعی برای رفع چروک و سیاهی بدور دیده میپردازیم. امید واریم با به کارگیری از این ماسک های طبیعی بدور چشمی شاداب و پر‌نور داشته باشید.

پوست ذیل دیده شما بسیار حساس و دقیق است این بخش از تن به حفظ متعددی نیاز داراست شما برای رفع سیاهی تحت دیده، پف و یا این که چین و چروک های حریم دیده با به کارگیری از مواد جانور در خانه ماسک های طبیعی و کارآمد تنظیم کرده و از آنها به کار گیری فرمائید.

معرفی چندین ماسک بدور دیده طبیعی با تاثیری شگرف

وجود چین و چروک و یا این که چاله تحت دیده سبب میشود که شما خسته به حیث برسید و همینطور منجر می‌شود سن شما طولانی تر به لحاظ رسد از این رو وجود این اشتباهات در پوست حریم دیده شما سبب تولید نگرانی می گردد. به کارگیری از ماسک بدور دیده طبیعی منجر می گردد پوست به دور دیده شما صاف گردیده و گودال و یا این که سیاهی تحت دیده شما پاک شود. شما میتوانید همینطور با داشتن خواب کافی سیاهی پایین دیده خویش را از در بین ببرید. تا انتها با معرفی چهار ماسک عالی برای بدور دیده یاروهمدم ما باشید.

ماسک نعناع و عسل

برگ های نعناع دارنده خصوصیت خنک کنندگی می‌باشند که خستگی دیده های شمارا رفع می‌کنند. علاوه بر این نعناع دارنده خصوصیت های ضد تورمی و آنتی اکسیدانی است که می‌تواند سیاهی و یا این که چاله ذیل دیده شما‌را به دست کم برساند.

مواد لازم:

یک مشت برگ نعناع کم آب گردیده

یک قاشق غذاخوری عسل

روش تنظیم:

برگ های نعناع را خورد نمائید و یک قاشق غذاخوری عسل به آن بیش تر فرمایید.

این مخلوط را بطور بی نقص در نزدیکی دیده های خویش بکار ببرید.

برای ۱۵ دقیقه حوصله نمائید و آن‌گاه رخ خویش را با آب سرد بشویید.

میتوانید هرشب پیشین از خواب از این ماسک به دور دیده استعمال فرمایید تا سیاهی ذیل دیده شما به ندرت زدوده شود.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۳۷:۳۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

معرفی بهترین کرم های بدور دیده ضد چروک

پوست به دور دیده یکی از حساس ترین نقاط رخ است و همین آلرژی سبب می شود او‌لین علایم پیری و چین و چروک در این نقاط ظاهر شوند . علاوه بر ارتقاء سن، کار و خستگی زیاد، خواب کم، استرس و عامل ها روحی ممکن میباشد منجر زخم به این منطقه کلیدی دور چشم شوند .

بهترین کرم دور چشم

ولی می توان با منش کارهایی این جراحت ها را به حداقل رساند و یا به تعویق انداخت . یکی از این راهکارها به کارگیری کرم دور چشم مطلوب می‌باشد .
تعیین کرم به دور دیده به عوامل متعددی بستگی داراست این که کرم دارنده چه ویتامین هایی میباشد و یا این که مطلوب چه سنی می باشد یا این که چه خاصیتی دارد؟
معمولا در سنین نوجوانی افراد نیازی به کرم بدور دیده ندارند و صرفا استفاده از ضد آفتاب و یک عینک آفتابی کفایت می‌نماید . ولی در سنین ۲۰ تا ۳۰ سالگی به کارگیری از یک کرم بدور دیده با خواص آب‌رسانی به پوست کفایت می‌نماید . در سنین ۳۰ تا ۴۰ سالگی استفاده از کرم بدور چشم، انتخابی اضطراری و ضروری می باشد در این سن به سراغ کرمی بروید که حاوی آنتی اکسیدان و ترکیبات ضد چروک و ضد پف باشد . در سنین بالاتر از ۴۰ سال بایستی از کرم های بدور چشم که حاوی رتینول و سایر ترکیباتی که قادر به ساخت کلاژن هستند به کارگیری فرمایید .
(راهنمای جامع خرید کرم به دور چشم)


منش
مصرف کرم بدور چشم با دقت به حساسیتی که در موضوع پوست دور و اطراف دیده گفته شد، برای استعمال از کرم هم باید با ملایمت این فعالیت را انجام دهید . مقداری کرم را روی انگشت رینگ بریزید و به چهره ضربه‌های ریز، به فیس نقطه‌ای کرم را در اطراف دیده بزنید . سپس مجدداً برای این‌که کرم بدور چشم به خیر و خوبی جذب پوست شود و به کلیه قسمت‌های فضا چشم برسد، ضربه‌های ریز و ملایم را اطراف چشم ادامه دهید تا مطمئن شوید، کرم به تمامی قسمت‌ها رسیده می‌باشد .
(مناسب ترین سن برای مصرف کرم به دور چشم)


معرفی
بهترین کرم های بدور چشم آغاز معلوم نمائید کرم بدور دیده را برای چه مصرفی نیاز دارااست و بعد از آن به سراغ برند و برند بروید . در این فیس شایسته ترین خرید را انجام خواهید بخشید . برای مثال اشخاص در سنین بالا و با پف شدید به دور چشم نیاز به کرم متفاوتی دارا هستند تا کسانی که برای درمان تیرگی به سراغ تنظیم کرم بدور دیده می روند .

 


معرفی بهترین کرم های بدور دیده ضد چروک

کرم
و آبرسان بدور چشم QV کرم بدور چشم کیو او به مراد درمان سیاهی دور چشم، پف پایین دیده و چروک اطراف دیده ایجاد و عرضه شده است . این کرم با دارا بودن مواد ریز مغذی دوچندان مفید، پوست اطراف چشم شما را از وجود چنین عارضه هایی تمیز کرده و پوستی برنا و شاداب را برای شما به ارمغان می آورد . فرمولاسیون این کرم فراوان سبک بوده و پوست فضا چشم شما را تماما آبرسانی می نماید .

کرم به دور چشم کیو وی برای سنین در میان ۲۰ تا ۳۰ سال توصیه می شود .پوست بدور دیده یکی از اصلی ترین نقاط چهره هست و همین حساسیت منجر می شود او‌لین علایم پیری و چین و چروک در این نقاط ظاهر شوند . علاوه بر ارتقاء سن، کار و خستگی زیاد، خواب کم، استرس و دست اندرکاران روحی ممکن میباشد سبب زخم به این حوزه‌ حساس به دور دیده شوند .

yektanet .com
yektanet .com
البته می بضاعت با راه کارهایی این جراحت ها را به دست کم رساند و یا به تعویق انداخت . یک عدد از این راهکارها به کارگیری کرم بدور دیده مناسب است .
گزینش کرم به دور چشم به دست اندرکاران زیادی بستگی دارد این که کرم دارای چه ویتامین هایی می باشد و یا این که مناسب چه سنی میباشد یا این که چه خاصیتی دارد؟
معمولا در سنین نوجوانی افراد نیازی به کرم به دور چشم ندارند و تنها استفاده از ضد آفتاب و یک عینک آفتابی کفایت میکند . ولی در سنین ۲۰ تا ۳۰ سالگی به کار گیری از یک کرم به دور چشم با خواص آب‌رسانی به پوست کفایت می کند . در سنین ۳۰ تا ۴۰ سالگی استفاده از کرم دور چشم، انتخابی ضروری و حتمی می‌باشد در این سن به سراغ کرمی بروید که دربردارنده آنتی اکسیدان و ترکیبات ضد چروک و ضد پف باشد . در سنین بالاتر از ۴۰ سال می بایست از کرم های به دور دیده که دربردارنده رتینول و بقیه ترکیباتی که توانمند به تولید کلاژن می باشند به کارگیری نمایید .
(راهنمای جامع خرید کرم دور چشم)


منش
مصرف کرم دور چشم با اعتنا به حساسیتی که در مورد پوست دور و بر دیده گفته شد، برای به کار گیری از کرم هم بایستی با ملایمت این عمل را انجام دهید . کمی کرم را روی انگشت حلقه بریزید و به رخ ضربه‌های ریز، به فیس نقطه‌ای کرم را در گوشه و کنار دیده بزنید . آنگاه مجدداً برای این که کرم به دور دیده به خیر و خوبی جذب پوست شود و به تمامی قسمت‌های دور و اطراف دیده برسد، ضربه‌های ریز و ملایم را اطراف دیده ادامه دهید تا مطمئن شوید، کرم به همگی قسمت‌ها رسیده میباشد .
(مناسب ترین سن برای مصرف کرم به دور چشم)


معرفی
شایسته ترین کرم های دور چشم آغاز معلوم نمایید کرم بدور دیده را برای چه مصرفی نیاز دارااست و سپس به سراغ مارک و برند بروید . در این رخ شایسته ترین خرید را انجام خواهید داد . برای مثال اشخاص در سنین بالا و با پف شدید بدور دیده نیاز به کرم متفاوتی دارا‌هستند تا کسانی که برای درمان تیرگی به سراغ تنظیم کرم بدور دیده می مراحل .

 


معرفی شایسته ترین کرم های دور چشم ضد چروک

کرم
و آبرسان بدور دیده QV کرم دور دیده کیو او به خواسته معالجه سیاهی به دور چشم، پف ذیل دیده و چروک دور و بر دیده ایجاد و عرضه شده میباشد . این کرم با دارا بودن مواد ریز مغذی فراوان مفید، پوست دور و اطراف چشم شما را از وجود چنین عارضه هایی تمیز کرده و پوستی جوان و شاداب را برای شما به ارمغان می آورد . فرمولاسیون این کرم مضاعف سبک بوده و پوست دور و بر چشم شما را کاملا آبرسانی می کند .

کرم به دور چشم کیو او برای سنین میان ۲۰ تا ۳۰ سال توصیه می شود .


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۴۰:۰۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)