مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش .

مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش

علل چاله و سیاهی ذیل دیده چه می باشد؟


علت سیاهی بدور دیده | 15 معالجه خانگی سریع برای رفع تیرگی بدور دیده
بیماری گودال و سیاهی بدور دیده یک بیماری ایدیوپاتیک میباشد که سبب ساز ساخت رینگ ای سیاه به دور دیده می‌شود و علت طولانی تر آن ها ناشناخته هست.

بهترین کرم دور چشم
سیاهی به دور دیده
علل چاله و سیاهی ذیل دیده چه می باشد؟
در حالیکه به لحاظ می‌رسد خستگی دلیل اصلی سیاهی بدور دیده باشد ولی بایستی بدانید که سیاهی بدور دیده علل دیگری دارااست که عبارتند از :

ژنتیک : یکی علل اصلی چاله و سیاهی بدور دیده ژنتیک است که سبب ساز کاهش گردش خون در تحت دیده گردیده و سیاهی بدور دیده را تولید میکند
سن : ادله دیگری که منجر تولید سیاهی بدور دیده میگردد سن است. با ارتقا سن پوست کلاژن خویش را از دست میدهد بدین ترتیب گودال و سیاهی به دور دیده ارتقاء می‌یابد
حساسیت : آلرژی های فصلی سبب ساز تکثیر هیستامین در تن می گردند که به نوبه خویش سبب ساز ساخت تورم و سیاهی به دور دیده میگردد
نادر خونی یا این که آنمی : کمبود مواد مفید در رژیم غذایی و کمبود آهن سبب ساز تولید چاله و سیاهی بدور چشن میشود. همینطور در زمان بارداری و قاعدگی به علت کمبود آهن سیاهی بدور دیده اضافه می‌شود
نداشتن خواب کافی : کمبود خواب هم قادر است منجر تولید سیاهی بدور دیده شود
امروزه شیوه های مختلفی مانند لیزر، میکرو رولر تقویت کننده کلاژن، قطره ویتامین B12، سرم رتینول و کرم هیالورونیک اسید برای معالجه سیاهی بدور دیده استعمال میگردد.

معالجه های خانگی و گیاهی سریع برای سیاهی به دور دیده
1. روغن بادام
روغن بادام یک کدام از شایسته ترین نحوه های طبیعی برای معالجه چاله و سیاهی بدور دیده میباشد، استعمال منظم از روغن بادام به جهت وجود مقادیر بالای ویتامین E سیاهی به دور دیده را معالجه می‌نماید.

هر شب گذشته از خواب یک قطره روغن بادام را بر ذیل دیده بمالید و به طور حرکات دایره ای به آرامی ماساژ دهید، بگذارید یک شب بماند و صبح روز آنگاه، آن را با آب سرد شستشو بشویید.

2. روغن نارگیل
ماساژ بدور دیده با روغن نارگیل یک کدام از دیگر از طریق های طبیعی اثر گذار برای از در میان بردن سیاهی بدور دیده هست، علاوه بر این روغن نارگیل پوست را قابل انعطاف و لطیف کرده و از چین و چروک پایین دیده خودداری می‌کند.

کمی روغن نارگیل دیده نشده را ذیل دیده ماساژ دهید، بگذارید یک ساعت بماند و آن‌گاه با آب بشویید.
این نحوه را دو تا سه توشه در روز برای یک‌سری ماه انجام دهید تا سود بگیرید.

3. خیار
خیار دارنده خاصیت آبرسانی قادر بوده و افزون بر آن سبب ساز تازگی پوست رخ و معالجه سیاهی به دور دیده میگردد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۱۸:۴۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

کدام روغن زیتون مناسب‌تر است؟ !


کدام روغن زیتون مطلوب‌خیس میباشد؟ !

در شرایطی‌که پوست راز شما کم آب و پوسته پوسته گردیده و شوره میزند، برای رفع آن روغن زیتون را تعیین نمائید.

به نقل از پارس به گزارش تندرستی، در شرایطی که به داروخانه رمز بزنید تا مثلا یک کرم مرطوب کننده بخرید، با انبوهی از کرم ها و لوسیون های مرطوب کننده روبرو می‌شوید که هریک بها های مختلفی دارا‌هستند. شاید سردرگم گردید که کدام مال برای شما بهتر میباشد؟ صراحت دارد که دکترهای داروساز راهنمایان نیکی می باشند البته بعضی وقت ها به جهت مشغله فراوان نمی توانید از علم آنان امداد بگیرید. در‌این‌صورت ممکن میباشد محصولی را به منزل بیاورید که با پوست شما چندان هماهنگ نبوده و راضی کننده نباشد ولی یکی‌از بی عارضه ترین روش ها برای داشتن پوست و مو خوشگل، مرطوب و پاک، استعمال از مواد طبیعی مانند روغن های گیاهی میباشد. دو مثال از در دسترس ترین آن‌ها روغن نارگیل و روغن زیتون می باشند. پس خاصیت آنها‌را بشناسید و مصرف شان را نادیده نگیرید.

بهترین کرم دور چشم
روغن نارگیل؛ روغن خوشبوها

یک روغن خوشبو میباشد که برای پوست و گیسو فواید متعددی دارااست که احتمالاً برخی از آن ها را تا به اکنون نشنیده اید.

تزکیه پیرایش

در شرایطی که دل تان می‌خواهد برای تزکیه آرایش و پیرایش دیده ها از یک جنس گیاهی امداد بگیرید، سراغ روغن نارگیل بروید. در این حالت لازم وجود ندارد از اشکال شیرپاک کن یا این که دیگر محلول های شیمیایی یاری بگیرید. کافی میباشد یک تکه پنبه را به مقدار مقداری روغن نارگیل آغشته کرده و روی دیده هایتان بمالید؛ حتی می‌توانید برای منزه و مرطوب کردن حریم دیده ها هم از این روغن اثر گذار به کار گیری فرمایید. پس از اینکه مواد آرایشی درون روغن حل شد، مطلقاً با آب پوست و دیده هایتان را بشویید.

صاف کردن موهای وز کرده

کسانی که موهای کم آب و مصدوم دارا هستند، موهایشان با گاز وز میکند. برای داشتن موهایی خوشگل و خوش شرایط از مصرف روغن نارگیل غافل نشوید. مقدار پاره ای روغن نارگیل را با حرارت ملایم گرم فرمایید بعد آن را کف دست تان بریزید. در مرحله آن‌گاه با کف دست و انگشتان روغن را لابه لای موهایتان پخش نمایید. در‌این‌صورت‌ موهایتان تخت‌گاز قابل انعطاف میگردند. میتوانید یک ساعت گذشته از گرمابه موهایتان را با روغن نارگیل قابل انعطاف کرده بعد از آن دوش بگیرید. در صورتی‌که که موهای شما خیلی مصدوم میباشد، اذن دهید روغن نارگیل یک روز بدون نقص روی سرتان باقی بماند تا برای رفع بی آبی و زبری موها موثرتر باشد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۲۸:۲۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

ژل کلاسیک خنک کننده‌ی خیار و آلوئه ورا


پوست حریم دیده، نازک‌ترین پوست در تمام تن میباشد، و بیش تر از پوست نصیب‌های دیگر، مستعد چین و چروک می باشد. به همین استدلال برای برنا و صاف نگهداشتن منطقه‌ی پایین دیده، علاوه بر آبرسانی بایستی شغل های دیگری نیز انجام دهید. یک معالجه عالی برای کاهش پف کردگی و ارتقاء آبرسانی، استعمال از یک ژل دیده تماما طبیعی میباشد.

بهترین کرم دور چشم

ژل به دور دیده، یک ژل تازگی دهنده و سبک میباشد که به راحتی جذب میگردد و پوست را مرطوب و سلول‌های مجروح را ترمیم مینماید. خبر خوب این میباشد که شما بدون چاره نیستید برای معالجه حیطه‌ی ذیل چشمتان، ژل‌های دیده لاکچری بخرید. می توانید یکی آنها‌را در منزل صحیح فرمائید. در نوشته‌ی‌علمی‌ی امروز، ما امر تهیه و تنظیم‌ی یک‌سری ژل را بیان می کنیم که می توانید آنها‌را تخت گاز در منزل مهیا نمائید:


ژل کلاسیک خنک کننده‌ی خیار و آلوئه ورا
این هم امر ژل آیتم عشق‌ی ما! این ژل دیده، پوست را مرطوب خواهد کرد و پف پایین دیده را برطرف مینماید. ساقه‌های جدید‌ی آلوئه ورا، ۴/۱ خیار قطعه قطعه گردیده، پیاله شیشه‌ای کوچک در دار و استریل، پیاله‌ی شیشه‌ای، الک، و ادغام کن، چیزهایی میباشد که نیاز دارید.

 

فرمان تنظیم
خیار را قطعه قطعه نمایید و در ترکیب کن بریزید تا به صورت پوره در آید. با یک الک، این پوره را در یک جام شیشه‌ای صاف فرمائید. ساقه‌های آلوئه ورا را بصورت افقی ببرید. یک قاشق بردارید و ژل آن را بتراشید. پوره‌ی خیار و ژل آلوئه ورای جدید را در یک ظرف‌ی پاک با هم ترکیب نمائید.


بعد ادغام را در یک پیاله شیشه‌ای استریل بریزید. پیشین از بستن درب آن، یکبار دیگر این ادغام را بخوبی هم بزنید. بطری را در زمان شب در یخچال فریزر بگذارید و روز بعد از آن، ذیل چشمتان بمالید. قدمت موءثر این ژل، حداکثر سه روز میباشد.

 

ژل دیده چای سبز برای زیرچشم‌های خسته و پف کرده

 

ژل دیده چای سبز
این ژل برای زیرچشم‌های خسته و پف کرده عالی میباشد. ژل به دور دیده چای سبز، سرشار از آنتی اکسیدان‌هایی میباشد که از پوست در قبال جراحت رادیکال‌های آزاد حفظ می‌نمایند. ۲ عدد چای سبز انبان‌ای یا این که برگ‌های چای سبز، استکان منزه، و قالب یخ مکعبی چیزهایی میباشد که نیاز دارید.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۹ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۳۷:۰۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

در حالی‌که کرم ضدآفتاب اسم شناخت میباشد


پیری بخشی از معاش میباشد و نمی‌توانیم از آن گریز کنیم. ولی می توانیم از زخم‌های پوستی زودرس در اثر برخی رفتارها‌ی مختص پرهیز کنیم.

بهترین کرم دور چشم

۱. ضدآفتاب بزنید
هر تعدادی کلام از کرم ضدآفتاب خیلی تکراری شده‌است البته امیدوارم برای به کارگیری از این ماده‌ی ضروری خیلی دیر نشده و هنوز پوست‌تان آن‌قدرها جراحت ندیده باشد. خورشید به عبارتی‌طور که شادمانی و سرزندگی میاورد و به سالم تن یاری دهد، قادر است زخم‌های دور از شوخی به پوست وارد نماید؛ از آفتاب سوختگی بگیرید تا سرطان یا این که پیری توسعه یافته‌ی پوست. پس میبینید که آفتاب کریم میتواند خیلی‌ وحشتناک هم باشد.

ولی نگران نشوید زیرا خبر خیر و خوبی برای‌تان دارم! خوشبختانه برای رویارویی با آفتابی که برای تن ضروری میباشد ولی قادر است برای پوست خطرناک باشد، سلاحی مثل کرم‌ ضدآفتاب موجود هست که می توانید تمام روز پوست‌تان را با آن بپوشانید. کرم ضدآفتاب خیر فقط پوست شمارا از گونه های بیماری‌ها مثل سرطان پوست حفظ مینماید، بلکه سبب می گردد علائم پیری پوست دیرتر خودشان را نشان بدهند.

در حالی‌که کرم ضدآفتاب اسم شناخت میباشد و همیشه در رابطه‌اش سخن میشود ولی مطالعه‌ای که جدیدا انجام یافته میباشد نشان می دهد تعداد اشخاصی که در سنین ذیل‌خیس به دوران ۴ تا ۵ سال هر روز و به‌طور منظم کرم ضدآفتاب استعمال می‌نمایند ۲۴ درصد کمتر از اشخاصی میباشد که در رخ نیاز ضدآفتاب میزنند. آری می دانم این زمینه آن‌قدر خیره کننده میباشد که آدم را شگفت‌زده میکند.

۲. به کار گیری‌ی روزمره از مرطوب‌کننده
با ارتقاء سن، پوست نازک و کم آب‌خیس می گردد. بدتر از آن خواص ارتجاعی‌اش را هم از دست می دهد. مرطوب‌کننده‌های ضدچروکی که در بازار وجود دارا‌هستند و گزینه تأیید می‌باشند، معمولا به ارتقا رطوبت پوست امداد میکنند و با به کار گیری از آن ها پوست کمتر کم آب یا این که محکم میگردد.

نوشته‌ی علمی‌ای در تارنما LiveStrong که به بازنگری تأثیر مرطوب‌کننده‌ها بر روی چروک‌های پوستی پرداخته میباشد، بیان میکند که مرطوب‌کننده‌های معمولی میتوانند به هیدراته ماندن پوست یاری و از زمختی یا این که زخم‌های پوستی پرهیز نمایند، البته معمولا تأثیری روی پیشگیری از مراحل ساخت چین و چروک‌های پوست ندارند.

این نوشته‌ی علمی مطالعه‌ای راجع‌به کرم‌های مرطوب‌کننده دربردارنده استروژن انجام داده میباشد که نشان میدهد این جور کرم‌ها‌ی مرطوب‌کننده با تحریک ساخت کلاژن در از در میان بردن چروک‌ها مؤثر می‌باشند. به خیال داشته باشید استعمال از مرطوب‌کننده‌ها هم مثل کرم‌های ضدآفتاب تنها به وجود فروغ و روشنایی آفتاب محدود نمیشوند و مدام می بایست از آن ها به کار گیری فرمایید.

۳. ورزش
با اعتنا به نوشته‌ی‌علمی‌ای که جدیدا در هافینگتون پست (Huffington Post) منتشر شده‌است، ورزش به پیشگیری از تولید چین و چروک و برنا‌خیس ماندن پوست یاری می نماید. میدانم که‌این داده ها شما‌را شگفت‌زده کرده‌ میباشد، البته حقیقت داراست.

این نوشته‌علمی میگوید: «پژوهش ها جدید‌ای که در دانش گاه مک مستر (McMaster) در اونتاریو انجام شد، نشان میدهد ورزش خیر فقط پوست را برنا‌خیس نگه میدارد، بلکه حتی‌د‌ر اشخاصی که در آخرها قدمت فعال‌خیس میگردند، فرآیند پیری را معکوس میکند و پوست‌شان در اثر ورزش بهتر میشود.»

درین تحقیق شگفت‌انگیز از داوطلبانی که بیش تر از ۶۵ سال سن داشتند و معدود‌تحرک بودند درخواست شد تا به دوران سه‌ ماه هر هفته دو گردهمایی تمرینات ورزشی میانگین تا شدید داشته باشند. بعد از انتها سه‌ ماه از پوست این اشخاص مثال‌برداری و معین شد که سود با مثال‌ی اول‌ی پوست بسیار مختلف میباشد. هم لایه‌ی بیرونی و هم لایه‌ی درونی پوست مشابه به پوست اشخاص ۲۰ تا ۴۰ ساله گردیده بود.

چنانچه فهمیدن اینکه ورزش مراحل پیری را به تأخیر می‌اندازد، نتواند شخص را وادار به ورزش نماید، اینجانب حقیقتا نمی‌دانم دیگر چطور میگردد کسی را ترغیب کرد یه خرده به خودش زحمت بدهد و فعالیتش را طولانی تر نماید.


برچسب: بهترین کرم دور چشم،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۳۷:۴۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

آیا شم می‌کنید پوست حریم دیده شما به تقویت طولانی تر نیاز دارااست


آیا شم می‌کنید پوست حریم دیده شما به تقویت طولانی تر نیاز دارااست؟ آیا به نظرتان می‌رسد که هر روز پوستتان بیش تر و طولانی تر چروک می‌گردد؟ چطور میشود این حالت را بهبود داد؟ با این مقاله روزنامه راس لیزر و زیبایی دی‌کلینیک میرداماد هم پا باشید، با امر تنظیم یک لوسیون ضد پیری پوست بدور دیده در منزل.

بهترین کرم دور چشم

در‌صورتی‌که پول متعددی برای خرید کرم دیده های گرانقیمت (که به حیث فانتزی می‌باشند، ولی اکثر وقت ها مملو‌از مواد شیمیایی تند و زننده می‌باشند) سپرده گذاری میکنید، ما یک راه‌حل کامل کننده ارزان، موءثر و از کلیه مهم خیس طبیعی را به شما توصیه می‌کنیم! پس مهیا آشپزی باشید. اما این توشه قرار هست با هم یک لوسیون ضد پیری پوست به دور دیده صحیح کنیم.

فرمان تهیه و تنظیم لوسیون ضد پیری پوست به دور دیده در منزل
5 قاشق غذاخوری روغن آرگان
2 قاشق غذاخوری روغن نارگیل
3 قاشق غذاخوری روغن ویتامین E
کاسه شیشه ای 100 میلی لیتری
یک قاشق چوب کوچک
همانگونه که می‌دانید روغن نارگیل در دمای اتاق به طور کامل جامد می باشد. پس نخست آن را در پیاله شیشه ای ریخته و با حرارت بسیار ملایم ذوب نمائید. روغن نارگیل با دمای خیلی خیلی پاره ای ذوب میشود (حتی‌در حد گرمای کف دست) پس بهتر می‌باشد مراقب باشید که بیش زا حد به آن حرارت ندهید. بعد از آن (فارغ از وجود حرارت) روغن آرگان و روغن ویتامین E را به کاسه بیشتر فرمائید و دستکم یک دقیقه به نیکی ترکیب نمائید تا تماما با هم ترکیب گردیده و یکپارچه شوند.

به انتها رسید. لوسیون شما مهیا هست. بگزارید به طور کامل سرد شود و آن‌گاه درب کاسه شیشه ای را ببندید.

برای مراقبت طولانی بازه لوسیون بهتر میباشد آن را در فریزر نگه داری فرمائید.

همینطور شایسته ترین صورت به کارگیری از این لوسیون ضد پیری پوست به دور دیده به کار گیری از آن هنگام صبح و بعدازظهر و بعد از آن زا شستشوی پوست می باشد. همینطور در صورتی‌که از تونر استعمال میکنید، به کارگیری از این لوسیون بعداز تونر را نیز توصیه میکنیم.

مزایای استعمال از لوسیون ضد پیری پوست به دور دیده
ویتامین E (توکوفرول) مو جود در‌این لوسیون یک آنتی اکسیدان توانا هست؛ که سلول های زنده را در مقابل رادیکال های آزاد نگهداری می‌کند. صد رد صد می‌دانید که علت اصلی پیری زودرس و ظهور لکه های پیری همین رادیکال های آزاد می باشند.

ویتامین E با بهبود پرورش سلول های تازه، بهبود آسیب را تسریع می‌کند. به خصوص زمانی که آسیب ها از روش آکنه یا این که سوختگی تولید می‌شود. این ماده همینطور برای پوست های کم آب و حساس بسیار فوق العاده می باشد. چون آن را هیدراته کرده و در مقابل عارضه ها محیطی حفظ می‌کند و در به عبارتی روزگار انعطاف پذیری و استحکام ,sj را بهبود میبخشد.

روغن نارگیل دوست داشتنی ترین روغن در لوسیون های پوست هست. کل گروه ما هم این روغن را دوست دارا هستند.

روغن نارگیل پوست شما‌را فوق العاده صاف و قابل انعطاف می‌نماید! با دقت به بافت مخملی مانند و به راحتی پخش شدنش روی پوست، به کار گیری از آن شادی بخش می‌باشد. مطرح ترین مزیت روغن نارگیل ساخت لایه حفظ کننده روی پوست هست که منجر بسته شدن آب در پوست می گردد. به همین برهان می‌باشد که آن را یک کدام از شایسته ترین مرطوب کننده های طبیعی نیز می‌دانند.

روغن آرگان (در برخی تمدن ها به اسم طلای مایع شناخته میگردد) اکسیری آخری، برای تنظیم لوسیون ضد پیری پوست هست. این روغن منجر تجدید رویش سلول های پوستی و نگهداری از آن‌ها می‌شود. این روغن مراحل مراحل پیری را به شدت نماید می نماید، چین و چروک های را کاهش میدهد، حالت کلی پوست را بهبود می‌بخشد و جلوه ای سلامت و خوشگل به پوست میدهد. روغن آرگان بی نیاز از اسکوالن میباشد. اسکولن آنتی اکسیدانی توانا میباشد که به راحتی به پوست رخنه می نماید، آن را از باطن تقویت میکند و سلول های آن را نسبت به زخم های فرنگی، مقاوم می‌کند.

تفکر می‌کنم اکنون متوجه گردیده باشید که مخلوط این سه روغن، چه معجون شفابخشی را برای شما مهیا خواهد کرد. امیدورام از این مقاله به کارگیری کافی را ببرید.

همچنین در شرایطی‌که شما هم طریق تهیه و تنظیم لوسیونی را برای دوری از پیری پوست میدانید، آن را با ما میان بگذارید.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۲۵:۰۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

مخلوط روغن اسانس گل ز با روغن نارگیل


خیار

مخلوط روغن اسانس گل ز با روغن نارگیل

شی باتر

ژل آلوئه ورا

 بهترین کرم دور چشم

ماساژ به دور دیده
ماساژ بدور دیده میتواند از بروز بخش اعظمی از اشتباهات پیشگیری نماید. ماساژ گردش خون را تحریک کرده و به کاهش گونی های پایین دیده، رینگ های تیره و چین و چروک امداد می نماید.

ماساژ دیده یک روش خوب برای تخلیه مایع بیشتر انباشته شده تحت دیده می باشد.

نخست انگشتتان را با روغن یا این که کرم مرطوب کننده آغشته نمائید و آن گاه به آارمی پوست حریم دیده را ماساژ دهید. حدود 2 تا 3 دقیقه ماساژ را با فشار نادر اعمال نمایید در‌حالتی که ماساژ را از سمت خارج به درون و انجام دهید مفید خیس خواهد بود.

در صورتی تحت چشمتان انبان های پف کرده دارید ماساژ دیده را از خارج به باطن انجام دهید در غیر اینصورت برای کاهش و پیشگیری از چین و چروک ذیل دیده بایستی ماساژ را از درون به خارج انجام رویت کرد.

 

خواب خوب اصلی اساسی برای حفظ از پوست بدور دیده


کمبود خواب فورا روی حریم دیده تاثیر میگذارد. در واقع هنگامی که خواب کافی نداشته باشید ممکن هست انبان های ذیل دیده یا این که رینگ های تیره ذیل چشمتان تولید شود.

مواد مفید مانند ویتامین C، A و E و همینطور مواد معدنی و اسیدهای چرب امگا3 و اسیدهای آمینه، تجدید بنا سلول ها را تسهیل می‌کنند و به نگهداری تازگی پوست امداد می‌نمایند. شما می‌توانید از مواد غذایی ذیل برای تقویت پوست بدور دیده به کار گیری نمایید :

آجیل ها و دانه ها

میوه ها نو و صیفیجات

گوشت نادر چرب

ماهی چرب

روغن زیتون

 

به کار گیری از ضد آفتاب هر روزه برای حفظ بدور دیده
فروغ و روشنایی خورشید موجب نازک شدن پوست می گردد و به ظهور لکه ها ، و چین خوردگی پوست یاری مینماید. یک کدام از عامل ها اثرگذار بر سالم پوست قرار نگرفتن در معرض نور و روشنایی خورشید می‌باشد.

به کار گیری هر روز از کرم ضد آفتاب بسیار ضروری هست به خصوص در پوست منطقه تحت دیده.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۲۰:۵۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

ایجاد کرم های خانگی


در دکان ها برند های مختلفی از کرم های به دور دیده موجود است. و شما می بایست برند، مواد تشکیل دهنده، مزایا و معایب و هزینه را در حیث بگیرید. شاید تصور کنید کرم های تعدادی صد دلاری بدور دیده مزایای بیشتری دارا‌هستند، ولی کرم های به دور دیده نمی توانند چین و چروک ها را تماما محو نمایند.

بهترین کرم دور چشم

بعضی از متخصصین پوست راهبرد هایی برای ایجاد کرم های خانگی دارا‌هستند و برخی از آن‌ها بهتر از کرم های شیمیایی میباشند.

آلی رنی، میکاپ آرتیست لس آنجلسی می‌گوید:" در حالتی که دوست دارید بدانید که از چه محصولی به کارگیری میکنید کرم خانگی آیتم ی بهتری می‌باشد. "

"و مهم خیس اینکه حتی میتوانید آن را مطابق با نیاز خویش تغییر‌و تحول دهید".

این مواد طبیعی را در منزل داشته باشید.

8 ماده ی طبیعی برای دوری از پف و چین و چروک به دور دیده
1- انبان های قهوه یخ‌زده
پژوهش ها نشان داده هست که بهره ی کافئین بیش تر از ارتقا کار مغز می باشد. کافئین گردش خون در نصیب دیده را بالا برده و خاصیت آنتی اکسیدانی آن سبب ساز کاهش احتمال چروک به دور دیده گردیده و حتی از پوست در قبال جراحت رادیکال های آزاد نگهداری می‌نماید.

انبان قهوه یخ‌زده می‌تواند پلک ها را با انقباض رگ های خونی، کاهش التهاب و واضح کردن پوست خنک نماید.

2- گونی ی چای سبز
قهوه صرفا آبمیوه بی نیاز از آنتی اکسیدان برای معالجه ذیل دیده وجود ندارد. چای سبز یکی‌از دیگر از مواد کافئینی می باشد که التهاب پلک ها را معدود می‌کند. به لحاظ "رنی" انبان ی چای سبز از پوست در قبال دست اندرکاران استرس زا نگهداری کرده و به جهت کافئین لطافت پوست را اضافه کرده و پوست را محکم مینماید. پدهای نخی و یا این که انبان های چای سرد را بر روی دیده قرار دهید.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۴۳:۱۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

پیشگفتار ای درباره‌ی چین و چروک بدور دیده


چین و چروک بدور دیده یکی‌از نگرانی خانم ها و آقایانی که به زیبایی خویش اهمیت می‌دهند می باشد ؛چین و چروک حریم دیده در اثر نوروروشنایی خورشید ؛ آلاینده های محیطی ؛ارث و نادر خونی بوجود می‌آید.

برای از فی مابین بردن این چین و چروک راه و روش های متعددی موجود است از گزاره بوتاکس، چهره لیفت و فیلر ولی این طریق ها پرهزینه میباشد، به این ترتیب بهتر می باشد به جای صرف هزینه زیاد به طریق های طبیعی روبیاورید.

 بهترین کرم دور چشم

مقاله پیشنهادی

با خرید هر مانتو دومین 50% تخفیف بیش تر

پیشگفتار ای درباره‌ی چین و چروک بدور دیده

پوست حریم دیده بر اثر خندیدن، دست مالیدن و... در گیر چین و چروک میگردد. پوست تحت دیده کم آب و بی آب میگردد و موقعیت افتادگی پیدا می نماید. پوست به دور دیده، حساس ترین پوست در فیس می‌باشد. سازندگان کرم های به دور دیده مدعا اند که محصولاتشان چین و چروک ذیل دیده را کاهش میدهد یا این که از فی مابین می‌برد یا این که مراحل پیری را متوقف می‌نماید البته حقیقت فرمان چیز دیگری می باشد. در واقع در صورتی‌که چه این کرم ها به مرطوب کردن پوست به دور دیده یاری مینماید البته خط مش متداول برای از میان بردن چین و چروک وجود ندارد.

پوست دارنده رویش طبیعی می‌باشد و ارتقاء سن استدلال طبیعی در ساخت چین و چروک در پوست میباشد.

تحت پوست عضلاتی حرکتی موجود است که بر اثر انبساط و انقباض، عضله‌ها پوست به صورت طبیعی گشوده یا این که کشیده میگردد. در جاهایی که عضله ها کشیده یا این که زیاد مصرف شود، در چین‌ها وضعیت ساخت میشود.

اضافه کرم ها بیشتراز حد بی نیاز میباشد و منجر تحریک پوست به دور دیده می‌گردد. خوشبختانه، محصول ها طبیعی مانند گیاهان قادر است پوست را قابل انعطاف و مرطوب نماید سوای این که اختلالی در پوست تولید نماید.

 

 

پیشگیری از چین و چروک حریم دیده
درایت داشتن از علت ساخت چین و چروک، به کارگیری از عینک‌های آفتابی و کرم ضد آفتاب از بروز چین و چروک در پوست دوری میکند.


موقعیت تیرگی بدور دیده‌ها در هنگام خستگی و در طی زمانه قاعدگی و در روند پایان حاملگی اضافه دارای شهرت می باشد.

پوست بدور دیده به صورت طبیعی دقیق هست و اتصال آن با بافت زیرین سست میباشد لذا با ارتقاء سنی ماهیچه ها و بافت‌های ذیل پوست استحکام خویش را از دست داده و پلک تحتانی مبتلا افتادگی میشود.

پس از افتادگی پلک بافت چربی تحت جلدی خارج می زند و به طور گونی‌ مانند پررنگ می‌شود.

برای رفع چروک ذیل دیده اشخاص، چهل گرم روغن زیتون را با یکی سفیده‌ تخم مرغ ادغام نمایند و پایین دیده بمالند و پس از 15 دقیقه با آب ولرم بشوند.

برای مفید واقع شدن این معالجه اشخاص این فعالیت را دو تا سه توشه در هفته تکرار نمایند و بدانند شایسته ترین معالجه به کار گیری از روغن زیتون می باشد.

شایسته ترین معالجه ها برای چین و چروک حریم دیده کاملترین نوشته‌ی علمی


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۴:۲۷:۳۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

اشعه فرابنفش نور و روشنایی خورشید


خطوط تحت دیده دانایی از پیری را به شما می‌دهد. با بالا رفتن سن خواص ارتجاعی پوست به ندرت از دربین می رود و چین و چروک تحت دیده پدیدار می‌شود ولی اینکه در چه سنی و زیر چه قوانینی چین و چروک ذیل دیده ظواهر شود بسته به موقعیت محیطی، ژنتیک و سبک معاش هر شخص دارااست.

بهترین کرم دور چشم

علت چروک به دور دیده
اشعه فرابنفش نور و روشنایی خورشید
سیگار کشیدن
انقباض عضله‌ها فیس مثل لبخند زدن و بد خوابیدن
آلودگی
کمبود خواب
شکر
پوست کم آب
معالجه قطعی چروک به دور دیده با گیاهان و مواد خوراکی
از فی مابین بردن چروک به دور دیده با دانه قهوه
آلوئه ورا شایسته ترین کرم به دور دیده طبیعی
برطرف کردن چروک بدور دیده با ماسک خیار
ماست برای رفع چروک به دور دیده
رفع چین و چروک تحت دیده با بادام
رفع چروک بدور دیده بارزماری و شنبلیله
آووکادو
زردچوبه برای چروک بدور دیده
شایسته ترین روغن گیاهی برای چروک بدور دیده چه می‌باشد
روغن زیتون برای چروک بدور دیده
روغن نارگیل
روغن کرچک
گلیسیرین برای به دور دیده
لوسیون و کرم به دور دیده
معالجه های طبی چروک بدور دیده
لحاظ استفاده کننده
علت چروک بدور دیده
پوست حریم دیده در مقایسه با دیگر نقاط تن کلاژن و چربی ناچیزی دارااست و بنابرابن طولانی تر مستعد خشک شدن و چروک شدن می باشند.

در رابطه چین و چروک ها آنهایی که عمق کمتر از ۱ میلی متر داشته باشند چین و چروک ریز میباشند و چین و چروک هایی که عمق اضافه از ۱ میلی متر داشته باشند را چروک وسیع می نامند.

بخش اعظمی از اشخاص زودتر از پیری چین و چروک به سراغشان می‌آید. با این وجود علت چروک تحت دیده در جوانی و سنین تحت می‌تواند عارضه ها ذیل باشد.

اشعه فرابنفش نور و روشنایی خورشید
اشعه UV کلاژن پوست را از دربین می‌برد. کلاژن پروتئین اصلیی پوست می‌باشد و همانگونه که مقدار آن در نزدیکی دیده ناچیز هست می بایست از آن نگهداری متعددی بکنیم.

به کارگیری نکردن از کرم ضد آفتاب و قرار به دست آوردن مقطع طولانی پایین فروغ خورشید می‌تواند علت چروک پایین دیده در سنین تحت باشد.

سیگار کشیدن
سیگار کشیدن به مراتب طولانی تر از پیری سبب چروک بدور دیده می‌گردد.

کسانی که سیگار می‌کشند پوستشان در معرض اکسیداتیو بیشتری قرار می‌گیرد و منجر زخم دیدن کلاژن و الاستین می گردد.

همینطور سیگار کشیدن خون رسانی را کاهش می‌دهد و در فیض ویتایمن A کمتری به پوست می‌رسد.


دود سیگار سلول های پوست را اکسید میکند و سبب چروک زودرس پوست میگردد
انقباض ماهیچه‌ها رخ مثل لبخند زدن و بد خوابیدن
حرکات متفاوت فیس مثل لبخند زدن و اخم کردن میتوانند منجر چروک بدور دیده شوند.

حتی وقتی که خواب میباشید فشار هایی که روی بالشت میگذارید عضله های فیس شما و همینطور عضله‌ها پایین دیده زیر فشار قرار میگیرند و چروک به دور دیده را پدیدار مینمایند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۴:۵۳:۳۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

ژل کلاسیک خنک کننده‌ی خیار و آلوئه ورا برای کرم دور چشم


پوست حریم دیده، نازک‌ترین پوست در تمام تن هست، و بیش تر از پوست نصیب‌های دیگر، مستعد چین و چروک میباشد. به همین ادله برای برنا و صاف نگهداشتن حوزه‌‌ی تحت دیده، علاوه بر آبرسانی می بایست شغل های دیگری نیز انجام دهید. یک معالجه عالی برای کاهش پف کردگی و ارتقا آبرسانی، استعمال از یک ژل دیده تماما طبیعی میباشد.

ژل به دور دیده، یک ژل تازگی دهنده و سبک میباشد که به راحتی جذب می گردد و پوست را مرطوب و سلول‌های مصدوم را ترمیم می نماید. خبر خوب این می‌باشد که شما ناچار نیستید برای معالجه حوزه‌‌ی تحت چشمتان، ژل‌های دیده گران‌قیمت بخرید. می توانید یکی آنان‌را در منزل صحیح فرمایید. در نوشته ی علمی‌ی امروز، ما امر تهیه و تنظیم‌ی چندین ژل را بیان می کنیم که می توانید آنها‌را با گاز در منزل فراهم فرمائید:

بهترین کرم دور چشم
ژل کلاسیک خنک کننده‌ی خیار و آلوئه ورا
این هم فرمان ژل آیتم عشق و علاقه‌ی ما! این ژل دیده، پوست را مرطوب خواهد کرد و پف تحت دیده را برطرف می‌نماید. ساقه‌های جدید‌ی آلوئه ورا، ۴/۱ خیار قطعه قطعه گردیده، پیاله شیشه‌ای کوچک در دار و استریل، پیاله‌ی شیشه‌ای، الک، و ادغام کن، چیزهایی هست که نیاز دارید.

 

فرمان تهیه و تنظیم
خیار را قطعه قطعه نمائید و در ادغام کن بریزید تا به صورت پوره در آید. با یک الک، این پوره را در یک جام شیشه‌ای صاف فرمایید. ساقه‌های آلوئه ورا را بصورت افقی ببرید. یک قاشق بردارید و ژل آن را بتراشید. پوره‌ی خیار و ژل آلوئه ورای جدید را در یک پیاله‌ی پاک با هم ادغام فرمائید.


آنگاه ترکیب را در یک کاسه شیشه‌ای استریل بریزید. قبلی از بستن درب آن، یکبار دیگر این ادغام را بخوبی هم بزنید. بطری را در حین شب در یخچال فریزر بگذارید و روز آنگاه، تحت چشمتان بمالید. قدمت اثرگذار این ژل، حداکثر سه روز می باشد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۵۹:۳۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)