مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش .

مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش

شیوه تزکیه پیرایش دیده


به هنگام تزکیه پیرایش دیده با دقت به حساس بودن دیده ها ضروری میباشد لازم میباشد با طریق درست تزکیه آرایش و پیرایش دیده آشنا بود، پرشین او یک سری طرز طبیعی برای تزکیه آرایش و پیرایش دیده را در مقاله ارائه نموده است.
بعداز گذراندن یک روز با پیرایش شب به هنگام خوابیدن دیگر روزگار تزکیه پیرایش است. با دقت به اینکه دیده ها بسیاری از آرایش و پیرایش را در بر میگیرند و نسبت به بقیه قسمت های فیس حساس خیس میباشد باید با نحوه درست تزکیه پیرایش دیده آشنا بود. در همین راستا پرشین او درین بخش یکسری طرز طبیعی برای تزکیه پیرایش دیده را معرفی میکند.

بهترین کرم دور چشم

شیوه تزکیه پیرایش دیده
برای تزکیه پیرایش می بایست از یک پاک کننده مطلوب بهره مند شد. آرایش و پیرایش دیده ها دشوار ترین جای عمل میباشد. ولی ما به شما می گوئیم شل ترین و شایسته ترین ماده برای تزکیه آرایش و پیرایش دیده چه می باشد؟

بخش اعظمی از خانمها هرروز آرایش و پیرایش می کنند البته برخی سالی یا این که ماهی این فعالیت را انجام می‌دهند .

بالطبع تزکیه آرایش و پیرایش برای خانمهایی که هرروز آرایش و پیرایش می نمایند دشوار میباشد و در اثر تزکیه ممکن میباشد پوست زخم ملاحظه کنید منحصر به فرد هنگامی ریمل را از دیده تمیز می کنیم طاقت فرسا تراست امروز در رابطه طریق تزکیه پیرایش دیده مباحث بسیار آموزنده و مفیدی را بیان می کنیم.


طریق درست تزکیه پیرایش دیده
* فراموش نکنید بهتر میباشد یک منزه کننده پیرایش خوب تنظیم فرمایید. این از آن مواقعی میباشد که خرج کردن پول طولانی تر به نفع سالم پوستتان خواهد بود. مارکهای پر اسم و رسم تجاری اسباب آرایش و پیرایش، به صورت معمول تمیز کنندههای خیر و خوبی نیز به بازار ارائه میکنند .

* برای تزکیه پیرایش دیده، از مواد منزه کننده پیرایش که ویژه دیده میباشد، به کار گیری نمائید. چشمان شما بسیار حساسند و نیاز به محافظت بیشتری دارا هستند .

* آرایش و پیرایش فیس شما مانند کرمپودر و رژ لب به راحتی توسط تمیز کنندههای آرایشی که مبنا آبی‌رنگ دارا‌هستند، از روی پوستتان منزه می شوند. البته پیرایش دیده مثل طوطیا، ریمل و خط دیده نیاز به مواد تمیز کننده قویتری دارا‌هستند. این مواد پاککننده می بایست مبنا روغنی داشته باشند تا این مواد آرایشی سمج را از چشمان شما منزه نمایند .

* برای تزکیه آرایش و پیرایش چشمانتان، از حرکات ملایمتر دستتان روی پوست حریم دیده به کارگیری فرمائید زیرا پوست این نواحی بسیار حساس میباشد و قابلیت و امکان زخم دیدن و چروک میل کردن آن زیاد میباشد .


برچسب: بهترین کرم دور چشم،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۸ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۰۷:۳۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

نحوه پاک کردن آرایش چشم بدون آسیب رساندن به چشم


اکثری از خانمها هرروز پیرایش می نمایند اما بعضی سالی یا این که ماهی این عمل را انجام می دهند . بالطبع تزکیه آرایش و پیرایش برای خانمهایی که هرروز آرایش و پیرایش می‌نمایند طاقت فرسا میباشد و در اثر تزکیه ممکن میباشد پوست زخم مشاهده کنید منحصربه‌فرد هنگامی ریمل را از دیده منزه می‌کنیم مشقت بار تراست امروز در رابطه طرز تزکیه پیرایش دیده مباحث بسیار آموزنده و مفیدی را بیان می کنیم.

بهترین کرم دور چشم

1- از شامپو کودک به کار گیری نمایید. شایسته ترین منش فارغ از سوزش دیده و ریزش اشک برای تزکیه پیرایش دیده، از گزاره، ریمل مژه و ابرو (حتی ضد آب)، سایه و خط دیده شامپو کودک میباشد. منزه کننده های پیرایش مخصوصا پیرایش دیده میتوانند بسیار گران باشند؛ با این اکانت این نحوه مقرون به صرفه ترین را برای تزکیه سوای درد و سوزش آرایش و پیرایش دیده میباشد.


2- دیده تان را با یه خرده آب تر نمائید.


۳- مقدار مقداری شامپو طفل در اختیار تان بریزید و روی دیده تان ماساژ دهید تا یه خرده کف نماید.

۴- با آب ولرم دیده هایتان را بشویید.

۵- چنانچه شامپو کودک یاری تان نکرد از منزه کننده های گریم خوب و ارزان از یک برند دارای اسم و رسم به کارگیری فرمایید. یک پد پنبه ای قابل انعطاف را آغشته به منزه کننده فرمائید و یک‌سری ثانیه روی دیده تان نگه دارید و آن‌گاه با مالش پیرایش دیده تان را منزه فرمائید.

۶- در صورتیکه شما پوست حساسی دارید و شامپو نوپا و تمیز کننده های گریم ارزان بها کارتان را شیوه نمی اندازند، مجبورید برای خرید تمیز کننده های خوب و گران هزینه فرمایید؛ اما در حالتی‌که به صورت منطقی از آنان به کار گیری نمائید زمان متعددی برای تان دوام خواهد داشت.

نکات و هشدارها
وازلین برای تزکیه سایه دیده اعجاز می‌نماید. درصورتی که از منزه کننده های مایع خوشتان نمی آید یا این که میترسید چشمتان بسوزد، صرفا یه خرده وازلین روی دیده تان بمالید و بعد با یک دست یا این که چیزی مثل آن روی دیده تان بمالید تا آرایش و پیرایش دیده تان فورا زدوده شود.

در‌حالتی که هنگام به کارگیری از خط دیده دست تان لغزید (هنوز سایه نزده اید) می‌توانید یک گوش تمیز کن را با پاره ای آب یا این که لوسیون مرطوب فرمایید و غلط تان را تصحیح نمائید.

در شرایطی که نمیخواهید خطر رفتن کمی مایعات شوینده به باطن دیده تان را بپزیرید با مقداری وازلین که روی گوش منزه کن مالیده اید آرایش و پیرایش دیده تان (صرفا آرایش و پیرایش دیده ها) را منزه نمائید.

در صورتی‌که نمی توانید از شامپو نوپا استعمال فرمایید، از دستمال مرطوب نوباوه به کارگیری نمائید. هر یک‌سری این دستمال ها برای فعالیت دیگری درست شده اند! ولی تمیز کننده های ملایمی میباشند که به سادگی و فارغ از گرفتگی منافذ پوست هرگونه آرایشی را منزه می‌کنند.

برای منزه کرد ن خط دیده از پلک زیر، صرفا یک تکه کوچک پنبه ای را در منزه کننده آرایش و پیرایش یا این که هر چیز مشابهی بزنید و به آرامی آن را منزه نمایید (زیاد دیده تان را نمالید زیرا سبب ساز چین و چروک دیده میشود).


برچسب: بهترین کرم دور چشم،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۰۵:۴۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

با انجام چه کارهایی از چروک بدور دیده پرهیز کنیم؟


پوست پایین دیده بسیار حساس میباشد به همین علت نیاز به محافظت های یگانه و ویژه ای داراست؛ البته با رعایت نکردن بعضا از نکات مثل مرطوب نگه داشتن بدور دیده ممکن میباشد چروک به دور دیده ساخت شود. دقت داشته باشید قرار دریافت کردن در معرض باد، نور و روشنایی آفتاب، سوز‌و‌سرما، برف و… سبب ساز می‌گردد پوست شما با‌گاز چروک شود.

بهترین کرم دور چشم


با انجام چه کارهایی از چروک بدور دیده پرهیز کنیم؟
چروک به دور دیده را چه‌طور از در میان ببریم؟

استعمال از ضد آفتاب: کرم ضد آفتاب پوست شمارا از اشکال بیماری های پوستی نجات میدهد و همینطور سبب ساز میشود علائم و نماد های پیری دیرتر ظواهر شود و از بروز چروک نیز دوری می‌نماید.

به کارگیری از مرطوب کننده: با بالا رفتن سن، پوست کم آب و کم آب خیس می‌گردد که در غایت این بی آبی سبب به ساخت چروک به دور دیده و چروک روی پوست فیس می‌گردد. استعمال از مرطوب کننده از جراحت های پوستی پرهیز می‌کند و با ارتقاء رطوبت پوست منجر می گردد پوست کمتر کم آب یا این که محکم شود.

ورزش: ورزش موجب تولید شور و نشاط در اشخاص میشود و از بروز چین و چروک در چهره و به دور دیده دوری می نماید و به برنا ماندن پوست امداد بخش اعظمی می‌کند.

مصرف مواد معدنی و ویتامین ها: با مصرف و استعمال از ویتامین ها و مواد معدنی و نیز مصرف میوه و سبزی جدید از بروز چین و چروک روی چهره و پوست خویش پرهیز فرمائید.

چروک بدور دیده را با چه روشی از دربین ببریم؟
چروک بدور دیده را به چه شکل از در بین ببریم؟

به کارگیری از کرم بدور دیده: استعمال از کرم به دور دیده چروک به دور دیده را به تاخیر می اندازد و ممکن میباشد به مرور دوران در از میان بردنچروک ها اثرگذار و اثرگذار باشد. به این ترتیب استعمال از کرم بدور دیده با مواد تشکیل دهنده مطلوب و طبیعی به تندرست پوست چهره و به دور دیده یاری می‌کند.

روغن ها: روغن و مواد غذایی که مصرف می‌کنیم بر روی پوست ما بسیار تاثیر گذار میباشد. روغن نارگیل دارا آنتی اکسیدانی هست که تن به آن نیاز داراست و سرشار از ویتامین A ، Eمی باشد. این ویتامین ها ساخت کلاژن را ارتقا می‌دهند و موجب ساخت پوستی جدید و شاداب و محافظت بافت همبند پوست می‌شود. براین اساس از چین و ناپاک در روی پوست و بدور دیده پرهیز مینماید.

به کارگیری از روغن ویتامین E و مخلوط آن با کرم: به کارگیری هر شب از روغن ویتامین E برای ماساژ تحت دیده معالجه بسیار قابل قبولی میباشد. همینطور ادغام روغن ویتامینE با قرص این ویتامین نیز شب هنگام قبلی از خواب و مالیدن آن ذیل دیده موجب برطرف شدن چروک در نزدیکی دیده میگردد.


برچسب: بهترین کرم دور چشم،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۳۵:۴۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

از خرید چه کرم‌هایی دوری کنیم؟


از خرید چه کرم‌هایی دوری کنیم؟
گرانتر بودن به معنای بهتر بودن وجود ندارد. میتوانید آیتم‌های مقرون به صرفه ای را پیدا نمائید که دربردارنده مواد لازم می باشند.
برخی اوقات بعضا کرم‌ها تنهاً به جهت اینکه ظواهر نیکی دارا‌هستند و یا این که رایحه و بو بیشتری دارا‌هستند گران‌خیس می‌باشند. ما این دسته کرم‌ها را سفارش نمی‌کنیم. در واقع این کرم‌ها شاید فرقی با سایر نداشته باشند. اساسا محصولاتی با عطر ای توانمند میتوانند پوست لطیف حریم دیده شمارا تحریک نمایند. این تحریک و سوزش می‌تواند سبب بی آبی و جراحت‌های احتمالی بیشتری مانند چین و چروک شود.

بهترین کرم دور چشم

از چه سنی به کارگیری از کرم به دور دیده را استارت کنیم؟
تولیدات ضد پیری با ارتقا سن، مزایای بخش اعظمی برای پوست شما خواهند داشت. به کارگیری از این کرم‌ها را از ۲۰ سالگی آغاز فرمایید. هرچه زودتر استارت به به کار گیری از تولیدها ضد پیری فرمایید، احتمال به وجود وارد شدن چین و چروک و خطوط تیره تحت دیده کمتر خواهد شد.

اکثری از اشخاص معتقد میباشند که به کارگیری از کرم بدور دیده را بایستی از ۳۰ آغاز کرد، البته شما میتوانید از ۲۰ سالگی استارت فرمائید.
چه‌گونه بایستی از کرم دیده خویش استفاده نمود؟
از کناره داخلی دیده خویش استارت نمائید و در حوالی دایره بدون نور یا این که حیطه پف کرده به کرم را به آرامی بمالید.
برای تاثیر بهتر کرم بدور دیده خویش را در زمان شب در یخچال فریزر مراقبت فرمایید و نخستین صبح با ضربه‌های قابل انعطاف و آهسته بدور دیده بمالید.

برای تاثیر بهتر کرم به دور دیده خویش را در حین شب در یخچال فریزر مراقبت نمایید و نخستین صبح با حرکات قابل انعطاف و آهسته دور دیده بمالید.
شایسته ترین و دوستداشتنی‌ ترین کرم‌ های به دور دیده اهل ایران جان دار در بازار
ما در‌این سفارش خرید چندین دسته از شایسته ترین مارک‌های کرم بدور دیده ایجاد کشور ایران جانور در بازار را با ویژگی ها آنان به شما معرفی خوا هیم کرد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۴:۱۰:۴۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

این کرم یکی‌از شایسته ترین گزینه ها برای پیشگیری


این کرم یکی‌از شایسته ترین گزینه ها برای پیشگیری و معالجه چین و چروک و رفع سیاهی بدور دیده میباشد. با ما یاور شوید و شیوه تهیه آن را یاد بگیرید ...

بهترین کرم دور چشم
این کرم یک کدام از شایسته ترین گزینه ها برای پیشگیری و معالجه چین و چروک و رفع سیاهی به دور دیده میباشد. با ما هم پا شوید و شیوه تهیه آن را یاد بگیرید …

کرم به دور دیده
مواد لازم
لانولین ۱۵ گرم
روغن بادام سی سی ۶۰
روغن جوجوبا سی سی ۶۰
روغن شترمرغ سی سی ۶۰
موم ورقی(موم زنبور عسل) ۵۰ گرم
بو محمدی و یا این که اسانس رز پاره ای

 

طریق مصرف
در آغاز لانولین و موم ورقی را باطن پیاله پیرکس ریخته و روی حرارت غیر بی واسطه قرار دهید بعد از ذوب شدن لانولین ، موم، روغن‌های معرفی گردیده و بو محمدی یا این که اسانس رز را بیشتر کرده و با هم ترکیب نمائید بعد از اینکه سرد شد کرم مهیا میباشد .

از این کرم در دفتر ، خانه و در طول استراحت به کارگیری نمائید

حتی پیشنهاد میشود هنگام خواب شبها چهره و به دور دیده را با کرم ماساژ داده و استراحت فرمائید

 

فواید و موردها مصرف
ضد چین و چروک به دور دیده
اثر گذار در معالجه سیاهی بدور دیده
شاداب و واضح کننده پوست فیس
مرطوب کننده و ضد پیری پوست
سرشار از اسید‌های چرب اثر گذار برای پوست
مفید در معالجه سوراخ‌های پوست ناشی از حاملگی، چاقیو لاغری


برچسب: بهترین کرم دور چشم،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۰۴:۴۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

علائم رایج ارتقاء سن


چاله پایین دیده یک کدام از علائم رایج ارتقاء سن در اشخاص به شمار می رود. به همین برهان بخش اعظمی از اشخاص در پی معالجه سریع گودال پایین دیده میباشند.

بهترین کرم دور چشم

لکه های تیره و همینطور چاله ذیل دیده یک اختلال شایع فی مابین مردم میباشد و آبادی ها طرز درمانی گوناگون وجود دارا‌هستند که ادعای مفید بودن و رفع تیرگی تحت دیده دارا هستند. متاسفانه اکثر این طریق های درمانی صرفا اعتقادوباور های غلطی می باشند که ادعای حل ایراد و از در میان بردن گودال پایین دیده را دارا‌هستند؛ ولی در واقعیت صرفا می‌توانند از خراب شدن وضع و اوضاع پرهیز نمایند.

در پی تعدادی اعتقادوباور خطا متداول در موضوع از در بین بردن چاله پایین دیده را که نباید فریب آنان را بخورید با هم مرور میکنیم. بخش اعظمی از این مورد ها صرفا قدرتمند به خودداری از تشدید لکه و تیرگی ذیل دیده می‌باشند، ولی حاصل آن‌ها استوار وجود ندارد.

فهرست موضوعات
1- معالجه های خانگی و کرم های ذیل دیده
2- معالجه چاله ذیل دیده با لیزر
3- رفع گودال پایین دیده با خواب اضافه
4- بهبود گودال پایین دیده با مصرف نمک کمتر
5- از میان بردن چین و چروک و چاله پایین دیده با فعالیت جراحی
معالجه سریع گودال پایین دیده با فیلر ذیل دیده
ترفندهایی جهت دوری از گودال تحت دیده
داشتن رژیم غذایی متعادل
خواب طولانی تر
نوشیدن آب اضافه
سوراخ مصرف دخانیات
باز نگری اشتباهات حساسیت و عفونت سینوسی
یک سری تمرین ورزشی برای رهایی از گودال ذیل دیده
1- معالجه های خانگی و کرم های ذیل دیده
طریق های معالجه خانگی چاله پایین دیده بسیار متفاوت میباشند. از پاراگراف این موردها می شود به استعمال از تی بگ (انبان های چای)، خرید کرم های تحت دیده لاکچری و استعمال از ماسک های چهره اشاره نمود. این مورد ها می‌توانند ظواهر حوزه‌ پایین دیده اشخاص را بهبود بخشند، البته صرفا یک معالجه موقت به اکانت می‌آیند که به طور موقت، چاله و لکه های تیره ی پایین دیده شمارا خواهند پوشاند.

 

در صورتی مصرف این سیرتکامل از لوزام آرایشی بهداشتی را متوقف فرمایید، شاهد برگشت لکه های تیره ی تحت دیده خواهید بود. در اینجا قصد نداریم بگوییم از مصرف این مواد پرهیز کنید، بلکه می بایست نگاهی واقع‌بینانه نسبت به نتیجه ها این جور از معالجه های خانگی لکه های ذیل دیده داشته باشید.


برچسب: بهترین کرم دور چشم،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۱۱:۰۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

کرم دورچشم گیاهی


کرم دورچشم گیاهی | ضد چروک و کرم دورچشم گیاهی خانگی بسازید

شایسته ترین کرم دورچشم گیاهی و طبیعی برای پیشگیری و رفع چین و چروک
کرم دورچشم و ضد چروک های طبیعی و گیاهی را به راحتی می‌توانید در منزل تهیه و تنظیم فرمایید. شاید یه خرده زحمت داشته باشد ولی با فرضی راحت فارغ از هیچ دلهره ای از دلایل مواد شیمیایی جانور در کرم های صنعتی می‌توانید از ماسک ها و کرم به دور دیده خانگی خویش به کار گیری نمایید و جوانی پوست خویش را محافظت فرمائید.

بهترین کرم دور چشم

کرم بدور دیده گیاهی عسل و آلوئه ورا
مواد لازم:

نصف قاشق غذاخوری عسل

نصف قاشق غذاخوری موم

روستا قطره عصاره آلوئه ورا

قریه قطره عصاره لیمو

نصف فنجان برگ بابونه

برای تولید کرم دورچشم گیاهی موم را با حرارت غیرمستقیم بخار آب جوش ذوب نمائید. برگها را کم آب کرده و آسیاب نمائید.و عسل را به کاسه محتوای موم بیش تر نمائید و هم بزنید. آن‌گاه بقیه مواد را به آن بیشتر فرمایید و روی حرارت ملایم اجاق‌گاز به بازه زمانی پنج دقیقه قرار دهید. این مخلوط را می شود به بازه یک ماه در دمای یخچال فریزر مراقبت کرد.

 


طریق تولید ضد چروک و کرم دورچشم گیاهی و طبیعی با عسل و آلوئه وراکرم دورچشم گیاهی روغن شترمرغ و روغن بادام
مواد لازم

لانولین 15 گرم

روغن بادام سی سی 60

روغن جوجوبا سی سی 60

روغن شترمرغ سی سی 60

موم ورقی(موم زنبور عسل) 50 گرم

بو محمدی و یا این که اسانس رز پاره ای

نخست لانولین و موم ورقی را باطن پیاله پیرکس ریخته و روی حرارت غیر بدون واسطه قرار دهید بعد از ذوب شدن لانولین ، موم، روغن های معرفی گردیده وعطر محمدی یا این که اسانس رز را بیش تر کرده و با هم ادغام نمائید بعداز اینکه سرد شد کرم مهیا میباشد . از این کرم در دفتر ، خانه و در حین استراحت استعمال فرمایید حتی سفارش می شود هنگام خواب شبها فیس و بدور دیده را با کرم ماساژ داده و استراحت فرمایید


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۲۱:۱۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

فرمان تولید 3 کرم ارگانیک خانگی


یک کدام از شایسته ترین روغن‌ها جهت جلا زدن به پوست تن، روغن نارگیل میباشد. در‌این نوشته‌ی علمی قصد داریم تا امر ایجاد 3 کرم گوناگون دربردارنده روغن مرغوب و کیفیت عالی نارگیل را با یکدیگر مرور کنیم. این کرم‌ها به طور کاملً ارگانیک بوده و نسبت به کرم‌های شیمیایی مو جود در بازار از برتری‌های قابل مراعات‌ای برخوردار می‌باشند

آن‌قدر تولیدات سالم و زیبایی متنوعی در مغازه‌ها موجود هست که شاید تعیین فی مابین آنان مقداری شمارا به دردسر بیندازد؛ البته معمولاً هنگامی به پشت پاکت آنان نگاه میکنید مواد تشکیل‌دهنده‌ای را مشاهده میکنید که بعضیً حتی میتوانند شیمیایی هم باشند.

بهترین کرم دور چشم
فرمان تولید 3 کرم ارگانیک خانگی

از آنجایی که پوست آدم مهمترین ارگان تن به‌اکانت میاید و لایه‌ای بر روی کلیه نصیب‌های تشکیل‌ دهنده میباشد، چه از لحاظ زیبایی و چه از لحاظ بهداشتی بدون شکً برای هر کسی از اهمیت بالایی شامل است. معمولاً اشخاص با ارتقا سن در‌پی راه و روش‌هایی جهت رفع ایرادات پوستی خویش میفتند.

محصول ها طبیعی درست شده بوسیله روغن نارگیل بها بالایی ندارند و خیلی سهل وآسان می توانید از آن ها در خانه خویش نیز به کارگیری فرمایید و خیالتان از محتویات ارگانیک آن نیز شل باشد. در واقع محصول ها ایجاد روغن نارگیل می توانند یک جایگزین سلامت برای تولید ها انبوه آکنده از مواد شیمیایی باشد که صرفا رنگ و بوی نیکی می دهند ولی نمی‌توانند تغذیه تن درستی برای پوست شما باشند.

در اینجا 3 راهبرد گوناگون به کارگیری از این روغن ارگانیک و موءثر را در مشت شما قرار خوا هیم بخشید. روغنی که در یک استکان یا این که پیاله سرامیکی باطن فریزر گذارده میگردد و در مواقع لازم آیتم استعمال قرار خواهد گرفت.


اضافه بدانید : شایسته ترین کرم مرطوب کننده چه چیزی است؟


_ کرم ضد سلولیت با روغن نارگیل
دردسر بخش اعظمی از زنان، از دربین بردن بسیار سخت سلولیت ( انباشته شدن چربی ) میباشد. در واقع سلولیت‌ها عده‌های چربی می باشند که در تحت پوست تشکیل می شوند و موجب ناهموار کردن سطح آن خواهند شد. برای ایجاد این کرم شما یکسری ماده دیگر نیز نیاز خواهید داشت. روغن گریپ فروت موردی مطلوب برای خوش‌عطر کردن این کرم و تحریک سیستم عصبی سمپاتیک و همینطور ارتقاء سوخت و ساز تن در سمت و سوی سوزاندن چربی میباشد. موم یک قابل انعطاف کننده بی نیاز میباشد. روغن رزماری قادر است به متابولیسم سرعت بخشیده و التهابات و استرس را کم کند. وجود روغن سرو چربی ذیل پوست را کاهش میدهد. عنبر سائل التهاب پوست را کاهش می دهد و در آخر روغن عرعر نیز دربردارنده آنتی‌اکسیدان توانمند جهت محدود کردن ایجاد چربی میباشد.


طریقه ایجاد معدود ضد سلولیت خانگی
3/4 یک فنجان روغن با کیفیت نارگیل
30 قطره روغن گریپ فروت
2 قاشق غذاخوری موم تراشیده گردیده
10 قطره روغن رزماری
30 قطره روغن سرو
3 قاشق غذاخوری عنبر سائل
10 قطره روغن درخت عرعر
در آغاز کلیه روغن‌ها را با عنبر سائل ادغام نمائید (سوای روغن نارگیل). بعد از آن موم را بر روی حرارت نادر ذوب کرده و آن گاه روغن نارگیل را به آن بیش تر فرمائید. وقتی که‌این ادغام به حالا مایع رسید، ما باقی روغن‌های مرحله در آغاز را به‌این ادغام بیش تر فرمائید و بعد از آن هم بزنید. ذیل گاز را خاموش نمائید و بعداز مقداری سرد شدن از این کرم در محل مجروح به کار گیری نمائید.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۸ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۲۹:۰۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

کرم بدور دیده گیاهی


کرم بدور دیده و ضد چروک خانگی بسازید
شایسته ترین کرم بدور دیده خانگی و طبیعی برای پیشگیری و رفع چین و چروک

بهترین کرم دور چشم

کرم دورچشم و ضد چروک های طبیعی و گیاهی را به آسانی میتوانید در منزل تهیه و تنظیم فرمایید. ممکن میباشد پاره ای زحمت داشته باشد البته با ذهنی شل و فارغ از هیچ دلهره ای از عارضه ها مواد شیمیایی جان دار در کرم های شیمیایی می‌توانید از ماسک ها و کرم های به دور دیده خانگی و طبیعی خویش به کار گیری فرمائید و جوانی پوست خویش را نگهداری نمایید و از پیری پوست خویش جلو گیری فرمائید. پیرو این بخش از "خبر نامه پرو" با شایسته ترین کرم به دور دیده گیاهی جهت رفع چین و چروک آشنا میشوید.

کرم بدور دیده گیاهی آلوئه ورا و عسل

مواد لازم:

نصف قاشق غذاخوری عسل
نصف قاشق غذاخوری موم
آبادی قطره عصاره آلوئه ورا
روستا قطره عصاره لیمو
نصف فنجان برگ بابونه
برای تنظیم کرم دورچشم گیاهی موم را با حرارت غیرمستقیم بخار آب درحال جوش ذوب نمائید. برگهای بابونه کم آب کرده را آسیاب فرمائید.و عسل را به کاسه محتوای موم طولانی تر نمائید و هم بزنید. آن‌گاه سایر مواد را به آن بیش تر فرمائید و با حرارت ملایم اجاق‌گاز به بازه زمانی پنج دقیقه قرار دهید. این ادغام را می‌توانید به مقطع یک ماه در سردخانه مراقبت نمائید.

 

کرم دورچشم طبیعی روغن شترمرغ و روغن بادام

مواد لازم:

لانولین 15 گرم
روغن بادام سی سی 60
روغن جوجوبا سی سی 60
روغن شترمرغ سی سی 60
موم ورقی(موم زنبور عسل) 50 گرم
بو محمدی و یا این که اسانس رز یه خرده
نخستین لانولین و موم ورقی را باطن یک پیاله پیرکس بریزید و روی حرارت غیر بی واسطه قرار دهید بعداز ذوب شدن لانولین ، موم، روغن های بادام و جوجوبا و رایحه محمدی یا این که اسانس رز را بیش تر کرده و با هم ادغام نمائید، بعداز اینکه سرد شد کرم فراهم میباشد. از این کرم در دفتر ، خانه و در طول استراحت به کارگیری نمائید حتی سفارش میشود شبها موقع خواب چهره و بدور دیده را با کرم ماساژ دهید و استراحت نمائید.

 

کرم بدور دیده گیاهی و ضد چروک با روغن نارگیل و روغن جوانه گندم

برای اصلاح کردن این کرم به دور دیده، به مقدار هم اندازه روغن جوانه گندم و روغن نارگیل را با هم در یک کاسه مخلوط کرده و آن را روی حرارت غیر بی واسطه قرار دهید تا جایی که‌این دو به طور کامل با هم ادغام شوند.

احتیاجی به حرارت دادن طولانی مقطع وجود ندارد. اکنون چشم به راه بمانید تا این ادغام تماما خنک شود.بعد از آن آن را در ظرفی منزه بریزید و در سردخانه را حفظ نمایید.

شبها و حتی روز می‌توانید این روغن را با نوک انگشت به وضعیت ضربه ای و آهسته به دور دیده بزنید.با اینکار از پوست حریم دیده خویش به نیکی محافظت کرده و جذابیت صورت شما سال های سال محافظت میگردد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۴۵:۱۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

ماسک خانگی برای سیاهی به دور دیده


2. روغن نارگیل
ماساژ به دور دیده با روغن نارگیل یکی از دیگر از طریق های طبیعی اثرگذار برای از فی مابین بردن سیاهی به دور دیده می‌باشد، علاوه بر این روغن نارگیل پوست را قابل انعطاف و لطیف کرده و از چین و چروک پایین دیده پرهیز می‌کند.

کمی روغن نارگیل دیده نشده را تحت دیده ماساژ دهید، بگذارید یک ساعت بماند و بعد از آن با آب بشویید.
این طرز را دو تا سه توشه در روز برای تعدادی ماه انجام دهید تا سود بگیرید.

بهترین کرم دور چشم

3. خیار
خیار دارنده خاصیت آبرسانی قدرتمند بوده و افزون بر آن سبب تازگی پوست رخ و معالجه سیاهی به دور دیده میگردد.

ماسک خانگی برای سیاهی به دور دیده

یک خیار نو را رینگ رینگ ببرید و 30 دقیقه در یخچال فریزر قرار دهید، رینگ ها را به بازه 10 دقیقه بر روی دیده بگذارید و آن گاه آن را با آب یشویید.

در شیوه دیگر آب گوجه خیار را با آب لیموترش نو ادغام فرمایید و تحت دیده بمالید، بگذارید 15 دقیقه بماند و آن گاه آن را با آب بشویید.
این شیوه ها را دو توشه در روز برای یک هفته انجام دهید تا زودتر فیض بگیرید.

4. سیب زمینی
مواد وایتکس طبیعی جان دار در سیب زمینی می‌تواند برای رفع تیرگی بدور دیده اثرگذار باشد.

ماسک سیب زمینی برای سیاهی بدور دیده

آب یک سیب زمینی ناپخته را بگیرید و با یک توپ پنبه آن را روی دیده های بسته قرار دهید، بگذارید 10 تا 15 دقیقه بماند و آنگاه با آب سرد بشویید. به جای آب سیب زمینی می‌توانید سیب زمینی را رینگ رینگ ببرید و به کارگیری نمائید.
این طرز را یک توشه یا این که دو توشه در روز برای چندین هفته انجام دهید تا فیض بگیرید.

5. گلاب
گلاب دارنده خواص برنا کننده پوست داشته و تحت عنوان آهسته بخش و آبرسان توانمند برای دیده ها کار می‌نماید.

با یک توپ پنبه ای کمی گلاب را بر روی دیده های بسته قرار دهید و بگذارید 15 دقیقه بماند.
این نحوه را دو توشه در هفته انجام دهید.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۳۹:۴۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)