مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش .

مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش

كدام روغن زيتون مناسب‌تر است؟ !


كدام روغن زيتون مطلوب‌خيس ميباشد؟ !

در شرايطي‌كه پوست راز شما كم آب و پوسته پوسته گرديده و شوره ميزند، براي رفع آن روغن زيتون را تعيين نمائيد.

به نقل از پارس به گزارش تندرستي، در شرايطي كه به داروخانه رمز بزنيد تا مثلا يك كرم مرطوب كننده بخريد، با انبوهي از كرم ها و لوسيون هاي مرطوب كننده روبرو مي‌شويد كه هريك بها هاي مختلفي دارا‌هستند. شايد سردرگم گرديد كه كدام مال براي شما بهتر ميباشد؟ صراحت دارد كه دكترهاي داروساز راهنمايان نيكي مي باشند البته بعضي وقت ها به جهت مشغله فراوان نمي توانيد از علم آنان امداد بگيريد. در‌اين‌صورت ممكن ميباشد محصولي را به منزل بياوريد كه با پوست شما چندان هماهنگ نبوده و راضي كننده نباشد ولي يكي‌از بي عارضه ترين روش ها براي داشتن پوست و مو خوشگل، مرطوب و پاك، استعمال از مواد طبيعي مانند روغن هاي گياهي ميباشد. دو مثال از در دسترس ترين آن‌ها روغن نارگيل و روغن زيتون مي باشند. پس خاصيت آنها‌را بشناسيد و مصرف شان را ناديده نگيريد.

بهترين كرم دور چشم
روغن نارگيل؛ روغن خوشبوها

يك روغن خوشبو ميباشد كه براي پوست و گيسو فوايد متعددي دارااست كه احتمالاً برخي از آن ها را تا به اكنون نشنيده ايد.

تزكيه پيرايش

در شرايطي كه دل تان مي‌خواهد براي تزكيه آرايش و پيرايش ديده ها از يك جنس گياهي امداد بگيريد، سراغ روغن نارگيل برويد. در اين حالت لازم وجود ندارد از اشكال شيرپاك كن يا اين كه ديگر محلول هاي شيميايي ياري بگيريد. كافي ميباشد يك تكه پنبه را به مقدار مقداري روغن نارگيل آغشته كرده و روي ديده هايتان بماليد؛ حتي مي‌توانيد براي منزه و مرطوب كردن حريم ديده ها هم از اين روغن اثر گذار به كار گيري فرماييد. پس از اينكه مواد آرايشي درون روغن حل شد، مطلقاً با آب پوست و ديده هايتان را بشوييد.

صاف كردن موهاي وز كرده

كساني كه موهاي كم آب و مصدوم دارا هستند، موهايشان با گاز وز ميكند. براي داشتن موهايي خوشگل و خوش شرايط از مصرف روغن نارگيل غافل نشويد. مقدار پاره اي روغن نارگيل را با حرارت ملايم گرم فرماييد بعد آن را كف دست تان بريزيد. در مرحله آن‌گاه با كف دست و انگشتان روغن را لابه لاي موهايتان پخش نماييد. در‌اين‌صورت‌ موهايتان تخت‌گاز قابل انعطاف ميگردند. ميتوانيد يك ساعت گذشته از گرمابه موهايتان را با روغن نارگيل قابل انعطاف كرده بعد از آن دوش بگيريد. در صورتي‌كه كه موهاي شما خيلي مصدوم ميباشد، اذن دهيد روغن نارگيل يك روز بدون نقص روي سرتان باقي بماند تا براي رفع بي آبي و زبري موها موثرتر باشد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۲۸:۲۱ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

ژل كلاسيك خنك كننده‌ي خيار و آلوئه ورا


پوست حريم ديده، نازك‌ترين پوست در تمام تن ميباشد، و بيش تر از پوست نصيب‌هاي ديگر، مستعد چين و چروك مي باشد. به همين استدلال براي برنا و صاف نگهداشتن منطقه‌ي پايين ديده، علاوه بر آبرساني بايستي شغل هاي ديگري نيز انجام دهيد. يك معالجه عالي براي كاهش پف كردگي و ارتقاء آبرساني، استعمال از يك ژل ديده تماما طبيعي ميباشد.

بهترين كرم دور چشم

ژل به دور ديده، يك ژل تازگي دهنده و سبك ميباشد كه به راحتي جذب ميگردد و پوست را مرطوب و سلول‌هاي مجروح را ترميم مينمايد. خبر خوب اين ميباشد كه شما بدون چاره نيستيد براي معالجه حيطه‌ي ذيل چشمتان، ژل‌هاي ديده لاكچري بخريد. مي توانيد يكي آنها‌را در منزل صحيح فرمائيد. در نوشته‌ي‌علمي‌ي امروز، ما امر تهيه و تنظيم‌ي يك‌سري ژل را بيان مي كنيم كه مي توانيد آنها‌را تخت گاز در منزل مهيا نمائيد:


ژل كلاسيك خنك كننده‌ي خيار و آلوئه ورا
اين هم امر ژل آيتم عشق‌ي ما! اين ژل ديده، پوست را مرطوب خواهد كرد و پف پايين ديده را برطرف مينمايد. ساقه‌هاي جديد‌ي آلوئه ورا، ۴/۱ خيار قطعه قطعه گرديده، پياله شيشه‌اي كوچك در دار و استريل، پياله‌ي شيشه‌اي، الك، و ادغام كن، چيزهايي ميباشد كه نياز داريد.

 

فرمان تنظيم
خيار را قطعه قطعه نماييد و در تركيب كن بريزيد تا به صورت پوره در آيد. با يك الك، اين پوره را در يك جام شيشه‌اي صاف فرمائيد. ساقه‌هاي آلوئه ورا را بصورت افقي ببريد. يك قاشق برداريد و ژل آن را بتراشيد. پوره‌ي خيار و ژل آلوئه وراي جديد را در يك ظرف‌ي پاك با هم تركيب نمائيد.


بعد ادغام را در يك پياله شيشه‌اي استريل بريزيد. پيشين از بستن درب آن، يكبار ديگر اين ادغام را بخوبي هم بزنيد. بطري را در زمان شب در يخچال فريزر بگذاريد و روز بعد از آن، ذيل چشمتان بماليد. قدمت موءثر اين ژل، حداكثر سه روز ميباشد.

 

ژل ديده چاي سبز براي زيرچشم‌هاي خسته و پف كرده

 

ژل ديده چاي سبز
اين ژل براي زيرچشم‌هاي خسته و پف كرده عالي ميباشد. ژل به دور ديده چاي سبز، سرشار از آنتي اكسيدان‌هايي ميباشد كه از پوست در قبال جراحت راديكال‌هاي آزاد حفظ مي‌نمايند. ۲ عدد چاي سبز انبان‌اي يا اين كه برگ‌هاي چاي سبز، استكان منزه، و قالب يخ مكعبي چيزهايي ميباشد كه نياز داريد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۹ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۳۷:۰۳ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

در حالي‌كه كرم ضدآفتاب اسم شناخت ميباشد


پيري بخشي از معاش ميباشد و نمي‌توانيم از آن گريز كنيم. ولي مي توانيم از زخم‌هاي پوستي زودرس در اثر برخي رفتارها‌ي مختص پرهيز كنيم.

بهترين كرم دور چشم

۱. ضدآفتاب بزنيد
هر تعدادي كلام از كرم ضدآفتاب خيلي تكراري شده‌است البته اميدوارم براي به كارگيري از اين ماده‌ي ضروري خيلي دير نشده و هنوز پوست‌تان آن‌قدرها جراحت نديده باشد. خورشيد به عبارتي‌طور كه شادماني و سرزندگي مياورد و به سالم تن ياري دهد، قادر است زخم‌هاي دور از شوخي به پوست وارد نمايد؛ از آفتاب سوختگي بگيريد تا سرطان يا اين كه پيري توسعه يافته‌ي پوست. پس ميبينيد كه آفتاب كريم ميتواند خيلي‌ وحشتناك هم باشد.

ولي نگران نشويد زيرا خبر خير و خوبي براي‌تان دارم! خوشبختانه براي رويارويي با آفتابي كه براي تن ضروري ميباشد ولي قادر است براي پوست خطرناك باشد، سلاحي مثل كرم‌ ضدآفتاب موجود هست كه مي توانيد تمام روز پوست‌تان را با آن بپوشانيد. كرم ضدآفتاب خير فقط پوست شمارا از گونه هاي بيماري‌ها مثل سرطان پوست حفظ مينمايد، بلكه سبب مي گردد علائم پيري پوست ديرتر خودشان را نشان بدهند.

در حالي‌كه كرم ضدآفتاب اسم شناخت ميباشد و هميشه در رابطه‌اش سخن ميشود ولي مطالعه‌اي كه جديدا انجام يافته ميباشد نشان مي دهد تعداد اشخاصي كه در سنين ذيل‌خيس به دوران ۴ تا ۵ سال هر روز و به‌طور منظم كرم ضدآفتاب استعمال مي‌نمايند ۲۴ درصد كمتر از اشخاصي ميباشد كه در رخ نياز ضدآفتاب ميزنند. آري مي دانم اين زمينه آن‌قدر خيره كننده ميباشد كه آدم را شگفت‌زده ميكند.

۲. به كار گيري‌ي روزمره از مرطوب‌كننده
با ارتقاء سن، پوست نازك و كم آب‌خيس مي گردد. بدتر از آن خواص ارتجاعي‌اش را هم از دست مي دهد. مرطوب‌كننده‌هاي ضدچروكي كه در بازار وجود دارا‌هستند و گزينه تأييد مي‌باشند، معمولا به ارتقا رطوبت پوست امداد ميكنند و با به كار گيري از آن ها پوست كمتر كم آب يا اين كه محكم ميگردد.

نوشته‌ي علمي‌اي در تارنما LiveStrong كه به بازنگري تأثير مرطوب‌كننده‌ها بر روي چروك‌هاي پوستي پرداخته ميباشد، بيان ميكند كه مرطوب‌كننده‌هاي معمولي ميتوانند به هيدراته ماندن پوست ياري و از زمختي يا اين كه زخم‌هاي پوستي پرهيز نمايند، البته معمولا تأثيري روي پيشگيري از مراحل ساخت چين و چروك‌هاي پوست ندارند.

اين نوشته‌ي علمي مطالعه‌اي راجع‌به كرم‌هاي مرطوب‌كننده دربردارنده استروژن انجام داده ميباشد كه نشان ميدهد اين جور كرم‌ها‌ي مرطوب‌كننده با تحريك ساخت كلاژن در از در ميان بردن چروك‌ها مؤثر مي‌باشند. به خيال داشته باشيد استعمال از مرطوب‌كننده‌ها هم مثل كرم‌هاي ضدآفتاب تنها به وجود فروغ و روشنايي آفتاب محدود نميشوند و مدام مي بايست از آن ها به كار گيري فرماييد.

۳. ورزش
با اعتنا به نوشته‌ي‌علمي‌اي كه جديدا در هافينگتون پست (Huffington Post) منتشر شده‌است، ورزش به پيشگيري از توليد چين و چروك و برنا‌خيس ماندن پوست ياري مي نمايد. ميدانم كه‌اين داده ها شما‌را شگفت‌زده كرده‌ ميباشد، البته حقيقت داراست.

اين نوشته‌علمي ميگويد: «پژوهش ها جديد‌اي كه در دانش گاه مك مستر (McMaster) در اونتاريو انجام شد، نشان ميدهد ورزش خير فقط پوست را برنا‌خيس نگه ميدارد، بلكه حتي‌د‌ر اشخاصي كه در آخرها قدمت فعال‌خيس ميگردند، فرآيند پيري را معكوس ميكند و پوست‌شان در اثر ورزش بهتر ميشود.»

درين تحقيق شگفت‌انگيز از داوطلباني كه بيش تر از ۶۵ سال سن داشتند و معدود‌تحرك بودند درخواست شد تا به دوران سه‌ ماه هر هفته دو گردهمايي تمرينات ورزشي ميانگين تا شديد داشته باشند. بعد از انتها سه‌ ماه از پوست اين اشخاص مثال‌برداري و معين شد كه سود با مثال‌ي اول‌ي پوست بسيار مختلف ميباشد. هم لايه‌ي بيروني و هم لايه‌ي دروني پوست مشابه به پوست اشخاص ۲۰ تا ۴۰ ساله گرديده بود.

چنانچه فهميدن اينكه ورزش مراحل پيري را به تأخير مي‌اندازد، نتواند شخص را وادار به ورزش نمايد، اينجانب حقيقتا نمي‌دانم ديگر چطور ميگردد كسي را ترغيب كرد يه خرده به خودش زحمت بدهد و فعاليتش را طولاني تر نمايد.


برچسب: بهترين كرم دور چشم،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۳۷:۴۴ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

آيا شم مي‌كنيد پوست حريم ديده شما به تقويت طولاني تر نياز دارااست


آيا شم مي‌كنيد پوست حريم ديده شما به تقويت طولاني تر نياز دارااست؟ آيا به نظرتان مي‌رسد كه هر روز پوستتان بيش تر و طولاني تر چروك مي‌گردد؟ چطور ميشود اين حالت را بهبود داد؟ با اين مقاله روزنامه راس ليزر و زيبايي دي‌كلينيك ميرداماد هم پا باشيد، با امر تنظيم يك لوسيون ضد پيري پوست بدور ديده در منزل.

بهترين كرم دور چشم

در‌صورتي‌كه پول متعددي براي خريد كرم ديده هاي گرانقيمت (كه به حيث فانتزي مي‌باشند، ولي اكثر وقت ها مملو‌از مواد شيميايي تند و زننده مي‌باشند) سپرده گذاري ميكنيد، ما يك راه‌حل كامل كننده ارزان، موءثر و از كليه مهم خيس طبيعي را به شما توصيه مي‌كنيم! پس مهيا آشپزي باشيد. اما اين توشه قرار هست با هم يك لوسيون ضد پيري پوست به دور ديده صحيح كنيم.

فرمان تهيه و تنظيم لوسيون ضد پيري پوست به دور ديده در منزل
5 قاشق غذاخوري روغن آرگان
2 قاشق غذاخوري روغن نارگيل
3 قاشق غذاخوري روغن ويتامين E
كاسه شيشه اي 100 ميلي ليتري
يك قاشق چوب كوچك
همانگونه كه مي‌دانيد روغن نارگيل در دماي اتاق به طور كامل جامد مي باشد. پس نخست آن را در پياله شيشه اي ريخته و با حرارت بسيار ملايم ذوب نمائيد. روغن نارگيل با دماي خيلي خيلي پاره اي ذوب ميشود (حتي‌در حد گرماي كف دست) پس بهتر مي‌باشد مراقب باشيد كه بيش زا حد به آن حرارت ندهيد. بعد از آن (فارغ از وجود حرارت) روغن آرگان و روغن ويتامين E را به كاسه بيشتر فرمائيد و دستكم يك دقيقه به نيكي تركيب نمائيد تا تماما با هم تركيب گرديده و يكپارچه شوند.

به انتها رسيد. لوسيون شما مهيا هست. بگزاريد به طور كامل سرد شود و آن‌گاه درب كاسه شيشه اي را ببنديد.

براي مراقبت طولاني بازه لوسيون بهتر ميباشد آن را در فريزر نگه داري فرمائيد.

همينطور شايسته ترين صورت به كارگيري از اين لوسيون ضد پيري پوست به دور ديده به كار گيري از آن هنگام صبح و بعدازظهر و بعد از آن زا شستشوي پوست مي باشد. همينطور در صورتي‌كه از تونر استعمال ميكنيد، به كارگيري از اين لوسيون بعداز تونر را نيز توصيه ميكنيم.

مزاياي استعمال از لوسيون ضد پيري پوست به دور ديده
ويتامين E (توكوفرول) مو جود در‌اين لوسيون يك آنتي اكسيدان توانا هست؛ كه سلول هاي زنده را در مقابل راديكال هاي آزاد نگهداري مي‌كند. صد رد صد مي‌دانيد كه علت اصلي پيري زودرس و ظهور لكه هاي پيري همين راديكال هاي آزاد مي باشند.

ويتامين E با بهبود پرورش سلول هاي تازه، بهبود آسيب را تسريع مي‌كند. به خصوص زماني كه آسيب ها از روش آكنه يا اين كه سوختگي توليد مي‌شود. اين ماده همينطور براي پوست هاي كم آب و حساس بسيار فوق العاده مي باشد. چون آن را هيدراته كرده و در مقابل عارضه ها محيطي حفظ مي‌كند و در به عبارتي روزگار انعطاف پذيري و استحكام ,sj را بهبود ميبخشد.

روغن نارگيل دوست داشتني ترين روغن در لوسيون هاي پوست هست. كل گروه ما هم اين روغن را دوست دارا هستند.

روغن نارگيل پوست شما‌را فوق العاده صاف و قابل انعطاف مي‌نمايد! با دقت به بافت مخملي مانند و به راحتي پخش شدنش روي پوست، به كار گيري از آن شادي بخش مي‌باشد. مطرح ترين مزيت روغن نارگيل ساخت لايه حفظ كننده روي پوست هست كه منجر بسته شدن آب در پوست مي گردد. به همين برهان مي‌باشد كه آن را يك كدام از شايسته ترين مرطوب كننده هاي طبيعي نيز مي‌دانند.

روغن آرگان (در برخي تمدن ها به اسم طلاي مايع شناخته ميگردد) اكسيري آخري، براي تنظيم لوسيون ضد پيري پوست هست. اين روغن منجر تجديد رويش سلول هاي پوستي و نگهداري از آن‌ها مي‌شود. اين روغن مراحل مراحل پيري را به شدت نمايد مي نمايد، چين و چروك هاي را كاهش ميدهد، حالت كلي پوست را بهبود مي‌بخشد و جلوه اي سلامت و خوشگل به پوست ميدهد. روغن آرگان بي نياز از اسكوالن ميباشد. اسكولن آنتي اكسيداني توانا ميباشد كه به راحتي به پوست رخنه مي نمايد، آن را از باطن تقويت ميكند و سلول هاي آن را نسبت به زخم هاي فرنگي، مقاوم مي‌كند.

تفكر مي‌كنم اكنون متوجه گرديده باشيد كه مخلوط اين سه روغن، چه معجون شفابخشي را براي شما مهيا خواهد كرد. اميدورام از اين مقاله به كارگيري كافي را ببريد.

همچنين در شرايطي‌كه شما هم طريق تهيه و تنظيم لوسيوني را براي دوري از پيري پوست ميدانيد، آن را با ما ميان بگذاريد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۲۵:۰۰ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

مخلوط روغن اسانس گل ز با روغن نارگيل


خيار

مخلوط روغن اسانس گل ز با روغن نارگيل

شي باتر

ژل آلوئه ورا

 بهترين كرم دور چشم

ماساژ به دور ديده
ماساژ بدور ديده ميتواند از بروز بخش اعظمي از اشتباهات پيشگيري نمايد. ماساژ گردش خون را تحريك كرده و به كاهش گوني هاي پايين ديده، رينگ هاي تيره و چين و چروك امداد مي نمايد.

ماساژ ديده يك روش خوب براي تخليه مايع بيشتر انباشته شده تحت ديده مي باشد.

نخست انگشتتان را با روغن يا اين كه كرم مرطوب كننده آغشته نمائيد و آن گاه به آارمي پوست حريم ديده را ماساژ دهيد. حدود 2 تا 3 دقيقه ماساژ را با فشار نادر اعمال نماييد در‌حالتي كه ماساژ را از سمت خارج به درون و انجام دهيد مفيد خيس خواهد بود.

در صورتي تحت چشمتان انبان هاي پف كرده داريد ماساژ ديده را از خارج به باطن انجام دهيد در غير اينصورت براي كاهش و پيشگيري از چين و چروك ذيل ديده بايستي ماساژ را از درون به خارج انجام رويت كرد.

 

خواب خوب اصلي اساسي براي حفظ از پوست بدور ديده


كمبود خواب فورا روي حريم ديده تاثير ميگذارد. در واقع هنگامي كه خواب كافي نداشته باشيد ممكن هست انبان هاي ذيل ديده يا اين كه رينگ هاي تيره ذيل چشمتان توليد شود.

مواد مفيد مانند ويتامين C، A و E و همينطور مواد معدني و اسيدهاي چرب امگا3 و اسيدهاي آمينه، تجديد بنا سلول ها را تسهيل مي‌كنند و به نگهداري تازگي پوست امداد مي‌نمايند. شما مي‌توانيد از مواد غذايي ذيل براي تقويت پوست بدور ديده به كار گيري نماييد :

آجيل ها و دانه ها

ميوه ها نو و صيفيجات

گوشت نادر چرب

ماهي چرب

روغن زيتون

 

به كار گيري از ضد آفتاب هر روزه براي حفظ بدور ديده
فروغ و روشنايي خورشيد موجب نازك شدن پوست مي گردد و به ظهور لكه ها ، و چين خوردگي پوست ياري مينمايد. يك كدام از عامل ها اثرگذار بر سالم پوست قرار نگرفتن در معرض نور و روشنايي خورشيد مي‌باشد.

به كار گيري هر روز از كرم ضد آفتاب بسيار ضروري هست به خصوص در پوست منطقه تحت ديده.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۲۰:۵۴ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

ايجاد كرم هاي خانگي


در دكان ها برند هاي مختلفي از كرم هاي به دور ديده موجود است. و شما مي بايست برند، مواد تشكيل دهنده، مزايا و معايب و هزينه را در حيث بگيريد. شايد تصور كنيد كرم هاي تعدادي صد دلاري بدور ديده مزاياي بيشتري دارا‌هستند، ولي كرم هاي به دور ديده نمي توانند چين و چروك ها را تماما محو نمايند.

بهترين كرم دور چشم

بعضي از متخصصين پوست راهبرد هايي براي ايجاد كرم هاي خانگي دارا‌هستند و برخي از آن‌ها بهتر از كرم هاي شيميايي ميباشند.

آلي رني، ميكاپ آرتيست لس آنجلسي مي‌گويد:" در حالتي كه دوست داريد بدانيد كه از چه محصولي به كارگيري ميكنيد كرم خانگي آيتم ي بهتري مي‌باشد. "

"و مهم خيس اينكه حتي ميتوانيد آن را مطابق با نياز خويش تغيير‌و تحول دهيد".

اين مواد طبيعي را در منزل داشته باشيد.

8 ماده ي طبيعي براي دوري از پف و چين و چروك به دور ديده
1- انبان هاي قهوه يخ‌زده
پژوهش ها نشان داده هست كه بهره ي كافئين بيش تر از ارتقا كار مغز مي باشد. كافئين گردش خون در نصيب ديده را بالا برده و خاصيت آنتي اكسيداني آن سبب ساز كاهش احتمال چروك به دور ديده گرديده و حتي از پوست در قبال جراحت راديكال هاي آزاد نگهداري مي‌نمايد.

انبان قهوه يخ‌زده مي‌تواند پلك ها را با انقباض رگ هاي خوني، كاهش التهاب و واضح كردن پوست خنك نمايد.

2- گوني ي چاي سبز
قهوه صرفا آبميوه بي نياز از آنتي اكسيدان براي معالجه ذيل ديده وجود ندارد. چاي سبز يكي‌از ديگر از مواد كافئيني مي باشد كه التهاب پلك ها را معدود مي‌كند. به لحاظ "رني" انبان ي چاي سبز از پوست در قبال دست اندركاران استرس زا نگهداري كرده و به جهت كافئين لطافت پوست را اضافه كرده و پوست را محكم مينمايد. پدهاي نخي و يا اين كه انبان هاي چاي سرد را بر روي ديده قرار دهيد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۴۳:۱۶ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

پيشگفتار اي درباره‌ي چين و چروك بدور ديده


چين و چروك بدور ديده يكي‌از نگراني خانم ها و آقاياني كه به زيبايي خويش اهميت مي‌دهند مي باشد ؛چين و چروك حريم ديده در اثر نوروروشنايي خورشيد ؛ آلاينده هاي محيطي ؛ارث و نادر خوني بوجود مي‌آيد.

براي از في مابين بردن اين چين و چروك راه و روش هاي متعددي موجود است از گزاره بوتاكس، چهره ليفت و فيلر ولي اين طريق ها پرهزينه ميباشد، به اين ترتيب بهتر مي باشد به جاي صرف هزينه زياد به طريق هاي طبيعي روبياوريد.

 بهترين كرم دور چشم

مقاله پيشنهادي

با خريد هر مانتو دومين 50% تخفيف بيش تر

پيشگفتار اي درباره‌ي چين و چروك بدور ديده

پوست حريم ديده بر اثر خنديدن، دست ماليدن و... در گير چين و چروك ميگردد. پوست تحت ديده كم آب و بي آب ميگردد و موقعيت افتادگي پيدا مي نمايد. پوست به دور ديده، حساس ترين پوست در فيس مي‌باشد. سازندگان كرم هاي به دور ديده مدعا اند كه محصولاتشان چين و چروك ذيل ديده را كاهش ميدهد يا اين كه از في مابين مي‌برد يا اين كه مراحل پيري را متوقف مي‌نمايد البته حقيقت فرمان چيز ديگري مي باشد. در واقع در صورتي‌كه چه اين كرم ها به مرطوب كردن پوست به دور ديده ياري مينمايد البته خط مش متداول براي از ميان بردن چين و چروك وجود ندارد.

پوست دارنده رويش طبيعي مي‌باشد و ارتقاء سن استدلال طبيعي در ساخت چين و چروك در پوست ميباشد.

تحت پوست عضلاتي حركتي موجود است كه بر اثر انبساط و انقباض، عضله‌ها پوست به صورت طبيعي گشوده يا اين كه كشيده ميگردد. در جاهايي كه عضله ها كشيده يا اين كه زياد مصرف شود، در چين‌ها وضعيت ساخت ميشود.

اضافه كرم ها بيشتراز حد بي نياز ميباشد و منجر تحريك پوست به دور ديده مي‌گردد. خوشبختانه، محصول ها طبيعي مانند گياهان قادر است پوست را قابل انعطاف و مرطوب نمايد سواي اين كه اختلالي در پوست توليد نمايد.

 

 

پيشگيري از چين و چروك حريم ديده
درايت داشتن از علت ساخت چين و چروك، به كارگيري از عينك‌هاي آفتابي و كرم ضد آفتاب از بروز چين و چروك در پوست دوري ميكند.


موقعيت تيرگي بدور ديده‌ها در هنگام خستگي و در طي زمانه قاعدگي و در روند پايان حاملگي اضافه داراي شهرت مي باشد.

پوست بدور ديده به صورت طبيعي دقيق هست و اتصال آن با بافت زيرين سست ميباشد لذا با ارتقاء سني ماهيچه ها و بافت‌هاي ذيل پوست استحكام خويش را از دست داده و پلك تحتاني مبتلا افتادگي ميشود.

پس از افتادگي پلك بافت چربي تحت جلدي خارج مي زند و به طور گوني‌ مانند پررنگ مي‌شود.

براي رفع چروك ذيل ديده اشخاص، چهل گرم روغن زيتون را با يكي سفيده‌ تخم مرغ ادغام نمايند و پايين ديده بمالند و پس از 15 دقيقه با آب ولرم بشوند.

براي مفيد واقع شدن اين معالجه اشخاص اين فعاليت را دو تا سه توشه در هفته تكرار نمايند و بدانند شايسته ترين معالجه به كار گيري از روغن زيتون مي باشد.

شايسته ترين معالجه ها براي چين و چروك حريم ديده كاملترين نوشته‌ي علمي


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۴:۲۷:۳۹ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

اشعه فرابنفش نور و روشنايي خورشيد


خطوط تحت ديده دانايي از پيري را به شما مي‌دهد. با بالا رفتن سن خواص ارتجاعي پوست به ندرت از دربين مي رود و چين و چروك تحت ديده پديدار مي‌شود ولي اينكه در چه سني و زير چه قوانيني چين و چروك ذيل ديده ظواهر شود بسته به موقعيت محيطي، ژنتيك و سبك معاش هر شخص دارااست.

بهترين كرم دور چشم

علت چروك به دور ديده
اشعه فرابنفش نور و روشنايي خورشيد
سيگار كشيدن
انقباض عضله‌ها فيس مثل لبخند زدن و بد خوابيدن
آلودگي
كمبود خواب
شكر
پوست كم آب
معالجه قطعي چروك به دور ديده با گياهان و مواد خوراكي
از في مابين بردن چروك به دور ديده با دانه قهوه
آلوئه ورا شايسته ترين كرم به دور ديده طبيعي
برطرف كردن چروك بدور ديده با ماسك خيار
ماست براي رفع چروك به دور ديده
رفع چين و چروك تحت ديده با بادام
رفع چروك بدور ديده بارزماري و شنبليله
آووكادو
زردچوبه براي چروك بدور ديده
شايسته ترين روغن گياهي براي چروك بدور ديده چه مي‌باشد
روغن زيتون براي چروك بدور ديده
روغن نارگيل
روغن كرچك
گليسيرين براي به دور ديده
لوسيون و كرم به دور ديده
معالجه هاي طبي چروك بدور ديده
لحاظ استفاده كننده
علت چروك بدور ديده
پوست حريم ديده در مقايسه با ديگر نقاط تن كلاژن و چربي ناچيزي دارااست و بنابرابن طولاني تر مستعد خشك شدن و چروك شدن مي باشند.

در رابطه چين و چروك ها آنهايي كه عمق كمتر از ۱ ميلي متر داشته باشند چين و چروك ريز ميباشند و چين و چروك هايي كه عمق اضافه از ۱ ميلي متر داشته باشند را چروك وسيع مي نامند.

بخش اعظمي از اشخاص زودتر از پيري چين و چروك به سراغشان مي‌آيد. با اين وجود علت چروك تحت ديده در جواني و سنين تحت مي‌تواند عارضه ها ذيل باشد.

اشعه فرابنفش نور و روشنايي خورشيد
اشعه UV كلاژن پوست را از دربين مي‌برد. كلاژن پروتئين اصليي پوست مي‌باشد و همانگونه كه مقدار آن در نزديكي ديده ناچيز هست مي بايست از آن نگهداري متعددي بكنيم.

به كارگيري نكردن از كرم ضد آفتاب و قرار به دست آوردن مقطع طولاني پايين فروغ خورشيد مي‌تواند علت چروك پايين ديده در سنين تحت باشد.

سيگار كشيدن
سيگار كشيدن به مراتب طولاني تر از پيري سبب چروك بدور ديده مي‌گردد.

كساني كه سيگار مي‌كشند پوستشان در معرض اكسيداتيو بيشتري قرار مي‌گيرد و منجر زخم ديدن كلاژن و الاستين مي گردد.

همينطور سيگار كشيدن خون رساني را كاهش مي‌دهد و در فيض ويتايمن A كمتري به پوست مي‌رسد.


دود سيگار سلول هاي پوست را اكسيد ميكند و سبب چروك زودرس پوست ميگردد
انقباض ماهيچه‌ها رخ مثل لبخند زدن و بد خوابيدن
حركات متفاوت فيس مثل لبخند زدن و اخم كردن ميتوانند منجر چروك بدور ديده شوند.

حتي وقتي كه خواب ميباشيد فشار هايي كه روي بالشت ميگذاريد عضله هاي فيس شما و همينطور عضله‌ها پايين ديده زير فشار قرار ميگيرند و چروك به دور ديده را پديدار مينمايند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۴:۵۳:۳۵ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

ژل كلاسيك خنك كننده‌ي خيار و آلوئه ورا براي كرم دور چشم


پوست حريم ديده، نازك‌ترين پوست در تمام تن هست، و بيش تر از پوست نصيب‌هاي ديگر، مستعد چين و چروك ميباشد. به همين ادله براي برنا و صاف نگهداشتن حوزه‌‌ي تحت ديده، علاوه بر آبرساني مي بايست شغل هاي ديگري نيز انجام دهيد. يك معالجه عالي براي كاهش پف كردگي و ارتقا آبرساني، استعمال از يك ژل ديده تماما طبيعي ميباشد.

ژل به دور ديده، يك ژل تازگي دهنده و سبك ميباشد كه به راحتي جذب مي گردد و پوست را مرطوب و سلول‌هاي مصدوم را ترميم مي نمايد. خبر خوب اين مي‌باشد كه شما ناچار نيستيد براي معالجه حوزه‌‌ي تحت چشمتان، ژل‌هاي ديده گران‌قيمت بخريد. مي توانيد يكي آنان‌را در منزل صحيح فرماييد. در نوشته ي علمي‌ي امروز، ما امر تهيه و تنظيم‌ي چندين ژل را بيان مي كنيم كه مي توانيد آنها‌را با گاز در منزل فراهم فرمائيد:

بهترين كرم دور چشم
ژل كلاسيك خنك كننده‌ي خيار و آلوئه ورا
اين هم فرمان ژل آيتم عشق و علاقه‌ي ما! اين ژل ديده، پوست را مرطوب خواهد كرد و پف تحت ديده را برطرف مي‌نمايد. ساقه‌هاي جديد‌ي آلوئه ورا، ۴/۱ خيار قطعه قطعه گرديده، پياله شيشه‌اي كوچك در دار و استريل، پياله‌ي شيشه‌اي، الك، و ادغام كن، چيزهايي هست كه نياز داريد.

 

فرمان تهيه و تنظيم
خيار را قطعه قطعه نمائيد و در ادغام كن بريزيد تا به صورت پوره در آيد. با يك الك، اين پوره را در يك جام شيشه‌اي صاف فرماييد. ساقه‌هاي آلوئه ورا را بصورت افقي ببريد. يك قاشق برداريد و ژل آن را بتراشيد. پوره‌ي خيار و ژل آلوئه وراي جديد را در يك پياله‌ي پاك با هم ادغام فرمائيد.


آنگاه تركيب را در يك كاسه شيشه‌اي استريل بريزيد. قبلي از بستن درب آن، يكبار ديگر اين ادغام را بخوبي هم بزنيد. بطري را در حين شب در يخچال فريزر بگذاريد و روز آنگاه، تحت چشمتان بماليد. قدمت اثرگذار اين ژل، حداكثر سه روز مي باشد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۵۹:۳۳ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

تببليغات گوگل ادز براي دامنه IR

 

خوشبختانه جديدا گوگل ادز امكان تبليغ مستقيم وب سايت با دامنه آي آر (ir) را فراهم نموده است تا ديگر نياز به دامنه هاي بين المللي جهت صرفا تبليغات در گوگل نباشد فقط تنها محدوديتي كه وجود دارد اين است كه تبليغات گوگل دامنه IR شما آمريكا نمايش داده نميشود .

 

تبليغات گوگل ادز يكي از هوشمندانه ترين نوع بازايابي و تبليغات هدفمند در عصر نوين مي باشد كه مورد توجه 90 درصد كسب و كارهاي موفق قرار گرفته است.

 

سفارش در گوگل با سيستم شيك رنك

در اين سيستم شيك رنك محاسبه هزينه ها به صورت كليك ميباشد و بر اساس هر كليك مبلغي از شارژ كلي كمپين گوگل ادوردز خريداري شده كاربر كسر ميگردد و تا زمان اتمام شارژ بصورت نامحدود سفارش شما در گوگل به نمايش در مي آيد .

پس بنابراين كاملا هوشمندانه بودجه شما جهت تبليغات مصرف مي شود.

 

 

1- سرعت

اين مورد تقريبا از جذاب ترين بخش هاي تبليغات گوگلي است و چيزي است كه به بهترين نحو مي تواند شركت ها را شگفت زده كند از اينكه مي توانند جذب مشتريان آنلاين دريافت كنند.

تبليغات كليكي به شدت مي تواند سريع تر از سئو براي شما نتايج مطلوب را به ارمغان بياورد. به معناي واقعي كلمه شما مي توانيد بلافاصله جايگاه خود را به سمت اولين رتبه و در بالاترين جايگاه از موتورهاي جستجوگر ارتقا دهيد. اين نكته مهم است كه به ياد داشته باشيد كه اگر شما با دقت بودجه بندي نكرده باشيد، ممكن است بودن شما در صدر تمامي جستجوها تنها براي مدت كوتاهي باقي بماند.

هر آن چه گفته شد به اين معنا نيست كه شما نيازي به انجام سئو نداريد، چون اين روش تبليغات كاملا به بودجه شما بستگي دارد. اگرچه كه اين روش يكي از قدرتمندترين روش ها براي جذب ترافيك به وب سايتتان است، به تر است بطور همزمان نيز روي سئوي وب سايتتان كار كنيد تا شما را به صفحه اول گوكل و در جستجوهاي اول نشان دهد.

 

2- گوگل بشدت روي تبليغاتش پافشاري و اصرار دارد

زمان زيادي نگذشته از وقتي كه گوگل تنها ۱ تا ۲ تبليغ را در صفحه اول خود به نمايش مي گذاشت و بقيه را به ستون سمت راست منتقل مي كرد. اما اكنون تمام تبليغات را بالاي ساير جستجوها قرار مي دهد.(و بعضي را پايين). كه حتي مي تواند نتيجه به مراتب بهتري از سئو را در ذهن مخاطبان بوجود آورد.

حتي اگر شما كلمات كليدي منحر به موقعيت مكاني خاصي را انتخاب كرده باشيد نتايج جستجوي گوگل به مراتب پايين تر از تبليغات گوگل و حتي نقشه گوگل ظاهر خواهد شد. و اين فقط با تبليغات در نتايج جستجو پايان نمي يابد.

گوگل آگهي هاي بيشتري را در مكان هاي بيشتري نمايش مي دهد. گوگل نتايج خريد را در ستون سمت راست نتايج جستجو و گاهي اوقات در بالاي يك جستجوي تصوير نمايش مي دهد. معناي آن كاملا مشخص است.

گوگل مي خواهد به كساني كه به گوگل كمك مي كنند كمك كند. باز هم تاكيد مي كنيم كه اين قضيه به اين معنا نيست كه نبايد ديگر نگران جستجوي ارگانيك گوگل باشيد، اين فقط به اين معناست كه گوگل به شما اين اجازه را مي دهد تا در هنگامي كه داريد به كمك سئو روي رتبه بندي خود كار مي كنيد بتوانيد جايگاه بالايي در جستجوي گوگل داشته باشيد. سئوي شما بايد ادامه داشته باشد تا آن دسته از مخاطباني كه به دنبال نتايج جستجوي گوگل به تنهايي هستند و تبليغات را دوست ندارند نيز بتوانيد جذب كنيد.

 

3- تست كردن

كمپين تبليغات در گوگل ادوردز به شما اجازه مي دهد تا تمامي جنبه هاي تلاش هايتان را بررسي كنيد، از متن و عكس تبليغتان گرفته تا صفحه ي ورود و زمان هايي از روز كه تبليغتان براي جستجوگران نمايش داده مي شود. شما مي توانيد از تمامي ابزارهاي موجود براي تست كردن استفاده كنيد و بعد حتي تصميم به اعمال تغييرات فوري بزنيد.

 

نكته ي بسيار مهم در اين جا اتخاذ تصميمات آگاهانه است.

همه چيز قابل اندازه گيري است. شما مي توانيد ببينيد كه چه اقداماتي جواب مي دهد و كدام كارها را نبايد انجام دهيد. شما به سرعت مي توانيد هر تبليغي را متوقف و يا حذف كنيد و يا آن را تغيير دهيد. اگر متوجه شويد كه برخي از صفحات فرود (لندينگ پيج) شما مناسب نيستند شما مي توانيد به راحتي محتواي آن را تغيير دهيد تا براي شما موثرتر باشند.

شما همين ترفند هايي كه اينجا انجام مي دهيد را مي توانيد با ساير روش هاي تبليغاتيتان انجام دهيد به طور مثال با شبكه هاي اجتماعي انجام دهيد و مطمئن شويد فرايند تبليغاتي شما دارد به درستي عمل مي كند.

 

4- گسترش امكانات

صرفا به خاطر اينكه با يك دسته كلمات كليدي تبليغاتتان را شروع كرده ايد به اين معنا نيست كه در آينده نمي توانيد آن را توسعه دهيد. در حقيقت شما هميشه بايد آماده گسترش و يا تغيير كلمات كليدي منتخب خود باشيد. اين مورد مي تواند به شما كمك كند تا از چيزهايي كه مشتريانتان روزانه جستجو مي كنند عقب نمانيد.

اين نوع تحقيق به بخش هاي ديگر كمپين شما نيز كمك خواهد كرد. همانطور كه كلمات خوب و مناسب بيشتري را پيدا كنيد و نرخ تبديل بالا را كشف مي كنيد، مي توانيد از تلاش هاي SEO خود براي پياده سازي اين كلمات كليدي و موضوعات استفاده كنيد.

 

5- انعطاف پذيري

گوگل ادوردز به شما اين اجازه را مي دهد تا از متغيرهاي بسياري استفاده كنيد. از امكانات انتخاب متغيرها روي كلمات كليدي گرفته تا زمان و مكان دقيقي كه مي خواهيد تبليغتان منتشر شود.

 

6- هزينه هاي خود را كنترل كنيد و هزينه هاي تبليغات خود را به دقت مديريت كنيد

بخشي از انعطاف پذيري اين روش اين قابليت است كه شما مي توانيد حداكثر هزينه روزانه خود را تنظيم كنيد.در اين صورت شما هيچ گاه حتي به طور تصادفي نيز بيشتر از بودجه روزانه خود را خرج نخواهيد كرد.

شما همينطور مي توانيد ميزان بودجه خود را در هر زمان كه دوست داريد تغيير دهيد، مثلا اگر بودجه ي زيادي را به تبليغاتي اختصاص داده ايد كه به خوبي كار مي كند و به سرعت در طول روز به پايان مي رسد ، مي توانيد به راحتي آن را افزايش دهيد.

اين نوع تبليغات مي توانيد تا حدي وابسته به موفقيت شما در ساير حوزه هاي تبليغاتي باشد. براي مثال اگر تبليغات شما در ساير فضاهاي بازاريابي به خوبي پيش مي رود، مي توانيد هزينه هاي خود را بيشتر به آن سمت هدايت كنيد يا اگر تلاش هاي شما بر روي سئو دارد جواب مي دهد، مي توانيد سرمايه گذاري خود را كم تر كنيد و از مزاياي جست و جوي گوگل استفاده كنيد.

 

مهم ترين موضوع مرتبط بودن است گوگل مي خواهد

تبليغاتي را به كاربرانش تحويل دهد كه مربوط به عبارت هايي است كه آن ها جست و جو مي كنند. در واقع دليلش آن است كه گوگل مي خواهد تا آن ها روي تبليغات شما كليك كنند. و مردم دقيقا مي خواهند روي چيزي كليك كنند كه بيشترين ارتباط و نزديكي را با نيازهاي آن را داشته باشد. گوگل اين مورد را با كمك امتياز كيفيت قضاوت مي كند.

اگر كلمات كليدي شما داراي امتياز كافي باشد، شما جايگاه تبليغاتي بهتري را در گوگل، بازديد بيشتر و كليك بيش تري را دريافت خواهيد كرد. امتياز كيفيت بالاتر همچنين مي تواند به كاهش هزينه شما به ازاي هر كليك كمك كند.

در نتيجه شما مي توانيد ترافيك بيشتري را در ازاي هزينه ي كم تري دريافت كنيد.

يك كمپين تبليغاتي گوگل ادوردز به خوبي با ساير تلاش هاي تبليغاتي شما يكپارچه مي شود. اين امر به شما اين اطمينان را مي دهد كه امتياز كيفيتي شما بالا خواهد ماند و ميزان كليك دريافتي شما افزايش خواهد يافت.

آيا آماده ايد تا كمپين گوگل ادوردز خود را سفارش دهيد و فرصت هاي جديدي را به كسب و كار خود اضافه كنيد؟

اينجا كليك نماييد .

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۴۳:۰۲ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)