مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش .

مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش

فرمولهاي كلينيكي در مقايسه با فرمولهاي داروخانه اي و مورد هاي فروشگاهي:


دو متاع براي ديده
سرمها در مقابل كرم ها؛ سرم ها زيرا فرمول معمولي تري دارا‌هستند، براي به كارگيري روزمره و براي كساني كه پوست چرب دارندمناسبترند. سرمها به صورت منقطع براي به دور ديده به كار گيري ميشوند البته استثناهايي هم موجود هست. براي مثال در حالتي كه ميخواهيد از سرمهاي ضد پيري در شب به كار گيري فرماييد، بهتر ميباشد يك لايه كرم روي آن قرار گيرد مخصوصا در‌حالتي كه پوستتان خيلي كم آب باشد.

بهترين كرم دور چشم
فرمولهاي كلينيكي در مقايسه با فرمولهاي داروخانه اي و مورد هاي فروشگاهي:
به گفته پزشك جاليمن هر سه گزينه نقل شده ميتوانند بسته به موادي كه پوستتان نياز دارااست ، مفيد باشند. در صورتي صرفا پيرو يك كرم مرطوب كننده مي‌باشيد، فرق چنداني ميان محصول ها برند دار و عادي نيست. در‌حالتي كه درپي يك كرم رتينول مي باشيد ، ميتوانيد از محصولاتي استعمال نمائيد كه علي رغم ارزان بودن مفيد هم مي باشند. البته درصورتي كه به‌دنبال توليدات گران قيمتي مثل فاكتورهاي رويش ميباشيد ، مجبوريد پاره اي دست و دلباز باشيد. كرمهايي كه در مطب هاي پزشكان وجود دارا‌هستند ، معمولا غلظت بالاتري دارا هستند.
آيا بخاطر ديده‌هايتان حس پيري و خستگي ميكنيد؟ آيا حس سرزندگي و هوشياري زماني ديده‌هايتان بخاطر پف‌هاي ذيل پلكتان، خسته و پژمرده به حيث مي رسد، برايتان دشوار مي‌باشد؟ اينها آرم‌هاي استرس و خستگي مي باشند.

 

به همين خواسته نكاتي برايتان آورده‌ايم كه به شما براي برطرف كردن پُف پايين ديده‌هايتان امداد مينمايد تا جواني و شادابي به صورتتان برگردد.

 

۱. سيب‌زميني: يك سيب‌زميني نپخته را (پس از اينكه تعدادي دقيقه‌اي آن را در فريزر خنك كرديد) دو تكه نمائيد و بعد از آن ديده‌هايتان را بسته و هر تكه را روي يكي ديده‌هايتان قرار دهيد. طوري سيب‌زميني‌ها را روي ديده‌هايتان بگذاريد كه نواحي پف‌كرده پايين چشمتان را هم در بر بگيرد و بگذاريد كه ۲۰-۱۵ دقيقه آنجا بمانند. بعداز اين زمان خواهيد رويت كرد كه پف ذيل ديده‌هايتان كمتر مي شوند.

 

۲. شير: در‌صورتي‌كه پف‌كردگي ذيل ديده‌هايتان بسيار زياد مي‌باشد، اين راهكار را مي بايست مدام دنبال فرمائيد. دو تكه پنبه را در شير تر كرده و روي پلك‌هايتان بگذاريد و بگذاريد ۳۰-۲۰ دقيقه آنجا بماند. اين به ديده‌هايتان براي نگهداري آب امداد مي كند و همينطور خنكشان مي‌نمايد.

 

۳. روغن: در يك پياله مقداري آب خنك ريخته و چندين قطره روغن ويتامين E به آن طولاني تر كرده و خوب مخلوطشان فرماييد. دو تكه پنبه را درين ادغام تر كرده و براي ۲۰ دقيقه روي ديده‌هايتان بگذاريد. اين عمل به برطرف كردن تورم بدور ديده‌هايتان ياري ميكند.

 

۴. خيار: خيار داروي طبيعي بسيار عالي براي خلاص شدن از پف پايين ديده مي باشد. دو تكه خيار خنك و نو برداشته و براي ۲۵ دقيقه روي ديده‌هايتان بگذاريد. با خنكي فوق‌العاده خيار روي ديده‌هايتان حسابي راحت فرمائيد و چُرتي بزنيد. اين فعاليت به آهسته كردن ذهنتان هم ياري مي‌نمايد و خاصيت ضدالتهاب خيار پف‌كردگي بافت‌هاي تحت ديده را هم كاهش ميدهد.

 

۵. چاي‌انبان‌اي خنك: در صورتي‌كه شتاب داريد، مي توانيد از چاي انبان‌اي استعمال نمائيد. دوتا چاي گوني‌اي را برداشته و در آب خنك تر فرمائيد و بگذاريد پاره اي در يخچال فريزر بمانند. بعد از آن به مقطع ۳۰-۲۵ دقيقه آن‌ها را روي چشمانتان بگذاريد. دراز بكشيد و پاره اي استراحت فرماييد. آن‌گاه ديده‌ها و صورتتان را با آب خنك بشوييد و پوستتان را كم آب فرمائيد.

 

۶. آب يخ و قاشق: پف پايين ديده‌ها را مي توانيد با ياري يك استكان آب يخ و چهار قاشق استيل كاهش دهيد. قاشق‌ها را در آب يخ خنك نمائيد و آن گاه روي هر چشمتان يك كدام از آنها‌را قرار دهيد. هميشه قاشق‌ها را ردوبدل كرده و مجدد براي خنك شدن در آب يخ بيندازيد. آنقدر اين فعاليت را ادامه دهيد تا شم فرماييد پاره اي از پف‌كردگي از في مابين رفته هست.

 

۷. سفيده تخم‌مرغ: تعدادي عدد سپيد تخم‌مرغ را هم زده و با استعمال از برس منحصر به دور ديده‌هايتان بزنيد. اين فعاليت منجر مي شود حوزه‌ بدور ديده‌هايتان كشيده‌خيس گرديده و كمتر پف‌كرده به لحاظ رسد. بگذاريد سفيده تخم‌مرغ ۲۰ دقيقه روي پوستتان بماند و آن‌گاه صورتتان را با آب خنك بشوييد.

 

۸. چاي سبز انبان‌اي: بگذاريد چاي‌ سبز‌هاي گوني‌اي كه در آب خنك تر گرديده‌اند ۱۵-۱۰ دقيقه روي ديده‌هايتان بمانند. خاصيت طبيعي اين چاي‌هاي گياهي موجب برگرداندن پف تحت ديده‌ها به شكل طبيعي خويش ميشود.

 

۹. آبرساني تن: تا جاييكه ميتوانيد آب بنوشيد. آري، نوشيدن آب پف پايين ديده‌ها را كاهش مي دهد. پس هر دوران كه شم كرديد پايين ديده‌هايتان پف نموده است، يك استكان آب بنوشيد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۱ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۴۲:۰۴ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

كرم ضد چروك طبيعي


شايسته ترين كرم بدور ديده گياهي و طبيعي براي پيشگيري و رفع چين و چروك
كرم دورچشم و ضد چروك هاي طبيعي و گياهي را به راحتي مي‌توانيد در منزل تهيه و تنظيم نماييد. شايد يه خرده زحمت داشته باشد البته با فرضي راحت فارغ از هيچ دلهره اي از عارضه ها مواد شيميايي مو جود در كرم هاي صنعتي ميتوانيد از ماسك ها و كرم به دور ديده خانگي خويش به كارگيري نماييد و جواني پوست خويش را نگهداري نمائيد. در پي اين بخش از دنياي مد نمناك شايسته ترين كرم به دور ديده گياهيي براي رفع چين و چروك آشنا مي‌شويد.

كرم به دور ديده گياهي عسل و آلوئه ورا
مواد لازم:

نصف قاشق غذاخوري عسل
نصف قاشق غذاخوري موم
قريه قطره عصاره آلوئه ورا
آبادي قطره عصاره ليمو
نصف فنجان برگ بابونه
براي ايجاد كرم دورچشم گياهي موم را با حرارت غيرمستقيم بخار آب جوش ذوب فرماييد. برگها را كم آب كرده و آسياب نماييد.و عسل را به كاسه محتواي موم طولاني تر نمائيد و هم بزنيد. بعد بقيه مواد را به آن طولاني تر نماييد و روي حرارت ملايم اجاق‌گاز به بازه زماني پنج دقيقه قرار دهيد. اين ادغام را مي شود به مقطع يك ماه در دماي سردخانه حفظ كرد.

بهترين كرم دور چشم

عسل براي پوست

نحوه توليد ضد چروك و كرم دورچشم گياهي و طبيعي با عسل و آلوئه ورا
كرم دورچشم گياهي روغن شترمرغ و روغن بادام
مواد لازم

لانولين 15 گرم
روغن بادام سي سي 60
روغن جوجوبا سي سي 60
روغن شترمرغ سي سي 60
موم ورقي(موم زنبور عسل) 50 گرم
رايحه محمدي و يا اين كه اسانس رز پاره اي
نخست لانولين و موم ورقي را باطن پياله پيركس ريخته و روي حرارت غير بدون واسطه قرار دهيد بعداز ذوب شدن لانولين ، موم، روغن هاي معرفي گرديده و رايحه محمدي يا اين كه اسانس رز را بيش تر كرده و با هم تركيب نماييد بعداز اينكه سرد شد كرم فراهم مي‌باشد. از اين كرم در دفتر ، خانه و در حين استراحت به كار گيري نمائيد حتي پيشنهاد ميشود هنگام خواب شبها چهره و بدور ديده را با كرم ماساژ داده و استراحت كنيد.

كرم ضد چروك طبيعي

شايسته ترين كرم ضد چروك طبيعي و گياهي و خانگي
كرم به دور ديده گياهي و ضد چروك روغن نارگيل و روغن جوانه گندم
براي تنظيم اين كرم بدور ديده، به اندازه متساوي از دو روغن جوانه گندم و روغن نارگيل را با هم در يك پياله بلوري ادغام كرده و آن را روي حرارت غير بدون واسطه قرار دهيد تا جايي كه‌اين دو به طور كامل با هم مخلوط شوند.

نيازي به حرارت دادن طولاني دوران وجود ندارد. درحال حاضر طاقت نماييد تا اين ادغام به طور كامل خنك شود.آنگاه آن را در ظرفي منزه بريزيد و در سردخانه آن را محافظت فرمائيد.

شبها و حتي روز مي‌توانيد با نوك انگشت با اين روغن به صورت ضربه اي و آهسته، بدور ديده بزنيد.با اينكار از پوست حريم ديده به نيكي نگهداري كرده و جذابيت رخ شما سال هاي سال مراقبت خواهد شد.


برچسب: بهترين كرم دور چشم،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۱۹:۲۵ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

كرم‌هاي ضدچروك به دور ديده از چه موادي درست شده‌اند؟


جواب پزشك غفارپور، كارشناس پوست و گيسو به سوالاتي درباره‌ي كرم بدور ديده

كرم‌هاي ضدچروك به دور ديده از چه موادي درست شده‌اند؟
كرم‌هاي به دور ديده دربردارنده مواد مرطوب‌كننده، ويتامين A، C، E و در مواقعي لايه‌بردارهاي بسيار ضعيفي مي‌باشند كه نقش بافت‌سازي دارا‌هستند. از اين دسته كرم‌ها مي‌قدرت هم در زمان روز و هم شب قبلي از خواب بهره مند شد. بعضي از كرم‌هاي به دور ديده خاصيت ضدآفتاب هم دارا هستند كه اما منحصربه‌فرد روز ميباشند.

بهترين كرم دور چشم

آيا استعمال از اين كرم‌ها الزامي ميباشد يا اين كه پوشش مطلوب در آفتاب مثل داشتن عينك آفتابي قادر است از توليد چروك بدور ديده پيشگيري نمايد؟
با اعتنا به اينكه آفتاب يك كدام از دست اندركاران مهم ايجادكننده چروك‌هاي زودرس در خانم‌ها و آقايان و به‌خصوص اشخاصي مي باشد كه در فضاهاي گشوده و ذيل آفتاب فعاليت مينمايند، استعمال از كرم‌هاي ضدآفتاب و ضدچروك به دور ديده لازم ميباشد و قادر است تا حد متعددي از بروز چروك‌هاي زودرس پيشگيري نمايد. اما استعمال از عينك حفظ كننده پوست مقابل اشعه ماوراي‌‌بنفش نياز به استعمال از كرم بدور ديده و ضدآفتاب در نزديكي ديده را برطرف مينمايد ولي بايستي مطمئن باشيد كه عينك استاندارد هست و از پوست حريم ديده در قبال اشعه A و B نگهداري مي كند. لازم هست يك عينك‌ساز اين مساله را تاييد نمايد.

آيا غير از اشعه ماوراي‌بنفش خورشيد، كرم‌ها و مواد آرايشي هم مي توانند منجر چروك زودرس پوست شوند؟
در‌حالتي كه كرم‌ها با پوست سازش نداشته باشند و منجر عكس‌العمل‌هاي پوستي شوند، مورد‌ساز چروك و آلرژي‌هاي پوستي به‌خصوص در حوالي ديده مي شوند. كرم‌ آرايشي نبايد هيچ‌سيرتكامل عكس‌العملي روي پوست توليد نمايد ولي در حالتي كه با به كار گيري آن پوست مبتلا قرمزي و التهاب پوست يا اين كه جوش شد، بايستي بلافاصله مصرف آن را جدا كرد.

درصورتي كه شخصي تصميم به به كارگيري از كرم‌هاي ضدچروك بدور ديده داشته باشد، از چه سني بايستي مصرف آن‌ها را ابتدا نمايد؟
از به عبارتي هنگامي كه خط مش رفتن را مقدمه و آغاز به بازي در آفتاب مي نمايد، بهتر هست از كرم‌هاي ضدآفتاب و ضدچروك به دور ديده به كارگيري نمايد. هنگام به كارگيري از اين كرم‌ها پوست بايستي به طور كامل پاك باشد و كرم را مي بايست با دست به آرامي تحت پوست ديده ماليد.

در بازار اين مدل كرم‌ها برحسب سن طبقه‌بندي گرديده‌اند. آيا صراحت دارد كه به عنوان مثال يك خانم 20 ساله از كرم بدور ديده اختصاصي خانم‌هاي 40 سال به بالا استعمال نمايد يا اين كه برعكس؟
به‌طوركلي مي‌اقتدار اذعان كرد كه مواد تشكيل‌دهنده كرم‌هاي به دور ديده نسبتاً يكسان مي‌باشد و استعمال از گونه هاي آنان تفاوت چنداني ندارد. در واقع بايستي اظهار‌كرد كه‌اين كرم‌ها آنگونه كه تبليغ مي گردد، قدرتمند و ضعيف ندارند.

آيا مي‌قدرت از كرم‌هاي آرايشي فيس، كرم‌هاي مرطوب‌كننده يا اين كه ضدچروك شب و روز به حريم ديده هم زد يا اين كه بي ترديد بايستي كرم بدور ديده به كارگيري كنيم؟
به كار گيري از كرم آرايشي نبايد سبب ساز توليد عكس العمل در پوست شود. درصورتي كه كرمي حقيقتا آرايشي باشد، به كار گيري از آن روي پوست و حريم ديده ايرادي ندارد البته در صورتيكه اين كرم روي پوست عكس‌العمل نشان ميدهد، نبايد آن را حريم ديده زد. اين زمينه درباره ي كرم‌هاي ضدآفتاب هم صحت مي كند. كرم‌هاي آرايشي پوست رخ و كرم‌هاي آرايشي بدور ديده از ديد ادغام تفاوت چنداني با هم ندارند. كرم به دور ديده را مي‌اقتدار براي تمام چهره بهره برد البته درصورتي كه كرم‌هاي آرايشي چهره تحريك‌كننده پوست حريم ديده باشد، نبايد آنان را بدور پلك بماليد. در آغاز بايستي كرم را روي بخشي از پوست آزمون كرد.

كرم ضدچروك به دور ديده را بايستي به كدام نواحي از پوست حريم ديده و چه گونه زد؟
اين مدل كرم‌ها را بايستي به پوست پايين ديده زد. براي پلك بالا نيازي به به كار گيري از كرم وجود ندارد چون آفتاب به هيچ‌وجه به پوست آن نمي‌تابد.

در صورتي‌كه شخصي به جهت رعايت نكردن اصول مراقبتي، مبتلا چروك بدور ديده شد، آيا به كار گيري از كرم بدور ديده مي تواند منجر بهبود و برطرف شدن چروك‌ها شود يا اين كه مي بايست به انديشه شيوه ديگري بود؟
براي تصحيح نسبي چروك‌ها و تيرگي پايين ديده مي‌قدرت از نوعي ليزر بهره برد.توكسين بوتولينيوم A نيز مي تواند تا حدي چروك‌هاي نصيب فرنگي پلك را برطرف نمايد. در حالتي كه كه چروك‌ها بيشتراز حد و سبب ساز افتادگي پلك گرديده باشند، با امداد جراحي قابل معالجه ميباشند. كرم‌هاي ضدچروك تنها پيشگيري‌كننده‌اند و خواص درماني ندارند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۵۵:۵۲ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

شايسته ترين كرم دورچشم


چه جور كرمي بخريم؟

پوست تحت ديده همان گونه كه بيان شد، بسيار حساس و دقيق مي‌باشد، پس ممكن مي باشد در اثر بي كيفيتي مواد و آلرژيك بودن آن پوست تحريك گرديده و ملتهب شود. بدين ترتيب توجه فرماييد مطلقا كرمي را تهيه و تنظيم نمائيد كه هيچ‌ مواد عطري در آن نباشد و PH داخل آن هم به PH پوست نزديك باشد. داده ها جزيي را از كارشناس پوست و فروش بگيريد.
وجود هرگونه الكل و منتول نيز التهاب بوجود مي‌آورد. از خريد كرم هاي شيشه اي، به علت احتمال تماس زياد با هوا دوري كنيد و بجاي آن از نوع تيوبي به كار گيري فرماييد.

بهترين كرم دور چشم

روش تنظيم يك سري دسته قابل انعطاف كننده طبيعي عالي براي مومشاهده
نظرمخالفين

به لحاظ بعضي از متخصصان پوست و ديده،اشخاصي كه در گير آلرژي چشمي مي‌باشند لازم مي باشد هنگام خارج رفتن از خانه و قرار به دست آوردن در فضاي گشوده بي ترديد از عينك افتابي و كرم هاي ضدآفتاب به كارگيري نمايند و از قرارگرفتن در هواي گرم جلوگيري نمايند. ولي آلرژي چشمي خاص به محدوده سني خاصي وجود ندارد و در هر سني ممكن مي‌باشد واقعه بيفتد،به اين ترتيب توصيه ميشود از كرم ها درين مواقع با احتياط بيشتري استعمال نماييد.

درمورد كرم هاي دورچشم اين گزينه نيز گفته مي‌شود كه،اين كرم ها در رخ ورود به ديده عارضه ها متعددي براي شخص داشته و مشكلاتي مانند حساسيت يا اين كه زخم به رگهاي عصبي ديده و شبكيه ي آن را به هم پا دارااست.
بدين ترتيب بعضي،موافق به كارگيري از كرم‌هاي به دور ديده نيستند چراكه علاوه بر توليد دلايل بر روي ديده، وقتي كه به كار گيري از آنان متوقف شود باعث بروز چروك‌هاي اضافه حريم ديده ميگردد.

معرفي شايسته ترين كرم دورچشم
مارك كيهلز keihls

شايسته ترين كرم دورچشم

كرمي سبك براي به كار گيري ي روزمره بسيار مطلوب مي‌باشد و برندي داراي اعتبار و كيفيت خوب مي‌باشد كه از تركيبات تشكيل دهنده ي آن مي شود به ويتامين ها از قبيل c،k، و كافئين مطلوب به همپا به كارگيري از روغن هسته انگور اشاره نمود.براي رفع تيرگي بدور ديده و پر‌نور كردن پوست بسيار مطلوب مي باشد.در بازار هاي جهاني با بها ۳۹ دلار به فروش ميرسد.

مارك ستردي اسكين saturday skin

شايسته ترين كرم دورچشم

ستردي اسكين مارك ديگري هست كه با جذابيت و كيفيت بالاي خويش توانسته مي باشد محبوبيت متعددي را ازآن خويش نمايد. ستردي اسكين را ميتوانيد اضافه براي آبرساني و پر‌نور سازي پوست دورچشم خويش به كار گيري فرمائيد.در فرمولاسيون اين كرم از موادي نظير، روغن آووكادو و پپتيد و هيالورونيك اسيد هست بها اين كالا نيز در بازارهاي جهاني حدودا ۴۶ دلار به تثبيت رسيده ميباشد شايسته ترين كرم دورچشم براي استعمال روزمره هست.

مارك نتروژنا neutrogena

شايسته ترين كرم دورچشم

چيزي كه منجر شده‌است، نتروژنا را ليست شايسته ترين كرم دورچشم خويش در اختيار بگذاريم خاصيت تقويت كنندگي و آبرساني بسيار بالاي آن ميباشد كه در فيض اين كار ايجاد كلاژن در پوست تقويت گرديده و پوست بدور ديده شما به نحوه محسوسي پر‌نور و صاف خواهد شد.
علت تمامي ي اينها آب مي‌باشد عواملي مانند سيگار، عدم رطوبت و نورآفتاب به مرور دوران سبب ساز معدود شدن آب پوست ميگردد اسيدهيالورونيك اين كرم مانند اسفنجي براي نگهداري سالم پوست آب را به خويش جذب مينمايد تا پف و التهاب و خطوط به دور ديده شما‌را ازبين برنده شود.

شيوه معالجه آفتاب سوختگي در فصل سرمامشاهده
مارك روك رتينول roc retinol

شايسته ترين كرم دورچشم

طبق نظرهاي متخصصان پوست رنيتول منجر تقويت و آبرساني جهت رفع خطوط و تيرگي زيرچشم مي گردد.رتينول نخست براي معالجه چين و چروك هاي حريم ديده گزينه تاييد سازمان طعام وداروي ايالات متحده (fda) قرار گرفت.
با بالا رفتن سن مراحل پيري و افتادگي ديده ها نيز رخداد مي‌ افتد البته با اين كالا ميتوانيد پوست بدور ديده را تقويت و استحكام ببخشيد.

مارك سينره cinere

شايسته ترين كرم دورچشم

تحت عنوان شايسته ترين كرم دورچشم اهل ايران،سينره يك كدام از شايسته ترين هايي ميباشد كه با استعمال ازمواد طبيعي و بيوتكنولوژي، علاوه بر اينكه اقتدار خودداري فوق العاده اي در رويارويي با چين و چروك دارااست، سبب از در ميان رفتن هاله سياه بدور ديده ميشود. مواد مؤثر جان دار درين كرم علاوه بر ارتقا معيار كلاژن و الاستين، سبب ساز تقويت غشاء مويرگي رگهاي پوست گرديده كه در سود آن تغذيه پوست بهتر انجام يافته و پوست، رنگي روشن پيدا مي‌نمايد و شاداب خيس و برنا خيس به حيث ميرسد. استعمال از كرم به دور ديده از سن ۲۵ سالگي به خصوص در كساني كه از وجود هاله سياه به دور ديده سختي ميبرند سفارش ميشود.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۱۹:۲۴ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

شايسته ترين برند كرم ضد چروك به دور ديده


شايسته ترين برند كرم ضد چروك به دور ديده
كرم ضد چروك به دور ديده اين مهم را براي شما آماده مينمايد كه قشنگ خيس از مدام در آينه خويش را مشاهده كنيد. در صورتي‌كه مي‌خواهيد هرگز گرد پيري را بر روي فيس خويش ببينيد و جواني و شادابي را مدام با خويش به هم پا داشته باشيد بايستي از پوست خويش محافظت نماييد. شايد با خويش بگويد چه راهكارهاي براي اين مهم توصيه داريم. بايستي به شما بيان كنم هزينه كردن و خريد كرم هاي ضد چروك به دور ديده براي زيبايي و سالم پوست شما يكي ارزان ترين راهكارهاي پيشنهادي ما مي باشد. در صورتي‌كه شما از سن نادر با به كارگيري از كرم هاي ضد چروك زيبايي چشمان خويش را مراقبت نمائيد سواي شك و ترديد در سنين بالا نيازي به كار هاي لبريز هزينه و راز سام آور نخواهيد داشت. بي آلايش ترين كاري كه شما مي‌توانيد براي زيبايي و سالم پوست خويش مد لحاظ داشته باشيد فايده گيري از كرم هاي ميباشد كه براي مراقبت از پوست شما در حيث گرفته شده‌است. در نوشته‌علمي پيش رو سعي در آن داريم تا شايسته ترين برند كرم ضد چروك به دور ديده قادر را به شما ملازمان مستمر معرفي كنيم. تا با يك تعيين صحيح و ايده ال به تندستي و زيبايي خويش دست پيدا فرمائيد. در حالتي كه مي‌خواهيد متعدد خيس از هر دوران ديگري در توده محاوره اي از صميم قلب خويش بدرخشيد به شما پيشنهاد مي‌كنيم با ما همدم باشيد.

بهترين كرم دور چشم

اشكال كرم ضد چروك بدور ديده
كرم ضد چروك بدور ديده خويش را ميتوانيد مبني بر سن، محصول و دسته پوست خويش به كارگيري نماييد. شايسته ترين سن پيشنهادي براي آغاز كرم ضد چروك به دور ديده سن بيست و پنج به بالا مي‌باشد. وقتي كه شما برنا ميباشيد خواه ناخواه پوست شما كلاژن سازي انجام مي‌دهد و پوست شما به همين دليلي روشن و خوشگل مشاهده مي شود؛ البته بعد از طي گذر روزگار و بالا رفتن سن اين پرسه با وقفه و در سنين خيلي بالا به صورت كل اين فرمان متوقف مي‌شود. از همين رو با به كار گيري از كرم هاي ضد چروك بدور ديده شما ميتوانيد بدين پرسه درماني براي بهبودي چروك هاي به دور ديده خويش ياري نماييد. كرم هاي به دور ديده را با دو وضعيت معمولي و توانا ميتوانيد تهيه و تنظيم فرماييد. كرم هاي معمولي را به حالت روزمره از سنين معدود آغاز نماييد تا نيازي به كرم هاي ضد چروك بدور ديده توانا نداشته باشيد؛ البته در صورتي به هر دليلي اين مهم را به دست آلزامير سپرده بوديد به هيچ عنوانً نگران نباشيد. با به كار گيري از كرم هاي ضد چروك بدور ديده كاركشته كه براي شما در لحاظ گرفته شده‌است ميتوانيد در مقطع دوران بسيار كوتاهي به فيض دلخواه خويش دست پيدا نمائيد. از سوي ديگر براي كساني كه پوست چربي دارا هستند ژل هاي مد لحاظ قرار داده شده‌است كه شما مي‌توانيد با در دست گرفتن چربي پوست خويش به به كار گيري از آن بپردازيد. به جهت اينكه غده هاي چربي حريم ديده بسيار كمتر از ديگر قسمت هاي ديگر تن مي‌باشد پوست حريم ديده شما حساس خيس ميباشد و سريع خيس نيز چروك مي‌شود.


برچسب: بهترين كرم دور چشم،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۳۱:۰۳ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

چه كنيم كرم به دور ديده تاثير بهتر و بيشتري داشته باشد؟ر


#9:تعيين كرم به دور ديده براساس بها:

ما معتقديم كه‌اين يك قاعده ميباشد كه بايستي در هنگام به دست آوردن گونه هاي توليدات نگهداري از پوست در حيث بگيريم:صرفا به اين دليل‌كه چيزي گران خيس هست، ضرورتاً بدين مفهوم وجود ندارد كه بهتر فعاليت مي نمايد، به جاي آن كه تنها به بها كرم ديده نگاه فرماييد، به مواد نخستين اش نيز نگاه نماييد، مراقب تركيبات، مرطوب كننده قادر باشيد و خير تنها برچسب ارزش كه مواد بسيار مهم خيس ميباشند .

بهترين كرم دور چشم

# 10:دقت نكردن به مشكلتان:

همگي كرم هاي چشمي يك سان نيستند، در حالي كه به كارگيري از هر كرم چشمي خيلي بهتر از به كارگيري نكردن مي‌باشد، ولي چنانچه از كرم يگانه ايراد خودتان به كارگيري نمي‌كنيد، پس فعاليت خاصي انجام نمي دهيد، براي مثال، در حالتي‌كه وسيع ترين نگراني شما سياهي ذيل ديده ها هست، با استعمال از يك كرم كه بر روي اين اختلال تمركز دارااست ، به سراغ آن برويد.

كرم به دور چشمي با اين تركيبات براي رفع چروك مطلوب ترين ميباشد
هنگام خريد و پيشنهاد آنلاين يك كرم بدور ديده بايستي به تركيبات آن صد رد صد دقت داشته باشيد تا به سود ي دلخواه برسيد ؛ به گفته ي كارشناسان پوست بزرگترين ادغام براي يك كرم بدور ديده ضد چروك موادي مي باشد كه ساخت كلاژن را در پوست تحريك فرمائيد مثل :

ويتامين C موضعي

بارها و بارها در بخش سالم نمناك اشاره شده‌است كه ويتامين C نيز به ارتقا ساخت كلاژن ياري مي‌نمايد پس با اين حقيقت توصيه ميكنيم از كرم هاي اسيد اسكوربيك براي رفع چين و چروك سطحي پوست تان به كارگيري نماييد.

رتينول

رتينول در ساخت كلاژن در جايگاه نخستين جاي‌دارد با اين درحال حاضر، از آنجايي كه براي پوست هاي حساس نامناسب مي باشد، توصيه ميشود قبلي از مصرف توليدات دربردارنده رتينول مطلقا با دكتر كارشناس مشاوره نمائيد كه ممكن مي باشد كارشناس پوست با اعتنا به آلرژي پوست شما كرم هاي دربردارنده پپتيد را برايتان تجويز نمايد.

بايدها و نبايدهاي به كار گيري از كرم بدور ديده براي اثرگذاري بيش تر
بايدها:

ضربه و يا اين كه ماساژ:

ماساژ قابل انعطاف و نازونوازش قابل انعطاف هر دو عالي ميباشند." شما ميتوانيد كرم را فشار دهيد، ميتوانيد مقداري ماساژ دهيد، حركات چرخشي را آزمون نمائيد، يا اين كه حتي ميتوانيد آن را روي يك دست پنبه اي قرار دهيد و براي يك سري دقيقه تحت ديده خويش بگذاريد.

بگذاريد تا پوستتان تر بخورد:

كرم ديده خويش را نزديك به يك دقيقه (يا اين كه طولاني تر، در صورتي‌كه ممكن ميباشد) اذن دهيد بماند تا جذب شود و آن‌گاه پرورش پيرايش فرماييد، بنابراين، پودر يا اين كه كانسيلر شما از اساس قابل انعطاف كننده مازاد در كرم ديده بد فرم نخواهد شد.

طريق كرم زدن

چه كنيم كرم به دور ديده تاثير بهتر و بيشتري داشته باشد؟
نبايدها:

كشيدن پوست:

پوست پايين ديده يك ساختار متعدد نسبت به ساير چهره داراست، پوست ذيل ديده نازك ترين پوست كل تن ميباشد. به اين ترتيب درصورتي كه شما حقيقتاً پوست خويش را هنگام ماليدن كرم به حريم بكشيد، احتمالاً اين عمل را خيلي دشوار خيس در واقع انجام مي دهيد.

از كرم هاي چرب به كار گيري نكنيد:

اين روغن هاي سنگين مي‌توانند بافت پوست دقيق حوزه‌ ديده را كاهش دهند و در زمان زمانه، فيبرهاي الاستين را كاهش دهند و سبب چين و چروك زودرس شوند.

چطور شايسته ترين كرم ديده را گزينش كنيم ؟
درپي كرم هاي چشمي بگرديد كه دربردارنده تركيبي از اشكال تركيبات ضد پيري ميباشند ، كه پوست كليه به آن نياز دارا‌هستند:آنتي اكسيدان ها، مواد مالامال كننده پوست، و مواد غذايي براي بازيابي و ترميم .

نمونه ها مشتمل بر گليسرين، سديم هيالورونات، سراميد، عصاره هاي گياهي بي عطر، روغن و كره، ويتامين ها، رتينول، اسيدهاي چرب، و تري گليسيريد هستند، در شرايطي كه در بخش سالم نمناك مي‌خوانيد هر سيرتكامل كرم به دور ديده كه شما استعمال ميكنيد بايستي سواي بو باشد،اين كه آيا طبيعي (مانند روغن هاي گياهي) يا اين كه تصنعي باشد، منشاء كار كشته عكس العمل آلرژيك و حساسيت هست، به خصوص براي محصولاتي كه به ديده نزديك مي‌شوند.

انتظارات واقع‌بينانه داشته باشيد:

كرم چشمي كه چين و چروك را از ميان پيروز شود، پوست را بالا بكشد، يا اين كه پف و رينگ هاي تيره را منزه نمايد. يك كرم ديده عالي، بافت پوست را هيدراته، صاف و سفت، پر‌نور و به صورت مشهود، ظواهر خطوط، تيرگي ها، بعضا اشكال پفي و چين و چروك را كاهش ميدهد - و اين بسيار داراي هيجان هست!

كرم به دور چشمي كه در كاسه شيشه اي مي‌باشد را نخريد
بسته بندي شيشه اي اذن ميدهد كه در هر توشه گشوده شدن در كاسه ، مواد اول ضد پيري مانند رتينول، روغن هاي گياهي، و آنتي اكسيدان ها از ميان بروند، به علاوه، هر توشه كه انگشت خويش را (يا اين كه اسپاتول) را به درون شيشه فرو فرمائيد، زمينه سالمي پيش مي‌آيد (يا اين كه قاشق)، براي روز، به‌دنبال كرم چشمي باشيد كه حفاظت از آفتاب در طيف وسيعي را ارائه مي‌دهد و SPF آن 30 يا اين كه طولاني تر مي باشد،

در‌حالتي كه نمي توانيد موردي را پيدا نمائيد كه دوست داريد، يك لايه نازك از كرم ديده را بزنيد و بعد از آن پرورش مرطوب كننده روز خويش را با كرم ضد آفتاب بزنيد و مطمئن گرديد كه فارغ از رايحه مي‌باشد.، اكثري از اشخاص دوست دارا‌هستند از يك ژل چشمي در صبح استعمال نمايند (آن هايي كه پيرايش متعددي مي‌كنند) و يك كرم ديده بالم مانند در شب بزنند.


برچسب: بهترين كرم دور چشم،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۰۰:۰۲ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

چه موادي بايستي در كرم شما باشد؟


كرم دورچشم لوكس نخريد
پوست حساس به دور ديده‌ها نياز به نگهداري‌هاي ويژه‌اي داراست؛ شايد به كار گيري از يك كرم خوب يك گام اساسي در محافظت زيبايي ديده‌ها باشد.
روزنامه سيب سبز: پوست حساس بدور ديده‌ها نياز به نگهداري‌هاي ويژه‌اي دارااست؛ شايد به كارگيري از يك كرم خوب يك گام اساسي در محافظت زيبايي ديده‌ها باشد.

بهترين كرم دور چشم

پوست اطرف ديده يكي‌از حساس‌ترين نصيب‌هاي تن هست و معمولا روي تمام محصول ها و كرم‌هاي متفاوت مندرج كه در پايين ديده استعمال نشود. البته براي خريد كرم بدور ديده چه مي بايست كرد؟ در اين باره مي بايست توجه ويژه‌اي داشت تا مبادا به پوست اين نصيب آسيبي رسد. در داروخانه‌ها گونه هاي مختلفي از اين مدل كرم‌‌ها موجود هست كه به راحتي شما‌را سرگردان مي كنند تا در غايت نتوانيد كرم مطلوب را شناسايي نمائيد البته در شرايطي كه نكات خاصي را بدانيد و طرز‌هاي تشخيص يك كرم خوب را حافظه بگيريد به راحتي مي توانيد شايسته ترين كرم را تعيين فرماييد.

كرم دورچشم گران‌قيمت نخريد
براي چه كرم مي خريد؟

اوليه از تمامي انگيزه خويش را از خريد كرم به دور ديده معلوم نمائيد براي مثال كرمي براي معالجه چروك‌ها ميخواهيد يا اين كه مي خواهيد سياهي‌هاي ذيل ديده را برطرف نمائيد يا اين كه مي خواهيد پف ديده‌ها را برطرف نماييد و. . . كرم‌هاي مختلفي براي معالجه اشتباهات متفاوتي پباده سازي گرديده‌اند و هر مورد يك ايراد را برطرف ميكنند.

چه موادي بايستي در كرم شما باشد؟

زماني قرار مي باشد براي يك كرم هزينه نمائيد بهتر ميباشد از مواد نخستين آن با خبر گرديد تا مطمئن گرديد كرم را صحيح مي خريد ،به همين برهان صد رد صد به برچسب كرم خريداري گرديده اعتنا نمائيد و آن را بخوانيد؛ به عنوان مثال يك كرم ضدچروك و ضدپيري ديده بايستي دربردارنده موادي زيرا رتينوئيد، كافئين، آلفاهيدروكسي اسيد، آنزيم Q10 و ويتامين C باشد. كرمي هم كه براي از دربين بردن رينگ‌هاي بدور ديده به فعاليت ميايد بايستي دربردارنده موادي زيرا ويتامين K يا اين كه هيدروكينون يا اين كه كافئين يا اين كه عصاره چاي سبز يا اين كه رتينول باشد. دقت نماييد قطعا كرم شما يكي اين مواد را داشته ‌باشد.

كرم شب يا اين كه روز؟

با خويش تصور كنيد كه قرار ميباشد چه روزگار‌‌هايي از كرم خويش به كارگيري فرماييد به عنوان مثال ميخواهيد در زمان روز كرم بزنيد يا اين كه فقط شب‌ها از كرم به دور ديده‌ به كار گيري ‌نماييد يا اين كه اينكه درپي كرم‌هاي مختلفي براي هردو اين شرايط‌ها ميباشيد. براي مثال برخي اشخاص كرم ضدچروك پر‌نور كننده‌اي مي خواهند كه پايين آرايش و پيرايش از آن استعمال نمايند در صورتي شما هم چنين كرمي ميخواهيد بي ترديد بايستي در آن فيلترهاي نگهداري‌كننده در اشعه ماوراي‌بنفشSPF وجود داشته باشد. اما اگرهم‌ داخل كرم شما موادي زيرا دي‌اكسايد تيتانيوم يا اين كه زينك اكسايد وجود داشته باشد ميتواند از پوست در مقابل آفتاب مراقبت نمايد.


برچسب: بهترين كرم دور چشم،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۱۹:۴۶ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

گونه هاي كرم بدور ديده


كرم شب يا اين كه روز؟

با خويش تصور كنيد كه قرار ميباشد چه دوران هايي از كرم خويش به كار گيري نمائيد به عنوان مثال ميخواهيد در زمان روز كرم بزنيد يا اين كه فقط شب ها از كرم به دور ديده به كار گيري نمائيد يا اين كه اينكه در‌پي كرم هاي مختلفي براي هر دو اين وضعيت ها مي باشيد. تحت عنوان مثالبعضي اشخاص كرم ضد چروك پر‌نور كننده اي مي‌خواهند كه ذيل پيرايش از آن استعمال نمايند در حالتي كه شما هم چنين كرمي ميخواهيد مسلما مي بايست در آن فيلترهاي مراقبت كننده در اشعه ماوراي بنفشSPF وجود داشته باشد. ولي در‌حالتي كه هم داخل كرم شما موادي زيرا دي اكسايد تيتانيوم يا اين كه زينك اكسايد وجود داشته باشد مي‌تواند از پوست در مقابل آفتاب نگهداري نمايد.

بهترين كرم دور چشم

چه كرم هايي نخريد

پوست پايين ديده بسيار حساس ميباشد به همين عامل به راحتي تحريك مي‌گردد و مي‌تواند در گير التهاب شود پس دقت فرماييد قطعا كرمي بخريد كه هيچ سيرتكامل مواد عطري در آن وجود نداشته باشد و PH باطن آن نيز نزديك پوست و اشك ديده باشد. علاوه بر اينها وجود هرگونه الكل و منتول نيز قادر است سبب التهاب پوست شما شود. علاوه بر اين بهتر مي باشد از خريد كرم هايي كه بسته بندي شيشه اي دارا‌هستند صرفنظر نمائيد و پيرو كرم هايي باشيد كه در تيوب مي باشند. چرا كه بيش تر شيشه ها در گشادي دارا هستند و اين سبب ساز ميشود كه كرم بيش تر در معرض هوا و روشنايي قرار گيرد و همين موجب معدود شدن كيفيت كرم و پرورش بيش تر باكتري ها مي‌شود.

كرم بدور ديده خوب و مطلوب

كرم به دور ديده گران نخريد


گونه هاي كرم بدور ديده

سفارش مي‌كنيم خيلي در‌پي كرم هاي به دور ديده لوكس نباشيد، به همين ادله اوليه از تمامي گزينش هاي تان را محدود نماييد و سپس ميان آن‌ها ارزان ترين را بخريد و در صورتي‌كه ديديد پس از يك‌سري هفته منفعت چنداني نداشت، يكي‌از ديگر بخريد. با اين طريق شما پول متعددي را صرف خريد جنس اوليه نكرده ايد و ميتوانيد به راحتي كرمي ديگر تعيين فرماييد. اعتنا داشته باشيد كه هيچوقت ارزش بالا علامت با كيفيت يك فرآورده وجود ندارد. گهگاه برند هاي تجاري فقط به جهت نامي كه دارا‌هستند از شما پول متعددي مي‌گيرند. انجمن متخصصان پوست آمريكا در گزارشي گفته مي باشد كه حتي توليدها ارزان ارزش هم ميتوانند كيفيت خير داشته باشند.
بهتر ميباشد از خريد كرم هايي كه بسته بندي شيشه اي دارا‌هستند صرفنظر فرمائيد و در پي كرم هايي باشيد كه در تيوب مي باشند. چرا‌كه اضافه شيشه ها در گشادي دارا‌هستند و اين سبب ساز مي‌شود كه كرم بيش تر در معرض هوا و نور و روشنايي قرار گيرد و همين موجب نادر شدن كيفيت كرم و پرورش طولاني تر باكتري ها مي گردد.

كرم بدور ديده خوب و مطلوب مي بايست چه ويژگيهايي داشته باشد


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۵۲:۵۱ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

كرم به دور ديده در روز يا اين كه شب؟


درباره ي دوران به كار گيري از كرم بدور ديده بايستي اين نكته را خاطرنشان كرد كه زمانه مشخصي نيست و بهتر ميباشد در هر سني به كار گيري از كرم بدور ديده در نگهداري‌هاي پوستي گنجانده شود. در واقع مراد اين مي‌باشد كه هر چه زودتر و جتي از زمانه نوجواني در‌پي به كار گيري از كرم به دور ديده باشيد، مشكلي توليد نميشود. اما در سنين زير در‌پي كرم‌هايي باشيد كه فقط خواص مرطوب‌كنندگي دارا‌هستند و به كارگيري از گونه هاي كرم بدور ديده ضد چروك و رفع تيرگي ديده سفارش نمي شود. در هر سني كه مي باشيد، در شرايطي‌كه تا به اكنون از كرم به دور ديده به كارگيري نمي‌كرديد، به دير بودنش تاءمل نكنيد و به سراغ خريد يك كرم به دور ديده عالي باشيد. هر روز كه مي‌گذرد، سن فراتر مي‌رود و براي استعمال از كرم ضد چروك به دور ديده و اشكال كرم‌هاي ضد پيري هيچ وقت دير وجود ندارد زيرا دست‌كم از پيري پوست در روزهاي آينده پيشگيري ميكنيد. در بي آلايش‌ترين موقعيت ممكن پوست خويش را از راديكال‌هاي آزاد و مواد مضر مو جود در فضا نگهداري مي كنيد.

بهترين كرم دور چشم

 

كرم به دور ديده صرفا يگانه خانم‌ها وجود ندارد و بهتر هست آقايان هم براي حفظ از پوست خويش به تامل به كارگيري از اين كرم باشند. اما بايستي اين را هم اذعان كرد كه در سنين بالا قرار وجود ندارد كرم به دور ديده اعجاز نمايد و در حين كوتاهي چين و چروك شما‌را از دربين برنده شود، اما دست كم بدانيد كه با تغذيه و مراقبت، از چروك شدن بيش تر و زخم به پوست خودداري مينمايد.

بخش اعظمي اشخاص در تحت پوست حريم ديده چربي‌هايي دارا‌هستند كه به طريق دانه و لكه‌هاي پر رنگ چشم مي گردد اين واقعيت را بدانيد كه هيچ كرم بدور چشمي در عالم اين چربي‌ها را از دربين نمي‌موفقيت.

كرم به دور ديده در روز يا اين كه شب؟
شايسته ترين كرم بدور ديده

شايد براي شما هم اين سؤال در ذهن توليد شود براي اينكه از چروك به دور ديده خودداري فرمائيد و شايسته ترين سود را داشته باشيد، استعمال از كرم به دور ديده را بايستي در صبح انجام بخشيد و يا اين كه در شب؟ تغذيه پوست حريم ديده در حين شب كافي مي‌باشد؟

به جهت اينكه پوست حريم ديده نازك ميباشد و در حين روز با چشمك زدن، پلك زدن و به حريم نگاه كردن هميشه در اكنون به عمل دريافت كردن عضله‌ها اين منطقه مي‌باشيد، بهتر مي باشد كه كرم بدور ديده را هم در زمان روز و هم در زمان شب استعمال نمائيد. براي اينكه بتوانيد شايسته ترين كرم بدور ديده را براي خودتان تعيين نمائيد، در آغاز نيازتان را بشناسيد و بعد از آن از متخصص فروش اثاثيه آرايشي و بهداشتي در داروخانه يا اين كه هر مغازه ديگري بپرسيد كه كدام گونه كرم ميتواند نياز شمارا برآورده نمايد. داده ها درج شده روي توليد ها و اشكال كرم بدور ديده را بخوانيد، كرم‌هاي ضد چروك، برطرف كننده پف حريم ديده، از در ميان پيروز تيرگي بدور ديده، مرطوب‌كننده و غيره از اشكال مختلفي مي‌باشند كه هر يك روي انگيزه خاصي پباده سازي و متناسب با آن نياز ساخت گرديده‌اند.

شما ميتوانيد گونه هاي محصول ها بدور ديده را به حالت لايه‌هاي متعدد هم براي بدور ديده به كارگيري فرمائيد. براي اين فعاليت بهتر مي باشد كه از سبك‌ترين فرآورده آغاز فرمائيد. يعني نخست جنس مايع، آنگاه ژلي، سرم، كرم و آنگاه روغن يا اين كه پمادها را براي بدور ديده خويش به فعاليت ببريد. اين نكته را فراموش نكنيد كه مدام كرم به دور ديده را گذشته از كرم رخ و همينطور ضد آفتاب‌ها به روي پوست بماليد.

صبح كه از خواب بيدار مي شويد، بعد از آنكه فيس خويش را شستيد و با تونر يا اين كه منزه‌كننده‌ها پاك كرديد، سرم اختصاصي يا اين كه كرم بدور ديده را كه براي رفع نياز آيتم نظرتان تنظيم كرديد، به پوست به دور ديده بماليد. اين سرم ميتواند براي رفع تيرگي و مبهوت بودن بدور ديده باشد و موجب سپيد شدن به دور ديده شود. در صورتي اين فرآورده دربردارنده ويتامين سي باشد، مي‌تواند پوست را در قبال راديكال‌هاي آزاد نگهداري نمايد و همينطور ويتامين اي از پوست در قبال آنتي‌اكسيدان‌ها محافظت مي نمايد. سديم اسكوربات يا اين كه ويتامين سي همينطور موجب كلفت شدن پوست به دور ديده ميگردد و تيرگي حريم آن را كمرنگ‌خيس مي‌نمايد، براي اينكه سود آيتم انتظار را مشاهده كنيد مي بايست حدود شش ماه طاقت فرماييد. موادي مانند نياسين آميد يا اين كه ويتامين ب۳ و كوژيك اسيد هم لكه‌هاي تيره را پر‌نور مي نمايند.

شب هنگام، يك ساعت پيشين از آنكه به رخت خواب برويد، پوست چهره خويش را منزه فرمائيد و بعد كرم بدور ديده دربردارنده رتينول را به پوست نواحي ديده بزنيد تا سبب رطوبت بخشيدن به دورم ديده شود. علت اينكه گفته ميشود يك ساعت پيشين از خواب به سراغ كرم برويد، اين هست كه پيشين از دراز كشيدن و خوابيدن، روزگار كافي براي جذب شدن كرم به پوست وجود داشته باشد.


برچسب: بهترين كرم دور چشم،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۵۶:۴۰ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

كرم بدور ديده گران نخريد

بهترين كرم دور چشم
چه كرم هايي نخريد

پوست تحت ديده بسيار حساس مي‌باشد به همين ادله به راحتي تحريك مي‌شود و مي‌تواند مبتلا التهاب شود پس اعتنا فرماييد قطعا كرمي بخريد كه هيچ سيرتكامل مواد عطري در آن وجود نداشته باشد و PH باطن آن نيز نزديك پوست و اشك ديده باشد. علاوه بر اينها وجود هرگونه الكل و منتول نيز ميتواند سبب التهاب پوست شما شود. علاوه بر اين بهتر هست از خريد كرم هايي كه بسته بندي شيشه اي دارا‌هستند صرفنظر نماييد و به‌دنبال كرم هايي باشيد كه در تيوب مي‌باشند. به دليل آن كه اضافه شيشه ها در گشادي دارا هستند و اين باعث ميشود كه كرم طولاني تر در معرض هوا و فروغ و روشنايي قرار گيرد و همين موجب معدود شدن كيفيت كرم و پرورش اضافه باكتري ها مي گردد.

كرم بدور ديده خوب و مطلوب

كرم بدور ديده گران نخريد


گونه هاي كرم بدور ديده

توصيه مي‌كنيم خيلي درپي كرم هاي به دور ديده لاكچري نباشيد، به همين عامل اوليه از كليه تعيين هاي تان را محدود فرماييد و سپس در ميان آن‌ها ارزان ترين را بخريد و در صورتيكه ديديد بعداز تعدادي هفته بهره چنداني نداشت، يكي‌از ديگر بخريد. با اين شيوه شما پول متعددي را صرف خريد جنس اوليه نكرده ايد و مي‌توانيد به راحتي كرمي ديگر تعيين فرماييد. دقت داشته باشيد كه هيچوقت ارزش بالا علامت كيفيت بالا يك متاع وجود ندارد. گهگاه برند هاي تجاري فقط به جهت نامي كه دارا‌هستند از شما پول متعددي ميگيرند. انجمن متخصصان پوست آمريكا در گزارشي گفته هست كه حتي توليدها ارزان ارزش هم ميتوانند كيفيت خير و خوبي داشته باشند.
بهتر مي باشد از خريد كرم هايي كه بسته بندي شيشه اي دارا‌هستند صرفنظر فرمائيد و درپي كرم هايي باشيد كه در تيوب مي‌باشند. به اين دليل‌كه طولاني تر شيشه ها در گشادي دارا‌هستند و اين منجر مي‌شود كه كرم بيش تر در معرض هوا و نور و روشنايي قرار گيرد و همين موجب نادر شدن كيفيت كرم و پرورش بيش تر باكتري ها مي‌شود.


چه گونه كرم بدور ديده را به كارگيري نمائيد

به كار گيري از كرم به دور ديده نيز تكنيك هاي خاصي دارااست شما بايستي اوليه از كناره داخلي ديده هايتان استارت نمائيد و آن گاه به سمت خارج جنبش فرماييد يا اين كه اينكه از كناره بيروني ديده ها استارت فرمائيد و به سمت درون بياييد تا به بيني برسيد. البته آيا مي بايست روي پلك هايتان نيز كرم بزنيد؟ خير لازم وجود ندارد، اما در‌صورتي‌كه پافشاري داريد ضرري ندارد ولي بهتر ميباشد صرفا شب ها بزنيد زيرا هنگامي روي پلك ها كرم مي زنيد در حين روز كرم با مواد آرايشي تركيب مي گردد و ممكن ميباشد وارد ديده شود و مشكلاتي را به وجود بياورد. اما بستگي به كرم مصرفي شما هم دارااست. بعضا از كرم ها را نبايد به هيچ عنوان روي پلك ها زد اما روي برخي از كرم ها درج شده كه روي پلك ها نيزمي قدرت بهره برد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۲۹:۴۹ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)