مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش .

مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش

مزاياي كرم دور چشم

بهترين كرم دور چشم

يكي از اهداف حياتي كرم به دور ديده به جز روشن كردن اين نواحي و همينطور از ميان بردن چروك به دور چشم، اين ميباشد كه برخي از مواد مغذي را به به دور ديده برساند كه در كرم‌هاي رخ به اندازه متفاوتي وجود داراست و بايستي براي اطراف ديده از دزهاي ضعيف‌تر استفاده شود . پوست نازك دور و بر چشم نسبت به پوست ضخيم‌تر در ديگر قسمت‌هاي صورت، جذب بهتري دارد و درصورتي كه به كارگيري از كرم‌هاي معمولي فيس كه براي دور و بر ديده حاذق مي باشند بيش از حد مورد استعمال قرار گيرند، سبب ساز آسيب رساندن به پوست دور ديده ميگردند . كرم‌هاي دور ديده به رخ منحصر به فرد براي رطوبت دهي به ناحيه اطراف آن فرموله شده‌اند و به همين ادله است كه در حجم كمتر، ارزش بالاتري نسبت به ديگر كرم‌هاي صورت دارند .

هنگامي كه به دنبال كرم دور چشم عالي و مطلوب خود مي‌گرديد، بهترين مورد كرم‌هاي فارغ از بو و ضد آلرژي مي باشند . كرم‌هايي كه عطر زيادي دارند، براي اطراف ديده سفارش نمي‌شوند . كرم بدور چشم لانكوم، كرم به دور چشم لورال و كرم بدور چشم كلينيك از برندهاي پيشنهادي ميباشند . البته كرم به دور چشم عالي اهل ايران هم در برندهاي معتبر داخلي ساخت ميشود .

دور
ديده جوان كننده
برخي از كرم‌هاي به دور ديده دارنده كافئين مي باشند و به فيس موقت موجب محكم شدن پوست دور و اطراف ديده ميگردند و تأثير سريع‌تري در صورت ساخت ميكنند . گفته گرديده كافئين سبب ساز بهبود گردش خون مي گردد و مي‌تواند پف محيط چشم را كاهش دهد . همچنين درصورتي كه كرم بدور ديده را قبل از به كار گيري باطن سردخانه قرار دهيد و به فيس سرد آن را اطراف چشم استعمال كنيد، مي‌توانيد پف گوشه و كنار ديده را كم نمائيد .

به طور كلي كرم دور چشم در اغلب مواقع دربردارنده مواد تشكيل دهنده‌اي است كه در كرم‌هاي صورت به كارگيري مي‌شود، تنها ميزان و درصد آنان گوناگون مي باشد .

در شراي كرم صورتي كه براي پوست خود به كار گيري ميكنيد ضعيف هست و در داده ها آن متن گرديده كه مي‌توانيد براي به دور ديده نيز استعمال كنيد، مصرف آن براي نواحي ديده مشكلي ساخت نمي‌كند . ولي كرم‌هاي از دربين پيروز جوش يا كرم‌هاي ضد چروك فيس از آنجايي كه داراي مواد تشكيل دهنده كاركشته هستند، در صورت تماس با دور و اطراف ديده موجب التهاب، قرمزي يا اين كه عارضه‌هاي اكثر ميگردند .


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۳۳:۱۱ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

درمان هاي خانگي و گياهي سريع براي سياهي دور چشم

بهترين كرم دور چشم


ويتامين C جان دار در آب ليموترش مي‌تواند براي معالجه سياهي بدور ديده مصرف شود.

با به كار گيري از يك توپ پنبه اي يه خرده آب ليموترش نو را بر روي ديده بسته قرار دهيد و بگذاريد 10 دقيقه بماند و بعد با آب سرد بشوييد.

ماسك رفع سياهي به دور ديده با ليمو ترش

در طريق ديگر يك قاشق غذاخوري آب ليموترش را با دو قاشق خوراك خوري پوره گوجه خارجي و يك قاشق طعام خوري پودر زردچوبه مخلوط فرماييد و آن را به آرامي پايين ديده بماليد، بعداز 10 تا 15 دقيقه با آب پاك آن را بشوييد.
اين طرز ها را يك توشه در روز براي چندين هفته انجام دهيد.

8. زردچوبه
زردچوبه دارنده خاصيت آنتي اكسيدان و ضد التهابي بوده و براي معالجه سياهي بدور ديده اثرگذار ميباشد.

معالجه تيرگي به دور ديده

ادغام دو قاشق چاي خوري پودر زردچوبه را با آب آناناس مخلوط نماييد و تحت ديده ها بماليد، بگذاريد 10 دقيقه بماند و بعد از آن با آب بشوييد.
اين طرز را هر روز انجام دهيد تا سود بگيريد.

9. عسل
عسل دارنده خاصيت آنتي اكسيداني و ضد التهابي قادر بوده و تحت عنوان يك مرطوب كننده عالي فعاليت مي‌كند و همينطور پوست را تحريك به ايجاد كلاژن مي‌كند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۵:۳۹:۲۴ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

علل مشترك سياهي زير چشم چيست؟

بهترين كرم دور چشم


اين علت اصلي تيرگي پايين ديده مي‌باشد.كمبود خواب سبب ساز مي گردد كه ديده به اندازه كافي استراحت نداشته باشد. و گردش خون را در پوست كاهش ميدهدو سبب مي‌گردد كه پوست اكسيژن و مواد پرخاصيت لاغزم به اندازه كافي اخذ نكند.در سود چين و چروك و سياهي تحت ديده صورت مي‌گيرد.

كارداران ژنتيكي:

در سود بخش اعظمي از مطالعات ، به علت دست اندركاران ژنتيكي ف بخش اعظمي از اشخاص پوست نازك يا اين كه رگ هاي خوني كوچك ذيل ديده دارا‌هستند.اين به اين معناست كه پدر و مادر آن‌ها هم چنين خصوصيتي دارا‌هستند.طبق نهايي پژوهش ها، توزيع ملانين در پوست ذيل ديده نيز ذيل تاثير كارداران ژنتيكي قرار مي گيرد.

بي آبي تن:

وقتي كه تن كم آب باشد ، رگهاي خوني ذيل پوست حساس ديده متورم مي شوند و سبب ساز تيرگي آن مي شود.

آفتاب:

اشعه ماورائبنفش در خورشيد ،رنگدانه ملانين را ذيل پوست زير تاثير قرار مي دهد و سبب سياهي و تيرگي تحت ديده مي‌شود.

علل سياهي به دور ديده

سياهي و تيرگي تحت ديده به جهت آفتاب
توتون و تنباكو:

سوئ مصرف تنباكو ، الكل و قهوه سبب ساز كاهش رگ هاي خوني ، كاهش جريان خون و ساخت چين و چروك و تيرگي ذيل ديده مي‌شود.

كمبود مواد غذايي:

رژيم غذايي ضعيف و كمبود مواد مفيد بر تندستي شما تاثير مي‌گذارد. اين موقعيت از روش علائم فرنگي مانند پوست كم آب، تيرگي ها ،و چين و چروك ظواهر مي‌گردد.

نادر خوني:

آنمي ، خون ريزي نا منظم را توليد مي نمايد. در حالي كه سبب ساز توليد همو گلوبين مي گردد و در غايت باعث به ساخت تيرگي هاي تحت ديده مي‌گردد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۳۳:۴۷ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

مطالبي در مورد كرم دور چشم

بهترين كرم دور چشم

كرم
گران نخريد
توصيه ميكنيم خيلي به‌دنبال كرم‌هاي به دور ديده گرا‌نقيمت نباشيد، به همين استدلال اول از همه، انتخاب‌هاي‌تان را محدود فرمائيد و آن گاه در در ميان آن ها ارزان‌ترينش را بخريد و در صورتيكه ديديد بعد از آن از چند هفته استفاده چنداني نداشت، يكي ديگر بخريد . با اين راه شما پول متعددي را صرف خريد كالا اول نكرده‌ايد و به همين دليل مي توانيد به راحتي كرمي ديگر بخريد .

اعتنا داشته باشيد كه هيچگاه قيمت بالا، آرم كيفيت عالي يك كالا نمي باشد . گهگاه مارك‌هاي تجاري فقط به برهان نامي كه دارا هستند از شما پول زيادي مي‌گيرند . انجمن متخصص ها پوست كانادا در گزارش خويش گفته ‌است كه چه بسا توليد ها ارزان‌قيمت نيز مي‌توانند كيفيت خوبي داشته باشند .

چه
نوع كرم به دور چشم را نبايد خريد؟ پوست ذيل ديده بسيار حياتي است، به همين ادله به راحتي تحريك گرديده و ميتواند مبتلا التهاب شود . پس دقت كنيد حتما كرمي بخريد كه هيچ‌گونه مواد عطري در آن وجود نداشته‌باشد و PH درون آن نيز نزديك به PH پوست باشد .

علاوه بر اين‌ها، وجود هرگونه الكل و منتول نيز قادر است سبب ساز التهاب پوست شما شود .

علاوه بر اين بهتر هست از خريد كرم‌هايي كه بسته‌بندي شيشه‌اي دارند صرف‌نظر فرماييد و به ‌دنبال كرم‌هايي باشيد كه در تيوب مي‌باشند .

به اين عامل كه بخش اعظم شيشه‌ها در گشادي دارا هستند و اين سبب مي‌شود كه كرم بيشتر در معرض هوا و روشنايي قرار گيرد و همين موجب كم شدن كيفيت كرم و رشد اكثر باكتري‌ها ميگردد .

كدام
كرم ضد‌چروك را اوليه استارت كنيد؟
هنگامي مي خواهيد به كار گيري از كرم‌هاي ضدچروك را آغاز فرماييد خوبتر ميباشد هم از كرم به دور چشم، نيز كرم ضد‌چروك رخ استعمال كنيد .


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۰۳:۴۲ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

كرم هاي دورچشم كاهش دهنده پف:

بهترين كرم دور چشم

پف چشم به عامل تجمع مايعات تن در محيط ديده به وجود مي ­آيد كه استدلال آن ممكن مي باشد كم خوابي، آلرژي، يا نداشتن رژيم غذايي مطلوب باشد . كرم هايي به بازار عرضه شده كه حاوي كافئين بوده و پف چشم را از بين مي­ موفقيت .

كرم
دورچشم منحصر به فرد تيرگي: بهترين
كرم بدور چشم كرم هاي دربردارنده ويتامين C و K و همينطور كافئين تيرگي را كاهش مي ­دهد همينطور با به كار گيري از كرم ­هايي حاوي LIGHT-REFLECTING مي توانيد تيرگي بدور چشم خود را كاهش دهيد .

راهنماي
خريد كرم ضد آفتاب و پر فروش ترين كرم هاي ضد آفتاب در جمهوري اسلامي ايران – سال ۹۷
شايسته ترين
كرم دور ديده منحصر افراد جوان: اكثري از اشخاص تصور مي­ كنند به كارگيري از اين كرم ها تنها مناسب اشخاص پير است؛ در صورتي كه مراحل پيري پوست از سن بيست سالگي به آنگاه آغاز گرديده و به مرور زمان اين پروسه ارتقا مي­ يابد . بيشتر پزشكان عقيده دارا‌هستند در فيس استفاده از اين كرم ها در سنين جواني از ساخت چين و چروك پيشگيري گرديده و پيري پوست به تاخير مي افتد . نكته اي كه مصرف كنندگان بايستي در حيث بگيرند اين ميباشد كه در رخ استفاده از اين كرم ها در سنين جواني (بيست تا سي سالگي) خوبتر است كرم هاي سبك دربردارنده مرطوب كننده­ كاركشته را تعيين و استفاده كنند . در واقع شايسته ترين كرم دور چشم براي اين جور از اشخاص كرم هاي دربردارنده ويتامين E و C ميباشند كه اندازه متعددي آنتي اكسيدان داشته و فرآيند پيري را نمايد مي­ كنند .

كرم
به دور چشم مناسب افراد سي تا چهل سال: به كارگيري از بهترين كرم بدور ديده براي افراد سي سال به بالا الزامي بوده و به اين افراد معمولا استعمال از كرم هايي با فرمولاسيون قدرتمند خيس توصيه مي­ شود . كرم هاي مطلوب براي اين گونه از اشخاص معمولا بايد حاوي ويتامين ها و آنتي اكسيدان ها باشد .

كرم
دورچشم منحصر اشخاص چهل سال به بالا: خوب تر مي باشد اشخاص در اين زمان از كرم هايي كه دربردارنده رتينول و هيالورونيك اسيد هست به كار گيري نمايند . در واقع رتينول جان دار در اين كرم ­ها خطوط ريز دور چشم، بافت و رنگ پوست را بهبود مي­ بخشد . همينطور هيالورونيك اسيد آن منجر محافظت رطوبت پوست دور و بر ديده مي­ شود . همچنين كرم هايي هم در بازار وجود دارااست كه دربردارنده فاكتورهاي پرورش بوده كه به تولد دوباره پوست امداد مي­ نمايند و نماي ظاهري گوشه و كنار ديده را بهبود بخشيده و از ايجاد چين و چروك جلوگيري مي­ كنند . اين نوع از كرم هاي دربردارنده فاكتور پرورش پايه گياهي داشته و يا اين كه به طور مصنوعي توليد مي­ شوند .

كرم
هاي دور ديده مخصوص آقايان: كرم ­هاي بدور چشم منحصربه‌فرد آقايان مناسب با پوست آن‌ها تهيه شده و معمولا سبك بوده و سريع جذب مي ­شوند . مواد مو جود در اين كرم ها سبب ساز ساخت دوباره­ الاستين و كلاژن گرديده و مراحل پيري را در پوست آقايان كاهش مي ­دهند .

پرفروش
ترين­ كرم هاي به دور چشم در كشور ايران – سال ۹۷ ۱ .
كرم به دور چشم روز نيوآ جور Q10


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۵۵:۴۱ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

چه كرم‌هايي نخريد؟

بهترين كرم دور چشم

نصيحت ميكرد خود انديشه فرماييد كه قرار مي باشد چه زمان‌‌هايي از كرم خود به كار گيري نماييد مثلا مي‌خواهيد در ارتفاع روز كرم بزنيد يا تنها شب‌ها از كرم بدور چشم‌ استعمال ‌كنيد يا اينكه به دنبال كرم‌هاي مختلفي براي هردو اين حالت‌ها مي‌باشيد . به تيتر نمونه برخي افراد كرم ضدچروك روشن كننده‌اي مي‌خواهند كه ذيل آرايش و پيرايش از آن به كار گيري نمايند در صورتي‌كه شما هم چنين كرمي ميخواهيد به طبع بايد در آن فيلترهاي محافظت‌كننده در اشعه ماوراي‌بنفشSPF وجود داشته باشد . البته اگرهم‌ باطن كرم شما موادي چون دي‌اكسايد تيتانيوم يا اين كه زينك اكسايد وجود داشته باشد مي تواند از پوست در پيش‌روي آفتاب حفظ كند .


چه كرم‌هايي نخريد؟
پوست زير چشم زياد حساس است به همين برهان به راحتي تحريك مي‌گردد و قادر است دچار التهاب شود پس توجه نمائيد مطلقا كرمي بخريد كه هيچ‌گونه مواد عطري در آن وجود نداشته‌ باشد و PH باطن آن هم نزديك پوست و اشك ديده باشد . علاوه بر اينها وجود هرگونه الكل و منتول نيز مي تواند سبب التهاب پوست شما شود . علاوه بر اين بهتر هست از خريد كرم‌هايي كه بسته‌بندي شيشه‌اي دارا‌هستند صرفنظر نمائيد و به دنبال كرم‌هايي باشيد كه در تيوب مي‌باشند . به اين استدلال كه بيشتر شيشه‌ها در گشادي دارا هستند و اين سبب ساز مي‌گردد كه كرم بخش اعظم در معرض هوا و نوروروشنايي قرار گيرد و همين موجب ناچيز شدن كيفيت كرم و پرورش بيشتر باكتري‌ها ميگردد .


كرم گران نخريد
سفارش ميكنيم خيلي به دنبال كرم‌هاي دور چشم لاكچري نباشيد، به همين دليل اول از همه انتخاب‌هاي‌تان را محدود نمائيد و سپس ميان آن‌ها ارزان‌ترين را بخريد و اگر ديديد بعد از آن از چندين هفته استفاده چنداني نداشت، يك عدد ديگر بخريد . با اين خط مش شما پول زيادي را صرف خريد كالا اوليه نكرده‌ايد و مي‌توانيد به راحتي كرمي ديگر تعيين كنيد . دقت داشته باشيد كه هيچ گاه ارزش بالا علامت كيفيت عالي يك متاع نمي باشد . گهگاه مارك‌هاي تجاري تنها به دليل نامي كه دارا‌هستند از شما پول متعددي مي گيرند . انجمن متخصصين پوست ايالات‌متحده در گزارشي گفته‌است كه چه بسا محصولات ارزان‌‌قيمت نيز ميتوانند كيفيت خير و خوبي داشته باشند .

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۲۹:۵۱ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

كرم به دور چشم

او‌لين برعكس نكته قبلي ميتوانيد كرم به دور چشم را براي ديگر قسمت‌هاي رخ نيز به كار گيري نماييد ولي به طور حتم تأثير آن بهتر از كرم‌هاي اختصاصي رخ نخواهد بود . پس در صورتيكه در قوانيني بوديد كه تنها كرم دور چشم در دسترستان قرار داشت، فارغ از نگراني مي‌توانيد از اين كرم براي رطوبت رساني به كل صورت استفاده كنيد البته خوبتر مي‌باشد اين فعاليت را به عادت روزمره خود تبديل نكنيد . چون پوست چهره قدرت بالاتري براي تحمل مواد تشكيل دهنده قوي‌تري دارااست كه مي‌تواند از خشكي، چروك، جوش و غيره پرهيز نمايد .

بهترين كرم دور چشم

چه
سني براي كرم به دور ديده مناسب است؟ كرم
به دور چشم
در قضيه دوران استفاده از كرم بدور ديده مي بايست اين نكته را ذكر كرد كه بازه مشخصي وجود ندارد و بهتر است در هر سني استعمال از كرم بدور ديده در مراقبت‌هاي پوستي گنجانده شود . در واقع مراد اين هست كه هر چه زودتر و جتي از دوران نوجواني به دنبال استعمال از كرم به دور ديده باشيد، مشكلي توليد نميشود . ولي در سنين ذيل به دنبال كرم‌هايي باشيد كه تنها خواص مرطوب‌كنندگي دارا هستند و استفاده از اشكال كرم بدور ديده ضد چروك و رفع تيرگي ديده سفارش نميشود . در هر سني كه هستيد، اگر تا به درحال حاضر از كرم بدور ديده به كار گيري نمي‌كرديد، به دير بودنش انديشه نكنيد و به سراغ خريد يك كرم بدور ديده خوب باشيد . هر روز كه مي‌گذرد، سن بالاتر مي رود و براي استعمال از كرم ضد چروك دور ديده و گونه هاي كرم‌هاي ضد پيري هيچ گاه دير نيست زيرا حداقل از پيري پوست در روزهاي آينده پيشگيري ميكنيد . در ساده‌ترين حالت ممكن پوست خويش را از راديكال‌هاي آزاد و مواد زيان آور جان دار در محفظه مراقبت مي كنيد .

بيشتر
بخوانيد: ۸ معالجه خانگي براي رفع چين و چروك به دور چشم
كرم بدور ديده فقط يگانه خانم‌ها نميباشد و بهتر مي‌باشد آقايان هم براي حفظ از پوست خود به تاءمل استعمال از اين كرم باشند . البته بايد اين را نيز ذكر كرد كه در سنين بالا قرار نميباشد كرم به دور چشم اعجاز كند و در مدت كوتاهي چين و چروك شما را از در ميان ببرد، البته دستكم بدانيد كه با تغذيه و محافظت، از چروك شدن اكثر و زخم به پوست خودداري مينمايد .

بخش اعظمي اشخاص در تحت پوست فضا ديده چربي‌هايي دارا هستند كه به صورت دانه و لكه‌هاي برجسته چشم ميگردد اين حقيقت را بدانيد كه هيچ كرم دور چشمي در دنيا اين چربي‌ها را از در بين نمي‌برد .

كرم
بدور چشم در روز يا شب؟ بهترين
كرم دور چشم
شايد
براي شما نيز اين سؤال در ذهن ايجاد شود براي اينكه از چروك بدور ديده خودداري فرماييد و بهترين سود را داشته باشيد، استعمال از كرم به دور ديده را مي بايست در صبح انجام بخشيد و يا در شب؟ تغذيه پوست اطراف ديده در طول شبكه هاي عمومي كافي است؟
به برهان اينكه پوست دور و بر چشم نازك ميباشد و در ارتفاع روز با چشمك زدن، پلك زدن و به اطراف نگاه كردن مدام در درحال حاضر به عمل گرفتن عضله‌ها اين منطقه هستيد، خوبتر است كه كرم به دور چشم را نيز در ارتفاع روز و نيز در ارتفاع شب استعمال كنيد . براي اينكه بتوانيد شايسته ترين كرم دور چشم را براي خودتان انتخاب كنيد، ابتدا نيازتان را بشناسيد و سپس از كارشناس فروش اثاثيه آرايشي و بهداشتي در داروخانه يا اين كه هر فروشگاه ديگري بپرسيد كه كدام دسته كرم ميتواند نياز شما را برآورده نمايد . داده ها متن گرديده روي توليد ها و گونه هاي كرم دور ديده را بخوانيد، كرم‌هاي ضد چروك، برطرف كننده پف دور و اطراف چشم، از في مابين چيره تيرگي بدور چشم، مرطوب‌كننده و غيره از انواع مختلفي هستند كه هر كدام روي هدف خاصي پباده سازي و متناسب با آن نياز ايجاد شده‌اند .


برچسب: بهترين كرم دور چشم،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۱۲:۵۲ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

كيسه چاي سرد براي رفع سياهي دور چشم

بهترين كرم دور چشم

يك خط مش معمولي ديگر براي خلاص شدن از تيرگي بدور چشم، به كارگيري از چاي سرد است . يك كيسه چاي را ترجيحا چاي بابونه يا چاي سبز در آب تر كنيد . آن را مدتي در فريزر و آن‌گاه بر روي چشمان خود قرار دهيد . از اين شيوه به طور آراسته استعمال نمائيد تا بهبود قابل توجهي را مشاهده فرمائيد .

4 .
روغن بادام به رفع سياهي دور ديده كمك مي كند روغن بادام حاوي ويتامين E مي‌باشد و اين ويتامين براي رفع تيرگي و سايه به دور چشم اثرگذار ميباشد . رويه كار فراوان سهل مي باشد . صرفا روغن بادام را در نواحي تيره خويش بماليد و به آرامي ماساژ دهيد . اجازه دهيد يك شبكه هاي مردمي بر روي چشم ها باقي بماند و صبح روز بعد آن را بشوييد .

5 .
گوجه فرنگي گوجه فرنگي يك روش خوب براي از دربين بردن سياهي زير چشم است، زيرا به طور طبيعي منجر كاهش دايره هاي تيره اطراف ديده مي شود و پوست را نرم و لطيف مي كند . كاري كه بايستي انجام دهيد اين مي باشد كه يك قاشق چاي خوري آب گوجه فرنگي را با يك قاشق چاي خوري آب ليمو ادغام نمائيد و آن را زير چشمانتان قرار دهيد .

اذن دهيد تا حدود ۱۰ دقيقه باقي بماند و آن‌گاه آن را با آب بشوييد . دست‌كم دو بار در روز اين معالجه را تكرار نمائيد . همينطور مي توانيد به طور روزمره آب گوجه فرنگي را به ياور آب ليمو و برگ نعناع به خواسته رهايي از سياهي بدور چشم بنوشيد .

6 .
خيار آبرسان پوست و درمان كننده معضلات پوستي خيار مقادير متعددي آب داراست و به پوست آبرساني مي كند و نوعي مرطوب كننده و نرم كننده طبيعي هم محسوب مي شود . آبرساني به پوست سبب ساز مي شود رگ هاي خوني خوبتر فعاليت كرده و پوست روشن به لحاظ برسد .


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۳۵:۲۹ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

شما چگونه از كرم دور چشم استفاده مي كنيد؟

بهترين كرم دور چشم

شما
چه طور از كرم بدور ديده استعمال مي كنيد؟ #
2:اعمال آن خارج از نوبت:
ترتيبي
كه تمام توليد ها محافظت از پوست خود را اعمال مي نمائيد ، با اهميت است، ولي هرچه توليدها بيشتري گوشه اي از برنامه روتين شما باشند، به ياد آوردن نوبت مناسبشان مشقت بار تر مي شود، يك قاعده سهل براي به خاطره داشتن اين است كه معمولاً شما بايد محصولاتي را براساس ضخامت اعمال كنيد،
درصورتي كه كرم ديده شما بي نياز تر و سنگين تر از مرطوب كننده تان است، بايد رو باشد، در‌صورتي‌كه سبك خيس از سرم است، توجه فرماييد كه ذيل مرطوب كننده تان باشد، البته، مدام دستورالعمل هاي روي بسته بندي كرم ديده خود را نظارت فرماييد تا ببينيد آيا بايد آن را گذشته يا اين كه سپس از مرطوب كننده اعمال نمائيد .

#
3:استفاده از آن روي پوست خشك:
اين
يك عدد ديگر از نكاتي هست كه مردم به ميزان كافي در رابطه اش نمي دانند:اگر مي خواهيد از مرطوب كننده خويش بيش ترين استعمال را بكنيد، بايد آن را بر روي پوست مرطوب اعمال كنيد، به اين استدلال كه اعمال مرطوب كننده بر روي پوست خيس و يا مرطوب مي تواند باعث به گير افتادن رطوبت شود و همين قانون مي تواند براي كرم چشم اعمال شود،
به اين ترتيب قبلي از اين كه از حوله استفاده كنيد، كرم را تا‌زمانيكه هنگامي صورتتان هنوز مرطوب است، در زير چشمان خود بماليد .

#
4:اعمال محصول بيش از حد نزديك به چشم ها:
اگر شما اين مال را به پلك ها يا اين كه نزديك مژه هاي خود اعمال مي كنيد، كارتان خطا است، به سادگي مال را در امتداد استخوان گرد چشم، درست زير ابرو و زير چشمان خود در يك صورت نصفه دايره اي در حدود 1 سانت ذيل خيس از خط مژه تان قرار دهيد، هنگامي شما كرم چشم را به نزديكي چشم ها مي زنيد، چشمانتان را به خطر مي اندازيد و ممكن ميباشد داخل چشمان شما برود، كه مي تواند سبب ساز به تحريك آن ها شود .

#
5:سايش بيش از حد:


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۳۸:۰۵ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)