مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش .

مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش

شایسته ترین روغن های طبیعی منحصر به فرد پوست


روغن های طبیعی، اعجاز گری میباشند که می‌توانند چین و چروک ها، تاثیر نور و روشنایی خورشید و آکنه را به دست‌کم برسانند و منجر شوند پوستتان بیش تر از هر دوران دیگری بدرخشد و برنا بماند.

 بهترین کرم دور چشم

در‌این نوشته‌ی علمی می‌خواهیم لیستی از شایسته ترین روغن های طبیعی منحصر به فرد پوست را به شما معرفی کنیم.

 

روغن هسته انار

روغن طبیعی که از دانه های انار گرفته می‌گردد، به خیال خاصیت ضد پیری اش پر اسم و رسم میباشد: این روغن به تجدید بنا سلولی و همینطور ثبت قابلیت و امکان ارتجاعی پوست امداد مینماید. اسید چرب های امگا 5 مو جود در هسته انار که پونیسیک اسید اسم دارا‌هستند، ضد التهاب هایی کار کشته می‌باشند که زخم وارداتی بوسیله اشعه ماوراء بنفش را به تاخیر می اندازند. گذشته از اینکه در معرض فروغ و روشنایی خورشید قرار بگیرید این روغن را به پوست خویش بمالید تا تاثیر ضد آفتابتان یک سری برابر شود. روغن دانه انار همینطور سرشار از اسید الاجیک میباشد، آنتی اکسیدانی طبیعی که تحت عنوان مراقبت کننده پوست در قبال سرطان شناخته می‌شود.

 

روغن رزماری

روغن طبیعی رزماری می‌تواند سبب ساز بهبود گردش خون و لنف گردیده و یاری دهد گودی های پوست که معمولا با اسم سلولیت شناخته میشوند از میان بروند. این روغن همینطور به پاک شدن پوست از آلودگی های محیطی نیز یاری مینماید. روغن رزمای را که دربردارنده ترکیبات آنتی باکتریال میباشد، روی پوست خویش ماساژ دهید تا به معالجه آکنه یاری دهد. میتوانید آن را با روغن نارگیب ادغام نمائید تا پوست را محکم نماید تا اثر ها کشیدگی و چروک از روی آن محو شود.

 

روغن اسطوخودوس

روغن اسطوخودوس لطیف البته قوی میباشد. بوی فوق العاده نیکی هم داراست. این روغن به ایجاد آنتی اکسیدان و تسکین سریع خیس پوست امداد میکند و از آن استعمال های اکثری می‌گردد، از آسیب های کوچک گرفته تا سوختگی های سطحی. خواص آنتی باکتریایی این روغن، آسیب را منزه نگه میدارد.

 

روغن نارنج

روغن نارنج را هنگامی به طور موضعی به کارگیری میکنید سبب ساز بهبود گردش خون و خواص ارتجاعی پوست می گردد و به همین خیال و خاطر نیز آوازه یافته میباشد. از این روغن برای کاهش لکه های روی پوست استعمال می‌نمایند. خاصیت ضد باکتریایی و ضد التهابی، آن را تبدیل به روغنی برای پیشگیری و معالجه آکنه نموده است. روغن نارنج را با مقداری کرم پوست میکس نمائید و بی واسطه روی پوست بمالید و یا این که می‌توانید کمی از آن را در آب رقیق نمائید و تحت عنوان شوینده چهره گزینه استعمال قرار دهید.


برچسب: بهترین کرم دور چشم،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۵۴:۴۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

شایسته ترین روغن گیاهی


بیش تر بخوانید: اشکال پوست و طرز حفظ از آنان

شایسته ترین روغن‌های گیاهی برای به دور دیده

بهترین کرم دور چشم 
بایستی اظهار‌کرد در هر منزل و ولی در کابینت‌های هر آشپزخانه، موادی موجود است که برای سالم طولانی تر و زیبایی کارآمد می‌باشند و می توانند یاری بزرگی به جیبتان هم بکنند. به عنوان مثال روغن نارگیل یکی‌از موادی میباشد که به جز آشپزی، تأثیرات مثبتی روی زیبایی میگذارد.

خاصیت روغن نارگیل برای به دور دیده
این روغن، یکی‌از شایسته ترین روغن گیاهی برای بدور دیده و دارنده آنتی‌اکسیدان‌هایی میباشد که تن به آنان نیاز دارااست. ویتامین ای و ویتامین آ باطن روغن نارگیل قادرند مانند پروتئین‌های ضروری تن ساخت کلاژن را ارتقاء دهند (کلاژن منجر استحکام پوست می شود). از خاصیت روغن نارگیل برای بدور دیده می‌اقتدار بدین مورد ها اشاره نمود که به ایجاد سلول‌های پوستی نو امداد میکند و موجب محافظت از اتصال بافت‌های پوست میگردد. این عمل سبب خودداری از معلق، خم شدن بافت‌ها و تولید چین و چروک میشود. روغن نارگیل سبب قابل انعطاف شدن پوست هم گردد.

 

خاصیت روغن زیتون برای چروک بدور دیده
رطوبت بدور دیده زودتر از باقی نصیب‌های پوست از دست می‌رود. روغن زیتون طبیعی و خالص را با آب‌لیمو یا این که گلیسیرین ادغام نمایید یا این که آن را به طور ناپخته به کارگیری فرمایید. برای به کار گیری از خاصیت روغن زیتون دست خویش را مقداری چرب نمائید و به آهستگی روی پوست به دور دیده و تحت دیده بمالید.

خرید اشکال روغن زیتون از سوپرمارکت دیجی‌محصول

شایسته ترین ماسک برای چروک بدور دیده
استعمال از میوه و سبزی سبب معالجه چروک به دور دیده می‌گردد. به جز میل کردن این مواد مغذی، برای معالجه خانگی چروک بدور دیده می‌قدرت آن‌ها‌را بر روی پوست هم به کار گرفت. بعضا از این مواد خوراکی که بیش تر سفارش می گردند عبارت‌اند از: خیار، آووکادو و پرتقال.

آب پرتقال خطوط و چروک‌های چهره را کاهش می دهد. برای به کار گیری از این ماسک بدور دیده طبیعی، یک پد پنبه‌ای بردارید و کمی از آب پرتقال طبیعی را روی آن بچکانید. با ضربه‌های ریز و آرام پنبه را بدور دیده خویش بزنید و این فعالیت را دو توشه در روز، صبح و بعد از ظهر تکرار فرمائید. مراقب باشید که آب پرتقال به داخل چشمانتان وارد نشود. بعداز به کارگیری یک سری هفته‌ای از این ماسک بدور دیده خودتان تفاوت را مشاهده میکنید.

 

خیار یک کدام از صیفی‌جاتی میباشد که منجر کاهش چروک تحت دیده میگردد. یک سری برش رینگ‌ای از خیار خنک را تحت عنوان ماسک ضد چروک بدور دیده به طور روزمره و زمان ۱۰-۱۵ دقیقه روی دیده‌هایتان قرار دهید. در شرایطی‌که کمی عسل روی خطوط دیده بمالید و آنگاه رینگ‌های خیار را روی دیده قرار دهید، تأثیر آن برای رفع چروک پایین دیده اضافه میگردد.

بیش تر بخوانید: کلیه آنچه در خصوص ماسک رخ بایستی بدانید

آووکادو بر تندرست پوست تأثیر بخش اعظمی داراست. این میوه دارنده ویتامین آ، نوعی از رتینول میباشد. رتینول یکی فاکتورهای اصلی به ظاهر پوست میباشد و منجر تحریک و پرورش سلول‌های نو پوستی و ساخت کلاژن میشود. هر چه معیار کلاژن پوست طولانی تر باشد، چین و چروک و خطوط روی پوست هم کمتر میگردد.

معالجه چروک به دور دیده با نحوه‌های طبی و جراحی
شیوه‌های مختلفی مانند بوتاکس، فیلر، قرص، لیزر درمانی و جراحی پوست که به طور سریع برای از در بین بردن چروک فیس به کار گیری می گردند، به وسیله دکتر معالج کارشناس و در محیطی تندرست و بهداشتی فیس می گیرند. بایستی بدانید که به کار گیری از بوتاکس برای برهه زمانی تعدادی ماه چروک رخ را از در میان میبرد و لیزر رمانی، جراحی و کشیدن پوست، چروک فیس و به دور دیده را برای برهه زمانی طولانی‌تری محو میکنند. رفع چین و چروک چهره با داروهای گیاهی مقداری دیرتر به سود میرسد البته مطمئن‌خیس می‌باشند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۵۴:۰۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

بهترین کرم دور چشم

 

چه موادی بایستی در کرم شما باشد

بهترین کرم دور چشم 
زمانی قرار میباشد برای یک کرم هزینه فرمائید بهتر میباشد از مواد اول آن باخبر گردید تا مطمئن گردید کرم را صحیح میخرید ،به همین عامل مطلقا به برچسب کرم خریداری گردیده اعتنا نمائید و آن را بخوانید؛ برای مثال یک کرم ضدچروک و ضدپیری دیده بایستی دربردارنده موادی زیرا رتینوئید، کافئین، آلفاهیدروکسی اسید، آنزیم Q10 و ویتامین C باشد. کرمی هم که برای از میان بردن رینگ های به دور دیده به فعالیت میاید می بایست دربردارنده موادی زیرا ویتامین K یا این که هیدروکینون یا این که کافئین یا این که عصاره چای سبز یا این که رتینول باشد. دقت فرمایید مسلما کرم شما یکی‌از این مواد را داشته باشد.
کرم به دور دیده

خصوصیت های کرم به دور دیده خوب
کرم شب یا این که روز؟
با خویش تصور کنید که قرار میباشد چه زمانه هایی از کرم خویش استعمال فرمایید برای مثال می‌خواهید در زمان روز کرم بزنید یا این که صرفا شب ها از کرم به دور دیده به کار گیری نمائید یا این که اینکه در‌پی کرم های مختلفی برای هردو این وضعیت ها می‌باشید. مثلا برخی اشخاص کرم ضدچروک پر‌نور کننده ای میخواهند که پایین پیرایش از آن به کارگیری نمایند در‌حالتی که شما هم چنین کرمی می‌خواهید مطلقا می بایست در آن فیلترهای نگهداری کننده در اشعه ماورای بنفشSPF وجود داشته باشد. اما اگرهم باطن کرم شما موادی زیرا دی اکساید تیتانیوم یا این که زینک اکساید وجود داشته باشد می‌تواند از پوست در مقابل آفتاب مراقبت نماید.

چه کرم هایی نخرید
پوست پایین دیده بسیار حساس میباشد به همین استدلال به راحتی تحریک می گردد و میتواند مبتلا التهاب شود پس اعتنا نمائید مطلقا کرمی بخرید که هیچ سیرتکامل مواد عطری در آن وجود نداشته باشد و PH داخل آن نیز نزدیک پوست و اشک دیده باشد. علاوه بر اینها وجود هرگونه الکل و منتول نیز می‌تواند منجر التهاب پوست شما شود. علاوه بر این بهتر میباشد از خرید کرم هایی که بسته بندی شیشه ای دارا‌هستند صرفنظر نمائید و پیرو کرم هایی باشید که در تیوب می باشند. چرا که بیش تر شیشه ها در گشادی دارا هستند و این منجر می گردد که کرم اضافه در معرض هوا و فروغ و روشنایی قرار گیرد و همین موجب نادر شدن کیفیت کرم و پرورش طولانی تر باکتری ها می‌شود.

کرم گران نخرید
توصیه میکنیم خیلی پیرو کرم های بدور دیده لاکچری نباشید، به همین استدلال اولیه از همگی تعیین های تان را محدود فرمائید و آن گاه دربین آن‌ها ارزان ترین را بخرید و در صورتی دیدید پس از یکسری هفته سود چندانی نداشت، یک کدام از دیگر بخرید. با این طرز شما پول متعددی را صرف خرید مال اولیه نکرده اید و می‌توانید به راحتی کرمی دیگر تعیین نمایید. دقت داشته باشید که هیچ زمان بها بالا آرم باکیفیت یک متاع وجود ندارد. گهگاه برند های تجاری فقط به جهت نامی که دارا هستند از شما پول متعددی میگیرند. انجمن متخصصان پوست آمریکا در گزارشی گفته میباشد که حتی تولیدها ارزان بها هم میتوانند کیفیت خیر و خوبی داشته باشند.

چه طور کرم را استعمال فرمائید
به کار گیری از کرم بدور دیده نیز تکنیک های خاصی دارااست شما می بایست اولیه از کناره داخلی دیده هایتان آغاز نمائید و آن‌گاه به سمت خارج تکان فرمایید یا این که اینکه از کناره بیرونی دیده ها استارت فرمایید و به سمت باطن بیایید تا به بینی برسید. ولی آیا بایستی روی پلک هایتان نیز کرم بزنید؟خیر لازم وجود ندارد،اما درصورتی که سماجت دارید ضرری ندارد ولی بهتر میباشد تنها شب ها بزنید زیرا زمانی روی پلک ها کرم می زنید در حین روز کرم با مواد آرایشی ادغام میگردد و ممکن میباشد وارد دیده شود و مشکلاتی را به وجود بیاورد. ولی بستگی به کرم مصرفی شما هم داراست. برخی از کرم ها را نباید ابدا روی پلک ها زد ولی روی بعضا از کرم ها درج شده که روی پلک ها نیزمی اقتدار بهره برد.

برای پف دیده ها چه نمایید
پف دیده ها می‌تواند به جهت عکس العمل های حساسیتی یا این که عده شدن مواد مایع در پایین آن باشد. گهگاه هم پف دیده ها به جهت سینوس ها یا این که سندرم های پیش از قاعدگی میباشد. گذشته از آنکه برای پف دیده های تان از کرمی به کار گیری نمائید بایستی بدانید مواد مرطوب کننده باطن این کرم ها قادر است سبب ساز پف بیش تر پایین دیده ها شود.


برچسب: --------------- https://ordme.com/sanitary/treat/eye-treatment،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۵۸:۱۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

علت سیاهی و تیرگی به دور دیده در زنان و مردان چه می‌باشد؟


تیرگی و سیاهی بدور دیده از علت را راههای معالجه و پیشگیری
رینگ های تیره و هاله ای به رنگ سیاه در نزدیکی دیده که زیبایی این عضو مهم چهره را مختل مینماید دلیلی میباشد که طی سال شمار متعددی از خانم ها و آقایان را به مطب متخصصان پوست و موی و کلینیک های زیبایی می کشاند پس می اقتدار اخذ که سیاهی بدور دیده اختلال نادری وجود ندارد و نیاز به فهمیدن علت و راههای معالجه آن شم می گردد برای همین درین بخش از بهداشت و سالم نمناک از سیر تا پیاز آن را شرح خوا هیم بخشید ، در آغاز سوالاتی مطرح می گردد که دربرگیرنده :

بهترین کرم دور چشم

سیاهی به دور دیده

علت سیاهی و تیرگی به دور دیده در زنان و مردان چه می‌باشد؟

نحوه های معالجه سیاهی و تیرگی بدور دیده به شیوه های لایه برداری و با به کار گیری از دارو به چه شکل انجام می‌گردد؟

هایفوتراپی و تزریق ژل هیالورونیک اسید چطور قادر است سیاهی بدور دیده را رفع نماید؟

راههای پیشگیری از سیاهی و تیرگی پوست به دور دیده چه است ؟

طب سنتی برای معالجه سریع و خانگی تیرگی بدور دیده چه پیشنهادی دارااست؟

 

آنچه می بایست راجع به علل و معالجه تیرگی بدور دیده بدانید
علت سیاهی ، چاله و تیرگی به دور دیده
پیشین از هرچیز و بیان هر گونه جزئیات در این زمینه به علت و عوارض اصلی تیرگی دورچشم میپردازیم ؛ گودال دورچشم می‎تواند آرم‎ای از دیگر بیماری‎ها نظیر نادر‎کاری تیروئید، نادر‎خونی، نادر‎خوابی، خستگی مفرط باشد ، گفتنی میباشد برخلاف آنچه که بعضا تصور میکنند، خستگی صرفا استدلال تیرگی و گودال تحت دیده وجود ندارد هرچند صراحت دارد که کمبود خواب می‌تواند منجر سیاهی تحت دیده شود، ولی اشتباهات و بیماری های بخش اعظمی نیز میتواند علت گودال پایین دیده و سبب سیاهی و تیرگی بدور دیده شود و بعضا از اشخاص نیز به طور ژنتیکی و از زمان کودکی، مستعد داشتن چنین ظاهری میباشند.

برخی دیگر از عوارض اصلی سیاهی و تیرگی به دور دیده عبارتند از:
کشیدن سیگار و مصرف بیشتراز حد الکل می‌تواند موجب تیرگی و چاله دیده شود .

فاکتورها و عامل ها موروثی

آلرژی و حساسیت ها

استرس و اگزما

کمبود آهن

ضربه یا این که جراحت هایی که سبب ساز کبودی پایین دیده میشوند

زاری کردن

حبس شدن مایعات در تن

اختلالات رنگدانه های پوستی

نقص‌ خواب

 

رابطه معدود خوابی با تیرگی به دور دیده
با بالا رفتن سن، یه خرده از چربی و کلاژن حریم دیده ها از میان می‌روند. ای زمینه یاور با نازک شدن پوست، سبب تیرگی و گودال تحت دیده ها می گردد.

ابتلا به بیماری مونونوکلئوز ، بیماری که منجر میگردد دیده های مریض متورم و پف کرده شوند.

سلولیت پری اوربیتال ، بیماری که در واقع نوعی عفونت باکتریایی پلک ها میباشد. در‌حالتی که که‌این بیماری به صحت با آنتی بیوتیک معالجه شود، جایی برای نگرانی وجود ندارد.

وجود بیشتراز حد نمک در رژیم غذایی سبب ساز احتباس آب در تن میگردد و از پاراگراف در تحت دیده ها نیز آب مازاد توده می‌شود.

نادر خونی، نادر کاری تیروئید، تنش های عصبی و کمبود ویتامین هایی مانند آهن از گزاره دست اندرکاران اکتسابی تیرگی بدور دیده میباشد،

سیاهی به دور دیده در زنان به علت شیوع معدود خونی در زنان نسبت به مردان میباشد


برچسب: بهترین کرم دور چشم،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۸ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۵۴:۴۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

علامتی از موضوع حساسیت در شخص باش


1- علامتی از موضوع حساسیت در شخص باشد.
2- اشخاص آتوپیک، یعنی کسانی که مستعد حساسیت‌های پوستی و حتی تنفسی (مثل آسم) می باشند، یکی از خصوصیت‌های پوستی‌شان تیرگی بدور دیده میباشد. حقیقت این میباشد که تیرگی به دور دیده اکثر زمان ها مورد ژنتیکی دارااست و داروهای موضعی تاثیر خیلی متعددی در بهبود آن ندارند البته داروهای زیادی تحت عنوان ضد‌تیرگی به دور دیده وجود دارا‌هستند که گاه میتوانند جایگاه تیرگی را تا حدی بهبود بخشند. بیش تر کرم‌های ضد‌تیرگی به دور دیده‌ دربردارنده رتینول تحت عنوان یک ماده لایه‌بردار خفیف و نیز یک ماده ضدلک و بهبوددهنده شرایط گردش خون پوست حیطه می باشند. ویتامین K به طور موضعی یکی از مواقعی میباشد که در بخش اعظمی از کرم‌های ضدلک بدور دیده به‌کار می‌رود و مقاله‌ها علمی زیادی در زمینه ی تاثیر آن موجود هست.

بهترین کرم دور چشم

از گیاهان گوناگون نیز جهت کاهش تیرگی به دور دیده مستعمل میباشد، مانند گیاه آرنیکا و فرمانروا‌بلوط. هر چه پوست اشخاص تیره‌خیس باشد، معمولا تیرگی بدور دیده هم شایع‌خیس میباشد. گاه مشکلات داخلی مثل بیماری‌های تیروئید یا این که کم‌خونی و فقر آهن، خستگی و کم‌خوابی نیز به تشدید تیرگی به دور دیده کمک می‌کنند و در بازبینی این بیماران بایستی بدین مسایل هم دقت کرد. رینگ‌های تیره ذیل دیده معمولا ربطی به اندوه‌های فیزیکی یا این که معیار خواب ندارند.

این عارضه به یک سری فاکتور تشریحی بستگی دارااست و ممکن میباشد از مختصات خانوادگی باشد. پوست پلک‌ها نازک بوده و دربردارنده بافت چربی کمی میباشد.

خونی که در عروق وسیع نزدیک پوست پلک جریان دارااست، از خارج پوست پیدا بوده و در پوست ساخت رنگ تیره مایل به آبی رنگ می‌کند. همینطور ممکن میباشد به عبارتی موقع از عروق نشت خون به وجود آمده باشد، مثل واریس وریدهای اندام تحتانی باشد. رینگ‌های تیره هنگام خستگی یا این که پریدگی رنگ، در حین دوران قاعدگی و در ماه‌های انتها بارداری شدیدتر و ممکن میباشد با بالا رفتن سن تغییر و تحول رنگ آشکارتر گردیده و به طور دایمی در‌ آید.
رینگ‌های تیره معمولا با کرم‌های استتار که اکثر تولیدکنندگان اسباب آرایشی در خط تولیدشان دارا هستند، محو می شوند. با فروشندگان اثاثیه آرایشی در رابطه رنگ و روش به کار گیری از آن مشاوره کنید. کسانی که عینک دارا هستند، میتوانند از شیشه‌های رنگی کمک بگیرند چون رنگ تیره، ذیل عینک کمتر آشکار می گردد.

چاره
او‌لین و شایسته ترین شیوه، حل مشکلات حافظه شده‌است. هرچند در مورد ها مادرزادی حل مشکل چندان راحت به‌لحاظ نمیرسد. به کارگیری از ماسک‌های شبانه علاوه بر مهیا‌آوردن محیطی مغذی و مرطوب برای پوست فیس، سبب ساخت ادب مضاعف برای شما میشود. این امکان را برای پوست شما آماده می‌کند که بعد از یک روز خسته‌کننده کاری پوست خویش را در پردیس میوه‌ها با گل و بلبل فقط بگذارید. وقتی این تاثیرات دوچندان می گردد که در ماسک‌ خویش از مواد آنتی‌اکسیدان یا این که ضد پیری نیز کمک گرفته شود.

طرز‌های خانگی
1- مصرف پوست خیار و گذاشتن آن روی پوست به طور روزمره
2- چای، پف و تیرگی پایین دیده را کاهش میدهد. پنبه را به چای آغشته کنید و به زمان 20 دقیقه به پوست پلک کمپرس کنید.
3- مصرف آب سیب زمینی به صورتی که آن را به پوست ذیل دیده بمالید. پنبه را به سیب‌زمینی آغشته کنید و به بازه زمانی 20 دقیقه روی پوست ذیل دیده بگذارید.
4- مصرف صیفیجات و قرص‌آهن در رخ وجود فقر آهن
5- خواب کافی، هفت، هشت ساعت خواب در شب
6- شست‌وشو با آب خنک صبح که از خواب بیدار می شوید، رخ‌تان را با آب خنک بشویید. این منجر می شود رگ‌های خونی پایین چشمان شما به یک باره بر اثر سردی آب منقبض و بعداز تعدادی دقیقه به طور واکنشی متورم شود. ارتقاء خون‌رسانی معالجه اصلی کبودی تحت دیده میباشد.
تندرست نیوز: تیرگی به دور دیده را به چه شکل از فی مابین ببریم


برچسب: بهترین کرم دور چشم،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۳۷:۵۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

مهم‌ترین عواملی که منجر سیاهی بدور دیده می گردند


تمامی دوست دارا هستند خوشگل باشند و این یک مراد قابل احترام میباشد. یک کدام از مواقعی که در زیبایی فیس اثرمنفی دارااست؛ سیاهی و چاله به دور دیده میباشد. البته برای از میان بردن سیاهی به دور دیده راهکاری موجود است؟ آیا ممکن است در منزل و با ماسک های طبیعی مثل ماسک زردچوبه فارغ از هزینه زیاد چاله و سیاهی حریم دیده را معالجه کنیم؟ خوشبختانه جواب این دو سوال مثبت میباشد. با اینجانب تا انتهای این پست یاور باشید تا با این ماسک های خانگی و طبیعی به یاور فواید آن‌ها آشنا شویم.

بهترین کرم دور چشم

شاید زیاد در زمینه ی فواید زردچوبه برای پوست رخ و دورچشم شنیده باشید. به همین مراد قصد دارم شما‌را بطور مختص و ویژه با خاصیت ماسک زردچوبه برای به دور دیده و شیوه های تنظیم ماسک زردچوبه برای به دور دیده آشنا کنم.

مهم‌ترین عواملی که منجر سیاهی بدور دیده می گردند

کمبود خواب
استرس
مصرف بیشتراز حد کافئین
عمل زیاد جلوی کامپیوتر
بی آبی پوست
بالارفتن سن
ناله زیاد
وراثت
کمبود آهن
عدم مصرف آب کافی
شایسته ترین راهکارهای خانگی برای از میان بردن سیاهی بدور دیده
برای از در میان بردن سیاهی به دور دیده در آغاز با ۶ ماسک عالی آشنا می شویم و آن گاه توضیح می دهم مواد مستعمل درین ماسک ها چطور می‌تواند به رفع سیاهی و چاله و پف تحت دیده امداد نمایند.

ماسک شماره ۱ برای رفع سیاهی بدور دیده


این ماسک برای از در بین بردن سریع سیاهی به دور دیده بسیار مطلوب میباشد و در ۳ روز می قدرت تا حد متعددی سیاهی و پف به دور دیده را کاهش اعطا کرد. این ماسک موجب شادابی، نرمی و جوانی پوست حریم دیده میشود. از این ماسک می‌توانید برای تمام فیس خویش هم به کار گیری فرمایید.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۳۱:۲۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

سیاهی به دور دیده


سیاهی به دور دیده میتواند هم مردان و هم زنان را زیر تاثیر قرار دهد. اینک عارضه ها متعددی برای تیرگی دورچشم موجود هست. استرس، کمبود خواب، تغییرات هورمونی، یک طریق معاش آشفته، ارث و اکثری دیگر. البته در حالتی که به موقع معالجه نشود، خیر فقط ظواهر شمارا تغییر تحول میدهد، بلکه می‌تواند به اشتباهات بدون شوخی تن درستی باعث شود.

بهترین کرم دور چشم
درصورتی که چه تولیدات شیمیایی برای معالجه رفع سیاهی به دور دیده یاری کننده میباشد، ولی برای اکثری از اشخاص که دارنده پوست بسیار حساس می باشند، فقط معالجه های خانگی مطلوب میتواند به رفع سیاهی به دور دیده یاری دهد. ما لیستی از معالجه های خانگی را که آسوده و قابل اجرا می‌باشند را فهرست کرده ایم:

مقاله پیشنهادی

گوجه خارجی یک چاره عالی برای از در بین بردن سیاهی به دور دیده میباشد، چون به صورت طبیعی سبب ساز کاهش دایره های تیره حریم دیده میگردد و پوست را قابل انعطاف و لطیف می نماید. کاری که بایستی انجام دهید این میباشد که یک قاشق چای خوری آب گوجه خارجی را با یک قاشق چای خوری آب لیمو ادغام نمائید و آن را ذیل چشمانتان قرار دهید.

اذن دهید تا حدود ۱۰ دقیقه باقی بماند و بعد آن را با آب بشویید. دست کم دو توشه در روز این معالجه را تکرار نمایید. همینطور می‌توانید به صورت روزمره آب گوجه خارجی را به یار آب لیمو و برگ نعناع به مراد رهایی از سیاهی به دور دیده بنوشید.

 

۲- رفع سیاهی بدور دیده با سیب زمینی رنده گردیده
یکی از دیگر از راه و روش های رفع سیاهی به دور دیده در یک هفته، سیب زمینی میباشد. یه خرده سیب زمینی را رنده کرده و آب آن را بگیرید. یک پنبه را به آن آغشته فرمایید. چشمانتان را ببندید و این پنبه را روی چشمان خویش بگذارید.

اطمینان نتایج نمایید که پنبه تمام منطقه تیره پایین دیده و همینطور پلک ها را پوشش می‌دهد. اذن دهید به بازه زمانی ۱۰ دقیقه بر روی دیده ها قرار گیرد و آن‌گاه با آب سرد شست و شو دهید.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۲۹:۳۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

سیاهی به دور دیده به چه علت میباشد؟


سیاهی و کبودی بدور دیده معمولا در هر شخصی به چشم میخورد و این تیرگی سن شما‌را اضافه نشان میدهد ولی نحوه های بسیار موثری موجود است که به یاری آن‌ها میتوانید برای مدام سیاهی حریم دیده را از میان ببرید.
علل اصلی کبودی و سیاهی بدور دیده و نحوه های معالجه خانگی

بهترین کرم دور چشم
سیاهی و دایره های پایین دیده ،یک شرایط بسیار رایج می‌باشند که هر شخصی ، از گزاره کودک ها و سالمندان می توانند زیر تاثیر آن قرار گیرند.پوست بدور دیده معمولا تیره خیس از بخش های دیگر است.ممکن میباشد تحت یا این که بالای دیده وجود داشته باشند.

پوست ذیل دیده بسیار نازک و حساس میباشد و به جهت متفاوت این نصیب از پوست جراحت پذیرتر میباشد.دیده بر زیبایی و برنا بودن تاثیر می‌گذارد. متاسفانه سیاهی ذیل دیده سبب می‌گردد که یک‌سری سالی بزرگتر به حیث برسید.

پایین شرایظ معمولی ، خلل خاصی برای سالمی و معاش اشخاص ندارند. در شرایطی‌که جدید تولید گردیده باشند ، معالجه های پیشنهادی این بخش از سالم نمناک بسیار معمولی و سریع است، در صورتیکه بازه طولانی میباشد که روی رخ شما قرار دارا هستند،نیاز به صبوری و زمانه متعددی دارید تا بتوانید از شر آن ها خلاص گردید.

 

سیاهی به دور دیده به چه علت میباشد؟
علل مشترک سیاهی پایین دیده چه است؟
این علت اصلی تیرگی ذیل دیده میباشد.کمبود خواب منجر می‌گردد که دیده به اندازه کافی استراحت نداشته باشد. و گردش خون را در پوست کاهش میدهدو سبب می‌شود که پوست اکسیژن و مواد مفید لاغزم به اندازه کافی اخذ نکند.در سود چین و چروک و سیاهی پایین دیده صورت می گیرد.

عامل ها ژنتیکی:

در سود اکثری از مطالعات ، به علت عامل ها ژنتیکی ف اکثری از اشخاص پوست نازک یا این که رگ های خونی کوچک پایین دیده دارا هستند.این به این معناست که پدر و مادر آن‌ها هم چنین خصوصیتی دارا‌هستند.طبق پایانی پژوهش ها، توزیع ملانین در پوست پایین دیده نیز زیر تاثیر کارداران ژنتیکی قرار می‌گیرد.


برچسب: بهترین کرم دور چشم،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۰۳:۵۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

برای شناخت با معالجه سیاهی به دور دیده یاروهمدم این نوشته‌ی علم


سیاهی بدور دیده اکثر وقت ها تحت عنوان رینگ یا این که سایه‌ی بدور دیده نیز شناخته میگردد. برای رفع سیاهی بدور دیده بایستی نخستین عوارض آن را بشناسید. عوارض اصلی تولید این رینگ‌ در به دور دیده‌ها را می‌اقتدار دست اندرکاران موروثی، بالا رفتن سن، بی آبی پوست، زاری‌های طولانی‌بازه زمانی، ساعتها طولانی عمل مقابل کامپیوتر، استرس‌ دیوانه و فیزیکی، نادر خوابی و رژیم غذایی نامناسب دانست که هم مردان و هم زنان را در مجموعه‌های سنی متفاوت سرگرم می‌نماید.

برای شناخت با معالجه سیاهی به دور دیده یاروهمدم این نوشته‌ی علمی از «چطور» باشید.

بهترین کرم دور چشم
مسلما بخوانید:
محافظت از پوست بدور دیده با روشی طبیعی که شما‌را از گونه های کرم‌‌ها بی‌نیاز می کند
معالجه پف ذیل دیده با ۱۲ پیشنهاد معمولی ولی مفید
معالجه چروک بدور دیده؛ ۹ روشی که پیری را به تعویق می‌اندازد
رینگ‌های تیره‌ی بدور دیده، ایراد پوستی دور از شوخی و مهمی نیستند البته منجر می شوند تا اشخاص خسته، بی‌طاقت، مریض و پیرتر به لحاظ برسند، شما میتوانید به آسانی و با استفاده برخی از معالجه‌های خانگی از شر رینگ‌های به دور دیده خلاص گردید. در‌پی ۱۰ راهکار را برای از در بین بردن سیاهی به دور دیده بیان میکنیم.

۱. روغن بادام
روغن بادام، ادغامِ طبیعیِ فوق‌العاده‌ای برای معالجه سیاهی بدور دیده میباشد. چرب کردن حریم دیده با روغن بادام به حذف این رینگ‌های چشمی امداد می‌نماید، علاوه بر روغن بادام می بایست از ویتامین E هم برای حذف این رینگ‌ها به کارگیری فرمایید.

پیشین از خواب مقدار پاره ای روغن بادام را به دور دیده بمالید و به آرامی آن را ماساژ دهید.
بگذارید در حین شب روی پوست‌تان بماند.
صبح روز آن گاه آن را با آب سرد بشویید.
این نحوه را تا حذف بدون نقص رینگ‌های بدور دیده ادامه دهید.
۲. خیار


خیار خواص پر‌نور‌کنندگی دارااست و ماده‌ی عده‌کننده و معتدلی میباشد که به رفع رینگ‌های تیره‌ی به دور دیده امداد می کند. افزون بر آن قابل انعطاف‌کننده میباشد و به پوست تازگی و طراوت می بخشد.

خیار را به طور رینگ‌های قطور ببرید و آن را به دوران نیم ساعت در فریزر بگذارید، آن گاه آن را برای دستکم ۱۰ دقیقه روی دیده‌ها بگذارید، بعد رخ‌تان را با آب سرد بشویید و این عمل را دست‌کم به دوران یک هفته و دو توشه در روز، انجام دهید.
طریق دیگر این میباشد که آب خیار را گرفته و آن را با آب لیمو ادغام نمائید، آن گاه یک تکه پنبه را به‌این مخلوط آغشته نمایید و آن را به دوران ۱۵ دقیقه روی دیده بگذارید و آنگاه رخ‌تان را بشویید و این عمل را دست کم به مقطع یک هفته انجام دهید.
صد رد صد بخوانید: ماسک خیار؛ نحوه تنظیم ۳ دسته ماسکی که پوست رخ‌تان را شاداب می‌سازد
۳. سیب‌زمینی ناپخته
سیب‌زمینی خواص سفیدکنندگی داراست و به پر‌نور کردن رینگ‌های تیره‌ی بدور دیده و از میان بردن پف دیده‌ها امداد میکند.

یک یا این که دو سیب‌زمینی نپخته را رنده فرمایید و آب آن را بگیرید. یک تکه پنبه را به آب سیب‌زمینی آغشته نمایید و آن را صحیح طوری روی رینگ‌های بدور دیده بگذارید که همگی‌ی نصیب‌های تیره را پوشش دهد، اذن دهید به بازه زمانی ۱۰ الی ۱۵ دقیقه روی دیده‌تان بماند و بعد از آن فیس‌تان را با آب سرد بشویید و این عمل را روزی یک یا این که دو توشه در حین تعدادی هفته، انجام دهید.
می توانید به جای به چنگ آوردن آب سیب‌زمینی، خویش سیب‌زمینی را ببرید و آن را مستقیما روی رینگ‌های بدور دیده بگذارید.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۵۰:۰۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

برای اخذ یک کرم شگفت آور برای نوسازی پوستتان اینجا کلیک نمائید


پوست تیره و رنگی می‌تواند به علت عامل ها بخش اعظمی از گزاره قرار دریافت کردن در معرض آفتاب، آلودگی، تعیین سبک معاش، حالت طبابت یا این که حتی استرس باشد. پوستی قشنگ و بی عیب رویای اکثری از دختران میباشد و کرم ها و لوسیون های پر‌نور کننده پوست در بازار نادر نیستند.

بهترین کرم دور چشم

ولی به کارگیری طولانی برهه زمانی از تولیدات آرایشی بر پایه ی مواد شیمیایی می‌تواند به پوست شما زخم برساند. در‌این مقاله در رابطه یک‌سری طریق خانگی برای سپید شدن پوست رخ سبزه ارائه می‌شود.

برای اخذ یک کرم شگفت آور برای نوسازی پوستتان اینجا کلیک نمائید

سرم هایی که مقدار ویتامین ث آن‌ها از ۱۵ درصد بیش تر میباشد شایسته ترین مورد برای پیکار با رادیکال های آزاد و معالجه تیرگی بدور دیده ها میباشد
واقع فی مابین باشید!
با این اکنون، شما می بایست بدانید که شما سپید شدن پوست چهره سبزه خویش را نمی توانید مثل اطلاع رسانی های تبلیغاتی انجام دهید، آنان تنها تبلیغات میباشد.

شما وقتی می‌توانید پوست خویش را پر‌نور فرمایید و به رنگ طبیعی آن بازگردانید که‌این تیرگی ناشی از عواملی مانند گرد و غبار، آلودگی هوا و غیره باشد. در عین حالا اشخاصی که دارنده این جور رنگ پوست می‌باشند، در‌حالتی که که کمتر در معرض نوروفروغ خورشید قرار گیرند، میتوانند تا حدودی معدود رنگ خیس شوند.

در‌پی به سفارش ها و طریق هایی خانگی برای سپید شدن پوست رخ سبزه اشاره می‌گردد. همینطور به نکاتی در خصوص نگهداری از پوست سبزه نیز اشاره می‌شود.

به حد نصاب آب بنوشید
برای این که پوست درخشنده و هیدراته ای داشته باشید بایستی به مقدار کافی آب بنوشید. شما می بایست دستکم دو لیتر آب در روز بنوشید تا تن تان هیدراته بماند. نوشیدن مقدار متعددی آب بافت و ظواهر پوست شمارا با از فی مابین بردن سموم بهبود میبخشد.

پوست خویش را با روغن زیتون و عسل ماساژ دهید
برای سپید شدن پوست فیس سبزه روزمره آن را با روغن زیتون و عسل ماساژ دهید. ۲ قاشق غذاخوری روغن زیتون و یک قاشق چایخوری از عسل را ادغام نمایید و تعدادی دقیقه روی پوست تان ماساژ دهید.

چنانچه پوست چربی دارید، تعدادی قطره آب لیمو بیش تر نمایید. این ترکیب را با آب ولرم منزه نمایید. این نحوه به پوست شما رنگ مناسب تری میدهد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۳۳:۱۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)